Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9051) ubyegon2 válasza forceberg (#9031) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Látóasszony topik nem jó?

Lehet tudni ma honnan igehírdet a pocakos tábornok? Mármint melyik mediafelületen érhető el.....

[ Szerkesztve ]

(#9052) Kékes525 válasza Narxis (#9046) üzenetére


Kékes525
félisten

Vagy most vagy tegnap tévedtek. Tünet változott? Másrészt ezek a tesztek nem 100%-osak!

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#9053) Graphics válasza ubyegon2 (#9051) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Inaktív a topic... ;] :O

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9054) llax válasza sasa134 (#9049) üzenetére


llax
senior tag

Ezért is felesleges "bármi rosszat" belelátni, minden amellett szól, hogy a Wizz gépeit használják. (Kezdve ott, hogy hazai bejegyzésű cég, magyar lajstromszámú gépekkel.)
Ráadásként: a kiküldött gép az egyik legfiatalabb, alig fél éves gépük volt.

[ Szerkesztve ]

(#9055) UHHH válasza ubyegon2 (#9051) üzenetére


UHHH
senior tag

M1-en, az van a mediaklikk.hu/m1-elo -n is. Elvileg mindjárt kezdődik!

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#9056) Narxis válasza Kékes525 (#9052) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem tévedtek. 1 mintavétel történt. Családtag pozitív, enyém negatív. Csak értelme nincs mivel ígyis-úgyis karanténban maradunk 2 hétig. Jó persze, jó tudni, hogy én elvileg negatív vagyok. Majd a pizzafutárnak én fogok fizetni bankkártyával, kb. erre jó. :D

Thanos was right.

(#9057) ubyegon2 válasza Graphics (#9053) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Talán azért mert a látók nem igénylik ezt a complatformot már. Meg van, hogy csak az látja a kérdéseket/válaszokat, aki elkötelezett nagyon.

Nem is örülök, hogy újra van téma. :( Bár ne lenne....

(#9055) UHHH

Köszi! :R

(#9054) llax

No meg az Air ForceHun One ugye itt kell, hogy berregjen készenlétben. Ha gyorsan el kéne reppenni.....mondjuk nagyon nem bánnám. Lehet az űrprogramnak is hasonló célja lenne.

[ Szerkesztve ]

(#9058) fant0mi válasza llax (#9054) üzenetére


fant0mi
addikt

Ráadásként: a kiküldött gép az egyik legfiatalabb, alig fél éves gépük volt.

Hat persze. Az van, hogy az idosek maradjanak otthon. :D

(#9059) Graphics válasza ubyegon2 (#9057) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Alapvetően nem értem annak a topicnak a lényegé t, de hát ez már csak ilyen. :))

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9060) macikos


macikos
addikt

Az egyszerű maszk a jó választás: [link]

(#9061) Ringman


Ringman
nagyúr

Schanda Tamás, az Innovációs és Technológiai Minisztérium parlamenti és stratégiai államtitkára segít a Wizz Air Sanghajból érkezett repülõgép szállítmányának kipakolásában a Liszt Ferenc-repülõtérenFotó: Szigetváry Zsolt/MTI/MTVA

(#9062) ubyegon2 válasza Graphics (#9059) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Alapvetően? Nincs is igazán lényege vagy csak Te nem látod.....tényleg nem árt látónak lenni hozzá. Szerintem ennek se érted a lényegét: Siratóasszony topik (ezt nem is akartam felhozni, de így jött ki a lépés)

sorry :B

[ Szerkesztve ]

(#9063) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Én nem igazán értem ezt a megoldást, hogy 11-re beharangozzák a dolgokat, de én néztem az M1-et is, ott se ment le semmi.. Vagy én vagyok b.lf.sz?

Aztán na most elkezdik... eddig szerencsére megy a bullshit...

A lényeget ...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9064) sasa134 válasza llax (#9054) üzenetére


sasa134
addikt

+1
pontosan :K

Avanti Roma

(#9065) csababarca válasza Graphics (#9063) üzenetére


csababarca
őstag

Eddig nem értem hogy ehhez miért kellett OV.

“Fürkészeket és portyázókat küldtem ki...” ez hol él a középkorban ? :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#9066) omfgk


omfgk
addikt

Óriási tételek vannak lekötve.
A többi bizonytalan, mint a kutya vacsorája...

(#9065) : Az a fürkész is jó volt. :))

[ Szerkesztve ]

(#9067) CptAdamica válasza omfgk (#9066) üzenetére


CptAdamica
veterán

Kis vicceske... Azt nem értem, ha van 1,5 millió maszk, akkor miért nem kapnak az eü dolgozók?

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#9068) Graphics válasza omfgk (#9066) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én szerintem ez csak felvezetés valamihez...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9069) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Miről volt eddig szó? Lemaradtam futár miatt.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9070) Ringman


Ringman
nagyúr

A miniszterelnök szerint a rendkívüli jogrend a biztosítéka annak, hogy Magyarország és a kormány sikerrel vegye fel a harcot a vírussal szemben
via index közvetítés

szerk:
Orbán Viktor beszámolt arról, hogy Magyarországon naponta húszezres (napi 25 ezer) mértékben gyártunk maszkokat, de ez a gyártó kapacitás most felmegy napi 80 ezerre. Ezen túl rendelkezésre áll
speciális maszkból milliós készletet vásároltak, van 20 millió pár kesztyű, lélegeztető gépből 2570 áll rendelkezésre, 66905 kórházi ágy van, 252 tábori kórházi ágy is bevethető még, 19431 65 év alatti orvos, 4312 rezidens, 690 orvostanhallgató vesz részt az ellátásban, egészségügyi szakdolgozókból pedig 105 ezer dolgozik 65 év alatt Magyarországon.

[ Szerkesztve ]

(#9071) Graphics válasza Micsurin (#9069) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Semmi érdemleges, számok eddig.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9072) adamssss válasza CptAdamica (#9067) üzenetére


adamssss
veterán

Mert kb 3-5 nap alatt fogynanak el. Ezek egyezer hasznalatos maszkok 4 orankent ajnalott a csere.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#9073) Micsurin válasza Graphics (#9071) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi. :)

GLS rendszere lehalt btw már nem csatlakoznak a terminálok csak cash-sel tudtam fizetni és ma szinte mindenki a futárnak...

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9074) omfgk válasza CptAdamica (#9067) üzenetére


omfgk
addikt

25 ezer egészségügyi dolgozó.
1.500.000/25.000 az 60db.

Ez lóf*sz. És ez a sima sebészi maszk.
A kicsit jobb maszkból van 170 ezer (ha jól emlékszem ennyit mondott kb). Ezért kaptak a háziorvosok is csak 3-at (és az se FFP3 volt).

[ Szerkesztve ]

(#9075) Graphics


Graphics
Jómunkásember

"Ha szigorú kijárási szabályok lépnek életbe... " . tehát ez előre vetíti a kijárási tilalmat?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9076) Kékes525 válasza Ringman (#9061) üzenetére


Kékes525
félisten

És milyen szakszerűtlenül! Kesztyű? Maszk? Köpeny, vagy védőruha? Elméletileg minden fertőz. A csomag és az ember is.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#9077) Ringman válasza Kékes525 (#9076) üzenetére


Ringman
nagyúr

háttérben orrot fújó emberrel :U

(#9078) adamssss válasza Graphics (#9075) üzenetére


adamssss
veterán

Szerintem ma meg nem fogja bejelenteni...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#9079) Azie válasza Kékes525 (#9076) üzenetére


Azie
őstag

nekem is ez szúrt szemet

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#9080) Kékes525 válasza Ringman (#9077) üzenetére


Kékes525
félisten

:K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#9081) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát a KATA-s kedvezményeket olyan gyorsan mondta, hogy nem tudtam lekövetni.

Ma este akkor elolvasom.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9082) fant0mi válasza csababarca (#9065) üzenetére


fant0mi
addikt

ehhez miért kellett OV

A zembereknek kedvezo dontesek kihirdetese az o reszortja.

(#9083) Ringman válasza Graphics (#9081) üzenetére


Ringman
nagyúr

via index:
Hat további gazdasági védelmi döntést jelentett be a miniszterelnök:
a taxisok után további 8400 kisvállalkozásnak adnak a KATA-járulékfizetés alól mentességet – a pontos tevékenységi köri felsorolást a rendelet tartalamazza majd,
a március 20 előtt keletkezett KATA-adósságokra mentességet ad a kormány a veszélyhelyzet idejére
mentességet kapnak a magyarországi médiaszolgáltatók a kieső reklámbevételek miatti adóbefizetésre,
a kilakoltatásokat, lefoglalásokat felfüggesztik a veszélyhelyzet idejére,
az adótartozások behajtását is felfüggesztik,
a veszélyhelyzet alatt lejáró gyes-, gyed-jogosultságokat fenntartják

(#9084) omfgk


omfgk
addikt

OT : Sokkal kevesebb idős embert látok az utcán.
Jött egy kis lehűlés... Hétvégén megint 20 fok lesz.

[ Szerkesztve ]

(#9085) nemcso


nemcso
senior tag

Na meg volt a "vezénylő hadseregparancsnokunk még meg van" szintű, statisztikai adatközlési szóf.sás. Vezérünk még él ! :W

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#9086) Ateszpapa válasza fant0mi (#9082) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ami nem kedvező az is, ezt ne felejtsd el... :U

(#9087) sasa134 válasza nemcso (#9085) üzenetére


sasa134
addikt

Ilyenkor tul képpen mi a gond? Az ilyen típusú okostojás akkor is anyázna ha azt jelentette volna be, hogy mindenki kap 100 milliót. Okádd tele a netet a cinikusságoddal, az kell most :((( :(

Avanti Roma

(#9088) Lauda


Lauda
félisten

Ma délelőtt lidlben alig voltak emberek, árú volt dögivel minden. Egyedül tojást nem láttam. Zöldség, gyümölcs is hegyekben. Olaj, liszt, húsok, tejtermékek tonnaszám.

[ Szerkesztve ]

(#9089) #22743424 válasza csababarca (#9065) üzenetére


#22743424
törölt tag

Lóval, hússal a nyereg alatt :DDD Milyen érdekes, hogy holnaptól kapnak speciális maszkot meg sebészi maszkot az eü dolgozók. Mikor arról volt szó, hogy van belőle bőven. Igaz , csak eddig Kínában voltak :)

(#9090) azbest válasza nemcso (#9085) üzenetére


azbest
félisten

Azért annyi értelme volt, hogy most legalább mondott számokt és nem csak "elgendő/sok" meg hasonló süketelés volt benne. A felvezetés azért érdekes volt, pláne az, hogy a szövege úgy szólt, sokkal több fertőzött lehet, mint akiket igazoltak és a többségük tünetmentes. Ezt is csűrték-csavarták már régóta a szokásos napi viziten. Érzésre kicsit túlságosan is alaposan fejtegette, hogy hány tízezer katona és rendőr vethető be a közrend érdelében. Amit persze jó tudni.

[ Szerkesztve ]

(#9091) smc válasza Lauda (#9088) üzenetére


smc
addikt

Tegnap délelőtt is hasonló volt a helyzet. Végre kicsit megnyugodtak az emberek.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#9092) Jofi81


Jofi81
őstag

Ha most bejelentette, hogy holnaptól minden intenzíven koronás mellett dolgozó speciális maszkot kap, akkor ezzel elismerte, hogy eddig nem volt megfelelő védőfelszerelés? Gondolom, most jött meg a repülővel.

(#9093) lm83


lm83
őstag

Pesten szakad a hó, persze, hogy kevesebben vannak az utcán...
Azt szokták mondani a hidegben lassul az influenza terjedése is, remélem ebben is segít...

(#9094) wintikek válasza smc (#9091) üzenetére


wintikek
tag

Nekem van egy olyan érzésem, hogy a pénz fogyott inkább el... :D
Majd április 10 körül meglátjuk. Ne legyen igazam.

(#9095) bucihost válasza lm83 (#9093) üzenetére


bucihost
senior tag

Várd ki a végét... majd ha lesz 10-15 centi, mindneki szánkózni meg hóembert építeni fog... :(

(#9096) smc válasza wintikek (#9094) üzenetére


smc
addikt

Ne is mondd, addigra kizabálják a hűtőket és ugye jön a húsvét is.. :D
Én mondtam anyámnak hogy most nem lesz családi zabálás, nem megyünk sehova és lehet inkább ki sem mozdulok otthonról, bár szar lesz mert ő meg egyedül él.. :(((

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#9097) Ringman


Ringman
nagyúr

Nagyon súlyos károkat okoznak a rémhírterjesztők Lakatos Tibor szerint, nem is véletlen, hogy a parlament előtt van az idevágó szabály-módosítás. Az ezredes az idevágó, fake newst említő kérdésre azt mondta, hogy azok az emberek, akik ilyen rémhíreket olvasnak, más állampolgárok hangulatát, viselkedését is befolyásolhatják, így pedig a védekezés hatósági intézkedést is akadályozhatják.
Müller Cecília mindehhez azt tette hozzá, hogy a fake news terjesztők ugyanezt az energiát arra fordítsák, hogy a hiteles tájékoztatást megpróbálják eljuttatni a teljes társadalomhoz.

(#9098) envagyok


envagyok
veterán

Megnéztem Orbán Viktor beszédét.
Elkezdtem számolni hányszor nyúl közben az arcához a kezével, de aztán abbahagytam.
Nem jó példa.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#9099) Ajándékok válasza lm83 (#9093) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Alacsonyabb hőmérsékleten (sokkal) tovább marad fertőző a különböző felületekre került koronavírus.
A gyakran említett 24-72 órát szoba hőmérsékleten mérték.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#9100) fant0mi válasza lm83 (#9093) üzenetére


fant0mi
addikt

Januar-februarban pont lassu volt a terjedes, hm?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.