Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9301) #76500480


#76500480
törölt tag

Isoprinosine-t valaki használt náthára, influenzára? Kimondottan immunerősítő antivirális gyógyszer. Szedtem régebben de az talpiszemölcsre lett adva. Elején kezdeti étvágytalanságon kívűl semmilyen mellékhatást nem éreztem(hasonlóan problémás készítmény, mint a betíltott bioparox.) Klorokint a világért nem szednék mert gyakran tartós szemkárosodást okozhat, inkább antihisztamin.

[ Szerkesztve ]

(#9302) lojza válasza #95561216 (#9190) üzenetére


lojza
csendes tag

Kitartás, menni fog! Az első hét a legrosszabb, utána napról napra jobb egy kicsivel. Nyolc évig dohányoztam, december 23-án hagytam abba, pont ma három hónapja, de ki számolja. :)
Mondjuk amióta nem dohányzom, azóta eszem. Sokat. Non-stop. :( :)

(#9303) Csatravi válasza fant0mi (#9297) üzenetére


Csatravi
senior tag

És a legbosszantóbb az hogy az egyik cég ( a betelefonáló cége) (lehet a többi is) a járvány előtt pld beszállítója volt ilyen termékből az egyik legnagyobb Magyar üzletláncnak. Tehát tudható volt az ilyen irányú tevékenységük.

(#9304) Lauda válasza omfgk (#8754) üzenetére


Lauda
félisten

Olasz:
+4,790
+602

Ismét csökkenőben a számok.

[ Szerkesztve ]

(#9305) NavySeal válasza envagyok (#9289) üzenetére


NavySeal
senior tag

Denaturált szesz festékboltban? Sprés üvegbe raktam picit felhigítva, csomagok, kéz fertőtlenítésére jó lehet.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#9306) Meggyi001 válasza Lauda (#9304) üzenetére

Hú, ez azért még mindig rengeteg...nekem legalábbis. Szegények.

https://gamergep.hu/

(#9307) Motion_Blur válasza Lauda (#9304) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ha holnap is csökken, akkor úgy néz ki hogy megindulnak lefele :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9308) #95561216 válasza Lauda (#9304) üzenetére


#95561216
törölt tag

Sot, a szamszeru ertek kevesbe lenyeges, ami fontosabb, hogy 10-15% korul van Europa nagy reszen, olaszoknal mar boven 10% alatt. A kezdeti gorbe 33%-os napi emelkedesen volt.

(#9309) Csatravi válasza #76500480 (#9301) üzenetére


Csatravi
senior tag

(hasonlóan problémás készítmény, mint a betíltott bioparox.)
Ez az adat honnan van ?
Felénk a gyógyszertárban már nincs mert felvásárolták vagyis receptre felíratták mert vényköteles.

(#9310) p76 válasza Meggyi001 (#9306) üzenetére


p76
senior tag

Csupa idős ember hal meg. Milánó környéki lakosságnak egy harmada 65 éve felett van.

Csak sakk sport meccsek vannak. Lehet hogy a sakkozás immunissá tesz?

[ Szerkesztve ]

(#9311) Lauda válasza Meggyi001 (#9306) üzenetére


Lauda
félisten

Rengeteg. Március 21-ig emelkedtek a számok, azóta csökken. Reméljük ez a tendencia marad is így a jövőben.

(#9312) macikos válasza Motion_Blur (#9307) üzenetére


macikos
addikt

Kínában megint van pár új eset... Nehogy legyen második hullám!

(#9313) Csatravi válasza macikos (#9312) üzenetére


Csatravi
senior tag

Országon kívülről érkező betegek. Sajna ez benne van a pakliban ha megnyílnak a határok és nincs még ellenszer ellene.

(#9314) ubyegon2 válasza fant0mi (#9297) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Honvédségi koordináció? Ez komoly? Mikor van rengeteg civil koordinációs csoport is, még gazdasági profilú is, hogy merült fel benned erre a feladatra a Honvédség? :N

(#9315) Csatravi


Csatravi
senior tag

1500 magyart kell még hazahozni külföldről mert még ennyien vannak akik jönnének.
Szijjártó közölte, hogy az elmúlt időben kb ugyanennyit már "hazahoztak".
Ha ennyit hazahoztak akkor hol jelentkezik ez a karanténszámban mert ez nincs propagálva.

(#9316) Hieronymus válasza freeknight (#9288) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Merkel se a koronavírus miatt kapta az oltást."

A kórház miatt kapta. :D
Nyilván a legyengült ember jobban ki van téve a baktérium tüdőben való elszaporodás okozta tüdőgyulladásnak. De az amit kapott védőoltásként további baktériumok okozta betegségek megelőzését is biztosítja.
PS:
Még az sem biztos, hogy megkapta a vírusfertőzést. Még nem telt el elég idő a teszthez.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#9317) somogyib válasza Csatravi (#9296) üzenetére


somogyib
őstag

Lehet, hogy ezt nem betelefonálgatós tv fórumokban kéne jeleznie? :U

(#9318) Vesa válasza bigrock (#9290) üzenetére


Vesa
veterán

"paleo-ketogén orvos"

Ahha...Maradjunk annyiban, hogy nem ért hozzá (és most finom voltam). Kizárólag virológus szakemberekre szabad hallgatni!

A tudomány a valóság költészete!

(#9319) sb95


sb95
csendes tag

Koronavírus idején egy kanál több száz emberhez, gratulálok [link] :W

(#9320) Vesa válasza sb95 (#9319) üzenetére


Vesa
veterán

Ilyenkor látszik, kinek van esze és kinek nincs...Utóbbiak jellemzően nem a tudományos világnézetű emberek között vannak. Rendkívül veszélyes, amit itt látunk! Erővel kéne betiltani!

Jelzem, ez koronavírus nélkül is eszméletlen nagy felelőtlenség és butaság!

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#9321) Feketelaszlo válasza envagyok (#9289) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Hívd fel a győri szeszgyárt, ők főleg már ilyen igényekre gyártanak, s ha volt mostanában büdös a környéken, akkor szinte biztosan ki tudják szolgálni a nagykereskedelmi igényeket most is.

(#9322) JoinR válasza Vesa (#9320) üzenetére


JoinR
senior tag

Ha mindenki jól lenyalja, akkor a koronavírusos után csak 1 ember fertőződik meg :DDD

(#9323) Csatravi válasza somogyib (#9317) üzenetére


Csatravi
senior tag

Gondolom a műsorba azért jelezte hogy rámutasson a problémára és hogy sokkal több emberhez eljusson ez az infó hátha egy nem töketlenkedő illetékes fülébe is eljut majd.

(#9324) Csatravi válasza sb95 (#9319) üzenetére


Csatravi
senior tag

(#9325) GypsFulvus2 válasza envagyok (#9289) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Aceton is jó, vagy petroléter. Csak óvatosan velük, főleg az acetonnal. Ne lélegezd be a gőzüket, ne használd nyílt láng, vagy melegítőlap közelében. Bár ez az alkoholra is igaz. .

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#9326) S e t h válasza JoinR (#9322) üzenetére


S e t h
nagyúr

te állat :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9328) somogyib válasza sb95 (#9319) üzenetére


somogyib
őstag

Ez görög katolikus szertartásnak tűnik, ott van ilyen áldozási szokás.
A római katolikusoknál van az, hogy a pap az ostyát nyelvre teszi, de ott ezt a szokást már két hete tiltják. Ott most a pap csak a kezébe teheti a híveknek az ostyát.

A görög katolikusoknál gond lehet, hogy ők kenyér+bor "formában" áldoznak, amit ugye nem lehet olyan könnyen kézbe venni. :)

De tény, hogy ezt valahogy kezelni kéne a mai helyzetet tekintve.

[ Szerkesztve ]

(#9329) envagyok válasza Feketelaszlo (#9321) üzenetére


envagyok
veterán

Szerintem kiröhögnek, ha odatelefonálok a kis igényemmel :)

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#9330) sb95 válasza somogyib (#9328) üzenetére


sb95
csendes tag

Értem én, hogy áldozás meg minden, de nem hiszem, hogy a "nagyfőnök" megharagudna, ha 1-2 hónapig kihagynák most ezt, mert veszélyes.

(#9331) somogyib válasza somogyib (#9328) üzenetére


somogyib
őstag

Hozzáteszem - ha jól tudom - ma Magyarországon egyik templomban sincs mise.

(#9332) Rolly válasza somogyib (#9328) üzenetére


Rolly
veterán

tehát ha a pap vírusos akkor mindenki kap a kezébe vírusos ostyát?

(#9333) #22743424 válasza somogyib (#9331) üzenetére


#22743424
törölt tag

Úgy tudom csak online mise van :)

(#9334) bigrock válasza Vesa (#9318) üzenetére


bigrock
addikt

A nickedből kihagytad a "dr." jelzőt, Mester.

(#9335) radi8tor válasza Rolly (#9332) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csak akkor, ha a pap folyton az orrát törölgeti, mert cseppfertőzéssel terjed. Nem ebola ez.

⭐ Stella

(#9336) Kékes525 válasza Viktoár (#9300) üzenetére


Kékes525
félisten

Örülök, hogy ezt megállapítottad. Sokan a felülfertőzésekben haltak bele. Olvass internetet, de komolyabb site-okat. Különben Merkel orvosa egy pancser. Ugye? :U

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#9337) somogyib válasza #22743424 (#9333) üzenetére


somogyib
őstag

Igen, pontosítok: ma már nincs sehol se mise az országban, úgyhogy ez a dolog minket nem érint.
:R

(#9338) vzsryl válasza Azie (#9033) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Bejött. Nincs facebookom, de asszonykám most csak ilyen posztokat lát.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#9339) macikos válasza bigrock (#9334) üzenetére


macikos
addikt

Senkinek nem kell orvosnak lennie, hogy felismerje az ilyen kókler szélhámosokat. Kb. azon a szinten van, mint Lenkei a vitaminjaival a koronavírus ellen.

[link]
"Végül a tanácsom az, hogy maradjon higgadt, fogyasszon legalább elegendő mennyiségű C- és D-vitamint, és ne engedje meg, hogy maga alá gyűrje ez a hisztérikus félelemkeltés.
A járványok terjedésének ugyanis éppen ez a félelmekeltés az egyik legfontosabb hajtóereje."

A félelemkeltés a hajtóereje? Én hülye meg azt hittem az, hogy egy vírusról van szó :W Barom állat Lenkei.

Még a bükki füvesember Gyuri bácsit is meg kellene kérdezni, hogy melyik csorbóka-, gyermekláncfű- vagy útilapu tea véd meg a koronavírustól :W

[ Szerkesztve ]

(#9340) Csatravi válasza vzsryl (#9338) üzenetére


Csatravi
senior tag

Nincs facebookom,....
Legalább attól a fertőtől nem kell tartanod :)

(#9341) somogyib válasza macikos (#9339) üzenetére


somogyib
őstag

A klasszikus "" egy darabig megvéd. Legalábbis elfedi a tüneteket. :D

(#9342) Top cat válasza somogyib (#9341) üzenetére


Top cat
őstag

Lehet, hogy belehalsz, de leszarod. :D

(#9343) p76 válasza macikos (#9339) üzenetére


p76
senior tag

Koronavírus ellen a koronafű jó.

(#9344) Viktoár válasza Kékes525 (#9336) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem tudom hogy Merkel orvosa pancser-e , nem ismerem. :DDD Ha azt gondolod hogy ezzel a 2 oltással te védettebb vagy mint más hát lelked rajta. Semmi köze és hatása nincs a koronavírusra.

A KV a tüdőt támadja és ennek következménye a tüdőgyulladás. Attól hogy neked van védettséget az influenza vírus ellen max azt éred el hogy nem attól alakul ki a gyuszi. Ezt megoldja magától is a KV nem "kér segítséget". Súlyossága attól is függ hogy van-e más betegséged mellé. Jelenleg a szervezetednek kell felvenni vele a harcot amit erősíthetsz vitaminokkal, de ez sem garancia.

Üdv:Viktor

(#9345) Vesa válasza bigrock (#9334) üzenetére


Vesa
veterán

Pedig nem bonyolult. Dolgozott orvosként, és van egy repülő-orvosi végzettsége. Ettől még nem válik virológus szakemberré, ahogy a kardiológus sem ért a bőrgyógyászathoz! Olyan meg szimplán nem létezik, hogy "Paleo-katogén orvos"! Ő nevezte el ezt az egyébként étrendi terápíát annak. Majd ha belgyógyászati és gasztroenterológiás betegségek étrendi terápiájáról lesz szó, akkor visszatérhetünk az illetőre. Járványügyi, virológiai helyzetben -számomra- irreleváns a véleménye, mert nem szakterülete (a konteós véleményét a gonosz gyógyszergyárakról most nem is kevertem ide). Persze mindenki arra hallgat, akire akar, sokan nézik "Dr." gödényt is, aki Tóth-hoz hasonlóan egészen véletlenül erősen érdekelt valamilyen alternatív gyógyászati bizniszben...

A tudomány a valóság költészete!

(#9346) Graphics válasza carl18 (#9200) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát én 3 munkahelyet hajtok... Egy most kiesett, szerencsémre most előszedhettem a régi hobbim, és nekifogtam grafikai munkáknak, meg videóvágásnak, így most mondhatni a home office hatására lett egy kis időm... Nem így akartam.. Szerencsére félretenni sikerült már egy ideje. Habár most kinulláztam a számlám, vettem lisztet ;]

Amúgy ketten élünk, és havi 100 simán elmegy rezsire és kajára...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9347) Alex91


Alex91
félisten

8 elhunyt, 21 gyogyult.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#9348) Sub-S válasza Vesa (#9345) üzenetére


Sub-S
senior tag

"sokan nézik "Dr." gödényt is"
Aki éppen olyan videót tett ki nemrégiben, hogy menjen csak mindenki nyugodtan gyúrni a termekbe...

(#9349) #22743424 válasza Alex91 (#9347) üzenetére


#22743424
törölt tag

Azt hiszem ez a 8 halott :(( rengeteg mindent elárul a magyar emberek egészségügyi állapotáról is. :(((

[ Szerkesztve ]

(#9350) nubreed válasza Sub-S (#9348) üzenetére


nubreed
veterán

Erre gondolsz: [link]
Pont most akartam linkelni. Amúgy én is szoktam őt nézni, szerintem jó videói vannak, de ezt egyelőre nem tudom hova tenni.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.