Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2074) matt22


matt22
tag

Sziasztok!

Van egy kis nehézségem UPC szolgáltatás megrendelése kapcsán, hátha valamelyikőtöknek lenne ötlete mit lehet tenni.
Budapest 13. kerület Viza utcában egy kb százlakásos társasház földszintjére szeretnék UPC kábelnetet és telefont rendelni.
A probléma az, hogy a UPC telefonos ügyfélszolgálat szerint a ház úgymond "nem is létezik" csak az első emelettől kezdve. Magyarul a házban rengetegen UPC-t használnak, de a földszinti lakások nincsenek benne valamilyen okból a UPC adatbázisában. Az ügyfélszolgálat szerint rendszerbővítési kérelmet lehet indítani, 30 nap alatt majd megvizsgálják.
Egyszerűen hiába mondom, hogy a házban bent van az UPC, van elosztó a lépcsőházban, hozzám is végig be van kábelezve, ezért fizikailag nem kell semmit kiépíteni, egyszerűen csak be kéne venni a rendszerükbe. Hajthatatlanok az ügyfélszolgálaton (gondolom a protokoll szerint járnak el), hogy majd egyszer kijön valaki és felméri a dolgot.
Nekem viszont ennél kicsit sürgősebb lenne, sőt mondtam hogy ki is fizetem ha kiküldenek egy szerelőt meggyőződni róla, hogy tényleg semmit nem kell fizikailag kiépíteni.
Van ötletetek hogyan lehetne gyorsaítani valamit egy ilyen halottnak tűnő ügyön?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.