Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64047) #04441088 válasza Intruder2k5 (#64045) üzenetére


#04441088
törölt tag

Én csak azt tudom, amit itt olvastam. Az a VDSL konkrétan mi is? Az életben nem hallottam róla. :DDD
Végigolvastam az oldalt, alul írják, hogy útbontással, építkezéssel járhat. Ezeknek a morálját ismerve írtam több hetet.. :)

Szerk.:
Gubek-Einste: Nem csodálkozom. Csak utálom ezt az egészet. Minden szolgáltatónál ez van kb. Tűzzenek ki reális célokat és nincs para. 5300-at fizetünk havonta DSL-ért(amiből 1100 körül van a telefonvonal). Hivatalosan 10 Mbit/s-os a letöltés, gyakorlatilag speedtest-en 3-4 Mbit/s-nél többet az életben nem mértem, vagyis egyszer igen. Így is ha húzza a netet 4-5 telefon és 2 laptop a családban már szakadozik, óránként 2x elmegy minimum. Egyetlen egyszer volt hogy csodálkoztam, hogy mi történt, villámgyors volt minden, speedtest is 12 Mbit-et mért, de akkor már 5-6 percenként szarakodott az egész. Mire újra felállt a modem és lehetett netezni megint elment. Komoly, hogy ugyan azzal a technológiával van internetünk, amivel 90-es években először lett. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.