Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57962) Karcsi1974 válasza #80977664 (#57961) üzenetére


Karcsi1974
csendes tag

A Cambridge játszik SACD-t, amiből nekem van pár db. (valóban pár)
Továbbá pár sort idézve a magyar tesztjéből:
Kép:
"A Qdeo processzor egyszerűen bámulatos minőséget képvisel"
"Blu-ray lemezről lejátszott filmek képébe egyszerűen nem tudok belekötni, hibátlan. A kontúrok tűélesek, a színek természetesek és ragyogóak. Rengeteg a képrészlet, még véletlenül sincsenek beégett részek vagy sötétbe vesző területek a vásznon. A hajszálakat egyesével kirajzolja, még a rajtuk megcsillanó fény is jól látszik. A mozgások folyamatossága hibátlan. 1080p-s mkv állományokat lejátszva érdemben semmi sem változik, még hálózaton keresztül is minden zökkenőmentes és szép, nem érzékelni tömörítési veszteséget. Ahogy egyre kisebb felbontású – és tömörített - anyagokkal próbálkozom, természetesen a hibák már előjönnek, de sokkal kisebb mértékben, mint azt várnák, vagy, ahogy megszoktuk, a felskálázás és hibajavítás magas színvonala vitathatatlan. Konzumer vonalon ma ennél jobbat nehéz elképzelni."
Hang:
"A Cambridge Audio univerzális lejátszók a még audiofil körökben is elismert készülékek exkluzív klubjába tartoznak, nekik hajlandó elhinni a kifinomult közönség, hogy szerteágazó tudományuk dacára CD játszóként is tökéletesen megállják a helyüket."

A kedvedért visszakerestem, 2016 szeptember óta van a tulajdonomban, onnantól decemberig hibátlanul tette a dolgát.
Egyébként feljebb belinkeltem a magyar tesztjét is.

Már szívtam előtte több készülékkel, ez az első ami kompromisszummentes idáig.
Gondolom ha valami idáig hibátlanul tette a dolgát, akkor a connect box reset miatt nem alakult át benne semmi, és nálam kicsit hozzáértőbb újra be tudná állítani, hogy tovább működjön.

Továbbá így megszabadultam a CD játszómtól, mert a Cambridge mellett felesleges.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.