Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54412) #80977664 válasza Borisz76 (#54411) üzenetére


#80977664
törölt tag

Így már értem... tehát nem racionális okból. Nekem is a műszaki cikkek a kvázi hobbim, köztük a nas is, de csak mert lenne rá pénzem azért nem veszek meg olyat amit belátható időn belül nem tudok kihasználni VAGY ár/érték arányában totálisan irreálisnak tartok (pl apple cuccok).

Megértelek, de mostanra szerintem a tárhelyek magas száma elvesztette jelentőségét egy otthoni környezetben. 500/1000 mbiten percek alatt lejön egy komolyabb 4K film is, nem érdemes tárolni őket (főleg amilyen filmek vannak mostanság, brrrr) könnyen pótolhatók. Amiket meg tárolni kell aztokat is 4 lemezen 42TB SHR kötetet össze lehet hozni (pár éve nyilván kevesebbet de az is bőven sok volt akkoriban) amire el nem tudom képzelni mit akarna valaki otthon felírni....

Most pl gondolkozom, hogy a NAS-t bővítsem 8-14 TB-al vagy inkább előfizessek egy 1-2TB felhőre. Nekem ekkora tárhelyen elférne ami igazán fontos és akkor tutira védve lennének az adataim. A raid/shr jó móka meg véd is, de pl lopás, lakástűz ellen megsüthetem...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.