Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40051) Flashget válasza gyuri81 (#40050) üzenetére


Flashget
félisten

rossz kódolás..
de van egy olyan opció a hang beállításokban (igaz azt a csatorna váltásokra találták ki) hogy az eltérő hangerőségen lévő csatornákat egy szintre hozza. hangerő beállítások, hangszóró és automatikus hangerő azt állísd normálra.
hátha javít rajta.

Realme GT Master Edition

(#40052) Flashget válasza ozz (#40047) üzenetére


Flashget
félisten

egyik tipus sem kezeli az mkv-ba rakott feliratot csak a szinkront.

Realme GT Master Edition

(#40053) hkari válasza roby42 (#40046) üzenetére


hkari
őstag

Köszi, de nem csak scart bemenete van? :U

[ Szerkesztve ]

(#40054) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

40"-os Samsung D6500 TV-m van. A hálózaton van egy Windows Home Server 2008. Ez látszik is a TV-ről. Képeket zenéket le is játszik, de a videókra azt irja hogy nem támogatott formátum (bármilyen videóra ezt írja).
Miután feltettem a szerverre a Serviio videószervert azzal tudom nézni a videókat. Viszont nem értem hogy önmagában miért nem tudja lejátszani a hálózati kiszolgálóról a filmeket.
Egy egyszerű médialejátszó lejátsza a Serviio-n keresztül és a médiamegosztáson keresztül is. A Samsung SmartTV meg nem.
Meg tudja magyarázni ezt nekem valaki?

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#40055) whatnot


whatnot
őstag

Hali,

a 32ES6100W kb. kéthetes tévénk tegnap este működés közben csak úgy kikapcsolt.
Azóta ha áram alatt van, csak a standby fény erősödik, ill. halványul el lassan, valamint távirányítóra csak villog a fény, de semmi nem történik.
Ez mi lehet?
(Hívnám a szervizt is, de az hétvégén nincs, a Lurdy ház képviselet pedig nem veszi fel a telefont.)

(#40056) xxxbmx


xxxbmx
tag

Sziasztok. Lenne egy olyan kerdesem hogy a full hd tv-men van egy usb port ami elmeletben csak kepek es zenek lejatszasara alkalmas, viszont olvastam olyan tesztet ahol meg tudtak csinalni hogy filmet is lejatszon? Ezt szerintetek meg lehet oldani? Koszi

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#40057) air válasza xxxbmx (#40056) üzenetére


air
nagyúr

Nagyon furcsa lenne ha az USB port bármit is le tudna játszani.
Egyébként ha leírnád, hogy milyen TV-d van, talán tudnánk segíteni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#40058) JoeYi válasza xxxbmx (#40056) üzenetére


JoeYi
őstag

D5003 a tv típusa?

(#40059) xxxbmx válasza JoeYi (#40058) üzenetére


xxxbmx
tag

Szia igaz.koszonom.o lenne:
Samsung le46a656a1f

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#40060) sandró60 válasza xxxbmx (#40056) üzenetére


sandró60
addikt

Nem jött be ;]

[ Szerkesztve ]

(#40061) xxxbmx válasza sandró60 (#40060) üzenetére


xxxbmx
tag

Neztem en is sok tesztet, vhol azt irjak h be kell irni egy kodot es akkor menni fog...

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#40062) xxxbmx válasza sandró60 (#40060) üzenetére


xxxbmx
tag

elnézst nem értem mi nem jött be?

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#40063) jani4454 válasza ozz (#40047) üzenetére


jani4454
tag

Nem lehet a feszültséget lekapcsolni, csak akkor ha kapcsolós aljzatot használsz, vagy kihúzod a 220-ból.

(#40064) sandró60 válasza xxxbmx (#40062) üzenetére


sandró60
addikt

Közben láttam,hogy milyen tipusszámot irtál-az "nem jött"-be ;]

[ Szerkesztve ]

(#40065) fgo


fgo
tag

Widgetet szeretnék telepíteni itt a fórumba leírtak szerint a tv (es6570) mindent megcsinálok és ezt írja ,a szerver nem elérhető development 002 ,mi lehet a gond? a szerver UsbWebServer

[ Szerkesztve ]

(#40066) JoeYi válasza xxxbmx (#40062) üzenetére


JoeYi
őstag

úgy látom még ennél a típusnál is így lehetett belépni a szerviz menübe: TV in Standby -> "info" -> "menu" -> "mute" -> power on (ezeket kell egyszerre nyomni a távkapcson). És a szervizmenüben típust kell váltani.

A baj, hogy ha nem jön össze, akkor úgymond tégla lesz a tévédből, bekapcsolni se tudod.

amúgy minden oké vele? Immáron 5 éves igaz?

(#40067) kaboska válasza JoeYi (#40066) üzenetére


kaboska
aktív tag

Lehet akkor már jobban megéri hozzá venni egy média lejátszót.
Így a TV-nek se lesz baja :)

"Fej vagy gyomor"

(#40068) xxxbmx válasza kaboska (#40067) üzenetére


xxxbmx
tag

hát igen az a tégle dolog megrémitett kicsit:D

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#40069) JoeYi válasza kaboska (#40067) üzenetére


JoeYi
őstag

egyértelműen jobban jár :K egy android tv boksszal ráadásul youtubozni netezni és játszani is tudna

(#40070) UltraViola


UltraViola
csendes tag

Most akarok vásárol SAmu EH6030at.
A sok hasznos tanács megerősített hogy ezt a TV-t kellene vennem.
Eddig egy sima régi képcsöves 60centis tvm volt.
1.Akkor ha jól értem küldö vinyóról lejátszik mindent faszán, Vmint miylen az a pendrive amiről tudok sallangmentesen sima HD filmet nézni?
2. Ami talán a legfontosabb és ebben a témában is láttam eltérő hozzászólásokat.
Xboxhoz kellene sok helyen láttam hogy játékra alkalmatlan az input lagja miatt.......az mit takar ?
A boltban az eladó ezt a TV ajánlotta hogy ezzel a játék is tökéletes mert ő kiprobál álltalában minden TV-t (üzletvezető, ismerősöm) és ezzel nem csikoz be a labda Fifánál szép grafikája van.
Itt pedig olvasom hogy játékra alkalmatlan , miben jelenik meg ha nyomom a paszt mondjuk 1 másodpercel később passzol vagy hogy mi? nem vagyok egy nagy gémer csak Fifázok meg tenisz amit azért is vettem meg mert 3d-s igaz csak sztereotipik.............
Válaszaitokat előre is nagyon szépen köszönöm, ha lehet minél több emebr irhatna véleményt, pláne akik játszanak is rajta.

(#40071) ZsoltG60 válasza UltraViola (#40070) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Üdv. Így van az Input lag pont azt jelenti hogy a konzol vezérlőjén bármely gomb lenyomása és a Tv-n való észlelés idejét jelölt..
ezt a videót már többször bemutatták itt érdemes megnézni gombnyomás után mennyivel később mozdul az "emberke" a játékban[link]

Lumia 950XL

(#40072) UltraViola válasza ZsoltG60 (#40071) üzenetére


UltraViola
csendes tag

Köszönöm szépen a segitséget.
Továbbra sem tudom eldönteni hogy mondjuk egy fifánál 1080p-n ez mennyire lenne szörnyü vagy akármin. De itt jön a kérdés vajon most az én régi nagyképcsöves sima SCARTal összekötött szitujával vajon mennyi ez ba válaszidő, lehetséges hogy itt is lehet ennyi vagy több? csak annyira vak vagyok hogy ezt nem érzékelem?

(#40073) Flashget válasza UltraViola (#40070) üzenetére


Flashget
félisten

Ha nem játszol online akkor semmi hátráltatója.
Viszont ha multin nyomod egyből kijön a 70-100-as inputlag aminek 0-30 között kellene lennie.
6100 inkább a te tévéd ha multizol is.

Realme GT Master Edition

(#40074) V.Szabee


V.Szabee
tag

Sziasztok!

Van egy ue40es6100-as TV-m. Beállítottam, hogy wifi-n keresztül tudjak netezni. Az lenne a kérdésem, hogy a wifi kapcsolatot hogy lehet megszakítani?
Mert ahogy észrevettem így egyfolytában a neten lóg, TVzés közben is feldobott egy ablakot, h frissítette magát.

Előre is köszi!

Szabee

(#40075) totigor


totigor
csendes tag

Sziasztok! Van valakinek SAMSUNG UE 32D5000 típusú tv-je? Egy kis segítség kellene! Köszi

(#40076) UltraViola válasza Flashget (#40073) üzenetére


UltraViola
csendes tag

Hát csak is online Fifázok mondjuk :/
De igazából lehet a mosatni TV-mnek is van iylen válaszideje, ha meg ilyen van legalább akkor nem lenne gáz, jó mondjuk most jön a válasz hogy akkor minek kérdezek ha én megválaszolom :)
akkor összegezve a dolgokat csak nagyon kemény gémereknek és TV Fanoknak ( bocs a kifejezésért :)) szembetünő? :)

(#40077) vlevi válasza UltraViola (#40076) üzenetére


vlevi
nagyúr

Képcsöves tévén játszottál?
Mert annak elvileg nulla az input lagja. Az input lag ugyanis abból adódik, hogy az LCD tévék különböző képjavító algoritmusai megjelenítés előtt feldolgozzák a képet, és ez időbe telik. Képcsöves tévén semmi ilyen feldolgozás nincs, azért ott ez a lag nem létezik.

(#40078) sixer66 válasza Flashget (#40073) üzenetére


sixer66
senior tag

Kicsit off, de most jártam egy Hipermarketben és ami eddig karácsonykor 169-189.000Ft volt Samu 40ES6100 most 259.000. Ez azért elég nagy különbség :Y

(#40079) Lehiñito válasza UltraViola (#40076) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Hali. Szerintem a crt tévéknek jó lehet az input lagja, azt ne hasonlítsd az eh6030-hoz.
Lehet hogy nem vennéd észre, de szerintem a 100ms már nagyon sok. Főleg a online játszol.

(#40080) sixer66 válasza JoeYi (#40069) üzenetére


sixer66
senior tag

Nekem is egy ilyen lett volna, ha egy akciós oldalon nem húznak be vele ...éljenek a gerinctelen férgek :U

(#40081) JoeYi válasza sixer66 (#40078) üzenetére


JoeYi
őstag

azt mondják minden annyit ér amennyiért megveszik. Ennyiért 50"-os is kapni majdnem [link]

[ Szerkesztve ]

(#40082) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

Valaki erre a kérdésemre tud mondani valamit?

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#40083) gyurigyerek válasza Lehiñito (#40079) üzenetére


gyurigyerek
csendes tag

De online játéknál ott van még a ping is akkor mondjuk egy 100 ms pingü szerveren játsza kb kiegyenlítődik a küzdelem? Mert ugyan az a késleltetés megvan az ellenfél oldalán is . Vagy tévedek?

(#40084) Flashget válasza UltraViola (#40076) üzenetére


Flashget
félisten

akkor lefordítom, hogy érsd :)
maradjunk a fifánál.
te még ott tartasz, hogy becsúsztál Messinek míg akivel játszol ő már örül a gólnak amit rúgatott vele :)
de fps játékban a legszembetűnőbb miért alkalmatlan multihoz az ilyen magas inputlag. Sajnos monitoroknál is a gyártók azt erőltetik mekkora a válaszidő 2 vagy 5ms, de az inputlagról mélyen hallgatnak különben jó pár monitort az emberek meg sem vennének.

Realme GT Master Edition

(#40085) Flashget válasza gyurigyerek (#40083) üzenetére


Flashget
félisten

a pinget ne keverd ide, mert az elsősorban user és netszolgáltató függő és laggolást okozhat ha túl magas.
a magas inputlag pedig csak hardver függő.

Realme GT Master Edition

(#40086) gyurigyerek válasza Flashget (#40085) üzenetére


gyurigyerek
csendes tag

Persze persze értem én! De akkor sem tiszta. Xboxon lenyomod a gombot elindul a jel a tévé felé és a szerver felé. 70 ms mulva a képen elmozdul a jel és a szerveren is megtörténik a mozgás.
Legalább is így tudom elképzelni :)

Bocs az offért és a lámaságomért

[ Szerkesztve ]

(#40087) Ametist


Ametist
csendes tag

Szervusztok,
Smart menüben Develop account-tal beléptem és be szeretném beírni a FUSO szerver IP címét: 217.113.62.80. A gondom az, hogy akár távírányítóval, akár billentyűzettel írom, a harmadik maszkot nem veszi be két karakteresként, tehát 62-t nem tudok beírni, első karakternek meg nem veszi be a nullát. Hogyan kell jól csinálni?
TV:ES7000

[ Szerkesztve ]

(#40088) Stewe969


Stewe969
csendes tag

sziasztok:)6510-es kompozit bemenetére analóg a/v jelet be tudok vinni???(ez a tv-n a zöld színű dupla integrált jack)

IPHON-ra van valami program ami működik távirányítóként???

[ Szerkesztve ]

(#40089) Ametist


Ametist
csendes tag

Ismét egy kérdés, a Smart menüben jobb felül a Smart HUB felirat alatt a Smart TV "ikon"-ra kattintva csak egy állókép jön be. Ennyi???
TV: ES7000

(#40090) Ametist


Ametist
csendes tag

Néhány napja a távirányító INFO gomb megnyomására a képernyő jobb alsó sarkában megjelenik egy kis ikon, aminek közepén egy ceruzaelem szerű jel van, bal oldalon LED TV felirat zöld háttérrel, jobb oldalon Conventional TV felirat szürke háttérrel, és egy mutató a LED TV felirat/skála elején mocorog.
Ez meg mi a csuda?
TV: ES7000

(#40091) Flashget válasza Ametist (#40090) üzenetére


Flashget
félisten

az éppen aktuális fogyasztást mutatja..

Realme GT Master Edition

(#40092) JoeYi válasza gyurigyerek (#40086) üzenetére


JoeYi
őstag

100ms ping esetén az ellenfeled csinál valamit, majd 100ms múlva eljut a tévédhez hogy mi volt az, aztán 70ms múlva kirajzolja neked, tehát összeségében 170 ms mire megtudod merre gurul a labda :)

(#40093) JoeYi válasza bucsupeti (#40082) üzenetére


JoeYi
őstag

próbáld meg a samsung allshare programját, illetve egy tűzfal teljes kikapcs próba is érdekes lehet

(#40094) nedyre válasza JoeYi (#35065) üzenetére


nedyre
csendes tag

jé ez dejó, köszi! végre megtudtam pontosan milyen tévém van :D
http://www.samsung.com/de/consumer/tv-audio-video/television/led-tv/UE32ES6200SXZG-spec

Abban esetleg tudsz segíteni, hogy miért nem jó a Plex nevű alkalmazás?
Elindul és csak a háttér jön be, vagy valamikor a kilépés meg a beállítások menüpontok és semmi más.

(#40095) bucsupeti válasza JoeYi (#40093) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Köszi ezt értem hogy Allshare-val megy. Nem az a gond hogy nem tudom megnézni.
Az érdekel hogy egy Windows Home Server-el megosztott médiatartalmat miért nem tud lejátszani egy Samsung SmartTV, míg egy noname mediabox simán lejátssza.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#40096) vacs válasza Ametist (#40089) üzenetére


vacs
veterán

Igen. :DDD

(^)(>.<)(^)

(#40097) vacs válasza Ametist (#40087) üzenetére


vacs
veterán

Ha EZ a leírás alapján csinálod, akkor működnie kellene, én is pár perc alatt megcsináltam.

A hiba nálad keresendő, mert már más is feltette ES7000-re. :)

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#40098) #51242752


#51242752
törölt tag

Letöltöttem a FUSO-t, nem vágtam magam hanyatt.
Csak Tv2, MTV, Viasat3 van nézd listán.
Fuso liveot és a 200 prémium filmet nem találom.

(#40099) Tutu7030 válasza #51242752 (#40098) üzenetére


Tutu7030
veterán

Vanak ott axn, best hollywood, indafilm, digisport, duna, tv2 és testvér csatornái, viasat play, mno, mese tv, nava, noltv, pixter, triolbita, videa, videosmart tartalmak is.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#40100) JoeYi válasza bucsupeti (#40095) üzenetére


JoeYi
őstag

holnap megnézem es6100-on, de gyanús hogy a windows media szerver nem szabványos dlna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.