Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39451) BBéci válasza rasky (#39450) üzenetére


BBéci
titán

Miért recsegne? Ha fejhallgatót használsz, az sem recseg.
A hangminőséggel van baj, az rettenetesen vacak. Érdemes lenne kipróbálnod, persze nem Genius szetten, mert azoknak tök mindegy. PC-hez valók, nem házimozi helyett használatosak.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#39452) KovyBoy válasza rasky (#39441) üzenetére


KovyBoy
tag

Én az előző tévémnél egy ilyennel vittem be a hangot az erősítőbe (ott nem volt még digitális hangkimenet).

[ Szerkesztve ]

(#39453) Neil Watts válasza BBéci (#39445) üzenetére


Neil Watts
veterán

Jó-jó, nem akartam agyérgörcsöt okozni neked, elnézést.
Akkor másként kérdezem: Láttam 15k körül ilyen átalakítót, az megfelelhet a célnak? :D
Illetve láttam olyan kábelt is jóval olcsóbban, mely HDMI-ből készít RCA-t. Gondolom ez utóbbi nem felel meg nekem, mert TV nem képes az ilyen irányú konvertálásra, igaz? :)

Őszintén megmondom nem szeretnék 60-80 ezret rákölteni egy ilyen átalakítóra, mert akkor ahhoz kicsit hozzátéve már komplett Samsung házimozit is kapni, ami 7 nyelven beszél, vagy akár Onkyo-t is, normális erősítővel, ami hát azért megint egy más világ, de hát pont jónak mondom... :)

=====

Ööö... most akkor mégis ki lehet vinni a hangot Scarton? S annak milyen a minősége úgy? :)

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#39454) sandró60 válasza KovyBoy (#39449) üzenetére


sandró60
addikt

Elképzelhető,hogy tegnap hamar üzembe helyezted.Szerintem is "kiolvadt"vagy kiszáradt a párától ;]
Azért ha mégegyszer ilyen poroblémád lessz akkor inkább a szervizt hivjad.Kész szerencse,hogy beindúlt

(#39455) fdisk válasza Neil Watts (#39453) üzenetére


fdisk
őstag

Engem is kivezetett óvatosan a házimozi topikból. :DDD

Nekem is Genius 5.1-es "bögreszettem" van.De igen érdekes csatlakozó van rajta,Szerintem ehhez nincs is megoldás.[link]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#39456) Flashget válasza sandró60 (#39443) üzenetére


Flashget
félisten

de ezután a samu kiadta a frissítést és utána már többen írták nem látja se az m2ts se a ts fájlokat.
Nekem már csak a frissített verzió jutott aki a régit használja és nem engedte frissülni nála látszik.
Nem fényképezem le vagy el hiszed vagy nem..stream mappát látja a tv de a benne lévő fájlt nem üöres mappaként hiszi el a tv.
ezután lett kedvelt a topicban a serviio mert az meg látni engedi.

Realme GT Master Edition

(#39457) KovyBoy válasza sandró60 (#39454) üzenetére


KovyBoy
tag

Nem fogod elhinni, de reggel azzal kezdtem, hogy hívtam a samu központi ingyenes számát és elmondtam nekik, hogy mi az ábra. Azt modta a kiscsaj, hogy ez a szitu, akkor vigyem vissza az üzletbe és éljek a "72 órás" (ami 3 munkanap mellesleg) csere lehetőséggel.
(Nem tudta, hogy mit takar led villogás, vszínűleg nincsenek erre kiképezve - kár.)

Na mondom oké, hívom a boltot beszámolok nekik is, de ők meg nem vették fel a telefont. Közbe meg hívott az asszony, újságolom neki, hogy mi a szitu, mire egyszer csak megjelent a képernyőn a lógóóóó :D

Szóval reggel óta üzemel a tv, egyelőre még ismerkedem vele, gyakorlatilag azért vettem, hogy fullHD-s filmeket tudjak rajta nézni. Van egy szintén fullHD-s notim, azt kötöttem rá egy (alább már említett) hdmi-vel.
Még nem igazán vagyok képben, hogy mit hogy kell és érdemes, majd lehet lesznek kérdéseim, mert egyelőre tejesen tapasztalatlan vagyok.
Előre is elnézést kérek, ha buta kérdésekkel jövök majd, melyeket igyekszem majd olvasással és előzetes tájékozódással megelőzni!

(#39458) Flashget válasza KovyBoy (#39457) üzenetére


Flashget
félisten

szerintem több kérdésedre itt megtalálod a választ is.

Realme GT Master Edition

(#39459) sandró60 válasza Flashget (#39456) üzenetére


sandró60
addikt

Én a sajátomból indultam ki nálam mindenféle mókolás nélkül lejátsza.( nem frissitgettem a firmware-t)Az átnevezést meg azért ajánlottam mert akkor amikor téma volt(2011dec)sok-tulajdonosnak igy sikerűlt.

(#39460) BBéci válasza Neil Watts (#39453) üzenetére


BBéci
titán

A 15-ért kapható átalakító már megfelel a célnak, összehasonlíthatatlanul jobb hangminőséget ad, mint a fejhallgató kimenet, ami már azért sem jó, mert erősített és nem vonal szintű.
A HDMI - RCA átalakító kábel az kamu, olyan csak poénból létezhet. Ha lenne, akkor sem a tévé konvertálna hanem az a bizonyos eszköz.
Amit 60-80-ért kapni, az csak egy nyelven beszél, tájszólással és dadogva. :K Egy belépő házimozi erősítő ára, nem komplett szetté.
Scarton csak a tévéadások hangját tudod kivinni, elfogadható minőségben.

(#39459) sandró60
A .ts-re átnevezés már a B sorozatú tévéken is működött. A tavalyi D8000, amit teszteltem, simán lejátszotta az m2ts-t is.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#39461) Flashget válasza sandró60 (#39459) üzenetére


Flashget
félisten

nem fw frisstísre gondoltam hanem allshare! magáben a progiban tíltotta le a samu.

BBéci a D6500 nem játssza le az allshare-ben meg nem látja még .ts-re átnevezve sem.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#39462) KovyBoy válasza Flashget (#39458) üzenetére


KovyBoy
tag

Igen köszi! :R Ezt a cikket 2 napja már olvastam is, nagyon hasznosnak tartom, ez is segítette a tv kiválasztásában!
Nekem majd olyan hülye gyakorlati kérdéseim lesznek, hogy:
- mivel érdemes pl lejátszani a filmeket (most VLC-t használok),
- mi van akkor, ha leszedek torrendről egy 3D filmet, mit kell vele csinálni a lejátszóban, hogy ne 2 kép legyen egymás alatt (ennyir nem vagyok képben sajna)
- egyáltalán milyen módban érdemes rákötni a tv-re a gépet
szóval ilyen butaságok...

(#39463) Flashget válasza KovyBoy (#39462) üzenetére


Flashget
félisten

amíg nem volt asztali 3D BD lejátszóm..
3D-hez Powerdvd11 lejátszó + 1.4-es High Speed HDMI kábel + tv-hez kapott szemüveg.
a HDMI kábel 7,5m 2,5K volt egy ilyen és tökéletes a kép, hang. Most a TV és a Pio BDP 150 van összekötve vele csak lusta vagyok lecserélni rövidebbre és jobbra.
Persze tudom BBéci most a homlokát ráncolja :D
HDMI kábel: még mindig sok az átverés

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#39464) Neil Watts válasza BBéci (#39460) üzenetére


Neil Watts
veterán

Biztos ez? Mármint az, hogy erősített lenne. Fekete mágiát használva a következő dolgot műveltem. Bedugtam egy ilyet a TV-be s ezt ki a HiFi-re egy régi erősítő segítségével. Érdekes módon egész emberbarát lett a hang, bár lehet hogy az én fülem rossz. :D

Üdv. core2

(#39465) Teodor52


Teodor52
senior tag

Tudna valaki segíteni a 39413-as hozzászólásomban lévő leírtakhoz?

Annyit még segítségképpen, hogy a kép éjszakai jelenetkor olyan mintha túl nagy iso-ra állítanánk a fényképezőgépet és zajossá válik a kép.

Olvastam hogy a dinamikus kontraszt is okozhat ilyen megjelenítést ha túl nagyra állítjuk a statikus kontrasztot.
Igen maxra van állítva az utóbbi de a dinamikus kontraszt kikapcsolt állapotban van!

[ Szerkesztve ]

(#39466) Flashget válasza Neil Watts (#39464) üzenetére


Flashget
félisten

Egyébként úgy érzem tök gáz ez az egész technikai fejlődésnek mondott valami, ami valójában hatalmas visszalépéses átverés.....ilyen kütyüket amikről linkeltek képeket a kilencvenes években használtam VHS magnó meg 88-ban vett Philips hifi torony miatt..
Egyszerűen hihetelen amit a gyártók művelnek...lecseréltem a régi mobilt okos, androidos verzióra. Kiderült végtelenül buta egy szerkezet a korábbihoz képest ;) Hang mínőségben (mp3, FLAC lejátszása) 10 évet léptem vissza, nem lehet kikapcsolni és abban az állapotban ébreszteni nem tud ami már 10 éve sem jelentet gondot ésatöbbiésatöbbi :)

Realme GT Master Edition

(#39467) BBéci válasza Neil Watts (#39464) üzenetére


BBéci
titán

Persze, hogy biztos! A tévé hangerő szabályozója hatással van a fejhallgató kimenet szintjére. Képzelheted, milyen minőségű erősítőt illesztettek elé, legalább 1 dollárba kerülhetett.
Ha elégedett vagy a jelenlegi hangminőséggel, felesleges tovább variálni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#39468) Shocker


Shocker
csendes tag

Sziasztok!

Na, ugye pár napja zsibbasztottalak titeket pár kérdéssel. (Már aki megtisztelt azzal, hogy válaszolt ;)

Az első kérdés még mindig el: érdemes az AllShare-t lecserélni? A többi többet tud?

A második kapcsán érdekes dolgok történtek. Nem jelentek meg továbbra sem a 8,5 és a közel 3 gigás fájl, ezért rádobtam vinyóra. Miután tehát USB-n keresztül megnéztem, láss csodát, megjelent az AllShare mappában. És nem a vinyónál, hanem a hálózaton. Érthetetlen számomra. Mindenesetre csak próba volt, attól tartok, a routerem (Linksys wrt160nv2) amúgy sem bírná el egy sokgigás fájl átküldését (tudom, függ a rácsatlakozott dolgoktól is: két telefon, egy note- és egy netbook, amik közül az egyik mindig megy, akárcsak a routerre kábelen csatlakoztatott PC, meg még egy PC wifin).

A hármas az viszont továbbra is rejtély. Azt hittem, megtaláltam Kolumbusz tojását, mikor a DVD-lejátszó beállításai között kalandozva megtaláltam egy beállítást, ami azt hittem, segíthet. De nem. A Scartot meg megcseréltem, kicseréltem egy másikra, azt is megcseréltem. Semmi. Nem szoktam feladni, szóval még kutatok, mi lehet az oka, de egyelőre elfogyott a munícióm. Ha van további ötletetek, akkor azt köszönöm!

Ezek mellett megjelent egy újabb kérdésem: az analóg és a digitális adásokat tudom "vegyíteni"? Azaz egy analóg után érkezhet digitális, esetleg fordítva a csatornalistán?

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, ötleteket: minifoximaxi :R Tegla80 :R JoeYi :R .

Valamint előre köszönöm a továbbiakat is!

Szép napot!

(#39469) KovyBoy válasza Flashget (#39463) üzenetére


KovyBoy
tag

Asztali lejátszót egyelőre nem vennék (van a gépben bluray lejátszó, illetve a noti elvileg elő is van készítve a 3D-s megjelenítésre - ennek majd utánanézek, mert nem foglalkoztam még vele). HS HDMI kábel megvan, szemüveg megvan (már s tv is műxik) :D
Azt mondd már még meg, hogy a 3D-s film, amit leszedtem ncore-ról és elindítom a vlc-vel, minek a hatására fog a 2 egymás alatt lévő képből egy mixeltet csinálni? Ehhez nagyon hülye vagyok még, lehet eleve hülyeséget is kérdeztem, nem tuodom... :D

(#39470) Neil Watts válasza Flashget (#39466) üzenetére


Neil Watts
veterán

Jogos, de ez itt nagyon off. Pl. az utolsó mobil amivel elfogadható képeket lehetett lőni, szerintem a Nokia N8 volt, azóta csak a PureView mutatott fejlődést, de az is csak marketing meglátásom szerint.

Hangminőségre meg jöhetnek itt beats audioval meg mindennel, de sosem fognak igazán jó minőséget elérni.
Mondjuk ébresztésre meg ott van a repülőgép üzemmód.

Na, befejeztem az offot, nem akarom tönkrevágni a topikot. :)

Shocker:[/B Jó az AllShare, de a Serviio is megfontolandó. :)

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#39471) Flashget válasza KovyBoy (#39469) üzenetére


Flashget
félisten

írtam..3D-hez én Powerdvd11-t használtam.
VLC egyáltalán tud 3D-t lejátszani?

Realme GT Master Edition

(#39472) KovyBoy válasza Flashget (#39471) üzenetére


KovyBoy
tag

Okés, köszi, leszedem, felteszem, nézem! :)

(#39473) Flashget válasza Neil Watts (#39470) üzenetére


Flashget
félisten

W595 után síralmas a mínőség..
tudom repülőgép mód, de hát akkor is nem tud olyat amit már rég megoldottak.

Realme GT Master Edition

(#39474) Flashget válasza KovyBoy (#39472) üzenetére


Flashget
félisten

vagy persze a powerdvd12 ami újabb.
ha olyan a VGA-d a hang kijön a DVI csatlakozón is. Asus 6870 van nekem amin nincs HDMI csatlakozó, viszont adtak egy DVI-HDMI átalakítót és a hang ott jön ki.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#39475) rasky válasza KovyBoy (#39472) üzenetére


rasky
senior tag

vagy Splash PRO.

(#39476) KovyBoy válasza Flashget (#39474) üzenetére


KovyBoy
tag

A notiból optikán is kijön a hang (s/pdif), eddig azt használtam, azzal rá is van kötve az erősítőre, meg van rajta hdmi is, ez elvileg nem lesz gond. Közbe már le is jött a 12-es, mindjárt telepítem.

(#39477) krisz2004


krisz2004
csendes tag

Sikerült a feliratozás-Samsung Led UE32D6500-on.Subtitle Workshop programmal átkel kodolni srt-t..smi-re,azota a felirat menű is megjelenika Tools gomb megnyomása után.

(#39478) hjani41


hjani41
csendes tag

Helló!
A következőkben kérek segítséget azoktól,akiknek van SMART SAMU-juk.
Hogy lehet lapozni a TTX aloldalai között? Rájött erre már valaki?Esetleg
hagyjam a fenébe,mert nem lehet.Nekem nagyon hiányzik a tippmix miatt
és a korábbi SHARP-nál ez nem volt gond.Továbbá nem értem,hogy mi a
klb.-ség a SAMU és a Smart fiók között?Ha a Smart HUB-nál regisztrálok
akkor az elegendő,vagy minden alkalmazásnál fiókot kell létrehoznom?
Végül még egy kérdés:úgy 50 e.ft.-ig melyik az elfogadható 3D BD lejátszó?

A hozzáértők segítségét előre is köszönöm.

(#39479) BBéci válasza hjani41 (#39478) üzenetére


BBéci
titán

Csak a lejátszóra tudok tippet adni: Pioneer BDP-150.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#39480) HofiZoli válasza BBéci (#39479) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Tudom nem ide való.. de ha már itt tartunk. LG BP 620.. milyen lehet? TV-m már van, de a beépített lejátszó.. hát hagy kívánni valót.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#39481) BBéci válasza HofiZoli (#39480) üzenetére


BBéci
titán

Eszembe nem jutna bárkinek ajánlani. :(
Ha nem Pioneer, akkor Panasonic, esetleg Sony, Samsung.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#39482) Flashget válasza hjani41 (#39478) üzenetére


Flashget
félisten

Nem mondom, hogy egyszerű volt rájönnöm :)
szóval M1 TXT 879. oldal
itt van 01 02 03 04 aloldalak.
Ha nyomsz egyet a PRE-CH gombon akkor váltani fog felette a színes csík 4-ről 3 színre.
lesz egy piros - és zöld +
nyomjad a zöld vagy piros gombot és akkor lépked előre vagy vissza az aloldalakon
D6500-on így működik.

Nekem a Pio 150 nagyon bevált.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#39483) k.o.adam777


k.o.adam777
csendes tag

Lenne egy olyan kérdésem, hogy elmúlt napokban említettem itt, hogy kaptam egy Samsung UE40EH6030-as Led tv-t és az normális dolog, hogy egyes filmeknél vagy zenecsatornánál ahol picit mélyebb hang van vagy a basszus nagyobb akkor a tv hangszórója berezeg mint ami nem tudja kiadni a mély hangot?

(#39484) Vedike69 válasza Flashget (#39461) üzenetére


Vedike69
csendes tag

Nekem D6570 1016-os eredeti fw-vel simán játssza a .m2ts fileokat.
Lemezről TsMuxerrel kiszedem a kellő .m2ts filet, hangot > az így kapott .m2ts-t külső usb-s háttértárról reccenés, akadás nélkül viszi!
Innen bárki szedhet le demókat próbaképp...
http://www.demo-world.eu/trailers/

(#39485) oz82 válasza k.o.adam777 (#39483) üzenetére


oz82
senior tag

Hello!

Mondhatni, hogy normális, mert 2x10W nem képes ilyen hangokat kiadni. Nekem is azt csinálja.
Kapcsold ki a Surround hangzást!

üdv.

[ Szerkesztve ]

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#39486) Flashget válasza Vedike69 (#39484) üzenetére


Flashget
félisten

1018-al vettem, de 1016-os van nálam is fenn (volt már mind egyébként)a DLNA-ról Allshare-ről volt szó nem USB-ről.
De a probléma már nem érint jó ideje engem.

Realme GT Master Edition

(#39487) k.o.adam777 válasza oz82 (#39485) üzenetére


k.o.adam777
csendes tag

Akkor megnyugodtam :)

Köszönöm a gyors választ!!

(#39488) tjnet


tjnet
aktív tag

Sziasztok

Valaki esetleg ES sorozat és SAMYGO ügyben tud valami újabb informácíót? Kéne a 7000 re az a SAMYGO.

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#39489) Tegla80 válasza Flashget (#39482) üzenetére


Tegla80
addikt

es5500 nál is ugyan ez a txt működése
(T260HD nál is, valszeg mind így megy)

Sony® & PlayStation®

(#39490) Imifej


Imifej
senior tag

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#39491) Tegla80


Tegla80
addikt

:Média lejátszónak (régen) és most is a PS3 at tartják a "legjobb"vételnek"
(egyébb funkciókról,meg ne beszéljünk,amit 1 PS3 tud , )
itt egy kis olvasnivaló a témában ami naprakész
[link]

és 53900ft itt
[link]
ez csak 12gb beépített memóriás,de bővíthető külső HDD vagy SSD vel

vagy ez 66900ft 500gb beépített HDDvel
[link]

USB ről mkv-t nem eszik,mint 1ik Sony sem és ez is csak FAT32 ben lát 4gb ig,de megoldható rajta nagyobb fajlok lejátszása is. (haverjaim mindent megetetnek vele,valami átnevezések után amit win es pc-n tesznek vele, de ez a része nekem magas(linuxot használok és nem is érdekel ). csak leírom,h tudjon róla akit érdekel esetleg)

szóval a PS3 is egy alternatíva ,mint jó médialejátszó :K

Imifej: :C :K

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#39492) Tin válasza Imifej (#39490) üzenetére


Tin
veterán

csak az elmúlt hétben hányadszor kerül elő:) aki akar, vegyen drága kábelt, digitálisban a "normál" minőség is bőven elég, de már ez nem tudom hányadik teszt ezzel kapcsolatban.

analóg kábelnél van jelentősége, de itt nem túl sok.

az aranyozott dugókon szoktam röhögni, pár éve bementem egy elektronikai alkatrész boltba, pár jack dugót venni mert a fülesemen cserélni kellett, a sima kínai 70 forint volt, az aranyozott kínai meg 130.

az aranyozott neutrik meg 600... azt viszont nem felvágós kábelekre teszik...

[ Szerkesztve ]

(#39493) silver87


silver87
tag

Sziasztok!

Win8-am van és egy ue40eh6030 tv-m. A pc általános nem pnp képernyőnek látja a tv-t és gondolom ezért nem is tudom 24hz-re (24p) állítani a frekvenciát, jelenleg 50hz-n megy jelenleg de fullhd mkv film lejátszása alatt láthatóan részletszegényebb és csúnyább a kép mint dlna-ről nézve. A pc lejátszója xbmc 11 eden. Szeretnék ennél megmaradni ha lehet.

A CÉL, hogy ha már a tv belső fos lejátszója gyönyörűen lejátsza a filmet akkor a ultra erős pc is szépen lejátsza. sajnos a tv media centerét nem használhatom mert analog bemenettel van a pcre kötve a házimozi, nincs sajnos digitális megoldásom rá. Tehát részletgazdag gyors microszaggatásmentes filmlejátszás

(#39495) hjani41


hjani41
csendes tag

Helló!
Kösz a gyors segítséget.Most már tudok az aloldalak között lapozni.

(#39496) BBéci válasza Tegla80 (#39491) üzenetére


BBéci
titán

Itt a fórumon sokan vettek PS3 mellé médialejátszót, mert állításuk szerint arra alkalmatlan.
Már az mkv kompatibilitás hiánya miatt alkalmatlan, hiszen az a legelterjedtebb konténer.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#39497) whatnot


whatnot
őstag

ES6100hoz milyen 3D szemüveget érdemes venni?

(#39498) nightshadow válasza whatnot (#39497) üzenetére


nightshadow
veterán

Gyárilag jár hozzá 2db.

(#39499) Tutu7030 válasza BBéci (#39496) üzenetére


Tutu7030
veterán

A ps3 azért "alkalmatlan", mert usb-n csak fat-ot hajlandó felismerni. Az mkv-ra megoldás az átkódolás nélküli mkv->ts.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#39500) JoeYi válasza Flashget (#38240) üzenetére


JoeYi
őstag

beleraktam végre a tudástárba :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.