Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40851) leslieke válasza Flashget (#40850) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én olyan panaszokra emlékszem, hogy ami film ment a régi fw-k alatt, az az újabb verziókon már nem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#40852) kissadam22


kissadam22
tag

Sziasztok. Lenne egy kérdésem árámtalanitottam egy es7000 Tv-t és az idő beállitás 4óraval le van maradva. Probaltam kézi de nem mentette el frissitettem de nem hasznalt. Mi lehet a baj...egyszerüen elfelejtette a régi beállt.... Valaki tudna segiteni.. köszi

(#40853) _Ata_


_Ata_
tag

Én a plazma TV met szeretném eladni / lecserélni egy ilyen LED Tv re, valósznínű 6030EH lesz belőle.
Plazmának elég fura hangja volt, szerintetek ennek nicns ilyen zavaró zümmögése?

(#40854) Bull Boss válasza Bull Boss (#40829) üzenetére


Bull Boss
senior tag

igen közben rájöttem, hogy azért nem tudom frissiteni, mert alapjáraton már be sem hozz a tv-met csak a 2012es modellt.. arra bezzeg van friss firmware. Nem tud valaki megoldást arra, hogy D5000-en lossless zenét flac. ot tudjak lejátszani? Az erősítővel összekötve a TV a multimédia centerem is egyben és az MP3 a szűk keresztmetszet a hangminőségben zenénél.. :(

(#40855) BBéci válasza _Ata_ (#40853) üzenetére


BBéci
titán

3 napja olvastam egy másik topikban: "nemrég nézegettem ilyet, és a 6030 közelíti a borzalom kategóriát". [link]

A tápegység vagy inverter cicergése nem kellemes, szerencsére csak a készülékek 10 százalékánál fordul elő - nem csak plazmáknál - és vissza kell vinni, kérni helyette egy némán működőt.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40856) katalin888


katalin888
aktív tag

Sziasztok!

A Samsung tudastar a EH szeriabol a 6030-ast ajnalja.
Amugy en is ugy gondoltam, hogy valoban az a best buy,amig ra nem taltam erre a tesztre.

http://www.hdtvtest.co.uk/news/samsung-ue32eh5000-ue40eh5000-201212192466.htm

Mit szoltok hozza?
Meg is lepodtem, hogy hogy kaphatta meg az erossen ajanlott elismerest!?

(#40857) Iginotus


Iginotus
őstag

Szeretnék venni egy samsung ue32eh5000 Kérdés Számítógépről kapná a jelet egy DVI-HDMI átalakítóval ami ugye nem viszi át a hangot. Azt külön jack dugóval vagy valahogy meg lehet oldani, hogy el mennyen a TV-hez és az le is játssza?
Találkoztam már olyannal, hogy ha HDMI-n kapta a kép jelet akkor ott várta a hangot is és ha nem ott kapta nem játszotta le. Ez itt remélem nem fordul elő, tehát külön választható a hang és a kép bemenete?
üdv Igi

Plug and Pray... :)

(#40858) Zsigi72 válasza kissadam22 (#40852) üzenetére


Zsigi72
aktív tag

Nekem ugyanezen problémámat egy ki-be kapcsolás megoldotta.

(#40859) _Ata_ válasza BBéci (#40855) üzenetére


_Ata_
tag

Hmm érdekes mert én felhívtam a samsungot, és azt mondták ha nem volt semmi füst és furcsa szag akkor a zümmögő TV vel nem tudnak mit csinálni :(

(#40860) gorkmc


gorkmc
tag

Akinek van billentyűzete a tv-hez - akár gyári Samsung, vagy Logitech vagy bármilyen - nézze meg legyen szíves, hogy van-e Picture size gomb? Vagy nem lehet rádefiniálni ilyen funkciót egy gombra?

(#40861) BBéci válasza katalin888 (#40856) üzenetére


BBéci
titán

Az EH5000 csak árkategóriájában nevezhető ajánlott vételnek, képminősége elmarad a 6030-tól, ahogy az a 6800-tól és így tovább.

(#40859) _Ata_
Megpróbálnak lerázni, ne hagyd magad!

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40862) Pedro78


Pedro78
senior tag

Sziasztok!

Olyan kerdesem lenne, hogy : Szereztem egy laptopvinyot es hozza egy usb-s racket amit szeretnek a tevehez csatlakoztatni. (Film es kepnezegetes lenne a cel, pendriverol siman megy) Viszont nem ismeri fel a teve a csatlakoztatott vinyot, ez normalis mert erre nem kepes vagy mi lehet a bibi? Neztem a pendriveot, fat32-be van formazva, viszont a vinyonal csak ntfs vagy exfat van es egyik verzional sem ismeri fel a teve. Ez lehet a gond vagy rossz helyen tapogatozom es tuti nem is fogja felismerni a teve?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#40863) sandró60 válasza Pedro78 (#40862) üzenetére


sandró60
addikt

Jó volna ha megirnád a winyó és a rack tipusát.Azt is megirhatnád milyen tipusú a tévéd?

(#40864) katalin888 válasza BBéci (#40861) üzenetére


katalin888
aktív tag

Hat az igen elismert hdtvtest.co.uk tesztbol nem ez derul ki!

Amazingly, this deep level of blacks was retained even on an ANSI checkerboard pattern: our light meter returned the exact same figure of 0.035 cd/m2 (ok, 0.0351). To put the EH5000′s outstanding black-level performance into perspective, the numbers recorded on the ES8000 and ES7000 – Samsung’s high-end models costing several times more – were 0.05 and 0.056 cd/m2 respectively (the lower the number, the deeper the blacks, and vice versa).

(#40865) #75912448 válasza katalin888 (#40864) üzenetére


#75912448
törölt tag

Mért kontraszt és mért fekete szint nem egyenlő képminőséggel. Van még 10 hasonló összetevő, ezek együtteséből érdemes következtetést levonni. Valakit büntetni lehetne az 5-ös kategóriával, annak mozgásmegjelenítésével, mások pedig elégedetten használják, mert kielégíti az igényeit..

(#40866) Pedro78 válasza sandró60 (#40863) üzenetére


Pedro78
senior tag

Toshiba MK3261GSYN USB Device
ediva usb2.0 Pocket Drive
a teve pedig egy samsung smart 3d teve 107cm-es (nem otthonrol irok ugyhogy a tipusat nem vagom most)

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#40867) ultio válasza BBéci (#40861) üzenetére


ultio
senior tag

Nyilván. És akkor ezek szerint mindenkinek a legdrágább tévét kell venni, hisz azoktól már nem nagyon van jobb, akkor meg azok ár-érték aránya a legjobb, nem?
De miért is kellene más árkategóriás készülékhez hasonlítani?
Márpedig itt sokan teszik azt. Gondolom a Suzukit és az Audit is egybeveszik és csak az Audit ajánlják, ha megkérdezik őket.

Elnézést kérek attól, akit megbántottam, csak már kikívánkozott belőlem!

A múlt pénteken vettem egy UE40EH5000 tévét. Sokat gondolkoztam, hogy ez legyen v. a 6030-as, mert akinek nem ilyen tévéje van, mindenki azt mondja, hogy 6030, mert az valódi 100 Hz-es, míg az 5000-es csak kamu 100, amúgy 50. És majd szaggat, meg nem tudom milyen lesz a kép, különösen sportközvetítéseknél.
Akinek meg ilyen tévéje van, azt írja, észre se veszi.

Na hát én se veszem észre. Hazavittem, bekapcsoltam, neten található beállítások alapján nagyjából belőttem, ahogy nekem tetszik és nézzük. Én nem veszek észre semmi szaggatást, meg egyéb megemlített negatívumokat. Diginél vagyunk, van HD sportadás több is, figyeltem erősen, de nem láttam a leírt "hibákat".
Hogy aztán ez az én erősségem-e, ilyen a szemem meg az agyam, vagy tényleg jó ez a tévé, nem tudom, de nem is érdekel.

Egyértelmű és elhiszem, ha mellétenném a 6030-ast v. még drágább, azaz jobb tévét, észrevenném a különbséget. De ha a 6030 mellé tennék egy drágább, azaz jobb tévét, látnám a különbséget a fórumban olvasott vélemények alapján. És még amellé is tehetnék másik tévét.
De miért tenném mellé? Konkrétan mi nem vagyunk tévénéző emberek, egy tévénk van, előfizetésünk is leginkább a Minimax csatorna miatt, szóval teljesen elégedett vagyok ezzel a tévével.

Amikor az a kérdés jön elő, milyen tévét ajánlunk, jó-e ez a modell, akkor az lehetne a korrekt válasz, igen ebben az árkategóriában jó. A drágább még jobb, de attól is van jobb drágábban.

Az 5000-es tévé 108 350 Ft volt. A 6030-as legolcsóbb jelenleg 134 800 Ft. A különbség 26 450 Ft. Ebből a pénzből vettem egy médialejátszót és nincs gondom, hogy ezt v. azt nem játssza le a tévé.

rasti rusti

(#40868) ultio válasza #75912448 (#40865) üzenetére


ultio
senior tag

Az enyémet is kielégíti, pedig azért vannak igényeim.
Csak éppen lehet nem egy tárgytól, egy tévétől várom el, hogy kielégítse.

Akinek ez nagyon fontos, már a tévézés, filmnézés, az veszi a nagyobbat, drágábbat, jobbat.

rasti rusti

(#40869) sandró60 válasza Pedro78 (#40866) üzenetére


sandró60
addikt

Több hiba lehetőség van
1-a tévé nem ismeri fel a rack-winyó házat
2-nem kap elég áramot a winyó meghajtásához
3-ha van olyan usb-bemenet amihez HDD-van irva lehetőleg ahoz kell csatlakoztatni
A formázás inkább NTFS-legyen,mert a nagyobb filéket csak igy tudod lejátszani
A tévé menűben átállitottad videó lejátszásra?

[ Szerkesztve ]

(#40870) #75912448 válasza ultio (#40868) üzenetére


#75912448
törölt tag

Épp erre céloztam, pont az a lényeg, hogy neked tessék.

(#40871) ultio válasza #75912448 (#40870) üzenetére


ultio
senior tag

Egyetértünk.

rasti rusti

(#40872) Iginotus válasza Iginotus (#40857) üzenetére


Iginotus
őstag

A jelen vitatkozók közül senkinek sincs tapasztalata samsung tv HDMI kép átvitel és egyéb hangátvitel terén? :R

Plug and Pray... :)

(#40873) BBéci válasza ultio (#40867) üzenetére


BBéci
titán

Az volt a kérdés, hogyan kaphatott erősen ajánlott minősítést, arra válaszoltam.
Egyetlen szóval nem mondtam, hogy a drágábbat kell megvenni.
Az pedig egyértelmű, hogy fogalmad sincs, mit jelent a jó ár/érték arány.
Az ES6800, vagy az ES8000 ár érték aránya - szerintem - egyáltalán nem jó, 5-ös skálán legfeljebb 3,5-öt érdemelnek. Viszont az EH5000 és az EH6030 megkaphatja a maximumot.
Nem a szaggatás az 50 Hz hátránya, hanem az alacsony mozgóképfelbontás: kb. 300 soros.

(#40872) Iginotus
Van némi tapasztalatom, konkrétan mire vagy kíváncsi?

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40874) localhost


localhost
Közösségépítő

Nah a mi tévénket is elérte a MEBUGGYANT a SMART - jelenség.
Karácsonyra vettük, máig minden rendben volt, nem nagyon telepítgettünk rá appokat, csak talán 4-5-öt. Mára minden eltűnt - még a középső nagy ikonok is - és van amit újtatelepíteni sem lehet. (érdese, hogy a FUSO megmaradt).
Mi a répa van ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#40875) katalin888 válasza BBéci (#40873) üzenetére


katalin888
aktív tag

De pl. a z eh6030 kesleltetese nagyon nagynak szamit! :(
Nem csak jatekra, de sportesemenyek nezesere sem ajanlott! :(

Samsung UE-40ES5500 16ms
Samsung UE-40EH6030 70-100 ms

(#40876) Tegla80 válasza ultio (#40871) üzenetére


Tegla80
addikt

mint anno írtam
"Én a nagyobbat,de butábbat venném a helyedben" átlag embernek megfelel,
látom sikerült :C
grat a tv-hez

Sony® & PlayStation®

(#40877) BBéci válasza katalin888 (#40875) üzenetére


BBéci
titán

Azok a számadatok az input lag-ra vonatkoznak, aminek semmi köze a képminőséghez, csak játékoknál van jelentősége.
Sportra éppen a 6030 jobb, mert 100 hertzes, aki mást állít, az hatalmasat téved.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40878) ultio válasza BBéci (#40873) üzenetére


ultio
senior tag

Fogalmazzunk úgy, egyértelmű, hogy nincs túl sok információm arról, mit jelent a jó ár-érték arány a Samsung tévéknél, mert annyira nem érdekel. Mellőzük az eléggé erős kifejezést, hogy fogalmam sincs.
110 000 Ft körül kerestem Samsung tévét, megtaláltam az 5000-est, ami szerinted is jó ár-érték arányú, tehát ennyi fogalmam mégis csak van a Samsung tévék ár-érték arányáról, de ennyi elég is nekem.

Hol, milyen filmeknél, tévé adásoknál jelenik meg az alacsony mozgóképfelbontás? Ha nincs az 5000-es tévé mellett jobb, észrevehetem?

rasti rusti

(#40879) Iginotus válasza BBéci (#40873) üzenetére


Iginotus
őstag

HDMI bemenetröl kapná a képet a tv és jack dugoval (ezt még nem tudom pontosan gondolom az s-video melleti sztereoba dugnám a másik végét) menne át a hang és hogy ezt össze tudja tenni vagy nem?
Tehát ha HDMI a képi jel akkor HDMI-n kell a hangnak is mennie, vagy a hang az külön választható.
LG tv-nél egy régebbi van otthon, ott erre nem képes, tehát ott s-videon kapja a képet akkor csak onnan veszi a hangot, és ha én váltanék hanbemeneti jelet de az nem lehetséges...
Remélem érthető vagyok.
ezt ela akarom kerülni egy ilyen kütyü beszerzésének költségét :D

Sajna számítógépröl hajtanám, és ott dvi-hdmi átalakítóval, csak a képet tudom kiküldeni és jacken menne a tvhez a hang.

Plug and Pray... :)

(#40880) ultio válasza Tegla80 (#40876) üzenetére


ultio
senior tag

Így van.
Köszönöm!

Én a tévék terén teljesen átlagosnak veszem magam és tényleg tökéletes számomra a 5-ös széria. Lapos, fényes, könnyű, nagy (már a korábbihoz képest), kell ennél több? :N

rasti rusti

(#40881) xigris


xigris
őstag

Sziasztok!
Olyan problémám lenne a tv-t D5000-s széria rákötöttem hálózatra a gépetn lévő filmet lejátsza viszont ami a routeren van azt nem:video/x-msvideo ezt a formátumot írja ki ez mitől lehet amúgy avi lenne :R

(#40882) BBéci válasza ultio (#40878) üzenetére


BBéci
titán

Azt írtad, a legdrágább tévének legjobb az ár érték aránya. Ez annyira téves állítás, hogy nem fogalmazhattam finomabban. Ne legyél annyira érzékeny, a fórumozáshoz erős idegzetre van szükség.
Hozzáteszem, LCD tévék között jó, sőt, nagyon jó ár/érték arányú, nem globálisan.
Mondok egy példát, pár napja már leírtam. Néztem a L'art pour L'art műsorát a tévében. Boborján ingatta a felsőtestét, az arca csak a két szélső holtponton volt egy pillanatig éles, mozgás közben elmosódtak az arcvonásai, a haja egybefüggő masszának nézett ki. Ezt az 55 colos tévén 2,5 méterről láttam durvának, 4-ről már elfogadható volt. Ugyanez bekapcsolt (bár kamu, mert a nagy része háttérfény-villogtatásból ered) 800 hertzen egészen másképp nézett ki, elmosódásnak szinte nyoma sem volt.
Ez csak egy kiragadott példa, de minden gyors mozgással ez történik az 50 hertzes LCD tévéken. Nem véletlenül 100-200-asok a 6-os szériás modellek.

(#40879) Iginotus
Korábban nem árultad el, hogy PC a jelforrás. DVI kimenetet soha nem használtam, azzal nincs tapasztalatom. Itt a Fórumban olvastam, hogy némelyik videokártya képes DVI-re hangot küldeni, vagy olyan DVI-HDMI átalakítót adtak hozzá, amibe bele lehet vinni a hangot is.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40883) Iginotus válasza BBéci (#40882) üzenetére


Iginotus
őstag

Köszi akkor hogy ne mennyek félre veszek egy ilyent:
DVI-HDMI+sound

Plug and Pray... :)

(#40884) hs70


hs70
csendes tag

Sziasztok!

Segítsetek légy szi' ! Samsung LE40C530-asom van. A problémám az, hogy a műsorújság ideje 14.18 valós idő mellett 10.04. A éppen futó műsorok azok amiket a guide mutat. Ha kéziben átállítom az időt akkor elcsúsznak a műsorok. Megköszönném ha lenne valakinek valami ötlete. Köszi.

(#40885) sandró60 válasza hs70 (#40884) üzenetére


sandró60
addikt

Ha digis vagy akkor itt többet megtudsz.Kb 3-4 napja megy a fórumozás ezzel kapcsolatban Digi fórum

(#40886) BBéci válasza Iginotus (#40883) üzenetére


BBéci
titán

A tévé felőli oldalán ne legyen a HDMI mellett Jack!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40887) csjohnny


csjohnny
tag

Tegnap Samsung E sorozatú tévémen ujrakerestem kézi beállítással a DIGI egyik frekvenciát 754-et az RTL miatt, majd azt tapasztaltam hogy a megtalált csatornák elé más helyen utána egy kis kulcs jel jelent meg.
Sehol sem találtam leírást mit jelent ez a kis kulcs jel.
Valaki tudja mit ez a kis jel? Előtte is csináltam ilyen kézi frekvencia ujrakeresést de ilyen jel nem jött elő.
:F

MK908 - MK808B - Measy RC11 - PS3 kontroller - Logitech C170 - 16GB SD

(#40888) sandró60 válasza csjohnny (#40887) üzenetére


sandró60
addikt

Tudom ide irányitottak a digi forumról,de azt tudom mondani a "kis kulcs jel" kódolt csatornát jelent,de van amikor ennek ellenére mégis bejön a csatorna.Nálam is igy van.Lehet,hogy a mostani össze-visszaságban.El állitottak valamit

[ Szerkesztve ]

(#40889) csjohnny válasza sandró60 (#40888) üzenetére


csjohnny
tag

Így van a DIGI fórumból küldtek át ide. Amik előtt megjelenik ez a kis kulcs jel ezek szerintem nem kódolt csatornák, mert pl RTL ,TVe, Music Channel, stb . sosem voltak kódolva ami kódolt adás és nem fizettem elő az pl HBO ott nincs ez a jel mégis ha oda kapcsolok kiírja hogy kódolt adás egy fekete képernyőn.

Köszönöm az információt! :R

[ Szerkesztve ]

MK908 - MK808B - Measy RC11 - PS3 kontroller - Logitech C170 - 16GB SD

(#40890) Tegla80 válasza sandró60 (#40888) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
csak megosztom mert nekem is van kulcsom! :)
64 csatornából 1nél. M1 HD , sehol máshol nincs!
(minden csatorna digitálisan jön, de vidéki kis kábelszolgáltató, közöm nincs,digi,ups hez . Fullos csomag amúgy)
ennél az egynél miért van nemtom.
(nálam ez az első csatorna automata kereséskor, lehet ezért,de ez csak messze tipp)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#40891) kissadam22 válasza Zsigi72 (#40858) üzenetére


kissadam22
tag

Szia nekem sajnos nem lett jobb... De ilyet hogy egy csúcs kategóriás Tv áramtalanitás után elfelejti a beállitast...főleg az időt... :O

(#40892) Iginotus válasza BBéci (#40886) üzenetére


Iginotus
őstag

Másképp nem fog menni, analog jack jelet nem tudok átvinni másképp, hacsak nem optikait probálok átvinni na ennek is utánanézek.

Plug and Pray... :)

(#40893) BBéci válasza Iginotus (#40892) üzenetére


BBéci
titán

Nem használok PC-t lejátszónak, de ha arra támadna kedvem, laptopomon, ami 4 éves, van HDMI kimenet. Már akkor úgy gondolkodtam, hogy az alapkövetelmény. Asztali gépem sosem volt.
Szóval nem tudok használható tanácsokat adni.

Az előbb arra céloztam, hogy a videokártyában, valami átkötéssel rá lehet varázsolni a DVI-re a digitális hangot.

(#40889) csjohnny
Akkor szokott kulcs megjelenni, ha a csatornát letiltod a menüben. Olyankor léptetéssel (+, -) nem jelenik meg, csak számgombokkal. Vagy bekapcsolódott a gyerekzár.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40894) katalin888 válasza BBéci (#40877) üzenetére


katalin888
aktív tag

Igen, valoban folyamatosabb a kep, de az is igaz, hogy a gyorsan valtozo jelenetekenel zavaro az input lag is!

(#40895) csjohnny válasza BBéci (#40893) üzenetére


csjohnny
tag

Nem lettek letiltva azok a csatornák amelyeknél kulcs jel van. Kipróbáltam ha letiltok egy csatornát akkor egy zárt lakat lesz a csatorna mellett, majd ha kiválasztom ezt a csatornát egy fekete képernyő fogad. A gyerekzárnál semmi sem jelenik meg a csatorna mellett pl ha beállítom hogy a gyerek 8 éves akkor ha 12-es 16-os vagy 18-as karika van a sarokban pin kódot kér a a csatorna nézéséhez.

MK908 - MK808B - Measy RC11 - PS3 kontroller - Logitech C170 - 16GB SD

(#40896) krx21 válasza katalin888 (#40894) üzenetére


krx21
nagyúr

Az input lag a bemeneti jel "várakozása" a megjelenített képig... Csak játékoknál észrevehető...

(#40897) BBéci válasza krx21 (#40896) üzenetére


BBéci
titán

Így van, ezt próbálom én is elmagyarázni.

Bármekkora lehet az input lag, tévéadást nézve semmiféle formában nem vehető észre.

(#40895) csjohnny
Akkor tévedtem, máshol kell keresni az okát.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40898) fraser 60


fraser 60
csendes tag

Ma frissült a smart hub és nem indul az IP World TV valaki tudja az okát?

(#40899) Inhouse válasza Iginotus (#40892) üzenetére


Inhouse
őstag

Az UE40EH5300-on van egy HDMI bemenet, ami mellé DVI is van írva és tartozik hozzá egy DVI audio in, ami jack...
Elvileg ma érkezett meg a Hama Uzzano-m! Újra lehet kapni! :) Ki fogom este próbálni, hogyha numerikusra váltom a virtuális billentyűzetet, akkor is lehet-e a vezetéknélkülivel gépelni, mert akkor nem takar ki annyit...
A Smart még mindig nem tökéletes, de már nem megy el, csak feleslegesen frissíti a semmit, és nincs meg az összes ikon...

Üdv Inhouse

(#40900) UltraViola


UltraViola
csendes tag

sziasztok.
Örömmel újságolom hogy megvettem az EH6030-at csak Online Fifázok és semmi lagot nem vettem észre lehet én vagyok a vak de nem érzékeltem semmit a 100ms-ből......hála az égnek :)
Viszont van egy kérdésem.....
16Gb-s pendrive adott.....FAT32-be max 4GB a max átvitel (mi ugye sammire sem jó, darabolással sem sikerült rátenni)
Mit ajánlotok átformáztam NTFS-re de igy meg kiirja hogy nem támogatott, de látom a filmeket amik rajta vannak, ez miért lehet? 4 napja ezzel szopok már, milyen megoldást ajánlotok, ami nem külsö vinyó lejátszó?
Vki akinek iylen TV-je van adhatna vmi tippet vagy más is.....
Köszönöm, ÜDV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.