Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39601) JoeYi válasza Arween (#39590) üzenetére


JoeYi
őstag

nem széria hiba. Sokkal inkább olyasmire kéne gyanakodni hogy a falikonzolon megfeszül a tévé és valami kontakt hiba lép fel az alaplapján. Az is lehet hogy a földelés mászik el.

Én azt javasolnám, hogy a falitartót szereld le a falról és úgy szereld fel a tévére hogy az még a földön van. Aztán ha még így is működik a hálózat akkor emelje meg valaki a családban a tartójánál fogva és nézd meg hogy még mindig működik-e. Ha nem, akkor érdemes játszani azzal, hogy mennyire húzod meg a csavarokat.

[ Szerkesztve ]

(#39602) BBéci válasza JoeYi (#39599) üzenetére


BBéci
titán

Legközelebb kipróbálom, úgyis tesztelnem kell az OPPO BDP-105EU lejátszót.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#39603) sixer66 válasza JoeYi (#39600) üzenetére


sixer66
senior tag

Sajnos ez se jött össze, de próbálkozom tovább.

(#39604) ozz


ozz
tag

UE32EH5300W Smart Tv-vel lehet használni egy Logitech Wireless Mouse M185 egeret?

(#39605) 206 cc válasza sixer66 (#39603) üzenetére


206 cc
senior tag

Ilyen kártyád van...van hozzá pár tanács...a szemüvegből esetleg vedd ki az elemet és újra tedd vissza...hát ha segít..másik szemüveggel ??

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#39606) sandró60 válasza ozz (#39604) üzenetére


sandró60
addikt

Ha ide kattintasz(görges le) ezek a Logitech combók biztos működnek a tévével.Amúgy a tapasztalat,hogy ez a márka kompatibilis a Samsung-gal

(#39607) Arween válasza JoeYi (#39601) üzenetére


Arween
senior tag

Ezt is próbáltuk már,talpon rászereltük a konzolt addig működik de ahogy felkerül a falra a konzol sinre behal.Megpróbáltuk leszigetelni a konzolt,de ez sem segített.
Azért 220e ft-os tv-nél ne keljen már szarakodnom,hogy működjön konzolon is,ráadásul amin most van fent az már a 3. típusú konzol és mégse megy egyikkel sem. Szerintetek ez lehet garanciális probléma,érdemes a szervizzel küzdeni?

(#39608) sixer66 válasza 206 cc (#39605) üzenetére


sixer66
senior tag

Masik 3D-s tartalmat tudok vele nezni marmint Half SBS 3D-t de ezt valamiert nem.Probaltam masik szemuveggel is,de semmi.Szerintem valamit figyelmen kivul hagytam. :F

(#39609) ozz válasza sandró60 (#39606) üzenetére


ozz
tag

köszi megnézem...

(#39610) ozz válasza Arween (#39607) üzenetére


ozz
tag

nem lehet hogy a falban megy valami erős áramú vezeték és az zavar be?!

Én jártam már úgy hogy asztali pc tetején volt a wifi router és ha ment a pc akkor nem volt wifi, a megoldás egyszerű volt de csak hosszú idő után derült ki hogy a pc tápja zavart be de nagyon.

(#39611) Arween válasza ozz (#39610) üzenetére


Arween
senior tag

Nem nem lehet.Egy panelban lakom a 6.emeleten ott ahol a tv-van nincs vezeték a falban.

(#39612) ozz válasza Arween (#39611) üzenetére


ozz
tag

majd ha meglesz a megoldás írd meg , érdekes dolog...

(#39613) azozo válasza Arween (#39607) üzenetére


azozo
senior tag

Hát földelés lehet a gond panelban meg nincs,legalábbis a régiekben ..:)

(#39614) kunhegy


kunhegy
csendes tag

Sziasztok!
Új "Samsungosként" találtam a fórumot és már sok hasznos infót találtam, tetszik.
Ezért is fordulok hozzátok a problémámmal.
Most barátkozok az újonnan vásárolt Samsung eszközökkel és a UE50ES6300-al és próbálom kitalálni hogy hogyan tudnék egy hálózati meghajtót csinálni a családnak amit elérünk a tabletről, mobilról, tv-ről. Ezért tesztként az itthoni DLink DIR-645-ös routerbe tettem egy pendriveot (ha ezzel megy ide kerülne egy külső HDD később). Megosztva DLNA-n keresztül a Wifi-n. Minden eszközzel Allshare-en keresztül próbálom elérni a megosztott pendrive-ot.
Következő a tapasztalat:
Galaxy Ace Plus mobil látja a rajta lévő fileokat, lejátsza, képeket elküldi a tv-re... minden OK.
Galaxy Tab2 10.1 is látja a pendrivot sőt minden filet látszólag többszörösen és néha elhasal azzal hogy max 1000 filet tud kezelni (kb 10db volt a pendriveon), de ha eleget vár az ember akkor "működget" itt is.
TV látja a pendriveot és kijelenti hogy nincs rajta lejátszható file.(ugyanaz a pendrive e TV-be dugva megy)
Kb úgy néz ki mint ha a Samsung mobilra már kifejlesztette volna a dolgot működőre, tableten so-so és tv-n még nem.

Bármi ötlet, javaslat ???
(Külső HDD-t nem akarok közvetlenül a TV-be, mert a fórumon tanult extra formázás utáni formátum miatt nem tudnék azután egyéb filmeket feltenni plusz mindig dugdosni kellene.)
Köszönöm

(#39615) JoeYi válasza kunhegy (#39614) üzenetére


JoeYi
őstag

esetleg firmware frissítés a routeren: [link]

A kézikönyv alapján semmit nem lehet állítani a dlna szerveren, így igazából nem is lehet mit tanácsolni. Indítsd újra a routert, hátha akkor jól olvassa be a pendrive tartalmát, illetve érdemes kutakodni, hogy létezik-e openwrt rá. Ha ezt sikerül felraknod rá, akkor egy miniDLNA nevű programot kell még ráraknod

(#39616) Thronks.90


Thronks.90
tag

Üdv! Televízió készülék vásárlása előtt állok, és kíváncsi lennék pár véleményre UE40EH6030W ezen típusú Samsung gyártmányú Tv- ről. Nagyjából 2.5 -3 méterről lenne használva, játékra, és filmezésre (természetesen FULL HD- ban) és alkalmanként 3d- re. Az érdekelne, hogy nem lesz- e nagy a 40", 32"- est is néztem, de az kicsinek tűnik vagy nem is tudom. Jó lesz- e ez, mert elég szűkös a szobám, nem lehet megoldani, vagy csak egy fali tartóval hogy messzebbről nézhessem, de az is maximum 50cm diffi lenne. Köszönöm a segítséget! :))

https://www.twitch.tv/thronks_

(#39617) Neil Watts válasza kunhegy (#39614) üzenetére


Neil Watts
veterán

Egyszerű a megoldás: OpenWRT+miniDLNA. :)

Yoshaki: Ha belefér akkor inkább az UE40ES6100-t vedd :)

Mérettáblázat - forrás

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#39618) JoeYi válasza Thronks.90 (#39616) üzenetére


JoeYi
őstag

6030 játékra nem lesz jó. Vagy 6100-at vedd, vagy 5300/5500

(#39619) Thronks.90 válasza JoeYi (#39618) üzenetére


Thronks.90
tag

Értem. A fehér- kék áruházban Áruhitellel lenne, szal, ha ott nincs akkor esetleg a Csillagos üzlet marad. Meglesem ott is. Amúgy miért nem jó játszani?

https://www.twitch.tv/thronks_

(#39620) Neil Watts válasza Thronks.90 (#39619) üzenetére


Neil Watts
veterán

Tudomásom szerint magas az input lag.

Üdv. core2

(#39621) JoeYi válasza Thronks.90 (#39619) üzenetére


JoeYi
őstag

felhasználói tesztek alapján az input laggja 70-100ms. Ez azt jelenti, hogy lenyomod a gombot a gamepadon és csak 100ms múlva történik meg az esemény a képernyőn. 17ms alatti input lag az ideális, mivel észrevehetetlen, de a 35ms input laggal bíró tévével is még sokan játszanak probléma nélkül. Mivel 17ms alatt 1 képkocka marad ki, így egy 100ms-os lag mellett 5-6 képkával később látod csak meg mi az eredménye a gomblenyomásnak

(#39622) draff válasza kunhegy (#39614) üzenetére


draff
aktív tag

Pendrive helyett miért nem teszel bele valami SD kártyát egy USB-s kártyaolvasóval?
Valami mezei kártyaolvasót már az 1€-ós boltokban lehet kapni 390 forintért.
Ebbe beledugsz egy 8 vagy 16 GB-os memokártyát ...
És akkor az nem pendrive lesz többé, de mégis úgy működik.
Nekem egy éve megy valami hasonló megoldás egy Samsung SDHC kártyával.
A Samsung TV is látja, a számítógép is látja, csak a gyerek fényképezőgépe nem látja, mert az maximáltan 2GB-ot képes befogadni (mivel annyira régi)

(#39623) Arween válasza azozo (#39613) üzenetére


Arween
senior tag

valószínűleg ez a probléma,mert a másik szobában a régi tévé konzolján simán megy a net :) Akkor viszont az a kérdés,hogy tudom szigetelni?A konzolt már megpróbáltuk de az sz@rt se ér :O

(#39624) vacs válasza Turbolédy (#39576) üzenetére


vacs
veterán

Nekem Logitech K400 van ES6100-al.
A youtube appon kívül szinte mindenhol tudom használni (de ez a tv hibája, NEM a bill-é), viszont ha a smart főmenü tetején írsz a keresés részbe, akkor működik a bill, és így is megkeresi a youtube videókat (én így használom !!).
Működik a csatorna váltás (F11+F12), hangerő (F9+F10), némítás (F8), smart be/ki (F5) stb.
A touchpad is hibátlanul működik.
Röviden, tömören: aki tapipados billentyűzetet keres, annak a célra tökéletesen megfelel a Logitech K400.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#39625) btf


btf
aktív tag

Sziasztok

Mostanság fogok TV-t venni.

2 modell maradt a végére, 40EH5000 és 40EH5300.

Egy PC-vel és egy PS3-al fogom használni, így fontos az input lag.

Ezeket találtam itt:

Samsung UE-32EH5000 25ms (trustedreviews.com)
Samsung UE-46EH5300 25-28ms (avforums.com)
Samsung UE-46EH5300 35ms (trustedreviews.com)

A 25ms tudom, hogy jónak számít, a másiknál viszont 25-35 között mértek.

A 40 colos modellé is ugyanannyi?

Akinek van EH5300-ja és játékkonzolja: mennyire lehet játszani rajta?

Jelenleg egy Dell 2312-es monitorom van, ezt fogja váltani. (23" fullHD, IPS panel)

Mekkora minőségbeli különbség lesz a monitorhoz képest?

Mik a személyes tapasztalataitok az Elektro-Store bolttal kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#39626) Flashget válasza btf (#39625) üzenetére


Flashget
félisten

Jelenleg egy Dell 2312-es monitorom van, ezt fogja váltani. (23" fullHD, IPS panel)

Mekkora minőségbeli különbség lesz a monitorhoz képest?

IPS-hez képest? Csalódás...ezek alapból TV-nek készültek a Dell meg monitornak.
Monitorból is miért nem TN panelos samsungot vettél miért az IPS panelos Dellt? :)

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#39627) krx21 válasza btf (#39625) üzenetére


krx21
nagyúr

Ha jól tudom az 5000-es sorozaton nincsen auto motion plus...(köztes képkockákat számol) Ha pl: PS3-mal játszol az kb. 25-30fps-t jelent... Ez auto motion plus nélkül igen csak szaggat, ellenkező esetben viszonylag finoman, szépen megy!
A kettő közötti különbséget tekintsd meg valahol, hogy lásd miről beszélek!
A látottak alapján nem csodálkoznék, hogy eszedbe nem jutna az 5000-es sorozatból venni!
Az auto motion plus persze némi kompromisszumot igényel input lag terén...
A következő szóba jöhető típus az ES6100-es mert a 6030-an alapjában sok input laggal rendelkezik...
(A PC módban az auto motion plus-t sehol nem lehet bekapcsolni, ezért egyéb módot kell választani és a többi felesleges zajszűrést egyenként, manuálisan kell kikapcsolni a legjobb játék élményhez...)

(#39628) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Ide is berakom, hátha tudtok valami okosat mondani erre a kérésemre, szóval:

Keresnék másod TV-t a következő feltételekkel, (természetesen Samsungot):

- Full HD felbontású legyen
-32"-37" közt jöhet minden
- Semmilyen multimédiás hókuszpókusz nem kell csak jó kép, hang, illetve DVB-T+C tuner, max. esetleg DLNA támogatás.
- max. 100k-s értékhatárig, de inkább 90k és alatta ha lehet

Azért mondom, hogy semmiféle multimédiás cucc nem kell, mert úgyis rá lesz kötve egy Raspberry Pi. :)

Van ilyen TV jelenleg a Samsung kínálatában?
Köszönöm a segítséget!

Üdv. core2

(#39629) Flashget válasza Neil Watts (#39628) üzenetére


Flashget
félisten

De már van tv-d, tanácsokat is adsz másoknak, hogy merülhet fel ez kérdésként? :)

csak jó kép, hang, illetve DVB-T+C tuner,

csak jó képet 6xxx-től kapsz meg azt meg te is tudod 6030 kivételével a többiben mind ott fityeg a smart is....legfeljebb nem használod :)
Vagy nem lényeg a csak jó kép és veszel 5xxx

Realme GT Master Edition

(#39630) Neil Watts válasza Flashget (#39629) üzenetére


Neil Watts
veterán

Úgy merült fel, hogy nem igazán sikerült kiismernem a Samsung mostani alsókategóriáját. Ha nem ennyi lenne rá akkor akár vennék mégegy UE40ES6100-at vagy nagyobbat, de sajnos nem ez a helyzet, az LG TVmen meg egyre zavaróbb kezd lenni a csík. :/ (Iszonyatosan kifényesedett)

Ja, akkor ezzel annyira nem lőnék mellé? (Ezt néztem elsőként tegnap amikor felmerült a kérdés)[link]

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#39631) JoeYi válasza Neil Watts (#39628) üzenetére


JoeYi
őstag

a pénzügyi keret gyakorlatilag egyetlen modellre szűkíti a választást :) 32eh5000

igazából a 4000 változaton is érdemes merengeni, kicsivel nagyobb a fogyasztása a ccfl háttérvilágítás miatt, de ha csak fejlesztéshez kell akkor nem számít a valamivel gyengébb képminőség

(#39632) Neil Watts válasza JoeYi (#39631) üzenetére


Neil Watts
veterán

Rendben, köszönöm, akkor a Samsung UE32EH5000 lesz. :)

Üdv. core2

(#39633) Flashget válasza Neil Watts (#39632) üzenetére


Flashget
félisten

akkor már inkább a pcálomtól vedd!
ezeket adják ajándékba hozzá és csak 1K-val fizetnél többet.

Realme GT Master Edition

(#39634) sixer66


sixer66
senior tag

Másik topicban érdeklődtem ezzel a kérdésemmel kapcsolatban, és jött olyan válasz is, hogy mivel nem tudja elvileg a 6030-as Samu a FULL HD 3D-t ezért a rendes Blu-ray minőséget nem is tudom rajta nézni, vagyis nem jeleníti meg, idézem: "Sajnos ez a típusú TV nem biztos, h képes a full HD 3D megjelenítésére [link] [link]. (igaz, h a linkeken a 6100-ról van szó, de a 6030 ugyanúgy csak CMR-el tudja a 200 Hz-et)"
Én ezt nem igazán hiszem el, mert oké, hogy nem tudja a FULL HD 3D-t , de attól még meg kellene jelenítenie nem?

(#39635) Flashget


Flashget
félisten

érdekes az árképzés samuék részéről....minden erre a smart-ra épül pr. értelemben nem számít a képátló sem és az sem valós vagy kamu 100Hz..

UE-37ES5500 138700 Ft

UE-40EH6030 135900 Ft

Realme GT Master Edition

(#39636) Flashget válasza sixer66 (#39634) üzenetére


Flashget
félisten

Melyik az a másik? :)

a 6030 valóban nem tudja 3D-ben a FHD-t (ne aggódj az én D6500-am sem tudja pedig jobb készülék) de ez nem azt jelenti, hogy nem képes megjeleníteni a blu-ray filmet 3D-ben! nem tudom ki mondta de téved.

A 2D-s BD filmekről meg nem kell mondanom FHD-ben játsza le. Gyanítom amíg ez a tv kiszolgál téged min. 3x annyi 2D-s FHD filmet fogsz rajta nézni mint 3D-s filmet.
Minden csoda 3 napig tart...legyen az 3D vagy smart vagy netezés a TV-n..

Realme GT Master Edition

(#39637) sixer66 válasza Flashget (#39636) üzenetére


sixer66
senior tag

Persze ez igaz, nem fogok naponta se hetente se havonta szerintem 3D-s filmet nézni, csak egyetlen egyet, az Avatar-t szeretném rendes 3D Blu-ray minőségben megnézni, ha valahogy ez lehetséges.
Amúgy 3D HD filmek lejátszása topicban kérdeztem rá.
Csak Nekem az a fura, hogy el is mossa a képet, mármint olyan, mint ha 3D-ben jelenítené meg de mégse látszik semmi a szemüvegen keresztül.Tudom elég amatőr vagyok, de hátha van itt aki találkozott ilyesmivel.

(#39638) Flashget válasza sixer66 (#39637) üzenetére


Flashget
félisten

Tegnap néztem más okból pont ezt a filmet 3D-ben Pio 150 lejátszón keresztül :)

Film indít, tv kapcsolón 3D gomb megnyom, (szemüveg fel, bekapcs) előjön a 3D melyik verzióját akarom nézni, leokézom és ennyi.
Magában a tv-ben a 3D beállításokban ilyenkor lehet állítani a mélységet és egyebeket miközben kapja a 3D-t a tv. Ezeket nézted már? És ugye nem valami kókányolt mkv fájlt akarsz nézni?

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#39639) sixer66 válasza Flashget (#39638) üzenetére


sixer66
senior tag

Nem nagyon néztem még ezeket, de ha rányomok film közben a 3D gombra, akkor csak átkonvertálja nem, és nem lesz olyan minőség, mint amit szeretnék, vagy nem?
Amúgy powerdvd-vel próbálom lejátszani és azt írja, hogy " cyberlink powerdvd could not enable 3d playback "
és csak a cyan-os megoldásos 3D-t akarja mutatni, ami ugye a piros-cyan.

(#39640) nsrking válasza sixer66 (#39639) üzenetére


nsrking
senior tag

a videókaridon a HDMI port tuti 1.4-es?

(#39641) localhost


localhost
Közösségépítő

Kérdezem a társulatot (tapasztaltabbakat), hogy az eh6100 samutv-m tudja-e az alábbiakat:
Nem találtam beállítási lehetőséget, ha volna is.
Amikor csatornát váltok az új csatorna megjelenítése után ne csak a csatornaszámot balra fenn kis dobozban, hanem az INFO tartalmát is kjelenítse meg n másodpercig.

Talán fel sem merült volna bennem, hogy ez így milyen jó lenne, ha az androidon futó remote programom nem a fentebb leírt módon váltana csatornát. Tetszik!
Persze lehet, hogy egy programmal könnyebb megcsinálni, hogy egymás után küldi a "Válts a XY-os csatornára" és "mutasd az INFO-t" parancsokat, talán ezt a tv-ben vagy a hozzáadott távvezérlőn nem is lehet elérni, beállítani.
Vagy mégis ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#39642) sixer66 válasza nsrking (#39640) üzenetére


sixer66
senior tag

Ha 1.3c akkor meg se jeleníti Nekem?
Ha viszont így van, akkor mi az alja a Blu-ray lejátszóknak amivel azért tudok rendes 3D Blu-ray filmet nézni ezen a Samsung 6030-on? De ahhoz meg akkor gondolom még külső vinyó is kell, ha nem akarok Blu-ray lemezeket írkálni.

[ Szerkesztve ]

(#39643) Flashget válasza sixer66 (#39639) üzenetére


Flashget
félisten

Ha megnyomod csak aktiválja a 3D-t bekapcsolod. ha nincs mit lejátszani akkor a 2D adásból csinál 3D-t samsung pr szerint :D
powerdvd 11-től tud 3D-t!

Realme GT Master Edition

(#39644) Flashget válasza localhost (#39641) üzenetére


Flashget
félisten

D6500-on a samygo telepítése után pontosan ez történt csak engem idegesített, hogy csatorna váltás után kb. 10mp-ig kitakarta emiatt a kép nagy részét :)
E szériára nincs még samygo ha jól tudom.

Realme GT Master Edition

(#39645) nsrking válasza sixer66 (#39642) üzenetére


nsrking
senior tag

elméletileg 1.4 kellene neki... én legalábbis úgy tudom. Az meg ha minden igaz ATi 6os szériától van csak.

(#39646) donjohnson válasza Flashget (#39644) üzenetére


donjohnson
addikt

akkor ez mire jó?

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#39647) Flashget válasza sixer66 (#39642) üzenetére


Flashget
félisten

40K körül van a pioneer 150 és panasonic 120/220..ennél alább ne menjél. Van olcsóbb de akkor csak egy újabb topicot fogsz felkeresni miért nem működik ez vagy az ;)
Ha nincs külső HDD-d ott van a DLNA és azon keresztűl játszod le a filmeket pc vagy laptopról.

Realme GT Master Edition

(#39648) sixer66 válasza Flashget (#39647) üzenetére


sixer66
senior tag

Még ezt néztem, hogy nem lehet rossz, mert van beépített wifi meg a nem smart-os tv-n is valamilyen szinten tudsz smartozni, ez igaz? Erről a lejátszóról mi a véleményed?árban ugyan ott vannak.
Jah és akkor DLNA segítségével LAN-on keresztül már le tudja játszani a Blu-ray lejátszó a gépemről az ISO-kat is vagy azt hogyan tudom megoldani, hogy a blu-ray ISO-t le tudjam játszani lejátszón keresztül?

[ Szerkesztve ]

(#39649) Flashget válasza sixer66 (#39648) üzenetére


Flashget
félisten

samsung, LG-ről nem tudok semmit mondani, mert gugli keresőbe beírva csak rosszakkat olvastam róla így ezek felejtősek (írtam Pio, panasonic ne ad alább)
szóval passz.

ISO-kat csak médialejátszók képesek kezelni. lehet neked azok közül kellene keresned egreat és társai.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#39650) balázz válasza tojas76 (#37390) üzenetére


balázz
csendes tag

Mielőtt még kidobnád a tv-t , itt a megoldás :D
Kapcsold ki a vírusírtód tűzfalát és a vírusírtót és müködni fog :D

All-Share súgójából:
Az AllShare PC szoftver Eszközök > Beállítások > Jogosultságbeállítások > A Sajátgép megosztási jogosultságainak beállításai paranccsal elérhető területen állítsa az eszköz megosztási mappájának hozzáférési jogosultságát Engedélyezés értékűre.
A hálózati kapcsolatot megvizsgálva ellenőrizze, hogy a csatlakoztatott eszköz valóban ugyanahhoz a hálózathoz kapcsolódik-e, mint a Sajátgép.
Előfordulhat, hogy a számítógépre telepített vírusirtó szoftver gátolja a Sajátgépen tárolt tartalom megosztását.
Ha használ vírusirtó programot, ideiglenesen kapcsolja ki a tűzfalat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.