Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40601) dj_real83 válasza KSparrow (#40600) üzenetére


dj_real83
csendes tag

Köszi, megoldódott.

(#40602) PITYU//


PITYU//
csendes tag

Sziasztok!

A search gomb megnyomásával lehetett eddig filmet választani. Most is ráállok, meg találom, de utána kidob. Ez még mindig a SAMSUNG server hibája, vagy valamit újra be kell állítani?

Köszi előre is

(#40603) ThuG4LifE válasza mustad1 (#40599) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Rendszer - nyelv - preferalt nyelv - elsodleges hang magyar

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#40604) c805


c805
tag

Sziasztok!Lenne egy buta kérdésem:Amit a netről lehet letölteni 3D-s filmeket amik 20-30giga méretűek azok mennyire adják vissza a3D-s élményt,élvezhetők egyáltalán?Sajnos nincs benne tapasztalatom. :F

(#40605) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Hála "eFeMeR74" fórumtársnak,nálam is működik a "Serviio" simán játsza az mkv-t is a tv :) a pc az nem tudja lejátszani mert a videó kártyám gyengécske. Viszont a fórumtárs által belinkelt élő stream adásokat nem mind játsza,ez miért van ??

(#40606) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Olyan lejátszót nem lehet telepíteni a net képes smart tv-re amibe bemásolhatóak vagy beírhatóak az url linkek és lejátsza az élő adást ? Ha hülyeséget kérdeztem,akkor bocsi :)

[ Szerkesztve ]

(#40607) Inhouse válasza dj_real83 (#40575) üzenetére


Inhouse
őstag

Én is agyaltam ezen, elméleti síkon ugyanerre utottam. Kössz, hogy te ki is próbáltad.

Üdv Inhouse

(#40608) Inhouse válasza urbanjozsi (#40581) üzenetére


Inhouse
őstag

Én is szenvedek a kép beállításával napok óta. a smart hülyéskedésekor csináltamegy resetet és mintha azóta lenne ilyen siralmas a kép. Nagy valószínüséggel csak bebeszélem magamnak, de nagyon zavar a rossz minőségü kép. Hd jó, de az analóg kábel és a digi szörnyü. Bár ez is változó, van, hogy egész jó, aztán sírni tudnék olyan kockás, vagy épp olyan, mintha rossz lenne a deinterlacing... holnap megnézem apósoméknál mi a helyzet.

Üdv Inhouse

(#40609) oz82 válasza c805 (#40604) üzenetére


oz82
senior tag

Szia!

Ha 3d-s élményt akarsz, akkor a " Filmnév...3d..SBS...mkv" ket és hasonlókat hanyagold!
Blu ray 3d tartalom ér vmit! Én az Amazing Ocean 2012 3d nél (nem a tehetséges szinésznőről van szó ! :DDD ) ájultam el, az Blu Ray formátum Power DVD 11 el játszottam le a szgépen (mert nincs BR lejátszóm) és HDMI-n át volt küldve a kép a 6030 ra.

Szóval a kókányolt 3d amik pl. mkv formátumban vannak csak csalódást fogan okozni!
Valódi Blu ray 3d tartalom meg relatíve kevés van.

[ Szerkesztve ]

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#40610) ultio válasza Inhouse (#40608) üzenetére


ultio
senior tag

Nekem is digim van, kábelen jön az analóg adás és hát igen, nagyon gyenge minőségű. Tervezem, hogy váltok digi digitálisra. Akinek ez van, milyen az adások minősége?

rasti rusti

(#40611) MattRex válasza ultio (#40610) üzenetére


MattRex
csendes tag

Ha Digi Kábel szolgáltatásod van, akkor nem kell váltanod semmire. A digi alapból tolja együtt az analóg, és digitális adást, afféle 2 az 1-ben. Nem olyan mint a hányadék UPC.

Samsung UE40ES7005U (FW: 2004.1)

(#40612) ultio válasza MattRex (#40611) üzenetére


ultio
senior tag

Köszi.
De ez mit jelent?
Állítsam át a tévén, hogy digitális kábel, nem pedig analóg kábel és jön a digitális?

rasti rusti

(#40613) iminet válasza ultio (#40612) üzenetére


iminet
tag

Ja, ennyi az egész.
Én ezért is dobtam a t-fost. (Na meg féláron van és a net sokkal gyorsabb :DD )
Nem kell set-top box, csak DVB-C tuner azt annyi.

[ Szerkesztve ]

(#40614) MattRex


MattRex
csendes tag

Jól mondja iminet! DVB-C tuner és csatornakeresés, ennyi!

[ Szerkesztve ]

Samsung UE40ES7005U (FW: 2004.1)

(#40615) c805 válasza oz82 (#40609) üzenetére


c805
tag

Szia!Én egy Egreat R6S média lejátszót és egy Samsung 500gb külső hdd akarok beszerezni a filmezéshez,szerinted ez megfelelő lesz?A tv es6100 lesz.

(#40616) ilgatto


ilgatto
tag

Azt szeretném kérdezni, hogy várható-e még januárban nagyobb akció, vagy a készletsöprés később, február-március tájékán esedékes?

## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

(#40617) BBéci válasza sandró60 (#40588) üzenetére


BBéci
titán

Rengeteg MWT-féle filmem van, tényleg jók.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40618) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Üdv.

Egy olyan kérdésem lenne, hogy az EH6030-at érdemes nagyobb (46") méretben is megvenni? Azt hiszem, hogy az a max. (117cm) Annak vajon milyen input laggja lehet? :F
És még valami, bár ez nem nagyon kötődik ehhez a topichoz. De a magyar szinkronnal (is) megjelent bluray filmek magyar szinkronhangja miért nem DTS? Vagy én tudok rosszul valamit? Csak az angol DTS, a magyar meg csak 448kbit/sec-es

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#40619) Zsigi72 válasza GrooveHero (#40618) üzenetére


Zsigi72
aktív tag

Ha az emlékeztem nem csal, akkor valahol azt olvastam, hogy sajnos elég magas.

(#40620) ultio válasza MattRex (#40614) üzenetére


ultio
senior tag

Köszi mindenkinek, valóban van digitális adás. Nem is gondoltam, azt hittem, ezt külön kell kérni.
Na de a HD adások? Mert hogy nekem olyanok is vannak. Azok nem előfizetősek?

rasti rusti

(#40621) GrooveHero válasza Zsigi72 (#40619) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ajjaj, ez bizony nem jó hír :O
Az ES szériát viszont a felhősödés miatt nem merem bevállalni :(

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#40622) ultio válasza ultio (#40620) üzenetére


ultio
senior tag

Sőt ahogy nézem, nálunk minden csatorna bejön (kivéve az HBO), amit a Digi kínál és amit HD-ben, az HD-ben is megvan. Hogy van ez?

rasti rusti

(#40623) KSparrow válasza dj_real83 (#40601) üzenetére


KSparrow
senior tag

Örülök :)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#40624) kissdani válasza ultio (#40622) üzenetére


kissdani
senior tag

Ez igy a normális minden digisnek igy jön! :)

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#40625) sandró60 válasza kissdani (#40624) üzenetére


sandró60
addikt

Ha még nem kerested fel ezt a fórumot ajánlom figyelmedbe itt megtudhatod az éppen aktuális "Digi-balyokat"A csatorna kinálatot itt nézheted meg

[ Szerkesztve ]

(#40626) mustad1 válasza ThuG4LifE (#40603) üzenetére


mustad1
tag

Sziasztok!

Nagyon koszonom!

Masik problemam: ha megnyomom az info gombot, akkor nem az aktualis musort mutatja, hanem megallt reggel 6:30 nal. Masik csatornan reggel 7 kor
Digitvm van amugy.
A diginel van vmi hiba vagy a tevenek? A musorujsagban rendesen mutatja az epp aktualis musort.

Valakinek van erre otlete?

pana fz 28. abszólúte kezdő, de! lelkes!

(#40627) kicsibacsi válasza mustad1 (#40626) üzenetére


kicsibacsi
tag

Nálam is Digi van,és ugyen ez a helyzet!Tegnap reggelnél lefagyott a műsor infó.Gondolom Nálad is ott,nyomj jobb nyilat,kiderül.

(#40628) Zsigi72 válasza kicsibacsi (#40627) üzenetére


Zsigi72
aktív tag

Csatlakozom, de nálam nem megállt vagy lefagyott, hanem teljesen eltűnt a műsor információ, nincs semmi tegnap óta.

[ Szerkesztve ]

(#40629) CoolBoy323 válasza mustad1 (#40626) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Most akartam en is rakerdezni erre...
GUIDE resznel jol mutatja, csak az eppen aktualis csatornanal nem...

Erdekes, es nagyon idegesito...

(#40630) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Digis problémáknak van saját topikja: Digi kábel TV - digitális adás

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#40631) localhost válasza CoolBoy323 (#40629) üzenetére


localhost
Közösségépítő

A Digi a Fészbúkon ezt üzeni, minden kérdésre, ami ezt a hibát firtatja:

Egyes beltéri egységeken/TV készülékeken tapasztalható ez a hiba. Kollégáink már dolgoznak az elhárításán, addig is szíves türelmedet kérjük.

Üdvözlettel:
DIGI

Szerintem egyenes úton belátható, hogy ez központi hiba és nem egyes készülékeken látható csak.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#40632) sandró60 válasza leslieke (#40630) üzenetére


sandró60
addikt

Sokan el se olvassák a beirásokat csak mondják a "magukét"Többek közt én is belinkeltem pár hozzászólásal ezelőtt,hogy hol lehet "panaszkodni"Digi-ügyben.Erről ennyit :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#40633) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Szép napot ! Olyan lejátszót nem lehet telepíteni a smart tv-re amibe bemásolhatóak vagy beírhatóak az url linkek és lejátsza az élő adást ? (Samsung-UE46ES6100 tipus) Ha hülyeséget kérdeztem,akkor bocsi :B
Más: Ezen a tipusú készüléken tényleg nincs külön 2 hangszóró kimenet (külső hangdobozhoz) vagy csak én nem találom ?? Köszi ! :W

[ Szerkesztve ]

(#40634) leslieke válasza sandró60 (#40632) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezért próbáltam a fórum nevét is kiírva jelezni, hogy hol kellene panaszkodni. Persze nincs értelme, mert amíg a digi nem oldja meg, addig nincs mit tenni, mint várni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#40635) localhost válasza DonMarco (#40633) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Digitális audio kimenet van - de ehhez átalakító szükséges - például egy ilyen -ebbe a tv-ből bemegy az optikai jel és L-R RCA (Chinch) dugókon kijön az analóg.
Van még a fül-(fej)hallgató kimenet, 3.5 jack.
Hangszóró kimenet nincs, tipikusan nem is szokás TV-re közvetlenül hangszórót kötni.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#40636) sandró60 válasza sandró60 (#40625) üzenetére


sandró60
addikt

:K

[ Szerkesztve ]

(#40637) sandró60 válasza leslieke (#40634) üzenetére


sandró60
addikt

A hangsúlyt én az EL OLVASÁS-szóra teszem :K

(#40638) DonMarco válasza localhost (#40635) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Optikailag csarlakoztattam a digitális erősitőhöz ez a cucc rendben van,csak ha szolídabban tévéznék akkor jött volna jól :) De azért köszi a választ !

(#40639) mycso válasza oz82 (#40609) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, mindezt hogyan sikerült kivitelezni?

Leírtam már visszább, hogy én is próbálkoztam ezzel, de...

Átmegy gépről a tvre a kép, a lejátszóban engedélyezem a 3d-t, el is "maszatolódik", viszont a szemüveg nem csatlakozik a tvhez.

mert, az csak akkor csatlakozik, ha a távon megnyomom a 3d gombot és kiválasztom valamelyik 3d módot. Viszont ekkor, a már eleve 3d képet konvertálja fel 3d-re, így ugyan a csatlakoztatott szemüveggel 3d képet látok, de maszatos, hiszen "duplázva" van a 3d feature.

mod.: sbs és hasonló cuccokkal kiváló, csak eredeti br 3d filmekkel nem tudok mit kezdeni....

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#40640) vacs válasza GrooveHero (#40621) üzenetére


vacs
veterán

Ha ilyen besz@ri vagy, akkor soha nem lesz tv-d.
Nekem ES6100 van kb 1 hónapja.
A felhősödés minimális. Este full sötét szobában néztem többször fullhd filmeket, de szinte semmi felhősödést nem vettem észre. Nem szabad direkt a felhős részeket keresni, és akkor nem fog zavarni.
Ha itt a fórumon nem olvastam volna róla, akkor valószínűleg fel sem tűnt volna . ;)

Más:
A smart hibával tele van a tököm. Eltűnnek a programok, előjönnek.
És nálam rendszeresen kiírja, hogy nincs hálózati kapcsolat, pedig előtte 2 perccel még ment a böngésző. Kicsivel később újra van net. :(((

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#40641) Flashget válasza mycso (#40639) üzenetére


Flashget
félisten

sbs és hasonló cuccokkal kiváló,

igen csak azokkal a szemed rontod el..

Realme GT Master Edition

(#40642) GrooveHero válasza vacs (#40640) üzenetére


GrooveHero
addikt

A felhősödés is egy dolog, meg igazából az egész komplett smart funkcióra nincs szükségem, hogy tv-n skypolhassak, mert van a gépen és a telefonomon is skype, ráadásul a tv a pc-re lesz kötve, tehát rtl klubbot, meg ilyeneket nem fogok rajta nézni.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#40643) JoeYi


JoeYi
őstag

allshare bekapcsolása eh5000-en: [link]

mondjuk ha jól tudom nincs is rajta hálózati interfész, szóval értelmetlen

(#40644) kaboska


kaboska
aktív tag

Sziasztok!
Rászántam magam a szolgáltató váltásra.A régi analóg kábel helyett [EZ]lesz :)
Tapasztalatok esetleg valakinek a szolgáltatóval és a szolgáltatással kapcsolatba?
Holnap jön is a szerelő mire kell oda figyelni?
Előre is kösz a tájékoztatást :R

"Fej vagy gyomor"

(#40645) leslieke válasza kaboska (#40644) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt érdeklődj: UPC Direct (műholdas TV)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#40646) kaboska válasza leslieke (#40645) üzenetére


kaboska
aktív tag

Köszönöm beírtam oda is! :R

"Fej vagy gyomor"

(#40647) ultio válasza JoeYi (#40643) üzenetére


ultio
senior tag

nincs rajta, jól tudod

rasti rusti

(#40648) Zozo55 válasza eFeMeR74 (#40477) üzenetére


Zozo55
csendes tag

Ez egy jó téma, már rég óta keresgéltem stream ügyben. thx. Nem tudom, h van-e de ha nincs esetleg lehetne nyitni egy külön topicot a Serviionak ill. live Streamaknek és oda gyűjteni a működő linkeket.

Egyébként nekem is akadt a Serviioval gondom mkv lejátszásánál. Volt olyan is ahol nem is látta az mkv-t a serviio az allshare viszont eddig gond nélkül lejátszott mindent. Pedig fent van az FFDshow is. De a streamet meg nem tudja az allshare és arra tökéletes és egyszerű a serviio

más: nálam hibátlanul megy a SmartHUB, semmi gondom nem volt a múltkori leállás óta

z23

(#40649) mycso válasza Flashget (#40641) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Bár itt sokan így állnak ehhez, én ezzel nem feltétlenül értek egyet. Kifejtegetni nem fogom, mert felesleges, az én álláspontom ez.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#40650) lungfefe


lungfefe
csendes tag

Szép jó napot!
Egy éve vettem a D6000 samu tévénket. Mivel itt olvastam, hogy csak a gyári wifi sticket látja, vezetékes routert vettem, mivel a tv a monitor is elég közel vannak egymáshoz nem kell a lakás beszőni kábellel. Minden jól működött.
Most vettem tipi-tapi okos telefont(xperia), kéne neki wifi. Router csere, minden OK. Olvasom, hogy vannak távirányító appok Androidra, de wifi-s tv kell hozzá, azért kipróbálom hátha stick nélkül, a TP Link routerről is megy. S megy. Király!!!
Kérdés: Hogy tudom azt megoldani(mer valamikor olvastam itt,de most nem találom), hogy a telefonon nézzem a tv adást akár a budin is, illetve a telóra egy rendes billentyűzet van-e amivel a tv-n lévő youtube-ot tudom irogatni?
Remélem nem nagyon off!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.