Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40101) GD válasza JoeYi (#40100) üzenetére


GD
őstag

a samsung nem használ szabványos dlna-t.. ezzel a programmal orvosolható a windows alóli megosztás:
http://www.tvmobili.com/download.php

(#40102) bucsupeti válasza JoeYi (#40100) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Köszi ha megnézed! Windows Home Server 2008 -ról van szó.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#40103) oliver7777


oliver7777
tag

A FUSO-t a Smart HUB-on a Samsung App-ok között kellene keresni? Mert hiába írom be a keresőbe, hogy fuso, nincs találat. (UE40ES6100)

(#40104) lecsoo4


lecsoo4
tag

Sziasztok!

Abban kérnék segítséget, hogy Samsung ue32es6540 típusú tv-n automatikus csatornabehangolás után hogyan lehet sorba rendezni a csatornákat?
Előre is köszönöm a választ!
Üdv.

(#40105) Logitech válasza totigor (#40075) üzenetére


Logitech
aktív tag

Nekem ilyenem van.

(#40106) roby42 válasza hkari (#40053) üzenetére


roby42
csendes tag

A scart bemenet egyben kimenet is,azon ki tudod hozni a hangot az erősítőre.A tv felöl scart out csatlakozó kell ,az erősítő felöl pedig rca( piros-fehér-sárga)amiből a piros-fehér megy az erősítő megfelelő bemenetére és máris átvitted a tv stereo hangját.

(#40107) sandró60 válasza lecsoo4 (#40104) üzenetére


sandró60
addikt

Ez a csatorna rendezés-A Smart gombra kat- az ikonoknál csatorna ikonra katt és már bent is vagy a rendezés menűben.Egy elég hosszú folyamat amig elrendezed a neked tetsző sorrendbe.Van a másik lehetőség,hogy pendrive-re lemented a csatornákat és azt számitógépen rendezed egy hozzá való programmal

(#40108) Drag77 válasza bucsupeti (#40095) üzenetére


Drag77
senior tag

Szia!

http://serviiowhs.codeplex.com/

udv. Drag

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#40109) sandró60 válasza oliver7777 (#40103) üzenetére


sandró60
addikt

Ment PÜ

(#40110) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Sziasztok. Nemrég vettünk egy EH5300-as tv-t.

Gondoltam szétnézek a szervíz menüben. Az info-menü-mute-power kombinációval, sikerült is belépnem valahova. Lényeg, nem állítottam el semmit sehova. Kiléptem. A tv lenulázta magát. Mindent alaphelyzetbe állított. Ez nem is lenne gond. Ami feltűnő változás volt a kép minőségének jelentős megváltozása.

Kérdés: Lehet, hogy ahol vettük be volt kalibrálva már a kép. És sikerült lenullázni, vagy mi lehet ennek az oka. És mi lehet rá a megoldás?? Boxal használom. Így a tuner elálítódás kilőve. Hdmi-n kap képet.

Válaszokat előre is köszönöm. :R :R

[ Szerkesztve ]

(#40111) Pow válasza oliver7777 (#40103) üzenetére


Pow
tag

Így lehet felrakni : Fuso .

Samsung Galaxy N10+ S9+ & Watch

(#40112) sinus1


sinus1
csendes tag

Egy hónapja van 32es6100-as tévém, amihez vettem egy logitech k400-as billentyűzetet. Tökéletesen működik a tévével, viszont olyan leírást nem találtam, hogy melyik gomb mit vezérel. Tud valaki ilyet, vagy próbálgatni kell?
A tévé egyébként remekül bevált, a felhősödés nem jelentős (filmnézés közben nem lehet észrevenni), a smart részét is egyre többet használjuk (pl. a youtube app-on nézzük a gyerekkel a vonatos videókat :), de a böngésző is jól jön néha ). Nagyon szép képe van.

(#40113) Brave_86


Brave_86
aktív tag

Hali
pcdreamshop -ban a rendeléshez ugye ajándékba adnak most kábeleket. Meg tudja valaki mondani mekkora ezeknek a hossza?
Köszi.

(#40114) utánvétel válasza Brave_86 (#40113) üzenetére


utánvétel
aktív tag

1,5m HDMI és 1,5m USB 2.0 madzagot kaptam

[ Szerkesztve ]

*** A printer lassítja a papír haladását a szemetes felé... ***

(#40115) Tippmix46 válasza utánvétel (#40114) üzenetére


Tippmix46
senior tag

Mind2 meglepően jó minősègű egyèbként....

(#40116) V.Szabee válasza V.Szabee (#40074) üzenetére


V.Szabee
tag

Sziasztok,

erre valaki tud választ?

Van egy ue40es6100-as TV-m. Beállítottam, hogy wifi-n keresztül tudjak netezni. Az lenne a kérdésem, hogy a wifi kapcsolatot hogy lehet megszakítani?
Mert ahogy észrevettem így egyfolytában a neten lóg, TVzés közben is feldobott egy ablakot, h frissítette magát.

Előre is köszi!

Szabee

(#40117) fdisk


fdisk
őstag

Az itt említett penemet a tv egyik napról a másikra nem látta.Felvételkor azt írja ki,h csatlakoztassak egy eszközt.
Holott vettem fel rá még az előző nap.
Egyébként pcre dugva sem lehet semmit sem kezdeni vele.
A sajátgép nem is lát semmilyen eszközt,
Tc-ben látom a meghajtó betűjelét,de ha ráklikkelek "nincs ilyen meghajtó"-t ír ki.(csatlakoztatás után lehet hallani a win hangját h csatlakoztattam,a led a penben folyamatosan világít(szerintem nem kéne folyamatosan világítania),,de ennek ellenére semmit nem lát)
Formázni ezen ok miatt nem tudom.
Kipróbáltam más progival is,hátha az látja,de nem.
Lehet meghalt a penem?

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#40118) nyirzoz


nyirzoz
aktív tag

Akinek drága a Samsung wifi stick annak egy alternatív megoldás:

tp-link nano router

Client módba rakni,táp a TV USB-ről és ethernet kábel.
Negyedéből megúszható.

(#40119) vacs válasza V.Szabee (#40116) üzenetére


vacs
veterán

Nem lehet, max a router beállításaiban tudod letiltani, esetleg a tv-n törlöd a wifi kapcsolatot.

(^)(>.<)(^)

(#40120) vacs válasza sinus1 (#40112) üzenetére


vacs
veterán

Ha használtad volna a keresőt, akkor talán rátalálsz ERRE a hozzászólásomra.
Nincs leírás róla.
Olvasd el, egyébként az F5-F12 billentyűk működnek, és az FN (kék) gyors gombok.

(^)(>.<)(^)

(#40121) sinus1 válasza vacs (#40120) üzenetére


sinus1
csendes tag

Azt olvastam már, köszi. Mondjuk a stb. érdekelne ...

(#40122) Pow válasza V.Szabee (#40116) üzenetére


Pow
tag

Próbáld meg kapcsolni a készenléti frissítést a szoftverfrissítés menüpont alatt.

Samsung Galaxy N10+ S9+ & Watch

(#40123) gyuri81 válasza sinus1 (#40112) üzenetére


gyuri81
veterán

milyen modon van osszekotve a billentyuzet a tv-vel? egyaltalan milyen billentyut lehetne rakotni a 40d5500-ra? koszi!

(#40124) Flashget válasza gyuri81 (#40123) üzenetére


Flashget
félisten

egyaltalan milyen billentyut lehetne rakotni a 40d5500-ra?

semmilyet

Realme GT Master Edition

(#40125) vacs


vacs
veterán

S.O.S

ES6100-on hogyan tudom kitörölni a hálózati beállításokat ?
Rossz wifi jelszót írtam be, és emiatt nem tud csatlakozni, viszont a jelszót nem tudom átírni a jóra, és nem is tudom törölni a hálózatot ?
Segítsetek :O

(^)(>.<)(^)

(#40126) dj_real83


dj_real83
csendes tag

Hali.Van egy 32eh5300w-tvm.Azt kérdezném, hogy az gáz-e ha a tv-t szekrénybe rakom, pont akkora a hely, hogy oldalt, felül 1-1cm marad, alul a talpmagasság. szerintetek lesz baja?

(#40127) bucsupeti válasza Drag77 (#40108) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Drag77: Köszi a választ, de nem az volt a kérdés hogy hogyan, hanem hogy miért? Egyébként én magam is a Serviio-t használom.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#40128) Lehiñito válasza dj_real83 (#40126) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Hát egészségesebb lenne, ha legalább 10-10 centi lenne körbe szabad. A szellőzése hatékonyabb lenn e.

(#40129) Amarth válasza dj_real83 (#40126) üzenetére


Amarth
aktív tag

Kell minimum 10 centi minden irányból,hogy rendesen szellőzzön.

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#40130) dj_real83 válasza Amarth (#40129) üzenetére


dj_real83
csendes tag

köszi, akkor felejtős, esetleg ha dobnék hátra egy pc ventit, ami kicsit kavarna a levegőn?de lehet hogy akkor hagyom.

(#40131) hkari válasza roby42 (#40106) üzenetére


hkari
őstag

Beledugtam, de nem jön ki hang :( Valamit még be kéne állítani valahol? Egyébként ez a típus van nekem: UE40ES6100W

[ Szerkesztve ]

(#40132) fgo


fgo
tag

Az lenne a problémám , hogy a nYouTubeHD3D telepítésénél ezt írja ki: "Az új alkalmazás telepítésre kerül (1/1) " de a folyamatjelző csík nem indul el... semmi nem történik!
mi lehet a gond?

(#40133) Flashget válasza dj_real83 (#40126) üzenetére


Flashget
félisten

nálam pont ezért nem lett 40" véve csak 32" sajna..még ez is termeli a hőt rendesen hát még a nagyobb készülék.

Realme GT Master Edition

(#40134) dj_real83 válasza oliver7777 (#40103) üzenetére


dj_real83
csendes tag

.

[ Szerkesztve ]

(#40135) dj_real83


dj_real83
csendes tag

Lenne még egy kérdés, van egy asus laptopom, a lényeg hogy csak vga kimenet van rajta, a tv-n(eh5300) viszont nincs csak hdmi, meg olyan hogy hdmi(dvi) hogy tudnám összehozni, hogy a laptop képét a tv-n nézzem?nem játszani szeretnék, csak alap képet, net,progik, stb. Találtam olyat ahol össze lehetne forrasztgatni kábeleket, de nem vagyok annak a híve. esetleg úgy működne, hogy vga-dvi átalakító dugó, arra menne rá egy dvi-hdmi kábel???

(#40136) gyuri81


gyuri81
veterán

Fuso tv alkalmazásnál lehet online is nézni a műsorokat? ( mintha valaki ezt írta volna..)

(#40137) leslieke válasza dj_real83 (#40126) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Semmi baja nem lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#40138) dj_real83 válasza leslieke (#40137) üzenetére


dj_real83
csendes tag

köszi, tehát akkor nem fog túlmelegedni?a hely miatt lenne fontos.elég neki a talp része?

(#40139) leslieke válasza dj_real83 (#40138) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szüleimnél is ennyi szabad hely van a TV körül a szekrényben és hibátlanul működik.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#40140) vacs válasza vacs (#40125) üzenetére


vacs
veterán

Felhívtam a Samsung support-ot, és ők mondták, hogy a smart-on belül lehet a hálózati beállításokat visszaállítani.

(^)(>.<)(^)

(#40141) UltraViola válasza Flashget (#40084) üzenetére


UltraViola
csendes tag

Értem köszi a segitséget.
Még egy hülye kérdés :)
DE akkor ez max akkor abban jelenik meg h ő előbb látja mi fog történni?igazából annyira nem hátráltat nem? szóval csak a nagyon élesszemüeket zavarja vagy mindenkit? :) azért vacilálok ennyire mert akinek meg van ő nem észlel semmi ilylet azért vagyok kiváncsi a valós tapasztalatra és mondjuk a tietekére aki ugymond ért hozzá.
Bocs h ennyire izé vagyok csak beleszerettem ebbe a TV-be viszont ha játékhoz tényleg nagyon gáz akkor hagyom mert a 6100 az meg felhősödik és az már most tudom hogy engem nagyon lenyirna lehet hogy jobban mint a játékszitu.
Valójában nem vagyok egy műszaki analfabéta sőt :) ,

(#40142) davy88


davy88
csendes tag

Sziasztok!

Logitech K400-as billentyűzetet hajtok, de úgy látszik kifogyott az egész ország a készletekből... :) esetleg vmi tipp, hogy hol lehet találni Bp.-en? Köszi!

(#40143) Brave_86


Brave_86
aktív tag

Hali
A pc dream-nél nincs raktáron EH6030. És azt mondták csak január végén várható. (Infó a többieknek is.)
Honnan lenne érdemes még venni/rendelni? Esetleg innen?
THX

(#40144) Flashget válasza UltraViola (#40141) üzenetére


Flashget
félisten

és ezzel gyakorlatilag végig hátrányban leszel..
szerintem vedd meg a 6030-at tévézéshez, játékra meg vegyél egy Dell IPS panellal szerelt monitort :)
mindent arra kell használni amire tervezték..szerintem.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#40145) UltraViola válasza Brave_86 (#40143) üzenetére


UltraViola
csendes tag

Euronics

(#40146) Brave_86 válasza UltraViola (#40145) üzenetére


Brave_86
aktív tag

Igen, érdeklődtem náluk is, hol van raktáron. "budaörsi üzletünkben bruttó 139.999 Ft-os áron"
Akkor már a MediaMarkt ban is ugyan ennyiért kapható. Most olyan "akció" van, hogy ha leadok egy használt háztartási cikket akkor azt beszámítják és 10k-val olcsóbb 149-ről 139-ért hirdetik így, voltam megnézni személyesen a minap.
Az auchanban is 4-10-ig van 10havi 0% thm-re ez a típus, de pesten elvileg egy üzletben sem volt már kapható 5-én. :)

(#40147) Flashget válasza Brave_86 (#40146) üzenetére


Flashget
félisten

ennyire sürgős a tv vétel? mert január végén kiszórják a másodjára a modelleket esetleg február elején, és akkor simán tudsz venni akár jobb akcióban is mint most.

10havi 0% thm ez a pr. a vásárló felé..bankok a kamatokból élnek az pedig be van építve az árba csak az árat vitték lejjebb.

Realme GT Master Edition

(#40148) lecsoo4 válasza sandró60 (#40107) üzenetére


lecsoo4
tag

Koszi a valaszt. Majd akkor elbibelodom vele :)

(#40149) Tapló válasza Robbie85 (#31198) üzenetére


Tapló
csendes tag

Remek leírás, én a kicsit gyengébb 6100-ast használom, de totál hasonló véleményem van a készülékről. Ez hogy felvétel közben nem tudok más csatornára kapcsolni, vagy csak néhány csatornát engedélyez, nem tudom mitől lehet. Valami oka biztos van, jó lenne tudni mi az, valakinek nincs tudomása erről? Pl elindítom a felvételt az M1-en, tudok kapcsolni pár csatornát, de ha más csatornát választok, akkor kiírja, hogy "megállítja a felvételt és csatornát vált?" Ki tudom kapcsolni a TV-t felvétel közben, és USB-ről is lehet lejátszani... Bosszantó, hogy amíg az asszony barátok közt-öt néz addig én venném fel a meccset és nem tudom. :-) Time shifttel működik a dolog. Ötlet?

(#40150) UltraViola


UltraViola
csendes tag

amúgy akkor ha én most a 6100-st veszem meg mnert az jó játékra azt mondjátok, csakhát nagyon felhősödik :(
Akkor az ugyebár ha jól tudom smart TV akkor ahhoz nem is kell HD-s tartalomra előfizetnem a UPC-nél mert neten keresztül az jönni fog?
A másik kérdés hogy a 6030-ason elég ha beteszem a dokóbol a kártyát a TV-be és van adásom? vagy csak tányérnál?
Kösszi, abbahagyom lassan :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.