Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40901) UltraViola válasza BBéci (#40873) üzenetére


UltraViola
csendes tag

Én EH6030-at vettem és én Online Fifázáshoz is vettem, SEMMIT, nem veszek észre a 100ms inputlagból, tehát ezek csak adatok az oldalon kb 5 emebrtől kérdeztem akinek iylen TV-je van ők sem vettek észre semmit belőle.........amúgy pedig szuper a kép minden, tökéletes választás volt :)

(#40902) BBéci válasza UltraViola (#40900) üzenetére


BBéci
titán

Pedig a külső merevlemeznél nincs jobb megoldás.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40903) UltraViola válasza BBéci (#40902) üzenetére


UltraViola
csendes tag

igazából, nekem ez átmeneti megoldásra kéne 1-2 hónapra, olcsó húsnak híg a leve (pendrive ugyebár ) de vmi megoldás csak van :( :(((

(#40904) UltraViola válasza katalin888 (#40856) üzenetére


UltraViola
csendes tag

hülyeség :)
Én nemrég vettem meg erősen vaciláltam mert csak online játszok Fifát, és soknak tünt a 100ms inputlag.....de megvettem....előtte az oldalon pár ilyen tulajdonost kikérdeztem és mondták h nem vezsnek észre semmit, és valóban nem észrevehető a dolog , pedig egy focis játéknál észre lehetne venni egy vaknak is h később reagál a TV....tehát bátran ajánlom neked ...nagyon j vétel és gyönyörü a kép UPC HD-s boxal....

(#40905) Pow válasza UltraViola (#40900) üzenetére


Pow
tag

Nekem ntfs-re van formázva a 16gb pen ill. az 1tb hdd, mindkettőt hibátlanul kezeli a tv. ( ES6100)

Samsung Galaxy N10+ S9+ & Watch

(#40906) UltraViola válasza Pow (#40905) üzenetére


UltraViola
csendes tag

igazából.... most probáltam és elvileg ha a sample-t viszi akkor nem az NTFS-el van a baj ha jól gondolom.
DE akkor viszont miért van az hogy azt viszi a filmet nem.......valahol itt olvastam de visszakaresni bocsássatok meg lusta vagyok.......

(#40907) Flashget válasza ultio (#40867) üzenetére


Flashget
félisten

A múlt pénteken vettem egy UE40EH5000 tévét. Sokat gondolkoztam, hogy ez legyen v. a 6030-as, mert akinek nem ilyen tévéje van, mindenki azt mondja, hogy 6030, mert az valódi 100 Hz-es, míg az 5000-es csak kamu 100, amúgy 50. És majd szaggat, meg nem tudom milyen lesz a kép, különösen sportközvetítéseknél.
Akinek meg ilyen tévéje van, azt írja, észre se veszi.

Ez így van! Én mellé tenném a D6500-at a tiédnek és az állad le esne..E szériából ugyanezért 7000-est kellene mellé tenni.

Realme GT Master Edition

(#40908) UltraViola válasza Flashget (#40907) üzenetére


UltraViola
csendes tag

de viszont te tuti tudsz megoldást a problémámra :)

(#40909) Flashget válasza UltraViola (#40908) üzenetére


Flashget
félisten

gondolod? :)
mi a probléma? milyen fájlkiterjesztésű az a film?
NTFS particiót simán fel kell ismernie ahogy írták.

Realme GT Master Edition

(#40910) BBéci válasza UltraViola (#40904) üzenetére


BBéci
titán

A box kiiktatásával még jobb lehetne a képminőség.

(#40907) Flashget
Ne rontsd el az örömét!
A belépő tévék és egyéb készülékek tulajdonosainak döntő többsége tényleg azt hiszi, hogy a drágábbak csak szolgáltatásokban tudnak többet. Aki tisztában van vele, az pedig azzal vígasztalja magát, hogy úgysincs mellette jobb, amihez lehetne hasonlítani és ebben van igazság. 8 nap alatt annyira megszoktam a mostani teszttévé képét, pláne kalibrálás után, hogy nem sírom vissza ötpercenként az előzőt, csak negyedóránként. :D

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40911) UltraViola válasza Flashget (#40909) üzenetére


UltraViola
csendes tag

1080p.3D.BluRay.Half-OU.DTS.x264.Hun-
És mondom a sample ok, de a filmet nem inditja....
jah és mkv :)

[ Szerkesztve ]

(#40912) UltraViola válasza BBéci (#40910) üzenetére


UltraViola
csendes tag

hogy iktassam ki :)
Elvileg azt mondták h nem multi a kártyájuk és csak bxoon keresztül működik..........

(#40913) BBéci válasza UltraViola (#40912) üzenetére


BBéci
titán

Ha kábeles UPC, akkor a Mediacard szolgáltatást kell kérned.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40914) Flashget válasza UltraViola (#40911) üzenetére


Flashget
félisten

az érdekelt volna, hogy 24p a film vagy .mkv :)
ki ír valami hiba üzit? pl. ez a fájl nem kompatibilis vagy nem játszható le?
mert akkor lehet a Level nem jó neki és átkell konvertálni.
Tsmuxer-ben nyisd meg a fájlt és nézd meg High@L4.1 vagy mi van ott?

egyébként erről is volt szó korábban..ezek nem igazi 3D-k.

Realme GT Master Edition

(#40915) Flashget válasza BBéci (#40910) üzenetére


Flashget
félisten

:D

Asszony is ilyen volt jó az a D5500...na mondom akkor gyere meggyőzlek a saját szemeden keresztűl :))

Jó de nálad havonta több készülék van így könnyű. Viszont mindig hangolhatod be a tévéket hetente, pedig nem is vagy digikábeles :D

Realme GT Master Edition

(#40916) szelidorzo


szelidorzo
aktív tag

Remélem kedves UPC csuklik az édesanyád, mert én emlegetem serényen a csatornakiosztás változtatásaid miatt!!!

HELP!

Tudna valaki segíteni egy "D" sorozatú samsunghoz való észt-szlovák (az epg miatt) csatornalista mentéssel.
A sorrendet aztán átírom magamnak, de minden adót csak kézi szórakozással tudnék megtalálni hangoláskor, automatán nem. Ezen segítene egy lementett csatorna lista, nem kéne fél napot pluszban szórakoznom.
Köszönöm előre is

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#40917) UltraViola válasza Flashget (#40914) üzenetére


UltraViola
csendes tag

mégiscsak műszaki láma vagyok rákell jönnöm :)
Azt hol merre tudom meg :)

(#40918) UltraViola


UltraViola
csendes tag

a lényeg gondolom nem a pendrival van a baj ha dosban átformáztam ntfs-re és látja a tv meg a rajta lévő anyagot, plusz a videórészletet is lejátsza, de amikor rámegy a film azt nem.....röviden :
MILYEN FILMEKET KERESSEK mik a paraméterek amik gondot okozhatnak...........

(#40919) sandró60 válasza UltraViola (#40918) üzenetére


sandró60
addikt

Ha arról a bizonyos oldalról töltessz.Ajánlom az MVT-vel végzödő t....tet.Megbizható minőségű

[ Szerkesztve ]

(#40920) UltraViola válasza sandró60 (#40919) üzenetére


UltraViola
csendes tag

de az a Full Sbs vagy Half az számít vagy azok közül melyiket ?

(#40921) sandró60 válasza UltraViola (#40920) üzenetére


sandró60
addikt

Ha lehet ne offoljunk

(#40922) Inhouse


Inhouse
őstag

Sziasztok! Álom ezzel a billentyűzettel netezni. Ami eddig is zavaró volt, hogy nem veszi el a virtuális billt miközben gépel az ember, és itt pl. sokat kitakar. Annyit lehet csalni, hogy gépelés előtt át kell állítani numerikusra, így kis kitakarás lesz, pl. itt már nem is lóg bele a szövegablakba. A másik gáz, hogy nem lehet sort törni, enterre kiugrik a szövegablakból. Az elején szóközzel csináltam... Közben összekötöttem a tv-t optikai kábelen az erősítővel, működik szépen. Hajrá Hama Uzzano! :)

Üdv Inhouse

(#40923) BBéci válasza Flashget (#40915) üzenetére


BBéci
titán

Csak a MinDigTV-t hangolom be, a többi stb-ról megy a tévébe, de nem tudom, minek, mert elvétve nézzük.
Ma még be sem volt kapcsolva a TV, talán éjfél után, ha befejeztem a munkát, megnézek egy filmet.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40924) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Hellotok!
Ue46es6800 velemenyek?
Valami jo beallitas hozza?

(#40925) Iginotus válasza Inhouse (#40899) üzenetére


Iginotus
őstag

Ez azt jelenti, hogy elvileg megy vele? Mi kell hozzá milyen kábel? Én a gyártó oldalán nem láttam a hátulján jack dugót, csak hangszóró kimenetet.

Plug and Pray... :)

(#40926) BBéci válasza SütiGTi (#40924) üzenetére


BBéci
titán

Van nálam egy, tegnap kalibráltuk, egész jó a képe, de az ár/érték aránya ötös skálán legfeljebb 3,5 pontot érdemel.
1-2 nap múlva fent lesz a tesztje az AVO-n.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40927) TomiLi


TomiLi
addikt

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem: Samsung LE-32R32B tv ugye nem alkalmas digitális műsorvételre?

Köszi!

Bogyóka

(#40928) SütiGTi válasza BBéci (#40926) üzenetére


SütiGTi
senior tag

A kepe nehol sotetnek tunik, kalibralni mikent lehet?...amugy nagyon meg vagyok vele elgedve egyenlore...3D nagyon jo, bongeszo kicsit akad de hat ez egy tv... Fusot ma tettem fel, eleg jo :-) valami hasonlo erdekesseg a tv-re?

(#40929) localhost válasza TomiLi (#40927) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ez csak analóg tuneres.
Digitális vételre közvetlenül nem alkalmas, sem földfelszíni DVB-T sem kábeles DVB-C sem műholdas DVB-S tekintetben... csak SET TOP BOXON keresztül.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#40930) TomiLi válasza localhost (#40929) üzenetére


TomiLi
addikt

köszönöm szépen a segítséged!

Egy ilyen kütyüvel viszont kivitelezhető lenne a Digitális műsorvétel?

Az lehetséges, hogy az analóg műsorszórás minősége "romlott" mostanában?
Régebben sokkal jobb volt a képe a tv-nek, most minden adó szemcsés rajta.
Vagy ez inkább a tv baja lehet?

[ Szerkesztve ]

Bogyóka

(#40931) krx21 válasza BBéci (#40926) üzenetére


krx21
nagyúr

Jobb képe van, mint egy olcsóbb 6100-nek? Gondolom nem nagyon ugye?

(#40932) BBéci válasza SütiGTi (#40928) üzenetére


BBéci
titán

Kalibrálni műszerrel lehet és kell is. Saját szemeimmel láttam, mennyit javult tőle a képminőség.
Érdekességekről nem tudok mondani semmit, engem csak a 1080p filmek képminősége érdekel.

(#40931) krx21
6100-ast csak üzletben láttam, kicsit nyomkodtam a távirányítóját, aztán igyekeztem minél távolabb kerülni tőle.
Elnézést kérek az olyat birtokló fórumtársaktól, de ez a szubjektív véleményem!
A 6800 vállalható, nálam 46-os méretű van, de ugyanannyiért 50 colos ST50-et lehet kapni, ami minden szempontból lényegesen jobb képminőségű, és a 10 centis képátló különbség is jelentős.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40933) SütiGTi válasza BBéci (#40932) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Es ilyen muszert gondolom nem egyszeru vagy olcso beszerezni?! Egy tv szerelot vagy kit kellene ilyenert felzaklatni?

(#40934) BBéci válasza SütiGTi (#40933) üzenetére


BBéci
titán

Őt keresd.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40935) localhost válasza TomiLi (#40930) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ezzel és egy jó minőségű antennával >>> a földfelszini DVB-T (MinDigTV) tudod fogni

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#40936) SütiGTi válasza BBéci (#40934) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Koszonom szepen :-) Kicsit messze van tolem, de majd rakerdezek milyen arban vagy hogy mukodik....

(#40937) Flashget válasza BBéci (#40926) üzenetére


Flashget
félisten

engem kifejezettem a 3D FHD fog érdekelni az milyen.

Realme GT Master Edition

(#40938) UltraViola válasza Flashget (#40909) üzenetére


UltraViola
csendes tag

azt irja ki h a keresett fájl nem található :S
pedig rajta van :S
Belső vinyóhoz veszek külsö házat az működhet ?

(#40939) TomiLi válasza localhost (#40935) üzenetére


TomiLi
addikt

Akkor pl. a Digi TV kábelén jövő "digitális" jel nem is digitális? Tehát azt hiába csatlakoztatnám a fent említett átalakítóhoz?
Ahhoz másik átalakító kell?

Tudom ez már nagyon nem ide tartozik, csak nem tudom merre induljak el, mert ez nekem nagyon homály....

Bogyóka

(#40940) BBéci válasza TomiLi (#40939) üzenetére


BBéci
titán

A Digi kábelén kapsz digitális és analóg csatornákat is. Set top box csak a digitálishoz kell.

(#40937) Flashget
Azt kollégám vizsgálta, nálam az OPPO közölte, nem érzékel 3D megjelenítőt.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40941) Szabi46


Szabi46
csendes tag

Sziasztok.
UE32ES6100 -ról szeretném a felvett fájlokat megnyitni PC-n.
Pendrive-ra vettem fel 1-2 perces próba felvételeket, majd UFS Explorerrel Kimásoltam a Contents mappa tartalmát (először csak a *.srf de úgy se volt jó, majd minden elemet kimásoltam de így se lett jó)
1. A DRM Decript nem tudom mi és hogyan kell alkalmazni, mert nálam nem csinál semmit vag nem jól csinálom, ha rákattintok akkor felugrik 1 kis ablak majd el is tűnik.. :/
2. DeSTRoi-val a *.srf fájlokból Decrypteltem majd megkaptam a *.ts fájlokat de ennyi. Semmi lejátszóm nem nitja meg.
Van a gépemen más ts-is és azt simán lejátsza a VLC plaer is, de ezeket amiket a tv vett fel, nem nyitja meg, nem indítja el a lejátszást. Amikor rákattintok a lejátszásra akkor 1 pillanatra kiírja a fejlécre a fájl nevét majd vissza áll kezdő képernyőre a vlc!
Valakinek van megoldása erre, hogy ne csak tv-n lehessen megnézni? :R

Motorola E365 - Nokia 6020i - Nokia N95 8GB - Nokia N8 - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy S4 - Samsung Galaxy S6 - Huawei p20 pro - Xiaomi 11 ultra 12/512

(#40942) ultio válasza BBéci (#40910) üzenetére


ultio
senior tag

Nem rontja el az örömömet!

Amúgy meg pont erről írtam.
Én spec nem hiszem, amit írtál.
De ezek szerint a Ti örömötöket lehet elrontja, ha megláttok egy jobb tévét, mint a tietek.

Azért ennyire nem fontos nekem a tévé. Nektek meg nyilván igen.

Ja és más esetben se rontja el az örömömet, ha látom, hogy valakinek jobb, nagyobb van valamiből.

Csak egy kicsit furcsa már, ha kérdez valaki valamelyik tévéről, mindig jön de van jobb.
Azért gondolom ezt mindenki tudja, de nem biztos, hogy szánni akar/tud annyi pénzt rá, emennyibe a másik kerül.
De Ti meg tuti elrontjátok az örömét :N .

Ui.: azért annyit megtanultam életem folyamán, hogy bárki bármit hisz, mindig van jobb, gyorsabb, erősebb, nagyobb.

rasti rusti

(#40943) burtione


burtione
tag

Sziasztok! tudna valaki segíteni? most vettem samsung UE40EH6030-at, és kellene valami jó beeállítás csak filmezésre...nekem sehogy sem akar összejönni, és a szappanopera hatás meg nagyon idegesítő, köszi előre is a válaszokat

(#40944) BBéci válasza ultio (#40942) üzenetére


BBéci
titán

Konkrétan mit nem hiszel el?

(#40943) burtione
Állítsd a Motion Plust egyedire, a csúszkák közül a felsőt 10-re, az alsót ízlés szerint 0 és 3 közé!
Kapcsold ki a dinamikus kontrasztot, és az összes zajszűrést!

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40945) Batib válasza Szabi46 (#40941) üzenetére


Batib
őstag

Sajna hasonló cipőben járok én is. A DRM decryptben tudok segíteni. Jobbklikk a *.srf-en és társítás DRM decrypt. De az eredmény ua mint a destroy-jal. , egy lejátszhatatlan . ts fájl.Mást nem tudok én sem.

[ Szerkesztve ]

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#40946) BBéci válasza Batib (#40945) üzenetére


BBéci
titán

Mindenhol ezerrel hirdetik, hogy kizárólag ugyanazon a tévén lehet megnézni a felvett műsort, amivel rögzítették.
Létezik valami Sammygo hekkelés, keress rá!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40947) Batib válasza BBéci (#40946) üzenetére


Batib
őstag

Azt hiszem ez volna az amit leírtam, de nálam nem működik.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#40948) ultio válasza BBéci (#40944) üzenetére


ultio
senior tag

Félreérthető volt amit írtam,mert nem fejtettem ki.

A belépő tévék és egyéb készülékek tulajdonosainak döntő többsége tényleg azt hiszi, hogy a drágábbak csak szolgáltatásokban tudnak többet.
Ezt nem hiszem. Már azt, hogy egy tévé azért drágább, mert több szolgáltatást nyújt, a képe meg ugyanolyan, csak mondjuk az enyém nem okos.
És szerintem a többség se hiszi. Csak ahogy írtam, nem akar/tud több pénzt szánni ebben az esetben a tévére.
És leírom, mert ez is kikívánkozik, nem azért nem vettem 6030-ast, mert arra már nem futotta, hanem mert 110 000 Ft-ot szántam tévére és az 5000-es tudja azt, amire nekem szükségem van. Ennyi.

Arról nem is beszélve, hogy azért könnyen beindul a gépezet és még hozzáteszek 20 ezret, majd még 30-at, mert a másik tévé még jobb, de akkor már legyen a következő, mert mégis, kevés az árkülönbség, ennek meg semmi értelmét nem látom.

És igen, ha az 5-ös széria tulajdonosai, meg a tesztek azt mondták volna, hogy nem jó, másikat kell venni, másikat vettem volna. De ebben az esetben összejött, mert amit kinéztem, az spec. egész jó is. Hozzáteszem hangsúlyosan: nekem! És ez itt a lényeg.

rasti rusti

(#40949) ilgatto


ilgatto
tag

Sajnos elállt az eladástól a D6100 tulajdonosa. :(
Hiába kerestem, nem találtam használtan eladót. Ha valakinek lenne, akkor érdekelne.

## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

(#40950) Silious


Silious
tag

Sziasztok
3d led tv vásárlása előtt állok, és pár kérdés felmerült bennem.
1: 102- és 106 cm-es TV-ket nézegettem, amiket kb. 3m-ről néznénk, ez nem lenne túl kicsi távolság?
2: a TV magasabban lenne, mint a szemünk, kb. 20 cm-el, ilyen esetben is alkalmazható a passzív 3D?
3: A fenti feltételek mellett passzív vagy inkább aktív lenne a megfelelőbb nekem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.