Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39851) air válasza lacko6 (#39849) üzenetére


air
nagyúr

Nem olyan sok az. A 2011-es készülékek közül csak a D7000 és D8000 tudta. A D7000-esből a 40"-es volt a legkisebb, ha jól emlékszem. Ez jóval több volt, mint 200 000Ft.
Sőt még most is kapható. Elvileg.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#39852) Flashget


Flashget
félisten

off
samsung is bele húzhat :D

Előrendelhető az LG OLED-tévéje

Rosszabb időpontot elképzelni sem tudtunk volna; az LG tavaly bemutatott OLED tévéje mától előrendelhető.

Realme GT Master Edition

(#39853) Flashget


Flashget
félisten

Ennyit a cinavia védelemről? :)

ExeDSP modifications

Realme GT Master Edition

(#39854) lacko6 válasza Flashget (#39850) üzenetére


lacko6
senior tag

Jövőre csak lemegy 150 re a 40 es.

(#39855) Flashget válasza lacko6 (#39854) üzenetére


Flashget
félisten

február végéig lesznek kaphatók olcsóbban utána a raktáron beragadt drágább árak és majd utána már jönnek az idei modellek, ha tartják azt az ütemtervet amit eddig is tartottak.

Realme GT Master Edition

(#39856) kosik111


kosik111
csendes tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem:

Vettem egy SAMSUNG UE32EH5300 SMART LED TV-t és szeretném internethez csatlakoztatni wifin keresztül. Ezt lehet-e usb wifi adapterrel ami nem ilyen samsungos mint amit a smart hub menüben mutat a tv?

Előre is köszi a választ: Zoli

(#39857) M1Bali


M1Bali
tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne a szakikhoz.
Van egy 40ES8000 készülékem és a képen jobb szélen kb 4 cm-re a kerettől van egy színes függőleges csík a képen ami mindig más színű, attól függ hogy milyen a háttér.
Mi lehet a baj, szerviz lesz belőle?

(#39858) Ranger^41 válasza JoeYi (#39811) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

Az intel vezérlőprogramjában már turkáltam, a tv nativ felbontását is cask itt tudtam beállítani, de a képméretezésre nem találtam menüpontot. Ezt hol találom pontosan?

(#39859) sixer66 válasza Flashget (#39855) üzenetére


sixer66
senior tag

Azt olvastam Extreme Digital oldalán, vagyis rákerestem tavalyi tévékre és volt pl olyan tv ami tavaly júniusig volt elérhető 159.000Ft-os áron, ami elég kedvező ahhoz képest, hogy tavaly felső középkategóriás tv-k voltak, de ha nem akkor is 200 felett voltak jóval.Létezik akkor, hogy első-második negyedévben ilyen sokat esnek az árak?Tudom senki se jós, de biztos van olyan aki évek óta követi a dolgokat, mert nagyon szeretnék egy ST50-et, de most még nincs rá keretem.

[ Szerkesztve ]

(#39860) sandró60 válasza kosik111 (#39856) üzenetére


sandró60
addikt

Csak Samsung wifi adaptert ismer fel a tévé.A PH-aprón szoktak árulni az üzleti ár közel feléért

[ Szerkesztve ]

(#39861) kosik111 válasza sandró60 (#39860) üzenetére


kosik111
csendes tag

Köszi a választ!

(#39862) Leonard


Leonard
tag

Sziasztok,

Szükségem lenne az EH6030-as televízió kézikönyvének a digitális változatára magyar nyelven. Ha valaki tudna segíteni, akkor az alábbi címre dobja már át légyszi:
zoli.dd@freemail.hu

Előre is köszönöm!

Leonard

(#39863) leslieke válasza Leonard (#39862) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Töltsd le innen: [link]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#39864) c805


c805
tag

Sziasztok,elég sokat olvasgattam a fórumon mert új tv-t szeretnék venni.Végül a 40es6100nál maradtam, igaz még egy picit spórolni kell hozzá.Sajnos analóg kábelem van ezért váltani akarok új szolgáltatóra.Kinéztem a T-homnak a tányérosát mert árban elég jó.Mi a véleményetek a szolgáltatóról és a szolgáltatásról jó minőségüek a csatornák?Köszi a segitséget előre is.

(#39865) Flashget válasza leslieke (#39863) üzenetére


Flashget
félisten

Már én is olyan lettem mint BBéci....emberek nem keresnek semmit inkább kérdeznek..ami simán kiguglizható vagy a gyártó honlapján megtalálható nem segítek abban..evvan.

Realme GT Master Edition

(#39866) azozo válasza tjnet (#39840) üzenetére


azozo
senior tag

Köszi mióta a stream.try nem ment ...:)

(#39867) Flashget válasza c805 (#39864) üzenetére


Flashget
félisten

Javaslom hasonlísd össze az UPC Directtel..ha én most válaték őket választanám.
UPC =/= UPC Direct!

Realme GT Master Edition

(#39868) leslieke válasza Flashget (#39865) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Engem inkább az zavar, amikor elvárják, hogy még küld is el e-mailben. Aha, el ne olvassam helyette? :W

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#39869) Tegla80 válasza M1Bali (#39857) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
"szaki" nem vagyok,de megpróbálok segíteni.
menü, terméktámogatás, öndiagnosztika. ( " a TV készülék képének-hangjának és jelének tesztje")
nálam ez a sorrend,és gondolom nálad is van ilyen,mivel jóval komolyabb a tv-d
próbálj meg ebbe belépni,és kiderül van e gondja a készülékednek(nem próbáltam,de gondolom e célból lehet)
meg rakhatnál ide 1 képet is,h lássák a szakik,miről is beszélsz.

talán segítettem
csao

Sony® & PlayStation®

(#39870) hothead2


hothead2
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valami konkrét jó progit, (nem lenne baj ha free lenne) amivel a TS formátumú file-kat xvid/mkv/avi/mp4-be tudnám kódolni lehetőleg minőség romlás nélkül de kisebb helyigényűre olyat amit kipróbáltatok és bevált.

(tv-vel felvett filmeket a "Samsung LED TV tudástár - D széria" topik alapján már sikerült "lementeni")

válaszokat előre köszi

(#39871) 206 cc válasza hothead2 (#39870) üzenetére


206 cc
senior tag

itt van egy egész blog róla...biztos találsz infókat..

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#39872) Leonard válasza leslieke (#39863) üzenetére


Leonard
tag

Köszi szépen a linket!
Képernyőolvasót használok, használtam kérésem előtt a keresőt, de erre az oldalra nem találtam. Letölteni még nem sikerült, a letöltés gombra kattintva betölti a PDF első oldalát, ez a tartalom és innen nem megy tovább. Valahogy ezt azért már megoldom, mégegyszer köszi, a többiektől pedig elnézést, én nem írtam, hogy problémás a gépkezelés számomra.

Leonard

(#39873) pigatt


pigatt
őstag

Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata ezzel a TV-vel? Samsung UE40ES6300S

i9 / 4080 / 32"

(#39874) czombos válasza kosik111 (#39856) üzenetére


czombos
tag

Elvileg itt azt irjak, hogy nem csak gyarival megy:
http://wiki.samygo.tv/index.php5/FAQ_(ES-series)#What_3rd_party_USB_WiFi_dongles_does_my_TV_support.3F

[ Szerkesztve ]

(#39875) mycso válasza Flashget (#39852) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

De jó, és akkor majd itt is lesz beégés (kiégés - első sorban kék pixel megfáradás), mint a mobilok kijelzőjén??
A samsung, szerintem a mobileszközeiből kiindulva nagyon jól tudja, hogy a tv-vel is csak a baj lenne :(

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#39876) GD


GD
őstag

Sziasztok,

Melyik képi extrát kell kikapcsolni LED tv-n, hogy a filmeken a mozgás ne olyan legyen, mintha stúdiós tévéjátékot néznék, hanem olyan filmesen gördülékeny.. jobban nem tudom leírni..

Köszi!

(#39877) donjohnson válasza mycso (#39875) üzenetére


donjohnson
addikt

azért várnak még vele. az lg meg beáldozta magát úttörőnek.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#39878) utánvétel válasza Leonard (#39862) üzenetére


utánvétel
aktív tag

Küldtem emailt.

*** A printer lassítja a papír haladását a szemetes felé... ***

(#39879) nightshadow válasza pigatt (#39873) üzenetére


nightshadow
veterán

Ugyanaz, mint az ES6100, csak van még benne egy DVB-S tuner is. Ha erre nincsen szükséged, akkor az ES6100 a jobb vétel.

(#39880) bucsupeti válasza GD (#39876) üzenetére


bucsupeti
senior tag

"Tudom mit érzel...."
Én sem bírom megszokni. Mintha minden stúdióban játszódna. Azt mondják, majd elmúlik és meg fogom szokni.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#39881) Arween válasza GD (#39876) üzenetére


Arween
senior tag

basszus azt hittem csak az én szemem romlik :D engem is nagyon zavar,ha ki lehet kapcsolni máris megteszem :C

(#39882) air válasza GD (#39876) üzenetére


air
nagyúr

GD, (#39880) bucsupeti és (#39881) Arween!

A fórumban a "szappanopera" kifejezésre keressetek rá!
Egyébként a Motion Plus-t kell kikapcsolni. Bár én sosem értettem, hogy ez az egész mit jelent. Lehet, hogy nem vagyok elég "vájtszemű". :)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#39883) GD válasza air (#39882) üzenetére


GD
őstag

köszönöm! úgy, hogy előtte láttam sokáig egy sima lcd-t és azon ismeretem a filmek "viselkedését", elég szembeötlő, ugyan az a film kicsit más lett.. :-)

(#39884) GD válasza Arween (#39881) üzenetére


GD
őstag

végül is megtaláltam, a kép speciális és még egy menüje alatt minden ami fajidegen név és több állású beállítás, ott a "ki" opciót választottam, kb 3-4 ilyen volt, ha kell, kiírom melyikek voltak ezek

(#39885) Flashget válasza air (#39882) üzenetére


Flashget
félisten

a szappanopera oké de ne a motion plust kapcsolják ki (feltéve ha 6xxx tévéjük van)
Motion Plus-t egyedire kell állítani az elmosódást 10 a torzítást 3-ra kell állítani.
amit ki kell kapcsolni az a képjavítók (CMR) a led mozgásjavító, fényerő mozgáshoz ami maradhat bekapcsolva az éljavítás. legalábbis D6500 esetében gondolom az E szériánál is ugyanez van legfeljebb nem 10/3 a jó érték.

Realme GT Master Edition

(#39886) nightshadow


nightshadow
veterán

ES7000 vagy magasabb kategóriájú tévé tulajdonosok figyelmébe ajánlom: [link]

(#39887) fgo


fgo
tag

Valaki el tudná magyarázni hogy stream tv (ha lehet hd adások )hol találok és mit és hogyan kell bemásolni a serviioba hogy működjön, előre is köszönöm jöhet privátba is

(#39888) druzil


druzil
tag

A samsung eh5000 és eh5300 modeljei között csak a smart funkciókban (és csatlakozók számában) van különbség? Olvastam h páran panaszkodtak az eh5000-re h lassú az USB kezelése. Az eh5300-ban ez gyorsabb (mondjuk mert a smart képességek egyébként és megkövetelik a gyorsabb processzort), vagy ugyanolyan lassú?

(#39889) tjnet válasza fgo (#39887) üzenetére


tjnet
aktív tag

Ha esetleg visszaolvasol akkor fog sikerülni és a google a te barátod.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#39890) fgo válasza tjnet (#39889) üzenetére


fgo
tag

csak az gond sehogy sem sikerül

(#39891) sandró60 válasza fgo (#39887) üzenetére


sandró60
addikt

Itt a tudástárban irnak róla

(#39892) tjnet válasza sandró60 (#39891) üzenetére


tjnet
aktív tag

Megelőztél.
Nagyon elegem van abból, hogy "egyes felhasználók" nem képesek használni a keresőt.

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#39893) sandró60 válasza tjnet (#39892) üzenetére


sandró60
addikt

Ő még egy "lelkes újonc"a rangja szerint.Majd belerázódik ;]

(#39894) fgo válasza tjnet (#39892) üzenetére


fgo
tag

teljesen igazad van ott a kereső , én kerestem is de se hogyan sem akart az online tartalmak hozzá adása összejönni mert a linkek halottak voltak mindenre az irta érvénytelen ,ezért szerettem volna kérni olyan helyet ahol online tartalmak elérhetők,nem gondoltam ,hogy ilyen gondot okoz ez a kérdés

(#39895) fdisk válasza sandró60 (#39891) üzenetére


fdisk
őstag

Dettó ugyan az van nálam is mint fgo fórumtársnál.
Minden url halott.Nem elérhető.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#39896) tjnet válasza fgo (#39894) üzenetére


tjnet
aktív tag

Ha megnézed a 39840-es hozzászólást ott a link, de a serviio fórumán elég sok infót találsz. A google fordító meg a te barátod is. És keress így "nstreamlmod" - igaz nem árt egy kis orosz tudása is.

Én nem tudom más helyett megoldani a problémát

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#39897) #51242752


#51242752
törölt tag

Az ES6800-as távirányítón nincs képarány állító gomb. Nem zavar senkit? Hogy lehet egyszerűen megoldani, nekem menüből pötyögtetés maga a rémálom.

(#39898) JoeYi válasza M1Bali (#39857) üzenetére


JoeYi
őstag

szerviz, panelt fognak cserélni benne

(#39899) kazso76


kazso76
csendes tag

Sziasztok,nem tudja valaki véletlenül,hogy ES6300-nál milyen kártyamodul szükséges,hogy tudjam használni a UPC szatelit kártyámat?Próbáltam Matrix Reborn Cam modult,de azzal nem működött.Esetleg a tv-n kellene valamit beállítani?

[ Szerkesztve ]

(#39900) air válasza kazso76 (#39899) üzenetére


air
nagyúr

Ha jól emlékszem, akkor az UPC Direct Cryptoworks modult használ.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.