Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11151) Goyee válasza Moon70 (#11147) üzenetére


Goyee
tag

Erről a tv-ről (UE46D5500) tudnál nekem egy kis infót adni. (SD, HD filmek minősége, felhősödés)
Köszi!

(#11152) B_Tibi válasza Zsüll (#11138) üzenetére


B_Tibi
csendes tag

Köszönöm!

(#11153) need válasza galco (#11144) üzenetére


need
addikt

"-aki tv vásárlása előtt olvasgat annak annyit, hogy nekem a beépített mediaplayer nagyon korrektül kezeli a videófileokat akadás nélkül, kockásodás nélkül! Állítom olykor jobb minőséget produkál, mint a szgépemen uannál a filmnél! Nem is értem mi az értelme még a külső lejátszóknak?!"

szerintem igen nagy baromság amit te írtál.. én csak megcáfolni tudom ezt..a saját példámon..
Én okosan előrelátóan előxör egy multimédiás lejátszót vettem amit hálózaton keresztül használtam..sajna 1 hónap múlva behalt mivel garis volt várnom kellett pár hetet hogy kicseréljék..gondoltam gond 1 száll se van a Samuba lejátszó..!
Kis nosztalgia meg fullhd tartalom és az ujdonság varázsa leszedtem a Hellboy 1-2..
Gyakorlatilag a mediainfó nevű progival megnézve ugyan az a kodólás hasonló felbontás..
Csak hát 1 rész nem működött a 2 meg igen..! Majd ez meg ismétlődött még párszor..valami oknál fogva szimpátia vagy mit tudom én mi miatt ezt lejátszotta azt nem..!
Ha én leülök filmet nézni és csak szenvedek félórát hogy valamit megnézzek...mert ez nem jó az nem megy..sok értelme nincs..!
Ha van egy filmem és letöltés után kezdjem kódolgatni meg kiszedni a hangot meg a felíratott mivel a hálózati lejátszásnál ezekkel gondok vannak...És akkor sem biztos hogy jó lesz..??
Össze tettem a kezem és azt mondtam hogy istenem de jó hogy van egy normális multimédiás lejátszóm..! Egy alapszintű valami ami képes erre/arra de kb. csak ennyi...!

Én meg azt mondom hogy úgy kell tekinteni a médialejátszóra mint ha nem is lenne..!
Venni kell egy normálisat..
oszt jónapot.. ;)

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#11154) #41750016 válasza need (#11153) üzenetére


#41750016
törölt tag

Igen is nagyon jó a beépített media playere a C650-nek, legalábbis az enyémnek!:)
Több 100 mkv-ből hármat nem játszott le!!!!!!!
Az se mind1 szerintem milyen firmware van rajta, én nem frissítettem az eredeti van rajta!
Csak a feliratot kell mellé rakni ha kell(ritka, de előfordult már!), az meg kb 5mp-es művelet!
Ezért biztos nem fogok külső lejátszot venni 20e-ért, felesleges!
De mindenkinek más a jó, ez csak az én véleményem a tapasztaltak alapján!

(#11155) jupp008 válasza #41750016 (#11154) üzenetére


jupp008
senior tag

Egyetértek én is minden mondattal, nekem is tökéletes a beépített. 100 -ból 1x volt, hogy egy 1080p MKV -t nem játszott le. Ezért felesleges egy külső.

(#11156) vlevi válasza #41750016 (#11154) üzenetére


vlevi
nagyúr

Csatlakozom heyhohoz, szerintem is jól működik a C650-ben lévő lejátszó. szintén eredeti, 2002-es fw-el. Képminőséggel kapcsolatban nem szállnék vitába, mert nincs összehasonlítási alapom, de nekem is csak nagyon kevés filmmel volt eddig gondom. Lehet, hogy ebben azért az is benne van, hogy nem nézek napi 3 filmet, inkább csak havonta néhányat.
Ok, nem tud lejátszani mindent, de a filmek túlnyomó részénél mégis jól jön, hogy nem kellett még huszonvalahányezerért médialejátszót venni.
Végülpedig miről beszélünk? Arról, hogy kinek a tévéje, lejátszója milyen minőségben támogatja a warezolást? Tessék bluray lejátszóról eredeti, lemezes filmet nézni, azt mindegyik tévé tudja :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#11157) BBéci válasza galco (#11150) üzenetére


BBéci
titán

Itt a topikban többen panaszolták, hogy nem tudják visszatenni a régebbi firmware-t, ami okosítható.
Arra nem emlékszem, hogy találtak-e megoldást. Próbálkozz a keresővel!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11158) BBéci válasza vlevi (#11156) üzenetére


BBéci
titán

ISO-kat, level 5.1 kódolást nem tudja lejátszani, m2ts, VOB szintén nem támogatott, a belső feliratokat nem ismeri fel. Nem lehet kockánként léptetni, fejezeteket keresni, nincs HD hang. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
Amíg nem próbáltam külső lejátszót, én is teljes erővel dicsérgettem a beépítettet.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11159) snefftamas válasza vlevi (#11156) üzenetére


snefftamas
aktív tag

Tény es való hogy a dedikált mp sokkal kényelmesebb en se gondoltam volna hogy veszek de most mar fogok hamarosan. Arról nem is beszélve hogy a samuknal ellegge le van korlatolva a kepbeallitasi lehetőségek belső lejátszó használatánal. Nem kell a legjobb egy Wdtv live ideális ebben a tv kategóriában.

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#11160) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Nekem kb. 1,5-2 hónappal hamarabb lett meg a az Asus HDP-R1 lejátszóm, utána jött a 40c650.
A Samu belső lejátszóját eddig csak néhány divx-nél használtuk, az összes filmet (HD és nem HD, +DVD ISO) kizárólag az Asuson nézzük, főleg mióta ráment a HD2 firmware-e, és azt az egy szerencsétlen HD filmet is lejátsza, amivel a régi firmware nem boldogult, illetve ez már kikapcsolja a vinyót, ha kikapcsolom a lejátszót! Hiába na a lustaság is szóba jöhet, ha arról van szó, hogy félálomban ne kelljen már azért felkelnem, hogy ne berregjen egész este a vinyó.
De hát ízlések és pofonok. Van aki inkább a számítógépet járatja, 100-150W fogyasztással még a TV mellett.

;) - The Power of the Light Side

(#11161) ziku


ziku
csendes tag

Sziasztok!

A közeljövőben rendelnék egy 46C650-et a PCDream-től. Valaki rendelt mostanában tőlük, esetleg lehet tudni milyen paneles szériát szállítanak? Egyébként van valami különleges hiba, ami a 46"-os szériára jellemző, és tudnom kellene róla (pld. zúg-e, stb.)?
A fórumot sajnos nem fogom tudni végigolvasni, csak átfutni, de ha valaki összefoglalná két-három mondatban amit erről a TV-ről tudnom kell, megköszönném.

(#11162) daniel2121


daniel2121
senior tag

Hali
Mi a különbség a 32c530 és 550 között ill. van-e valamelyikben médialejátszó?

(#11163) user137 válasza user137 (#11008) üzenetére


user137
őstag

nos, a Serviio nem transzkódol, úgyhogy fakkjú. a Mezzmo megoldja a dolgokat, nagyjából tekerni is lehet a filmekben (kicsit esetleges), viszont figyelmeztetés nélkül eldobja a lejátszást néha és nem szól semmit... elég idegesítő, h utána még pénzt is kérnének érte... :U

ment valakinek a Serviio a B650 sorozattal? mert még profil is van hozzá, szimpatikus lenne...

(#11164) vlevi válasza BBéci (#11158) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igazad van, ISO, VOB tényleg jó lenne. De az m2ts-t lenyomja. A múltkor a kezembe akadt egy bluray iso, kicsomagoltam, átneveztem az m2ts-eket ts-re, és gond nélkül lejátszotta.
A többiben is igazad van, de nekem egyelőre szerencsére nem hiányzik a HD hang, satöbbi :)

(#11165) canniball válasza Anonymus23 (#11160) üzenetére


canniball
nagyúr

"Van aki inkább a számítógépet járatja, 100-150W fogyasztással még a TV mellett."
20-30W-ból is megoldható a dolog.

daniel2121!
550-en van LAN csati és +1 HDMI, médialejátszó mindegyikben van.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11166) wwenigma válasza user137 (#11163) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

azt hasznalom jo ideje.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#11167) szombatitomi válasza ziku (#11161) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Szia! Ugyanilyen tv-t vettem pár napja, csak a Media Planet-től. Az enyém szerencsére Samsung paneles. Ők most ingyen szállítják ki ezt a modellt. A 220Volt-nál is lehet most kapni, csak amikor én vettem, nekik pont nem volt. Ők is ingyen szállítanak, megbízhatók. Nem zúg, semmi hangja nincs. Szerintem nagyon jó vétel, az sd adás képe is nagyon szép, (T-Home Sat TV) a HD meg egyszerűen gyönyörű. Ha játékra kell, vagy főleg monitornak, akkor megvan az a hátránya, hogy viszonylag nagy az input lag. Van rajta játék mód, ha ezt használod, akkor ez lecsökken, de akkor a képminőség romlik.

Más, kérdés: Mitől lehet az, hogy ha 720p-s videót játszok rajta, akkor tökéletesen működik a Motion Plus, viszont ha 1080p-s, akkor sokszor mintha "elvesztené a szinkront' és visszavált 24p módra, ami elég zavaró. Van erre valami megoldás? (1080p-t is hibátlanul játszik, de csak ha a Motion Plus ki van kapcsolva.)

(#11168) need válasza #41750016 (#11154) üzenetére


need
addikt

Nyilván sokáig el lehet vitatkozni hogy mennyire jó vagy rossz..
De BBéci ezt le konkretizálta egész pontosan...és rá világított a hibáira..! :R

De a legfontosabb hogy ez neked megfelel.. ;)
Nekem pedig nem... ;]
ennyi.. :C

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#11169) ziku válasza szombatitomi (#11167) üzenetére


ziku
csendes tag

szombatitomi: Köszi a gyors választ, hasznos meglátások. Játékra nem használnám, csak filmet néznék rajta, azt is külső lejátszóval (Popcorn C-200).

Ami a panelt illeti, ennél a nagyobb méretnél is van ami nem Samsung paneles?

[ Szerkesztve ]

(#11170) Kuha87 válasza ziku (#11161) üzenetére


Kuha87
csendes tag

Én épp pár napja vettem. Kértem h Samsung paneleset hozzanak, azt hoztak :)

Elégedett vagyok. Csak ahogy már korábban írtam, a fibernetes digitális családi nem jön be rajta. Csak 4 adás. többire kódolt jelet ír. Végülis miért is lehetne tvzni egy tv-n :D
Régi, 15 éves Alien-el bejött v 40-50 a 90-ből. ennél is elvárom újabb STB nélkül. (Az Alienen STB nélkül jött be!) Diginél is a nyers kábel megy a tvbe és van mniden STB nélkül....

Korábban olvastam, hogy inkább a 37"-ra jellemző a panel lottó. Ott a leggyakoribb. Gondolom minél nagyobb a képméret, egyre ritkább a másféle panel.. Azért érdemes csekkolni.

Egyébként aki hozta, szerelővel beszélgettem, s mondta h eléggé egyformán kell javítgatni a tvket, nem függ a paneltól. Meghogy ezt vki az interneten kitalálta, és azóta sokan kérik a SQ-panelt. Hát nem tudom, lehet egyformán romlanak el, de a tesztek szerint szebb a Samu panel. Tűéles a képe na, az fix :)

Egy dolog amit nem értek teljesen: Gépről lejátszva, hdmi-n a tv-n a 720p mkv képe fura. Nem a minőség. A mozgások, olyan mintha "nem-mozis" kamerával vették volna fel, mintha dokumentumfilm jellegű lenne a mozgás. ÉS ez sem érezhető mindig, csak pár videónál. Meg nagy ritkán mintha megakadna a kép. Alig észrevehetően, szal koncentrálni kell h észrevedd (mintha a gép nem bírná. persze bírja. csak olyan.).
motion plus kilőve, azzal kéne akkor valszeg korrigálnom? Vagy a gépen az Nvidia driverben állítani valamit?

(#11171) szombatitomi válasza ziku (#11169) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Filmezésre tökéletes, nagyon tudom ajánlani. :)

Panel témában nem vagyok annyira otthon, ezt nem tudom megmondani, érdeklődj a boltban, hátha ők tudják, hogy milyen van benne.

(#11172) canniball válasza Kuha87 (#11170) üzenetére


canniball
nagyúr

"Végülis miért is lehetne tvzni egy tv-n"
A legutóbbi hsz.-d óta sem változott a helyzet...

"Diginél is a nyers kábel megy a tvbe és van mniden STB nélkül...."
Mert a Digi a többiektől eltérően kódolatlanul nyomja az adást.

ziku!
"...ennél a nagyobb méretnél is van ami nem Samsung paneles?"
Bár az enyém nem C650 (hanem 46C530), de AUO paneles.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11173) nightshadow válasza Kuha87 (#11170) üzenetére


nightshadow
veterán

Korábban olvastam, hogy inkább a 37"-ra jellemző a panel lottó.

Nem tudom, hogy hol olvastad, mert a 37”-nél nincs panel lottó, ugyanis 37”-ben nem gyárt panelt a Samsung, tehát 100%, hogy nem Samsung panelest kapsz. Ezek AUO panelesek szoktak lenni.

(#11174) BBéci válasza Kuha87 (#11170) üzenetére


BBéci
titán

Számomra, Motion Plus nélkül élvezhetetlen a Samsung LCD tévék képe.
Személyre kell szabni a de-judder és a de-blur csúszkákal!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11175) Luissimo válasza BBéci (#11174) üzenetére


Luissimo
veterán

Béci, mennyémá dógozni :-) :-)

(#11176) BBéci válasza Luissimo (#11175) üzenetére


BBéci
titán

2 perce küldtem el a cikket, amin egész délután dolgoztam.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11177) user137 válasza wwenigma (#11166) üzenetére


user137
őstag

lehetnél egy picit bővebb is :) melyiket használod? nincs semmi gondod vele?

(#11178) user137


user137
őstag

a másik: HDMI-n is látható a kép szétesése Win7ről (image judder?) függőleges irányban, ha vízszintes scrollozás van a képernyőn...

B650-re találtatok egy "ideális" beállítást már? Vagy ez nem is annyira a tévétől, mint a filmtől függ? Esetleg a lejátszótól? :U

(#11179) user137 válasza Anonymus23 (#11160) üzenetére


user137
őstag

tezsvérem, ha neked már úgy se kell a C650 tudása, adnék érte egy tavalyi B650-et meg némi kp-t :)

(#11180) ethibr


ethibr
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Le40C650-es tévém, Samsung stickkel összekötve a win7-es PC-vel (routeren keresztül). Az gond vele hogy a film közepénél egyszerűen ugrik a következő filmre, utána meg a D gombbal se tudok visszamenni oda ahol átugrott. Ez mitől lehet? wifi? serviio? tv?

(#11181) user137 válasza ethibr (#11180) üzenetére


user137
őstag

nekem a serviio csinál ilyesmiket.

(#11182) ankaz válasza user137 (#11181) üzenetére


ankaz
tag

Serviiot használok én is de nincs vele gondom. Sokkal okosabb a progi mint a WD TV LIVE-om. pl: filmekhez automatán beteszi a borítokat (értsd: akár mozis felvételekhez, a.avi fájl névvel is megtalálja a neten a borítót és az lesz az ikonja a tv-n)
Serviion ami hibát észre vettem: ha sokat pörgetek egyszerre (jobbra nyíl hosszan, az OK melletti navigombok ) akkor kilép a filmből a menübe. De a "D" gombbal visszalép oda ahol tartott. Serviionál elég gyakran van frissítés, érdemes leszedni az újakat.
Serviio hátránya: pc-ről lejátszva nem enged hangsávot váltani míg külső meghajtóról (usb) már enged.

Kép gyönyörű. Filmeknél mintha nem is mozi hanem házikamerás kép lenne, tehát mintha ott lenél. Bekapcsolható a film funkció, ilyenkor kicsit fakóbb lesz. (filmeknél szoktak egyébként ilyen szűrőket használni)
Utánhúzást, vagy mindek nevezik én is tapasztaltam, de nem igazán találtam meg azt a beállítást amitől jobb lenne. Bár számomra egy idő után már fel sem tűnik.

Egy problémám van csak vele ami nálam és egy barátomnál is jelentkezik. Ő fél évvel utánam vette. TV nézés közben a kép egyszer csak elmegy. Reagál mindenre (csatorna váltás, hangerő állítás) de a kép nem jön vissza. Készülék kikapcs, bekapcs és minden megy rendesen. Nálam 3-4 hónap után kezdte, és x naponta előjön.

[ Szerkesztve ]

(#11183) mg8248


mg8248
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. A szüleim vettek egy Samsung LE32C450-et. Próbáltam frissíteni a firmware-t, de mindig azt írta ki, hogy nem találja, pedig már mindenhogyan felmásoltam a pendrive-ra... Leírnátok, hogy hogyan kell?

A másik pedig, hogy az mkv-ban lévő feliratokat nem kezeli, csak ha külön van (pedig a több audiocsatornát igen)... Azóta megcsinálták, vagy szokjam meg? :)

Válaszotokat előre is köszi!

Üdv,
Gergő

(#11184) ankaz válasza mg8248 (#11183) üzenetére


ankaz
tag

Pendrive NTFS vagy FAT? Emlékeim szerint a frissítés csak FAT-ról megy.

Szerintem a felirat meg csak külső fájlból fog menni.

(#11185) mg8248 válasza ankaz (#11184) üzenetére


mg8248
csendes tag

FAT32-es

(#11186) vlevi válasza mg8248 (#11183) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem, sajnos a felirat csak külső fájlból fog menni.
Erre két megoldás van. Vagy a külső médialejátszó, vagy pedig az mkvtoolnix nevű progi, amivel ki lehet szedni az mkv-ból a feliratot. És igény szerint első hangsávnak beállítani a magyart, és akkor a tévén nem kell váltani sem.

(#11187) mg8248


mg8248
csendes tag

Hát, nem akar menni ez a frissítés... No mindegy.

Gondoltam arra, hogy lecserélem a TV-m erre a modellre, mert nagyon megtetszett. Ugyanilyen TV-m van, csak én még 2009-ben vettem és akkor még nem volt benne média lejátszó, ezért vettem hozzá egy WD TV HD-t, de majdnem hogy jobb lejátszó van benne és még a DTS-t is lekeveri sztereóra... Mondjuk mindegy, mert van erősítőm, de jól jön, ha éjjel nem akarom felébreszteni a családot... :D

(#11188) BBéci válasza mg8248 (#11187) üzenetére


BBéci
titán

Optikain lekeverés nélkül adja ki az 5.1 DTS hangot, ami egy "kicsit" élvezhetőbb.
Szerintem a beépített lejátszó tudása fényévekre van egy WD TV-től.
Menni fog a frissítés, keresgélj a régebbi hozzászólások között, több alkalommal, pontosan leírták a menetét!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11189) vlevi válasza mg8248 (#11187) üzenetére


vlevi
nagyúr

2009-es tévét szerintem nagyon nagy badarság lenne lecserélni. Aprópénzért tudnál megszabadulni tőle, akkor már jobban jársz, ha a WD-t próbálod meg eladni, és venni helyette valami felsőbb kategóriás lejátszót. Pl. DUNE mini, vagy Popcorn, ilyesmik. De akár a realtek chipsetes szerkezeteket is jónak mondják. Asus O!Play is társai.

WD szoftverét nem lehet frissíteni a későbbi típus szoftverére? Mert az már megemészti a DTS hangot is.

[ Szerkesztve ]

(#11190) Anonymus23 válasza user137 (#11179) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hát tezsvíír, én meg vagyok elégedve a C650 tudásával, csak mivel már megvolt a médialejátszó, csak nem pakoltam vissza a dobozába, nem beszélve arról, hogy csak eSata-s dokkolóim vannak, és ilyen csatlakozása meg nincs a TV-nek, de gondolom a B650-esnek sem :D :P

;) - The Power of the Light Side

(#11191) ankaz válasza mg8248 (#11187) üzenetére


ankaz
tag

Hoho - WD TV HD nem leírni, nagyon jó kis készülék. Projektorral használom, 750 óra van benne és mindent tud hiba nélkül. Optikán DTS-sel. Persze meg van a fórumja szóval nem feszegetem a témát.

(#11192) sanyi101


sanyi101
csendes tag

A következő problémám lenne. Adva van egy 32c530 TV, nem a TV-hez vettem egy külső csatlakozású SE-S084D DVD írót. A használati utasításban úgy jelöli, hogy csatlakoztatható a TV-hez, igaz nem írja melyik típushoz, de csatlakoztatható. A helyzet az, hogy működni meg nem akar, nem ismeri fel a TV a lejátszót. Egyáltalán ez a TV felismerni ezt az írót? Segítségeteket előre is köszönöm.

(#11193) nightshadow válasza sanyi101 (#11192) üzenetére


nightshadow
veterán

Én innen letöltöttem a manualt: [link] Én nem találtam benne olyat, hogy tévéhez is csatlakoztatható. Csak PC-hez, vagy note/netbookhoz, máshogy nem működik. Itt a review is írja, hogy ez notebook/netbookhoz való: [link] Miből gondolod, hogy ennek tévével is kéne működnie?

[ Szerkesztve ]

(#11194) JaniACE válasza Kuha87 (#10997) üzenetére


JaniACE
tag

A Samsung LE-40 C650-re már ugye nem vonatkozik? Vagy ez pl egy fullHD mkv video DLNA-s továbbítására vonatkozik, ami "kiküszöbölhető" egy HDMI kábellel? (tudtommal mkv-t nem játszik le DLNA által a tv.. bár a fullHD olyan sávszélességet kíván az én tippem szerint, h semmiképp nem boldogulna vele)

A C650-esek simán viszik az mkv formátumot (egy bizonyos verzióig, feliratkezelés nuku) gyári samsungos DLNA-n keresztül. A fullHD-s sávszélességre pedig bőven elég a 100Mbites LAN vagy a 150Mbites WLAN.
Win7 mediaplayere alapból nem osztja meg, ahhoz vagy a registryben kell turkálni, vagy átírni a kiterjesztést avi-ra

[ Szerkesztve ]

Vegyél naptárt: www.kalendart.hu ! Vegyél vetőmagot: www.kertimag.hu ! Vegyél pellet(!) www.rencom.hu ! Vegyél levegőt: sziv.benntart.kipu.fog ! :)

(#11195) vlevi válasza JaniACE (#11194) üzenetére


vlevi
nagyúr

Win7 mediaplayerét inkább hanyagoljuk ilyen célokra. Összevissza borogatja a képarányokat, szaggat, satöbbi. Ráadásul, ha be van kapcsolva a streamelt médiamegosztás, akkor egy normális backupot nem lehet a gépen csinálni, mert minden egyes fájl, ami a gépen van, módosulttá válik :(

[ Szerkesztve ]

(#11196) henesa válasza mg8248 (#11183) üzenetére


henesa
aktív tag

Kicsomagoltad ? ;)

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#11197) sanyi101 válasza nightshadow (#11193) üzenetére


sanyi101
csendes tag

Én is átvizsgáltam az internetet, és találtam utalást a használatra, valamint a hozzáadott kezelési utasítás is foglalkozik vele: http://www.samsungodd.com/WebManual/External/SE-S084D/hu/Install_InstallDrive.html

(#11198) nicu71


nicu71
addikt

érdekes dolog történt :Y
a c650 egyszer csak kiírta :elérhető 3009. szoftververzió.
"frissiti most? igen-nem" ilyen még sose volt,eddig kizárólag pendrive-ról volt hajlandó frissülni,a tv-n magán hiába kerestem online update-t,ezt ő nem igy gondolta :DDD
és most meg filmezés közben ez történt.
merjem igy frissiteni?valaki csinálta már így?tapasztalat? :U

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#11199) BBéci válasza nicu71 (#11198) üzenetére


BBéci
titán

Eddig még kizárólag ezen a módon frissítettem, nem csak Samsungot.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11200) Zsom!


Zsom!
tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek a Samsung UE-32C5100-ról?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.