Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) dezz válasza nightshadow (#11600) üzenetére


dezz
nagyúr

Pusztán villogtatással (főleg ha többször villant) nem lehet megszűntetni a 24fps darabosságát... :) Bár ez talán nem is cél (tévés szappanopera effekt).

Inkább az 50 mozgásfázisos sport- és egyéb hasonló műsorok képét érdemes folyamatosabbá tennni, de itt is bejön, hogy legalább 2x kell villantani, amikor is 2x látja a néző ugyanazt a képkockát, ami nem olyan jó, mint ha 1x látná. Az utóbbi viszont "nem pálya" az 50 Hz-es villogás miatt.

(#11602) vlevi válasza dezz (#11599) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Mondjuk ha képkockánként (50 Hz-es) 2x villant, "
Csakhogy az LCD alapesetben nem villog, még 24Hz-en sem. De ha közéraksz egy feketét, akkor már igen.
A CRT tévé az igen, az villog, hiszen ott csak egy töredék ideig "lövi" katódsugárcső elejét az elektronnyaláb, aztán megy tovább. Itt viszont 1/50-ed másodpercig folyamatosan világít az a képpont.

(#11603) vlevi válasza nightshadow (#11600) üzenetére


vlevi
nagyúr

"C650 helyett keres idei modellt, annak jó alternatíva lehet a D5000(/5500), főleg, hogyha a következő hónapokban tovább csökken az ára."

A C650 is 270ezerről indult, még 2010 tavaszán, most tart 150 körül. Ha ennyit változik a mostani D sorozat ára, akkor talán jövő tavasszal, nyár elején már nagyon jóárasítva lesz az a D6000/6500

(#11604) dezz válasza vlevi (#11602) üzenetére


dezz
nagyúr

"Csakhogy az LCD alapesetben nem villog, még 24Hz-en sem."

Ezt már csak a hülye nem tudja... :)

"De ha közéraksz egy feketét, akkor már igen."

Erről beszélek... Ha 50 Hz-es képfrissítés mellé mindig 1x villant, az 50 Hz-es villogást okoz, ami ma már nem megengedhető. Így legalább 2x kell villantania, de akkor 2x jelenik meg ugyanaz a képkocka.

(#11605) randras83


randras83
csendes tag

Sziasztok!

Digikábeles előfizetőkhöz intézném a kérdésem, nektek megy a műsorújság???

Nálam egyik adónál sincs semmi info....Eddig nem volt gond, nem tartom valószínűnek, hogy a TVvel van probléma /C650/

Köszi

/LIVE:MADJESUS83/

(#11606) sandró60 válasza randras83 (#11605) üzenetére


sandró60
addikt

Szia!
Nálam működik/D5500/ békás :K

(#11607) nightshadow válasza vlevi (#11603) üzenetére


nightshadow
veterán

Én nehezen tudom elképzelni, hogy egy ilyen felszereltségű tévét évvégén, vagy jövő év elején megkapjál 140-150k-ért. Természetesen ettől még lehet, hogy neked lesz igazad, mert nem vagyok jós, csak az összehasonlítás nekem sántít egy kicsit. A C650-el egy a gyártók szerint „elavult” technológia egyik utolsó képviselőjét vezeték ki a piacról, míg a 3D relatíve új technológiának számít. A C750-nek is kb. 210k a kivezető ára.

Egyébként a C650-nek az ára sokkal jobban esett, a 270k-ás ár már május 15-én leesett a lélektani 200k-ás határ alá. Az egyik fórumtárssal még fogadtunk is ebben, hogy ez mikor következik be (#lásd 1620-as hozzászólást).

(#11608) vlevi válasza nightshadow (#11607) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igaz, nekem is hihetetlennek tűnt, hogy 270-ről esett tavaly év végére 180 körüli árra.

De ha megnézem az UE40C6500 árdiagramját, akkor lehet bizakodni.
Januári 240-ről esett most 190 környékére. És az a januári 240 még sokkal-sokkal több is lehetett tavaly.
Itt pl. 400-ról akciósan 190

[ Szerkesztve ]

(#11609) stratova


stratova
veterán

Sziasztok!

Lakótársam keres 50.000 Ft-tal bezárólag LCD TV-t, ha jól látom ez a 22"-os kategória. Monitorként is használná régebbi játékokhoz amivel a HD 4670 + Athlon 64 X2 3800+ megbirkózik (jelenleg egy 1024x768-as 17"-os CRT-je van)
Azt hogy a konfig a közeljövőben cserélve lesz-e még nem tudni de sokadik a sorban.
Eddig két jelöltet találtunk, de a jobbakra persze nyitott az ember:
Hannspree SJ22DMAB ezt találta ő
Samsung LE22C450 ezt néztem én
Mi egyebet tudnátok javasolni?

Korábban 50-60 körül láttam több helyen egy 22"-os FullHD-s LG-t de típust már nem tudok. A 720p kontra 1080p kérdésben (már ha van 50-ért utóbbi) még nem törtünk lándzsát, mert viszonylag közelről nézné, viszont a gépe biztosan nem birkózik meg ilyen felbontással játékok alatt és korábban úgy értesültem hogy 1080p-nek igazán 24" felett van értelme. Még nem tudom mennyire zavarja a nem natív felbontás használata. Majd reprezentálom neki 2 noti LCD-n mire lehet számítani.

(#11610) tomgabor


tomgabor
senior tag

Rákötöttem a TV-re a HDD-m, de nem játssza le mindegyik mkv filmemet és egyikben sem tudom megjeleníteni a feliratot pedig benne van magában a filmben. :O :O

(#11609) stratova: Athlon 64 X2 2x2,2Ghz , 2GB DDR2 800Mhz, HD4670 512MB géppel munkatársam DIRT 3-al játszott 1080p-ben.

[ Szerkesztve ]

(#11611) vlevi válasza stratova (#11609) üzenetére


vlevi
nagyúr

22"-os tévének még elmegy a 768-as felbontás, de monitornak szerintem baromi kevés. Én most 22"-n 1680x1050-ben pötyögök, de lehetne akár több is.
Volt már a kezem alatt 768-as felbontású laptop, arra egyszerűen semmi sem fér ki.
Jó, tudom, kicsit szélesebb, mint a mostani CRT-je, de azért legyen már valami fejlődés ezen a téren is.
Játékok alatt viszont lejjeb lehet venni a felbontást, a mostani tévék már egész jó minőségben megoldják a kisebb felbontású anyagok megjelenítését. Lásd pl. SD tévéadás.

(#11612) nightshadow válasza vlevi (#11608) üzenetére


nightshadow
veterán

Remélem, hogy neked lesz igazad.

(#11613) vlevi válasza tomgabor (#11610) üzenetére


vlevi
nagyúr

"de nem játssza le mindegyik mkv filmemet"

Akkor konvertáld át avi/wmv formátumba :DD

A benne lévő felirat sosem fog menni, az mkvtoolnix progival (és a hozzá tartozó mkvextract gui-val) ki kell tenni mellé a feliratot. Ez sajna ilyen :(
Vagy venni kell médialejátszót, mostmár 10-15 körül is kapni némelyiket, persze próbálni még én sem próbáltam, szóval nem tudom milyenek.

(#11614) vlevi válasza nightshadow (#11612) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nyugaton ezt hívják boxing day-nek. Amikor karácsony és újév között raktársöprés van, és szó szerint megszabadulnak az azévi készletektől.

(#11615) tomgabor válasza vlevi (#11613) üzenetére


tomgabor
senior tag

:DD :)) annyi idő alatt inkább megnézem.

Megvan a felirat külön is szerencsére.
Ott van a PC-m, tökéletes médialejátszónak is. :U Csak azt mondták ilyen jó meg olyan jó a TV-k médialejátszója, hát én csalódtam, mondjuk nem is érdekelt a TV-nek ez a része.

[ Szerkesztve ]

(#11616) tomgabor válasza tomgabor (#11615) üzenetére


tomgabor
senior tag

Mkv film mellé tettem az ASS feliratot, ugyanaz a neve és még mindig nincs felirat, hiába nyomtam meg a SUBT. gombot. Ilyen nincs :DDD

(#11617) BBéci válasza dezz (#11599) üzenetére


BBéci
titán

Írhatnál bővebben a mozik ötszörös villogtatásáról és arról, mikor volt egyszeres?!
Az írásaidból úgy tűnik, valamit félreértettél. Persze én is tévedhetek.

tomgabor
srt. legyen a feliratfájl kiterjesztése!

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11618) gabort


gabort
csendes tag

A 3D TV árak szerintem drasztikus esés előtt állnak. A technológia kizárólag a piac újdonság iránti szükségletét elégíti ki. Minden évben muszáj valamit változtatni, hogy újabb és újabb cuccot lehessen letolni a zemberek torkán.

Viszont nincs tartalom. Az utólag 3D-be konvertált 2D cuccok minősége silány, az élmény idővel megkopik. A valódi 3D-ben rögzített sportesemények jók, és érdekesek, de az emberek több mint 60%-a azért vesz 3D tévét, hogy filmet nézzen rajta. Igazi 3D filmek viszont nem nagyon vannak. Jók meg még kevesebben.

Most azon keseregnek a gyártók, hogy rajtuk marad a sok tévé, mert Hollywood nem gyárt elég jó filmet hozzájuk. Ebből pedig kizárólag egy dolog következhet: árzuhanás...

http://www.wired.co.uk/news/archive/2011-07/11/3dtv-sales-hollywood

(#11619) vlevi válasza tomgabor (#11615) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Ott van a PC-m, tökéletes médialejátszónak is."
Dehogy az. Egyrészt zúg, másrészt feleslegesen elzabál 150-200Wattot, harmadrészt szerintem a tévében lévő lejátszó szebb képet ad, mint a media player classic.

(#11620) vlevi válasza gabort (#11618) üzenetére


vlevi
nagyúr

Viszont nincs tartalom.
Nemhogy 3D, de még rendes HD tartalom sem nagyon van. Valaki írta, hogy bevezették nála a HD-s csatornákat, nagyon szép, de rövid idő után végetér a csoda, mert csak ismétlések mennek.
A másik, hogy várjuk meg, mi lesz a használható 3D-s technológia. Mint 40 éve a VHS-Betamax. Akkor hiába volt jobb a Betamax, a népnek mégis a VHS-t nyomták le a torkán, mert olcsóbb volt.

[ Szerkesztve ]

(#11621) Anonymus23 válasza stratova (#11609) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha elsősorban monitornak szeretné használni, akkor inkább a monitorok között kellene szétnéznie:
pl ezt: Samsung P2270HD - ~53 eFt
http://ipon.hu/webshop/product/_samsung_p2270hd/116313

Nekem monitorként ennek a nagyobbik testvére van (P2770HD) és tökéletesen lehet használni TV-nek is, bár kétségtelen, hogy a 40c650 az azért jóval többet tud.
A P2270HD is tudja a digitális vételt, akad rajta egy jó pár bemenet is, és az ára is barátinak mondható.Ja és ez is 1920x1080-as felbontást tud.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#11622) tomgabor válasza vlevi (#11619) üzenetére


tomgabor
senior tag

KMPlayer-t használok, felirat nélkül meg nem vagyok hajlandó japán filmet nézni.

[ Szerkesztve ]

(#11623) Jakuu válasza vlevi (#11619) üzenetére


Jakuu
őstag

Azert ez nem igaz, a mpc-hc sokkal tobbretubb sokkal jobban beallithato ezaltal sokkal jobb minoseget is ad a TV-n.

(#11624) Jakuu válasza Anonymus23 (#11621) üzenetére


Jakuu
őstag

Ilyen erovel akkor mar vehet 46-ert Dell U2311H-t ami ezerszer jobb a annal a monitornal es a gepbe egy TV tuner kartyat. :D

En pedig a helyeben ha TV-t akar, akkor varnek meg kicsit tennek mondjuk +20-30k-t ahhoz az otvenhez es vennek 70 korul egy TV-t.
Szerintem a kifuto szeriaju 100Hzes 2010-es modeleket hamarosan meg lehet szerezni a nagy kiarusitasoknal.

(#11625) dezz válasza BBéci (#11617) üzenetére


dezz
nagyúr

A mozi hőskorában minden képkockát egyszer villantottak fel. Már csak azért is, mert ki kellett takarni a képet, miközben a gép átváltott a következő kockára. (Ez erős villogással járt, de akkor még nem voltak olyan magasak az igények.) Ennek volt egy olyan "mellékhatása" is, hogy így minden fázist csak korlátozott ideig látott a szem és közöttük lévő "szünet"-et jobban ki tudja tölteni az agy, ezáltal folytonosabbnak tűnt a 24fps is.

A későbbi mechanikus gépek villogását úgy tették láthatatlanná, hogy képkockán belül is többször eltakarásra került a kép. Így is darabosabb a mozgás, de még nem annyira.

A legelső digitális gépeknél nem volt szükség mechanikus képkockaváltásra, ezért teljesen kihagyták a villogtatást. Viszont így mégdarabosabb lett a kép, ezért később itt is bevezették a villogtatást, mégpedig ugyancsak többször, amiből egy a képkockák között van. (Ha csak az utóbbi lenne, az jól látható 24 Hz-es villogást okozna. Illetve, ha túl rövid idejű lenne, akkor nem, de akkor meg nem érne semmit.)

Mit értettem volna félre abból, amit írtál? Egyszerű... Ha mp-enként 50 fénylekapcsolás lenne, az 50 Hz-es villogást okozna. Persze itt sem mindegy a kitöltési tényező, de ugyancsak nem lehet túl rövid idejű.

(#11619) vlevi: Arról nem beszélve, hogy a mozifilmeket 23,976 Hz-cel (kerekítve 24p) érdemes megjeleníteni (így ricegésmentesebb lesz), de egyrészt nem minden videokártya támogatja a 23,976 Hz-t (bár az újabb Radeonokkal egyszerűen át lehet váltani erre a CCC-ben [24p-nek írja, de valójában 23,976]), és eddig nem találtam olyan médiaplayert sem, ami mindig tökéletesen vitte volna ilyen képernyővel a filmeket. A BSPlayer még talán a legjobb ilyen szempontból, de néha a kép aljától pár sornyival felfelé "bevág a raszter" (alatta az előző képkocka látszik).

[ Szerkesztve ]

(#11626) BBéci válasza Jakuu (#11623) üzenetére


BBéci
titán

Pár hétig kínlódtam az MPC HC-val, egy életre megundorodtam tőle. Egy 15000 forintos médialejátszó összehasonlíthatatlanul jobb, egyszerűbb, csendesebb és 10 wattot sem fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11627) BBéci válasza dezz (#11625) üzenetére


BBéci
titán

Most, telefonról macerás lenne felkutatnom, meddig volt valós 24p a mozikban. 20-25 éve már biztosan a kétszeri kitakarást alkalmazták, ami 72 hertznek felel meg. Ez a mai napig így működik.
Fogalmam sincs, mit értesz digitális gép alatt.
Apám az 50-es évek közepétől 16 milliméteres géppel filmezett, vetítőnk is volt hozzá, egy ideje valahol a pincében porosodik.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11628) dezz válasza BBéci (#11627) üzenetére


dezz
nagyúr

Két kitakarással még csak 48 Hz lenne... Úgy tudom, 3x, 4x és 5x villantási számok fordulnak elő.
Digitális gép = nem celluloidos.

(#11629) BBéci válasza dezz (#11628) üzenetére


BBéci
titán

Ha egyszer takarod, attól duplázódik, ha kétszer, akkor lesz a 24-ből 72. :K
Mozigépekben sosem volt háromnál több kitakarás, de ezt a Wikipédián érdemes megnézni.
A digitális, tehát film nélküli vetítőknél nem beszélhetünk kitakarásról, villogtatásról.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11630) krisztofer55 válasza nightshadow (#11600) üzenetére


krisztofer55
tag

Mint ahogyan az előző hozzászólásomat is kezdtem, nem szeretnék vitatkozni. Vannak objektív adatok, mint a képalkotás, képfrissítés technológiája (köszönöm, hogy rákerestél, és belinkelted).

A dolog pikantériája a szubjektív dolgokban rejlik. Hála Istennek (ha másnak jobban tetszik Jehovának) nekem volt alkalmam a gyakorlatban ezeket a készülékeket (c650, c6500, D5500) egymás mellett kipróbálni. Az ismerősöm aki segített ebben - aki mellesleg egy Samsung feliratú tábla mögötti bemutatóteremben/boltban dolgozik néhány éve - ő is hasonló véleménnyel volt mint én. A szavait idézem a D5X00-es 100hz-ével kapcsolatban: "parasztvakítás".

Ezért írtam azt is, hogy aki komolyan szeretne Tv-t vásárolni, és fontos neki a valódi 100hz, menjen el, és nézze meg a gyakorlatban, hogy mit szeretne, és ne (csak) az itt leirt infókra támaszkodjon.

Aki a 40C650 ársávjában néz TV-t (kb. 150-k ig) és fontos neki a "valódi" 100hz, az véleményem szerint C650-et vegyen (kb.140K) főleg, hogy a D5000 (mint ahogy írtad) 175k. :D

Én is fenntartom a véleményem, miszerint aki TV-t szeretne vásárolni, menjen el, nézze meg a saját szemével, próbálja ki, és döntse el maga, hogy melyik tetszik neki milyen áron!

"A békés felkelés az, ami szabaddá tesz!"

(#11631) nightshadow válasza krisztofer55 (#11630) üzenetére


nightshadow
veterán

Aki a 40C650 ársávjában néz TV-t (kb. 150-k ig) és fontos neki a "valódi" 100hz, az véleményem szerint C650-et vegyen (kb.140K) főleg, hogy a D5000 (mint ahogy írtad) 175k.

Ez egy nagyon jó tanács :) , csak hát pont az a probléma, mint itt korábban írta is valaki, hogy már nem tudta beszerezni, és ezért vett D5500-at helyette. S akinek meg most kell tévé, annak az ára miatt nem alternatíva jelenleg a D6000/6500.

[ Szerkesztve ]

(#11632) Thomaster12 válasza Jakuu (#11597) üzenetére


Thomaster12
tag

Köszönöm szépen a válaszokat!
Az itt olvasottak alapján inkább átpártolok egy LE32C650-es modellre, az már 100 Hz-es. Illetve kerestem valami Samsung házimozit hasonló árkategóriában és meg találtam a HT-C450-est. Itt is az lenne a kérdésem, hogy ezt már rá tudom-e kötni a TV-re úgy, hogy a TV-adás is szóljon és ha berakok egy DVD-t a hozzá kapott lejátszóba akkor az is szóljon? Jah és mellesleg mi a véleményetek az új választottaimról? Bocsánat az ilyen amatőr kérdésekért, ez lesz az első komolyabb berendezésem, eddig egy 17 collos Samsung CRT-m volt :D

(#11633) Jakuu válasza BBéci (#11626) üzenetére


Jakuu
őstag

Az Userfailrol nem a MPC-HC tehet. :D

(#11634) Jakuu válasza Thomaster12 (#11632) üzenetére


Jakuu
őstag

100 folott van az a 32 colos TV, szerintem ar/ertek aranyban LG-ben jobbat kapsz 10et hozzateszel es megkapod a 42ld550-t, 120Hzes es 2 ms-os.
Azert az a +10 coll 10 ezerert nem rossz es tudasban hasonlo kategoria.

(#11635) BBéci válasza Jakuu (#11633) üzenetére


BBéci
titán

Arról valóban nem tehet, de amiket leírtam, azok tények.

Kamu az a 120 hertz.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11636) Thomaster12 válasza Jakuu (#11634) üzenetére


Thomaster12
tag

Örömmel vennék én 42-eset de sajnos helyhiány miatt csak a 32-es fér bele, szal csak abban tudok gondolkodni! Így esetleg valami jobb alternatíva? A TV és a házimozi szigorúan max 140k lehet.

(#11637) attamero81 válasza tothbe (#50) üzenetére


attamero81
senior tag

Ez a flash verzió amitt leírtál.Mire vagy kiváncsi?

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#11638) attamero81 válasza Jakuu (#11634) üzenetére


attamero81
senior tag

220 volt-nál le32c530f1 88100 Ft-volt.Szerintem ez jó ár.Néz utánna és nem csalodól!

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#11639) gabort válasza attamero81 (#11637) üzenetére


gabort
csendes tag

Nekem valahogy úgy tűnik, mintha egy 11586 hozzászólással korábbi kérdésre szeretnél válaszolni... Tényleg? :N

(#11640) attamero81 válasza gabort (#11639) üzenetére


attamero81
senior tag

igen.elnéztem az oldalt,sorry

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#11641) Jakuu válasza attamero81 (#11638) üzenetére


Jakuu
őstag

88 ezer ? :D Mar meglehet azt a tv-t venni 76-ert, de szerintem ennyit nem szabad kiadni egy 50Hzes TV-ert.

(#11642) attamero81 válasza Jakuu (#11641) üzenetére


attamero81
senior tag

Ez szállítással volt ennyi.Amúgy 72.400 Ft van a számlán.100 Hz-eset akarsz minden áron?

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#11643) krisztofer55 válasza nightshadow (#11631) üzenetére


krisztofer55
tag

Jelen pillanatban a készülék több kiskereskedés listájában is megtalálható, pl. a - már legalább ezerszer emlegetett - kalocsai cégnél raktáron, ára: 139.100 Ft+2500ft szállítás, +ajándékok.

Aki pedig most vesz tévét annak igenis alternatíva a D6X00-es széria, ha anyagilag megengedheti magának (én pl. nem).

Aki nem tudja megvenni, és nem tud vele várni, annak valóban a legjobb alternatíva szerintem is. :B

"A békés felkelés az, ami szabaddá tesz!"

(#11644) Jakuu válasza attamero81 (#11642) üzenetére


Jakuu
őstag

Szallitas 16k ? :D Na ne.

(#11645) attamero81 válasza Jakuu (#11644) üzenetére


attamero81
senior tag

az áfa szó kimaradt.bocs,kicsit szétszort vok!

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#11646) dezz válasza BBéci (#11629) üzenetére


dezz
nagyúr

Ha a képkockák közöttit nem számolod bele. :)
Épp nemrég olvastam mozis site-on, hogy a jobb digitálisak is villogtatnak, mert így valamivel jobb a mozgás (nem lesz tőle szappanopera effekt, de a darabosság valamivel kevésbé érzékelhető). Azért is szükség lehet rá, mert akármilyen (mai) technológiát használnak, itt is kell némi idő az átállásra, ameddig jobb kitakarni, de ez önmagában ugyanúgy villogást okozna, ezért a váltások közé is beiktatnak 2-3-at.

[ Szerkesztve ]

(#11647) Jakuu válasza attamero81 (#11645) üzenetére


Jakuu
őstag

Teljesen mindegy, hogy afa vagy szallitas, mert a 76k forint az afas ar, tehat 12 ezerrel olcsobb mint az az ar amit leirtal.

(#11648) balu999 válasza balu999 (#11560) üzenetére


balu999
tag

Na megoldottam a pip gondot . Mint kiderült a boltban már behangolták a tv-t de csak 7 adásra és ezért nem tudtam több közül választani . Felhívtam a boltot és megmondták ,hogy factory reseteljem a tv-t és hangoljam újra . Sikerült .

(#11649) gabort


gabort
csendes tag

Ime egy kérdés:

37" C650, 3009-es fw-el. Megpróbáltam a PVR funkciót beizzítani, mint azt az alábbi linken írják, a hotel menü-n keresztül. Nem jelenik meg a sub option menüben, pedig addig minden lépés ok. Van valami ötletetek?

http://www.digital-kaos.co.uk/forums/f4/enable-pvr-samsung-c-series-189062/

(#11650) dezz válasza gabort (#11649) üzenetére


dezz
nagyúr

Ez a PVR HDMI-s forrással is működik/-ne, vagy csak a belső tunerekkel? (Utóbbinál csak a digitálisakkal?)

Gondolom, kódoltan tárolja... Feltörték már esetleg? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.