Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11051) villamos válasza jegenye77 (#11048) üzenetére


villamos
őstag

Én teljes mértékben meg vagyok elégedve a C650 nel. A sima TV adás képe sem rossz. Nem értem, hogy nálad mi lehet a baj. :(

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#11052) BBéci válasza jegenye77 (#11050) üzenetére


BBéci
titán

Kifogtál egy selejtes példányt.
Vagy nem. :U

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11053) syler123


syler123
veterán

Sziasztok!

Még mindig ajánlott tv a Samsung 40c650?
Nem számít már elavultnak? Korábban írtam ide akkor azt írtátok nyárra már nem is forgalmazzák, de még árulják. Most jött össze rá a pénz. Nem tudom hogy meg vegyem-e. Lehet megbánnám az új széria miatt.

A 40c650-hez hozzá lehet jutni már 142k-ért.

(#11054) BBéci válasza syler123 (#11053) üzenetére


BBéci
titán

Ennyi pénzért egy darabig nem fogsz jobbat kapni. Szerintem még olcsóbban is árulják.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11055) BBéci válasza BBéci (#11054) üzenetére


BBéci
titán

Félreérthetően fogalmaztam.
Mivel mostanában adják el az utolsó darabokat, ha elfogy, várhatsz egy évet arra, hogy hasonlóan kedvező ár/érték arányú tévét vehess.
Úgy hallottam, 140 alatt is árulják valahol.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11056) Kuha87 válasza BBéci (#11054) üzenetére


Kuha87
csendes tag

Én is ilyet akarok venni.
Ennél még olcsóbban.? Hol? :D

(#11057) BBéci válasza Kuha87 (#11056) üzenetére


BBéci
titán

Bocs, nem jegyeztem meg. :(

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11058) didros


didros
senior tag

Hogyan lehet kiválasztani a feliratfile-t, ha annak neve nem egyezik meg a filmével? (C650) Köszi!

(#11059) ORCA58 válasza didros (#11058) üzenetére


ORCA58
addikt

A neveknek meg kell egyeznie. Ezért nem lehet felirat nyelvet váltani.

[ Szerkesztve ]

(#11060) Luissimo válasza didros (#11058) üzenetére


Luissimo
veterán

qrvanehezen, mondhatnám sziszifuszi munkával. :P
inkább nevezd át őket azonosra :K :K

(#11061) erzol válasza #41750016 (#11047) üzenetére


erzol
őstag

Szerintem cserélj benne elemet, ha még a "gyárit" használod.

(#11062) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Sziasztok!

Egy olyan problemam lenne, hogy par napja az Internet@TV inditasakor csak egy rovid kapcsolodas utan a Szolgaltatas nem elerheto feliratot kapom. A TV egy Samsung LE37B679. Halozaton keresztul megy a medialejatszas, a teszt szerint rendben van a kapcsolat, elotte mukodott is... valakinek valami otlete?

Kösz. :(((

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#11063) stimea válasza wwenigma (#11062) üzenetére


stimea
tag

Szia!
Nekem is ugyan ez a tapasztalatom néhány napja. (40B650)
A hálózat pedig jó! 2 PC is van a rendszerben, mindenki mindenkit lát.
Nagyon gyorsan felbukkan a TV-n az üzenet, nem is látszik, hogy keresne.
Samsungék tudhatnának a problémáról?
Itt T-online van. Csak nem!?

[ Szerkesztve ]

(#11064) murex válasza stimea (#11063) üzenetére


murex
tag

Akkor már hárman vagyunk, akinek nem megy egyik pillanatról a másikra.

(#11065) stimea válasza murex (#11064) üzenetére


stimea
tag

Én ezt látom.

Gyanúsan kevesen vagyunk!
Vajon más - nem Samu - típusoknál is ez a helyzet?
A takarítónő porszívózás után nem dugta vissza Koreában a szervert?

[ Szerkesztve ]

(#11066) murex válasza stimea (#11065) üzenetére


murex
tag

Olvasd el a 11045-ös irásomat, ott leirtam a problémámat. Én már jeleztem a Samsungnak, felvették hibára, kiváncsi leszek, hogy mit kezdenek vele. Szerintem többen vagyunk, csak még mások nem jelezték a dolgot.

(#11067) #41750016 válasza erzol (#11061) üzenetére


#41750016
törölt tag

Köszi, de már vagy 3X cseréltem, de nem vettem észre javulást!:(

(#11068) wwenigma válasza stimea (#11063) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Zsír... remélem nem azt kapjuk válaszba, hogy bocs, 2 évig jar az internet@tv a B szeriara és a szerver mar leallt... Jelzem én is. :R Nalunk DIGI.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#11069) murex válasza wwenigma (#11068) üzenetére


murex
tag

Beszéltem a szervízessel, és elmondtam neki a problémámat, meg hogy nektek is ilyen van, és annyit mondott, majd hazamegy, és megnézi az övét otthon, hogy neki megy-e, és majd este keres. Ha van valami fejlemény akkor majd irok. Szerintem Ti is jelentsétek be a 06-80-SAMSUNG számon, hogy minél többen jelezzük a hibát.

(#11070) stimea válasza murex (#11069) üzenetére


stimea
tag

Végig csináltam újra!
Idézet "H4CKmyM1ND"-től:

Szerviz menübe be kell lépni. (kikapcsolod a tv-t. INFO-->MENU-->MUTE-->POWER a távirányítón egymás után)

Szerviz menüben a CONTROL -ban valamelyik kb 3. almnübe belépsz. INFO LINK TYPE SERVER áttettem development-re. van még developing is azt nem próbáltam.

kikapcsoltam a tv-t hogy kilépjek a szerviz menüből.

bekapcsoltam a tv-t és megnyomtam az INTERNET@TV gombot. Widget letöltés, majd telepítés, majd mondja hogy törölte a 3 widgetet. Utána KÉK GOMB és megjelenik 5 widget.
PICASA WEB ALBUMS
NEWS
YOUTUBE
ACCUWEATHER
INDEX, igen az INDEX is!

Most megy többszöri kikapcsolás után is! :F

(#11071) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!

Ezzel a TV-vel kapcsolatban (Samsung LE32C450 HD Ready LCD TV) kinek milyen tapasztalata van? Magyar tesztet nem találtam róla. Bár németül és angolul nem beszélek, a külföldi oldalakon 9/10 és 4,5/5 értékeléseket találtam. Valóban jó minőség? Milyen bosszantó hibái/tulajdonságai/hiányosságai vannak?
Köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#11072) jegenye77


jegenye77
addikt

Megtörtént reggel a csere.
Tesómat is elhívtam,hogy nézze meg a különbséget C650 és C6000-között.Bár Én nézem majd és nem más,de kíváncsi voltam más véleményére is.Ő is egyértelműen a led-est választotta.
Szóval lehet velünk van valami hiba de a c6000 Sd-ben és mkv 1080p-s filmekben is jobb volt mint a c650.
Persze másnak lehet más a véleménye.Az a fontos,hogy nekem tetsszen,hiszen Én fogom nézni nap mint nap.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11073) Anonymus23 válasza jegenye77 (#11072) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mi újság a felhősödés fronton?

;) - The Power of the Light Side

(#11074) wwenigma válasza stimea (#11070) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem szabad ott turkalni, majd ha ügyfélszolgálat mondja. (ha még garis) Visszajeleztek, hogy probalgassam nyomkodni a gombot/halozatikapcsolatellenőrzés, aztan ha nemmegy varjak amig raneznek.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#11075) jegenye77 válasza Anonymus23 (#11073) üzenetére


jegenye77
addikt

Est minden kiderül.Reggel nem láttam rajta semmit.
De napközben az előző c6000-en se láttam.Sötétben viszont észrevehető volt a sarkoknál.De csak ha olyan film volt ahol alul-felül fekete csík volt.Ha kinagyítottam akkor ott se látszódott.
+ led csík a tv-hátulján és tökéletes.Itt egy példa,mennyit is jelent.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11076) Anonymus23 válasza jegenye77 (#11075) üzenetére


Anonymus23
veterán

De kinagyítani sem lehet mindent, hiszen akkor elmennek az arányok, és az elé gáz tud lenni...
Remélem meg leszel vele elégedve, hiszen a lényeg, hogy te fogod nézni, és neked kell, hogy tetszen.
Akkor most 40c6000-es lett? Abban nem UC panel van ugye?

;) - The Power of the Light Side

(#11077) jegenye77 válasza Anonymus23 (#11076) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem.
Most 40C650-et cseréltem ki 37c6000-re.Még a c650-előtt volt egy c6000-em csak az 32"-os volt.Onnan akartam váltani nagyobbra.Gondoltam legyen 40c650 de nekem nem jött be.Így lett 37c6000.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11078) villamos válasza lacibacsi (#11071) üzenetére


villamos
őstag

Két nem bosszantó hiányossága van, nem fullHD, és nem 100Hz -es. Ettől függetlenül teljesen jó, ha nincs szükség ezekre az extrákra. Szerintem egyáltalán nem vészes, ha most hirtelen kellene TV, akkor simán bevállalnám.
Anyának ilyet vettem, neki tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#11079) istvanszucs válasza stimea (#11065) üzenetére


istvanszucs
tag

Nekem nincs gondom, egy C650-nel.

(#11080) jegenye77 válasza Anonymus23 (#11076) üzenetére


jegenye77
addikt

Most már elég sötét van,hogy látszódjon a felhősödés.
Azt kell,hogy mondjam elég jól kifogtam a készüléket. :DD Minimálisan látszódik a nagyon sötét jelenetnél a készülék 4 sarkában.De ahogy írtam is,a led csíkkal teljesen eltűnik. :K
Jól döntöttem,hogy kicseréltem a c650-et,erre.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11081) ORCA58 válasza jegenye77 (#11080) üzenetére


ORCA58
addikt

Igazad van! Az a lényeg, hogy neked tetszik.
Nem akarok piszkálódni, de van egy kérdésem. A 40c650 képét hasonlítottad a 37C6000-hez. Ha igen, akkor nem csoda, hogy szebbnek tűnik az SD adás, hiszen azonos távolságból minél kisebb a kép annál élesebbnek látszik, még akkor is ha kevesebb részletet látsz.

(#11082) jegenye77 válasza ORCA58 (#11081) üzenetére


jegenye77
addikt

Ez így van.Nem jönnek elő ill. nem látszódnak annyira a hibák,mint a nagyobb képátlónál.
Viszont az mkv 1080p-s film is szebb rajta.Nekem nem jött be a C650 de ettől még biztos jó tv.
3-an néztünk rajtuk minden variációt,és mindannyian a c6000-et választottuk.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11083) lacibacsi válasza villamos (#11078) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm szépen. FullHD 100Hz nem probléma...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#11084) didros


didros
senior tag

Ezeket a tv-ket tényleg csak úgy lehet teljesen kikapcsolni, hogy kihúzom a kábelt a 220-ból? Normális az állandó standby üzemmód?

(#11085) Goyee


Goyee
tag

Sziasztok!
Légyszi segítsetek, mert most már teljesen elvesztettem a fonalat. :(
A közeljövőben egy 46"-os TV-t szeretnék venni, amivel SD (upc digitális kábel tv) és HD (főleg 1080p-s mkv) tartalmakat szeretnék nézni, valamint PC-vel összekötve játszani.

Az alábbi típusok között gondolkodtam:
Samsung UE-46C6000
Samsung UE-46D5500 (ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata (felhősödés, stb.))
esetleg: Philips 46PFL7605H

Vagy esetleg hagyjam a led-es vonalat és maradjak az lcd-nél (olcsóbb, nincs felhősödés, fogyasztáskülönbség nem érdekel):
Samsung LE46C750
Samsung LE46C650

Előre is köszönöm a válaszotokat!
:R

(#11086) Zoli-206 válasza didros (#11084) üzenetére


Zoli-206
senior tag

Vagy kikapcsolod az elosztót :D (én úgy szoktam, az a biztos :D )

(#11087) jegenye77 válasza Goyee (#11085) üzenetére


jegenye77
addikt

Szinte mindenki a sima lcd-t fogja neked ajánlani.Én viszont kicseréltem ill. visszacseréltem a led-re.Nekem az jobban tetszik.
De nézd meg mind a kettőt élőben és eldöntöd neked melyik jön be.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11088) BÁ Nutrition válasza Goyee (#11085) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én is ezt néztem ki : Samsung LE46C750, esetleg 40"
Xbox, filmeket és sportműrorokat néznék rajta.

ill mekkora az ajánlott távolság amennyire legalább el kell ülni egy ekkora tévétől?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#11089) BBéci válasza BÁ Nutrition (#11088) üzenetére


BBéci
titán

A plazma topik első hozzászólásában találsz egy táblázatot, az érvényes az LCD tévékre is.

(#11084) didros
Igen, normális a készenléti mód, nem ajánlott a teljes áramtalanítás.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11090) Zoli-206 válasza BBéci (#11089) üzenetére


Zoli-206
senior tag

Miért nem ajánlott? Mi szól ellene?

(#11091) jegenye77 válasza BBéci (#11089) üzenetére


jegenye77
addikt

Abba a táblázatba bele kellene rakni az SD adás ajánlott nézési távolságát is! :K
Persze ez nagyon változik a szolgáltatóktól is.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11092) Goyee válasza jegenye77 (#11087) üzenetére


Goyee
tag

Először én is led-et akartam, de ahogy nézegettem a hozzászólásokat most már teljesen bizonytalan vagyok. :(
Az lenne a tuti ha 1-1 napig itt lenne nálam egy led és egy lcd, akkor el tudnám dönteni.
Az mégsem az igazi, hogy megnézem őket egy boltban, a lednél sem láttam semmi felhősödést.
Te milyen különbségeket láttál a led és az lcd között? Miért döntöttél a led mellett?

(#11093) BBéci válasza jegenye77 (#11091) üzenetére


BBéci
titán

A 720-as fölötti rész a SD. Tele a net hasonló ábrákkal, táblázatokkal, keresgélj!

(#11090) Zoli-206
Pár hónapja a plazmás topikban sok hozzászólásban elmélkedtünk erről, keresd meg!

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11094) Willie


Willie
őstag

Nekem a LED azért volt anno alapból felejtős mert egy műszaki áruházban dolgozó ismerősöm szerint a Samsung LED tévék színe lilás.

[ Szerkesztve ]

(#11095) BBéci válasza Willie (#11094) üzenetére


BBéci
titán

Inkább kékes árnyalatúnak szokták mondani, de a kalibrálásnál helyrehozható.
Ami a legfontosabb, ez nem csak a LED-esekre vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11096) jegenye77 válasza Goyee (#11092) üzenetére


jegenye77
addikt

Én itthon tudtam egymás mellett kipróbálni egy c650-et és egy c6000-et.Egyértelműen a led-es jobban tetszett.Szebbek voltak a színek,nem volt akkora mosódás a mozgásoknál de még mkv 1080p-s filmnél is a led-es jobban tetszett.
A c650-nek a képét /nem tudom jobban leírni/ olyan szemcsésnek láttam.
Az mindenképpen befolyásolta az ítéletemet,hogy a c6000-es 37"-os volt a c650 meg 40"-os.A kisebb méret miatt nem látszódnak SD adásnál annyira a hibák.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11097) Zoli-206 válasza BBéci (#11093) üzenetére


Zoli-206
senior tag

Sztem kihagyom a keresgetést :) Egyébként akármilyen hibátlan is a tv, ember alkotta, melyet ha feszültség alatt hagysz akkor el is romolHAT. Inkább a tv-m menjen tönkre, minthogy leégjen a lakásom :)

(szerk: term. arról írtam, ha nem vagyok otthon :D )

[ Szerkesztve ]

(#11098) Freestyle79 válasza jegenye77 (#11087) üzenetére


Freestyle79
tag

Nekem van egy LE32C650 és egy UE40C6900, és nekem is sokkal jobban bejön a LED-es képe. Meg mindenkinek, akinek megmutattam egymás mellett őket.

(#11099) Gabe123


Gabe123
aktív tag

Sziasztok tv vásárlás előtt állok. Tudtok ajánlani egy párat?

Igények: LED, 40" vagy 46" 100 hz legyen szép képe. (3d még szerintem nem kell)
Pc-t szeretnék rákötni illetve upc media boxom van.

Erre gondoltam én : SAMSUNG UE40C6700US. Milyen ez a tv?
Előre is köszi a segítséget.
üdv Gábor

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#11100) krx21


krx21
nagyúr

Sziasztok!

Tud valaki ajánlani 32"-os Tv-t ami kíválló monitornak is?

max 120.000 Ft

Én a Samsung 32C650-et néztem ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.