Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) Zoli-206 válasza krx21 (#11100) üzenetére


Zoli-206
senior tag

Nekem 32C530 van, számomra kiváló képpel. Szerintem monitornak sem utolsó és már 76k körül kapható ;)

(#11102) krx21 válasza Zoli-206 (#11101) üzenetére


krx21
nagyúr

Jónak tűnik... De a 100Hz azért kellene nekem...Azért néztem a 650-et

(#11103) Zoli-206 válasza krx21 (#11102) üzenetére


Zoli-206
senior tag

Akkor szerintem amit kinéztél az idális :K

(#11104) krx21 válasza Zoli-206 (#11103) üzenetére


krx21
nagyúr

Pixel helyesen ki lehet kötni a pc-t?

(#11105) Zoli-206 válasza krx21 (#11104) üzenetére


Zoli-206
senior tag

HDMI- nyomtam rá. Kicsit vacakoltam az 5870-el mire jó lett, de sikerült. Catalystban matattam kicsit, mert elsőnek levágott a képből, ill. kicsúszott picit a TV-ből, de aztán sikerült belőni.

(#11106) snefftamas válasza Zoli-206 (#11101) üzenetére


snefftamas
aktív tag

+1 a c530 as jobb monitornak

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#11107) Goyee válasza jegenye77 (#11096) üzenetére


Goyee
tag

Köszi szépen! :R
Akkor maradok a led-nél, igazság szerint azt én is jobban preferálom. Már csak az a kérdés maradt, hogy UE46D5500 vagy UE46C6000?
D5500-el kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

(#11108) Zoli-206 válasza snefftamas (#11106) üzenetére


Zoli-206
senior tag

1x próbáltam amikor öcsém meglátogatott és Fifa11-et nyomtunk, számomra teljesen megfelelő volt. Szebb képe van mint a monitoromnak :D

Ez a 100Hz Motion Plus nekem nem jött be. Kollégámnak van egy 106 centis LED-es Samu TV, de olyanok a filmek, mintha színházi előadást néznék. Nekem nem adta :D

[ Szerkesztve ]

(#11109) BBéci válasza Freestyle79 (#11098) üzenetére


BBéci
titán

Mindkettő optimálisra van kalibrálva? Mert csak akkor hiteles az összehasonlítás.
A LED-eseket könnyű olyan parasztvakítóra állítani, hogy a hozzánemértők hanyattdobják magukat tőle. Ezért adnak el belőlük rengeteget.

(#11108) Zoli-206
A de-blur és de-judder csúszkákkal könnyű előidézni a szappanopera hatást és ugyanolyan könnyű megszüntetni is.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11110) jegenye77 válasza BBéci (#11109) üzenetére


jegenye77
addikt

A LED-eseket könnyű olyan parasztvakítóra állítani, hogy a hozzánemértők hanyattdobják magukat tőle.
Ha be lehet úgy állítani,hogy szebbnek lásd a filmet rajta akkor valószínű,hogy jobb is. Nem?
Ha egymás mellé rakom a két tv-t és a ledesnek a képe jobban tetszik,akkor mi a fenének venné meg valaki a rosszabbat? :F
Teljesen mindegy,hogy milyen led vagy csak,hogy marketing az egész.Az a lényeg,hogy Én otthon melyiket nézem szívesebben.SZERINTEM!

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11111) vlevi válasza jegenye77 (#11110) üzenetére


vlevi
nagyúr

Béci arról beszélt, hogy a LED-esnek nagyobb lehet a fényereje, amitől az agyonvilágított áruházban ragyog a kép, míg mellette a nem LED-es kicsit fakóbban tűnik ugyanolyan fénybeállításokkal. Szegény plazmáról nem is beszélve, aminek a maximális fényereje mégkisebb, ezért nem tűnik olyan szupernek az áruházban, de otthoni körülmények között ezek a különbségek eltűnnek.

BTW, én láttam egymás mellett LED-est és nem LED-st, és elbabráltam vele vagy félórát, próbáltam hasonlóképpen beállítai mindkettő, és az lett a vége, hogy nem kell nekem a LED-es világítás, mert nem láttam az előnyét.

(#11112) Gabe123 válasza Gabe123 (#11099) üzenetére


Gabe123
aktív tag

Erre valaki? :R

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#11113) wwenigma válasza murex (#11069) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nohh, helyreallt az Internet@TV, mukodik minden bar youtube appnal azt irja, nem sikerult kapcsolodni a kedvenceknel. Nektek az megy?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#11114) azozo válasza wwenigma (#11113) üzenetére


azozo
senior tag

Ment tegnap sőt pár uj widget is lett viaway vios widget :)
plusz visszajött a wisestarés a bowlin :)) g:)

(#11115) BBéci válasza jegenye77 (#11110) üzenetére


BBéci
titán

Az általam parasztvakítónak nevezett beállítás egyáltalán nem jó, köze nincs a valósághoz. Nézhetetlen szar.
A többit már előttem elmondták.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11116) wwenigma válasza azozo (#11114) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Köszi! Youtube neked csatlakozik a fiokodhoz rendesen? (kedvencek)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#11117) azozo válasza wwenigma (#11116) üzenetére


azozo
senior tag

Igen :DD
De ma még nem néztem :)

(#11118) v-paci


v-paci
aktív tag

Sziasztok!

Beárazást kérnék erre a tv-re:

Samsung LE32R71 W, hibátlan működés, szép állapot, valamivel több mint 3 éves.

:R

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#11119) canniball válasza v-paci (#11118) üzenetére


canniball
nagyúr

Úgy tűnik 50-60k körül.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11120) fecc87


fecc87
tag

Sziasztok!

Ismeretlen vagyok TV területen és véleményt szeretnék kérni a Samsung T22A350 led tv-ről. Nincsenek különleges igényeink, szép kép az elvárás. Kontrasztarányokhoz, fényerőhöz, válaszidőhöz nem igazán tudok hozzászólni.
LINK

Köszönöm!

(#11121) snefftamas válasza fecc87 (#11120) üzenetére


snefftamas
aktív tag

Ebben a méretben és a válaszidő alapján TN panel van benne aminél szarabb nincs is. Ha monitort szeretnél akkor az IPS panelesek ajánlottak Dell-k, Ha tvt akkor a rendes TVk közt nézelődj.

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#11122) BBéci válasza canniball (#11119) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem maximum 40-et ér.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11123) Conan1234 válasza Imifej (#10790) üzenetére


Conan1234
csendes tag

Sziasztok!

Köszönöm a javaslataitokat, de ezekkel sem jelennek meg a feliratok mkv lejátszás közben :-(

Sajnos a tools menüben nem látok feliratra vonatkozó opciót (csak az alábbiak vannak: cím; ismétlés mód; képméret; képbeállítás; hangbeállítás; audio; információ). Be kell valamit kapcsolni (esetleg a service menu-ben, vagy máshol), hogy a felirat választás elérhető legyen?

Lehet firmware gond? (3007-es gyári van rajta).

A felirat és a fájl neve egyezik, ugyanúgy az usb-meghajtó főkönyvtárban vannak. (abc.mkv; abc.srt).

Köszönettel:
Conan1234

(#11124) B_Tibi


B_Tibi
csendes tag

Sziasztok!
TV vásárlás előtt állok mint itt elég sokan akik és én is szeretnék tanácsot, véleményt kérni a következő TV között gondolkodom: UE-40D6500 vagy UE-40C8700 árban közel egyformák a C-s tv Outletből lenne bolti garanciával. Wii játék lenne a tv + mkv- nézés és hello HD az antenna digital-tól előre is köszönöm a segítséget, tanácsot.

(#11125) Kuha87


Kuha87
csendes tag

Hali!

No végül megvettem a Samsung LE-40 C650 tv-t (ezúton is köszönöm nightshadow segítségét). Eddig elégedett vagyok vele, az 1458-as hsz.-hez mérten beállítottam (kivéve a film módot, nekem szebbek a színei, kicsivel nagyobb a fényerő "természetes"en.
Egy baj, hogy Fibernetes vagyok. Meg is találta az összes csatornát (~ 98), EPG is müxik, minden tv műsorinfót megtudok tekinteni), de csak az M1, M2, és a Duna TV jön be. Többire azt írja: kódolt jel.
WTF?
Korábbi, majd 8 éves régi tvbe is ugyanez a kábel ment be, tökéletesen bejött minden adás rajta.
Másik, szintén régebbi típusú tv-nkhez nyilván kellett a set top box és bele a fibernet kártya, hogy menjen a digitális adás rajta.. De ezeknek az új tvknek nem pont az lenne a lényege, hogy menjen simán?
Nem új keletű a problémám, [link] találtam is egy ilyen hsz-t. Kérdés, hogy szerintetek ez megoldaná e a problémám, illetve "meg merjem e csinálni"....
Vagy cseszegessem a fibernetet a problémámmal?.. nem arról híresek hogy BÁRMIBEN is segítenek.

Jó, már korábban említettem, többségében HDMI-n nézek majd HD tartalmakat gépről.. De azért ha már itt a kábel, csak fogja már be az összes tv-t mnit a régebbi tv-k..

Pár infó akit esetleg érdekelne ez a típus:
Korrektek a tv színei, maximálisan beállítható minden apróság. Még a hangja is jó ahhoz képest.
USB-s filmlejátszás pipa. 720p 1080p, avi mpg ts, vob minden megy. A felirat is (egyedül a különleges elhelyezkedésű sub (képernyő teteje - simán alul jelenik meg) és a dőlt betűs (simaként jelenik meg) problémás, de ez sztem ígyis jóval több mint ami elvárható :)
Még a Wmv fájl Wma-s hangját is vitte! Egyedül a képarányokkal van gondja USB-ről lejátszás esetén, de - mint mondtam - az én szempontomból ez nem tényező.

(#11126) canniball válasza BBéci (#11122) üzenetére


canniball
nagyúr

Mint láthatod én csak a hw.aprón látottakból indultam ki. :R

Kuha87!
"Másik, szintén régebbi típusú tv-nkhez nyilván kellett a set top box és bele a fibernet kártya, hogy menjen a digitális adás rajta.. De ezeknek az új tvknek nem pont az lenne a lényege, hogy menjen simán?"
Nem megy "simán", hiába van benne DVB-C tuner ha kódolt a jel, át kell raknod a kártyát a TV-be hogy tudja dekódolni.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11127) cc_rider


cc_rider
csendes tag

Üdvözletem!

Volna egy kis problémám a TV-mel.

40C650

Adott 4 mkv film angol magyar hanggal.Ebből hálozaton keresztül TV Media Playerrel nézve 3at magyarul játszik a 4.-et angolul.A pláne, hogy nem tudok választani a hangok közül.

Ötlet?

(#11128) gorfolbarna


gorfolbarna
csendes tag

Sziasztok!
Nekem van egy Samsung LE40B550A5W LCD tévém!
Az a problémám hogy van egy egy terrás külső HDD-m és hogyha bedugom az USB-be akkor csak képeket és zenéket tud megjeleníteni filmeket nem:S...Ezt elvileg meg lehet oldani egy szoftverfrissítéssel de sehogy sem tudom rátenni a szoftverfrissítést pedig már átrágtam magam minden könyvön meg honlapon és mind csak azt írja hogy dugjak be egy pendrive-ot ami tartalmazza ezt a szoftverfrissítést és mennyek rá a szoftverfrissítés gombra de soha semmi nem történi(nem egy pendrive-val próbáltam már).

Aki tudna valamit segíteni annak nagyon megköszönném. :)

(#11129) cc_rider válasza gorfolbarna (#11128) üzenetére


cc_rider
csendes tag

Ez engem is érdekelne, mert nálam ugyan ez van.

(#11130) gorfolbarna


gorfolbarna
csendes tag

És hogyha a DVD-lejátszóba dugom akkor meg egyáltalán fel sem ismeri:/

(#11131) BBéci válasza gorfolbarna (#11128) üzenetére


BBéci
titán

Szoftverfrissítés után sem fogja lejátszani a filmeket, ahhoz más trükközés kell a szervizmenüben. Többször volt róla szó, keresd meg a tavalyi hozzászólások között!

(#11124) B_Tibi
Bolti garanciás tévét, félárnál többért nem vennék.

(#11127) cc_rider
Ezt kell szeretni, hálózaton keresztül ilyen.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11132) gorfolbarna


gorfolbarna
csendes tag

Nagyonszépen köszönöm. :))

(#11133) B_Tibi válasza BBéci (#11131) üzenetére


B_Tibi
csendes tag

Szia!
260K a bolti garanciális tv

(#11134) BBéci válasza B_Tibi (#11133) üzenetére


BBéci
titán

A D6500 az Edigitalnál 290000 Ft, hivatalos Samsung garanciával.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11135) Petie


Petie
veterán

üdv
próbáltam visszakeresni a topicban, kevés sikerrel.
olyan gondom van, hogy nem tudok TV csatornákat beállítani. most jött be a prtelecom hozzánk és a tv-re egyből van rákötve a kábel, de a menüben nem tudok rámenni a parabola ikon-os opcióra mert átugrik. :F ez mi a here? volt valaki másnak is ilyen gondja?

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#11136) Moki111


Moki111
csendes tag

Sziasztok,

C650-esem van amelyen firmware downgradet szeretnék elvégezni.
Találtam is megoldást csak az a baj, hogy nincs bekapcsolva a telnet.
Tudja valaki, hogy a legfrissebb firmware-nél tudom-e még aktiválni vagy már nem?
Előre is köszi!
Móki

[ Szerkesztve ]

(#11137) B_Tibi válasza BBéci (#11134) üzenetére


B_Tibi
csendes tag

A D6500-as TV nél is van ez a panel lottó mizéria? amiről itt oldalakon át lehet olvasni, vagy a felhősödés?

(#11138) Zsüll válasza B_Tibi (#11124) üzenetére


Zsüll
tag

Szia!

Outlet-től inkább tartsd magad tv ügyben távol.Ha érdekel a tanácsom.Csupa hibás és javított készülékeik vannak tele olyan pixelhibával ami miatt a készülék még nem cserés vagy javítandó.Ha hazavitted és ott nézed meg vége.Nem segítenek.Se csere se pénz visszafizetés.Max másik drágábbra.
Tapasztalatból beszélek.Ráfaragtam egy LE40B652-vel,ami így utólag még olcsó sem volt...

(#11139) BBéci válasza Petie (#11135) üzenetére


BBéci
titán

Mi a tévé típusa? Van benne DVB-S tuner?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11140) cc_rider


cc_rider
csendes tag

Hát nem örülök neki, de köszönöm a segítséget.

(#11141) Petie válasza BBéci (#11139) üzenetére


Petie
veterán

oh igaz. az kimaradt.
LE32B530-asom van. dvb-t van ebben.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#11142) BBéci válasza Petie (#11141) üzenetére


BBéci
titán

Akkor miből gondoltad, hogy beltéri egység nélküli parabolaantennát is köthetsz hozzá?
A DVB-T földfelszíni sugárzást jelent. T - terrestrial.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11143) gorfolbarna


gorfolbarna
csendes tag

Tegnap vagy tegnapelőtt megkérdeztem hogy hogy lehet azt beállítani hogy a Samsung LE40B550-nel hogyan lehet USB-n keresztül videót lejátszani és azt írták hogy a tavalyi hozzászólásokban le van írva. Tényleg bevált. (Tv kikapcsolva--> INFO-->MENU-->MUTE--> BEKAPCSGOMB és ott a szervízmenüben a L550-öt át kell állítani L650-re). Nagyon szépen köszönöm:)

(#11144) galco


galco
csendes tag

Sziasztok!
Itt is elmondom, hátha...
Köszi a fórumot, sok hasznos info van itt is!
Megkérdeznélek benneteket, hátha hozzáértő választ kapok:
1. Amikor megvettem a tv-m, hülye fejjel azonnal frissítettem a legújabb firmwaret, így persze nekem sincs pvr. Pedig JÓVÓNA'! Kérdés -korábban már kérdezték is- Tudom visszafelé "butítani" a gépet? Azaz büntetlenül rá lehet tölteni a 3008.3-at, vagy meghülyül a kütyü? Ha igen hogyan? :F

2. Ez már csak amolyan egyéb hozzászólás: nekem c654-em van. A-s, 40-es panelos c650 meghajtással és még a designja is jobban tetszik. Nem ez a tv álmaim netovábbja (pláne hogy panasonic g30-ast nézegettem), DE
-ugyan kékeslilás és kissé foltos is a panel -és persze vártam, hogy ez majd mennyire zavarja a szememagyam,de mégsem! Hd és full hd-s adásoknál teljesen ki tudom zárni, nem zavaró! :))
-hozzáteszem, hogy egyik ismerősömnek s-paneles c650-esének feketéje valóban szebb, viszont a megjelenített képanyag sebessége valahogy másabb!
-műholdas Digi-m van (külterület miatt), hát stamfos is eleget, hogy gáz lesz (panaplazmát többek közt ezért is részesítettem előnyben, hogy jól kezeli ezt a hibát) és mégis vannak műsorok ahol elég tűrhető a kép!
-aki csak teheti, annak javaslom a dvb-t antenna hsználatát! Az m1-m2-és duna hd adásai valami fergetegesek!!!! Gyönyörűek! Én a boltokban sosem láttam ilyen minőségben futtatni tv-ket rendes tv adásnál! Ennek így van értelme! Alig nézzük a digit, mert minden más szabadon fogható adásnak szebb a képe! Mindenképpen küldjetek rá ilyen jelet! Brutális!
-aki tv vásárlása előtt olvasgat annak annyit, hogy nekem a beépített mediaplayer nagyon korrektül kezeli a videófileokat akadás nélkül, kockásodás nélkül! Állítom olykor jobb minőséget produkál, mint a szgépemen uannál a filmnél! Nem is értem mi az értelme még a külső lejátszóknak?!
-talán a legfontosabb! Marha jó áron sikerült beszereznem és innentől a nem mindegy! A pana plazmája 240 körül van, sok samu is 150-200 körül! +Falikar, +kábelek, +kütyük, +bizonytalanság több esetben!+ esetleg 3d szemügék az egész családodnak! Durvasok pénz! Amennyiért meg tudtam venni, azért nem volt kérdés, hogy ezt választottam és ennek tudatában mondhatom nyugodtan, hogy egyelőre nem is bántam meg!!!! Pedig igen csak érzékeny a szemem a rossz minőségre!

A fenti 1 kérdésem vár még megoldásra! Ha valaki tud pvr ügyben korrekt infóval segíthetne, hogy még tökéletesebb legyen a tv-m!
Köszi!

(#11145) Whynot? válasza cc_rider (#11127) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Én az ilyen filmeknél mkvmerge-dzsel kiszedem a többi hangot és csak a magyart hagyom benne. Így tökéletesen játssza le magyar hanggal :)

[ Szerkesztve ]

(#11146) BBéci válasza galco (#11144) üzenetére


BBéci
titán

Ha meglátnád egy jobbfajta külső médialejátszó képét a tévéden, megtapasztalnád, mennyivel egyszerűbb, barátságosabb a kezelhetősége, mennyivel több formátumot ismer, rögtön tudnád, mi értelme van olyat venni. A beépített nem emlegethető velük egy napon.
PVR-ügyben használd a keresőt!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11147) Moon70


Moon70
tag

Gipszkarton falra ( 10 cm ) szeretném szerelni az UE46D5500-as tévém ( kb. 14 kg a leírása szerint ) Milyen konzolt illetve rögzítési megoldást ajánlatok?

(#11148) samsino48


samsino48
csendes tag

Sziasztok. Van nekem egy Samu LE46C750-es 200 hz-es tv-m. A probléma az. hogy amikor a motion plus ki van kapcsolva semmi hiba, mikor bevan kapcsolva tisztára, hibátlan, egyedin is amikor az elmosódáscsökkentés 10-en van semmi gond, de ha már ráadom 2-3-4-5 stb a torzításcsökkentést, akkor viszont szétesik a kép, a emberek arca mintha össze lenne ollózva. Ez mitől van? Ha kikapcsolom a torzításcsökkentést, akkor nem folytonos a kép és akkor fölösleges a 200hz, 3D-nél elég zavaró mikor megakad a kép.A torzításcsökk.-nél illeszti be a virtuális képkockákat? Akinek van ilyen vagy hasonló TV-je, tapasztalt ilyesfajta problémát vagy hibás a tv? A segítségeteket köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#11149) Petie válasza BBéci (#11142) üzenetére


Petie
veterán

félreértettél,bocs rosszul fogalmaztam.
nem parabolás a tv-adás.. az volt az lett lecserélve. kábelen kapjuk már a tv-t.

[ Szerkesztve ]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#11150) galco válasza BBéci (#11146) üzenetére


galco
csendes tag

Köszönöm,biztos igazad van!
A kèrdèsem viszont mint látod nem a pvr-re vonatkozik,hanem a korábbi verziós firmware visszatöltèsènek lehetősègèről!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.