Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10901) nightshadow válasza Zoty@80 (#10900) üzenetére


nightshadow
veterán

Konkrétan ez melyik Led-es Samsung volt, amit visszavittél?

(#10902) Zoty@80 válasza nightshadow (#10901) üzenetére


Zoty@80
tag

ez

Auchan-ban 220.000
Tesco-ban 200.000ról volt leértékelve 157.000-re...

jó vételnek tűnt, de a képe botrány...

[ Szerkesztve ]

Thermaltake Armor LQCS, Gigabyte H55M-USB3, Intel I7-880, 8GB DDR3 Kingston 1333Mhz, Gigabyte GTX580, Thermaltake bigwater 780 vízhűtés, Benq XL2410T 24" LED, Logitech G19, Roccat Kone, Roccat Taito pad, Roccat Kave 5.1

(#10903) snefftamas válasza tigipuf (#10893) üzenetére


snefftamas
aktív tag

Pedig sajnos ez lesz nagyban sz*rnak a képminőségre csak a marketing számít minél vékonyabb, minél "kevesebbet" fogyaszt és a internetet erőltetik a tvn.Csak már lenne vmi bíztató hír az oledról, és akkor az LCDk és a plazmák össze jó tulajdonsága egyben lenne...

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#10904) jegenye77


jegenye77
addikt

32" után a 40" egy kicsit nagynak tűnik 2,2m-ről nézve.Lehet ezt fel kellene szerelnem a falra.Akkor egy picivel hátrébb kerülne tőlem.

nightshadow ezek a beállítások a sima tv-adásokra vagy fullhd-s tartalmakra vonatkoznak?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#10905) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Jó ideje keresgélek TV-t a nagyszobába (~3m-ről nézem).

Voltunk a S**urnba, ahol mellesleg nagyon nagy a választék és megnéztem néhány LG és Samsung modellt.

Szerintem jelenleg a Samsung 46 LE46C530-nál jobb ár/érték arányú TV-t nem nagyon láttam. Kb. 150eFt-ra jön ki és nagyon jó a képe. Tudtommal a media lejátszója is megfelelő.

Kell valamire figyelni a vásárláskor? Itt is megvan a "panel lottó"?

(#10906) snefftamas válasza hitman77 (#10905) üzenetére


snefftamas
aktív tag

Igen az sajnos minden alsó és középkategóriás Samsung tvben van, ebben a méretben nagy eséllyel indulsz az amva panelért. Figyelni nem nagyon tudsz vásárlás előtt semmire, vásárlás után a pixelhibákra meg felhősödésre tesztelj.

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#10907) Freestyle79


Freestyle79
tag

Sziasztok!
Hátha valakit érdekel. Eladó egy Samsung BD-D7000-es típusú 3D-s Bluray lejátszó. A készülék 2 hónapja, újként került hozzám. Sajnos anyagi okok miatt vagyok kénytelen megválni tőle. Minden tartozéka megvan, és adok vele még egy 2M-es HDMI kábelt, és egy 3M-es optikait is!
Érdeklődni lehet a weller@vodafone.hu címen. Azt sűrűben nézem, mint itt a privit.

Az ára: 48.000Ft.

(#10908) tigipuf válasza snefftamas (#10903) üzenetére


tigipuf
senior tag

Na akkor lehet,hogy tényleg a plazma vonalon kell keresgélnem.
Az van,hogy én egy egyszerű maradi egyén vagyok,tehát NEM akarok a tv-n:
-internetezni
-torrentezni
-egyéb netes alkalmazásokat, csodákat futtatni,
Továbbá NEM érdekel,hogy a megjelenítő 1cm vagy 8 cm vastag,nem tortaszeletelésre használnám(érdekes módon 7-8 éve még senkit se zavart,hogy egy 72cm-s crt kb. széle-hossza egy volt)
Ami a lényeg,hogy 90%-ban ,hagyományos SD és esetleg HD adás nézésre,illetve nagyrészt különféle tömörített formátumú filmek lejátszására használnám.
És ahogy figyelgetem a termékeket,egyre jobban hajlok a plazma felé.....

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#10909) BBéci válasza jegenye77 (#10904) üzenetére


BBéci
titán

Pár nap alatt megszokod, néhány hét múlva kicsinek fog tűnni. Én is eljutottam a 42-estől a 63 colosig. Már ami az ideálisnak tartott méretet illeti, mivel saját tévém nincs.

(#10907) Freestyle79
A 3M-ről már hallottam, régi, patinás cég, de mi az a 2M?

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10910) sandró60


sandró60
addikt

Sziasztok!
Még mielőt megvádolnátok én nem vagyok a Samsung piár menedzsere!
A" felhősödésel" kapcsolatban irrnám le a tapasztalatomat.
Április 30-a óta nyüstölök 1:uE40D5500 SMART tv-t.
Idáig jól szuperál.A felhősödés itt is megvan(LED-TV),de én úgyvagyok vele,ha valamit nézek rajta akkor semmi "FELHŐSÖDÉS"
Amit itt nagybetűvel irtam csak akkor látszik ha tök sötét szobában nézem a tv-t CSATORNA váltáskor,ha megy valami akár egy külső meghajtó vagy valami jelforrás akkor se látszik az a pár pillanat amig vált a tv kibirom.Azért döntöttem e mellet a tv mellet mert nagyon jó képe van és takarékos áramfogyasztása van(102cm)50-70watt
A Samsungal sajnos idáig nemvolt ilyen jó tapasztalatom,de most "csalódtam"jó irányba.
A tv-t különben Szlovákiában gyártották én az Euronicsban vettem Újpesten 3+2 év jótállás van rajta :K

[ Szerkesztve ]

(#10911) Erzsébeti válasza snefftamas (#10903) üzenetére


Erzsébeti
tag

"Pedig sajnos ez lesz nagyban sz*rnak a képminőségre csak a marketing számít minél vékonyabb, minél "kevesebbet" fogyaszt és a internetet erőltetik a tvn."

Hát ez az!
Sosem tudom megérteni, hogy egy TV-nél egy marketingszövegben miért van egyáltalában az benne, hogy milyen vastag!
Bakker a felbontás után szinte már az jön, hogy "CSAK 3 cm vastag!".
Hát ki a fenét érdekli, hogy milyen vastag?
Nem tök mindegy, hogy 3 vagy 6 cm?
Nyilván van akinek ez fontos lehet, de hogy ez megérjen egy szöveges kiírást?

A LIDL is úgy reklámozza a söreit, hogy a legfőbb paraméter, hogy hány %-os alkoholtartalmú.
B*ssza meg, egy sört azért iszok meg mert megkívántam-szeretem stb. De szinte teljesen hidegen hagy, hogy hány százalékos, főleg a reklámújságban...
Ha a %-ért innám akkor irány a röviditalok, de pl. a sörnél ez nem szempont.

(#10912) jegenye77 válasza BBéci (#10909) üzenetére


jegenye77
addikt

2-2,5m-ről 63"? :Y Az szép.
Nekem még ezt is szokni kell.De mint írtad is 1-2 hét és simán hozzászokom majd.
Tulajdonképpen azért cseréltem le a 32-est,mert azt meg kicsinek véltem.De az most batár nagynak tűnik ahhoz képest.

Erzsébeti A sörös példád az nem igazán jó!Bár ha belegondolok,finom 2%-os sört még nem ittam.Csak ami 4-en felül volt.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#10913) Erzsébeti válasza BBéci (#10909) üzenetére


Erzsébeti
tag

"A 3M-ről már hallottam, régi, patinás cég, de mi az a 2M?"

Gondolom 2 méter, és 3 méter... :)

(#10914) Erzsébeti válasza jegenye77 (#10912) üzenetére


Erzsébeti
tag

Gondolom ha moziba mész, ott azért már nem csodálkozol el mondjuk a 3. sorban ülve, hogy mekkora vászon... :))

(#10915) BBéci válasza jegenye77 (#10912) üzenetére


BBéci
titán

A kanapémon ülve 3,8 méter a nézési távolság.

(#10913) Erzsébeti
Igazából nem magyarázatra vártam, hanem egy durva helyesírási hibára hívtam fel a figyelmet.

Sörivó és sörszerető ember vagyok, számomra igenis fontos, hogy hány százalék alkoholtartalma van az italomnak. Nem azért, mert be akarok rúgni, az íze, aromája, karaktere, jellege teljesen más egy magas alkoholtartalmú sörnek.
Kedvenceim a 10-12 % alkoholtartalmú, belga trappista és apátsági sörök.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10916) jegenye77 válasza Erzsébeti (#10914) üzenetére


jegenye77
addikt

Az más!
Mindig hátra ülök a moziba. :D
De nem lesz ezzel baj. :N

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#10917) Willie


Willie
őstag

Az elválasztó sor a legjobb. :) Főleg egy 190 cm magas embernek, ott legalább ki tudom nyújtani a lábamat. :)

(#10918) Erzsébeti válasza BBéci (#10915) üzenetére


Erzsébeti
tag

A helyesírási hibához:
Akkor félreértettelek! :)

A sörhöz:
Én azt tapasztaltam, hogy a Lidl-s ilyen söröknél azok nézik az alkoholtartalmat akiknek tényleg az a lényeg, és nem egy sör-gurman-ok...
Bizonyára akik így isszák a sört mint te fontos lehet, de akikre én próbáltam célozni azok vérre menő küzdelmet tudnak folytatni azért ha a 100 ft alatti sör 3- vagy 4 % -e...

(#10919) nightshadow válasza jegenye77 (#10904) üzenetére


nightshadow
veterán

A szövegkörnyezetből nekem az jön le, hogy az SD-ét és a HD-ét is ezekkel a beállításokkal nézték.

(#10920) jegenye77 válasza nightshadow (#10919) üzenetére


jegenye77
addikt

:R
Reggel vettem át a tv-t és sok időm nem volt állítgatni.
Este lesz alkalmam foglalkozni vele.Kipróbálom azt amit linkeltél.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#10921) nightshadow válasza jegenye77 (#10920) üzenetére


nightshadow
veterán

Kíváncsi vagyok, hogy beválik-e, mert valaki kipróbálta itt, de neki nem jött be. Kiindulási pontnak viszont jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#10922) BBéci válasza nightshadow (#10919) üzenetére


BBéci
titán

Bocs, de nem tudom megállni!
SD-t, HD-t.
Próbáld kimondani amit írtál! Esdéét, hádéét.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10923) Freestyle79 válasza BBéci (#10909) üzenetére


Freestyle79
tag

Mire észrevettem, hogy véletlenül nagy betűkkel írtam, már nem lehetett szerkeszteni :D

(#10924) tigipuf


tigipuf
senior tag

hali!
Azt szeretném kérdezni,hogy a Sony KDL-40EX500 100%,hogy samu paneles?

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#10925) BBéci válasza tigipuf (#10924) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem egyáltalán nem biztos.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10926) jegenye77 válasza nightshadow (#10919) üzenetére


jegenye77
addikt

Nálam se jöttek be azok a beállítások. :(
Így most magamtól próbálgatom,hogy mi lenne a legjobb.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#10927) tigipuf válasza BBéci (#10925) üzenetére


tigipuf
senior tag

Hát akkor én itt ki is szállnék ki a panellottóból kezitcsókolom mivel szerintem abszolúte inkorrekt az egész.
Nehogy már ilyen árszintnél azon izzadjak,hogy vajon milyen panelt kapok ugyanannyi pénzért(jót,kissé gyengébbet,szart),inkább lelépek tipmixezni :D !
Lassan már jattolni,meg könyörögni kell a kereskedőknél a samu panelért... :U
Az meg,hogy egyébként ugyanaz a tv többi része,hidegen,hagy nem a kávában esetleg a hdmi csatikban,netalán a samsung felíratban akarok gyönyörködni.

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#10928) bozsozso


bozsozso
őstag

tv-t bármilyen indokkal vissza lehet vinni 3napon belül?

(#10929) xNemesisx


xNemesisx
csendes tag

Hali,
megtudnátok mondani hogy mi a különbség a LE32C530F1W és a LE32C530 között?

esetleg valakinek valami tapasztalata az alábbi tv-kröl?

(#10930) nfsu17 válasza bozsozso (#10928) üzenetére


nfsu17
veterán

(#10931) bozsozso válasza nfsu17 (#10930) üzenetére


bozsozso
őstag

köszönöm

(#10932) BBéci válasza xNemesisx (#10929) üzenetére


BBéci
titán

Az a különbség, hogy az egyik végéről kihagyták a betűket.
Bizonyára valamelyik komoly "szaküzlet" honlapján találtad.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10933) jegenye77


jegenye77
addikt

Hát,mit is mondják?Egyáltalán nem győzött meg a c650 képe.c6000-nek sokkal szebb volt.Csalódtam benne.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#10934) Kuha87


Kuha87
csendes tag

Köszi a választ nightshadow!

Akkor a Samsung 40 C650 lesz a nyerő..

Végtelenül irritálna akármilyen led-csík v zavaró felhősödés. Ráadásul ez csak 3 k-val drágább, és mégis számtalan pontban okosabb (mint a 100 Hz motion plus, BD wise,
anynet..)
Ahogy néztem 25 cm. talppal együtt. Gondolom a fali konzollal talán ég egy kicsit lehet faragni ebből a 25 centiből. (?)

*bár az előttem lévő hsz-ben épp a végre kiválasztott típus képét szidják. kész. :D Sose lesz olyan amire mindenki rábólint és nyugodtan meg lehet venni.

(#10935) nightshadow válasza Kuha87 (#10934) üzenetére


nightshadow
veterán

Sose lesz olyan amire mindenki rábólint és nyugodtan meg lehet venni.

Sajnos ez így van.

(#10936) nightshadow válasza tigipuf (#10924) üzenetére


nightshadow
veterán

Sony: tajvani LCD panel épül majd a Bravia HDTV-k felébe [link]

(#10937) ORCA58 válasza jegenye77 (#10933) üzenetére


ORCA58
addikt

A Samu LED-es tv-ben tudtommal kikapcsolhatatlan a dinamikus kontraszt. Ezért persze természetellenes és élénkebb a színe, sokaknak ez tetszik. Minél színesebb annál jobb alapon. A C650-esen is lehet élénkebb, kontrasztosabb képet előcsalni, de szerintem nem érdemes.
Pont amiatt is tetszik, hogy szép természetes közeli színeket lehet beállítani rajta.

(#10938) BBéci válasza jegenye77 (#10933) üzenetére


BBéci
titán

Ha egyik sincs, nem volt optimálisra beállítva, kalibrálva, az összehasonlítás fals eredményt mutat.

(#10934) Kuha87
Talpával együtt akarod feltenni a falra? :Y

(#10937) ORCA58
Amikkel találkoztam, mindegyiken ki lehetett kapcsolni a dinamikus kontrasztot. A B széria első példányainál volt ez probléma.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10939) jegenye77 válasza BBéci (#10938) üzenetére


jegenye77
addikt

Még próbálkozok mindenfajta állítgatással de ez akkor is gyenge.A lejátszóval az mkv-ban a filmek gyönyörűek,de az sd adást nézve elkeseredek.
Vagy azért tűnik rosszabbnak a képe mert nagyobb a mérete?Jobban előjönnek a hibák mint a 32-esen?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#10940) jegenye77 válasza ORCA58 (#10937) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem is a színekkel van bajom,bár azt is fakóbbnak látom mint a C6000-en.
A mozgásoknál az elmosódás ami nagyon zavar.
37"-ban egyáltalán nem gyárt panelt a samu?
Mert arra gondoltam,hogy lehet kicseréltetem egy 37"C6000-re.Árban hasonló mint ez.
Vagy melyik ajánlott még 150k körül?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#10941) nightshadow válasza BBéci (#10922) üzenetére


nightshadow
veterán

Igazad van.

[ Szerkesztve ]

(#10942) nightshadow válasza jegenye77 (#10940) üzenetére


nightshadow
veterán

Nem is a színekkel van bajom,bár azt is fakóbbnak látom mint a C6000-en.
A mozgásoknál az elmosódás ami nagyon zavar.

Megnézted, hogy milyen paneles a tévé? Lehet kifogtál egy CMO panelest. A CMO panel jóval gyengébb, mint a Samsung vagy AUO panel.

37"-ban egyáltalán nem gyárt panelt a samu?

Nem. Ebben a méretben AUO panel szokott lenni.

Vagy azért tűnik rosszabbnak a képe mert nagyobb a mérete?Jobban előjönnek a hibák mint a 32-esen?

SD adásnál szerintem ez is közrejátszik.

(#10943) jegenye77 válasza nightshadow (#10942) üzenetére


jegenye77
addikt

Eddig nem néztem meg direkt a panelt.Mondom ha nincs bajom vele akkor nem érdekel.
Az oldalán AO1 van a matricán.A szellőzőn még nem néztem be.De este megnézem.
Hány napig gondolhatom meg a vásárlást internetes rendelésnél?Úgy értem vissza adhatom különösebb ok nélkül a tv-t?Mert meghibásodás nincs,csak nem tetszik ez a típus nekem.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#10944) nightshadow válasza jegenye77 (#10943) üzenetére


nightshadow
veterán

8 napon belül indoklás nélkül visszaküldheted internetes vásárlás esetén.

(#10945) jegenye77 válasza nightshadow (#10944) üzenetére


jegenye77
addikt

Ha visszacserélném egy 40"C5000 et tudnék venni az árából.C6000-hez képest ez mennyivel másabb?Mi lehet a különbség közte?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#10946) CHROMED7


CHROMED7
tag

Hi!

Újabb kérdés. Múlt héten ugye befigyelt egy c8000-es LCD a nappaliba. A Fejhallgató mizérián túltettem magam, veszek külső hangrendszert, aztán abba bedugom majd. No problemo.
Kapott netet is a TV, hagy örüljön :)
Ha már van net, gondoltam próbáljunk egy youtube-ot. Műxik, viszont úgy vettem észre, hogy hiába néznék fullhd 1080p-s videót, a TV-n kockás a képe, monitoron meg tűéles. Olyan, mintha nem a HD verziót töltené, hanem csak valami közteset, esetleg 720p-t.
Be lehet valahogy kapcsolni, hogy mindenképp az elérhető legjobb minőségben szedje a videót?
A youtube appot tegnap töltöttem le a SamsungAppStore-ból, szóval elvileg az friss...

A másik, hogy az alkalmazásoknál a fenti sorban levő 5 alkalmazást hogy tudom lecserélni?
samsung sports, index, yahoo,stb van itt, de én a lenti listából akarnék ide "felemelni" 1-2-3 cuccot. Any idea?

Thx!

(#10947) Voice24 válasza tigipuf (#10927) üzenetére


Voice24
őstag

Így vagyok ezzel én is. Majd valamikor ősszel jutok oda, hogy tévét tudok cserélni, de ahogy olvasgatom itt a fórumokat, tapasztalatokat gyűjtve, elég távolra került tőlem a Samsung mint márka. Ez a panel-mizéria tényleg elég inkorrekt. Nevetséges, hogy azon kell harcolnod és agyalnod, meg mindenféle kém-trükköket bevetned, hogy ugyanazért az árért ne sz@r, hanem jó tévét kapj. Nem hiszem el, hogy nem tudná megoldani egy ekkora cég, hogy egy adott típusba, mondjuk C650 a példa kedvéért, csak egyféle panelt rakjon. Az olcsóbb kategóriába pedig tegye egységesen a gyengébbet. De így játszadozni, nem fair dolog.
Kicsit sarkos példa, de olyan ez a dolog, mintha Mercedest akarnánk venni, de ha nem figyelünk kellően a vásárlásnál, könnyen kaphatjuk akár Opel vagy Trabi motorral is. Mégpedig ugyanabban az árban, mindenféle árengedmény nélkül.

(#10948) Martintailor válasza Voice24 (#10947) üzenetére


Martintailor
csendes tag

Sziasztok!

Én is elmerültem ebben a panel mizéria dologban, vettem is egy c650-et, mint otthon kiderült cmo panel van benne. Először bosszankodtam is (rohadt pipa voltam), mert nekem is beleültették a fülembe a bogarat, hogy az egy rakás ... Aztán állítgattam, elégedett vagyok a képével, oldalról nem kék a fekete, nincs pixelhiba, nincs felhősödés, teljesen rendben van, örülök neki. Aztán rákerestem a panelos történtre, valaki a samuval szereltet hozza problémásnak (felhősödés, kékes a fekete, pixelhibák), van aki a másikat. Sőt valaki írta külföldi oldalon, hogy ideje lenne eljönnie az időnek, hogy a cmo-sat igenis elfogadják az emberek, mert legalább olyan jó, mint a samu. Szóval bennem jelenleg az a kép él, hogy ez egy erősen túlreagált dolog, ha veszel egy c650-et például, szerintem nem megengedhető egy ekkora cégnek, hogy egy c akárhányasnak megfelelő gyengébb tv-t kapj ugyanazért az árért, magyarán átverjen. Aki belement teljes mélységeibe a dolgoknak, kérem linkeljen tesztet, mérési eredményeket (konkrétabb bizonyítékot) a panel problémáról, mert ez a szájról-szájra terjedő dolog egyre nagyobb, bizonytalanabb méreteket ölt. Csak hogy megnyugodhassunk vagy még jobban felhúzhassuk magunkat :)

[ Szerkesztve ]

(#10949) Kuha87 válasza BBéci (#10938) üzenetére


Kuha87
csendes tag

Természetesen nem a talpával akarom feltenni :)
Csak ahol néztem a méretet, talppal együtt volt megadva 25 centi. de ha a talp lejön, és rámegy a fali konzol, sztem max 20-21 centire jön ki.

"de az sd adást nézve elkeseredek."

ahhaaaa. akkor megnyugodtam. elenyésző sd-adást fogok én ezen majd nézni. Meg SD-től nem leeht csodát várni, (gyakorlatilag 720x576 a felbontás még dvd-esetén is. nemhogy egy dvdripnél. és ezt felnagyítani fullHD 1080p-re, mondjuk 40"-nál, hát én ekkor nem várnák el túl szép képet.
Egyik ismim 32"-os lcd HDready samuján is ocsmány a tv-adás.

Csatlakozom Martintailor-hoz. Én [ezt] találtam.

Akor melyik is a legjobb panel? esetleg egy sorrendet ha kérhetnénk vki hozzáértőtől.
köszi előre is!!

(#10950) botiking válasza Martintailor (#10948) üzenetére


botiking
csendes tag

Íme egy link:

http://www.avforums.com/forums/lcd-led-lcd-tvs/513056-actual-panel-comparison-cmo-auo-s-pva-r87-r88.html[link]

Bár sajna ez sem teszt, csak vélemény, de azért meggyőző. :)

[ Szerkesztve ]

botond

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.