Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) jegenye77 válasza bandi007 (#11949) üzenetére


jegenye77
addikt

Nekem volt ilyen tv-m.Tökéletesen meg voltam vele elégedve.
De mielőtt megveszed,nézd meg mennyire felhősödik!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11952) sityupityu válasza lucifer15 (#11950) üzenetére


sityupityu
veterán

Tehát akkor többen is vagyunk :(( Te próbáltad kitörölni az alkalmazást? Ha igen akkor engedte?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#11953) kokobe válasza BBéci (#11941) üzenetére


kokobe
senior tag

Köszi szépen, és jogos is mivel a mélység is megvan és a tárgyak is frankón kijönnek :R

<---AMD___ATi--->

(#11954) jimmy0520


jimmy0520
csendes tag

Sziasztok!
A sógoromnak egy LE32B530P7W Samu tv-je van és arra lennénk kiváncsiak,van e valakinek tudomása arról,hogy a hátsó service USB portot filmlejátszásra hogyan lehetne rávenni.A tv-én a legújabb fw van,amit a samu honlapjáról lelehetett tölteni.
Köszi!

(#11955) lucifer15 válasza sityupityu (#11952) üzenetére


lucifer15
tag

A "kuka jel" nem aktív igy nem lehet törölni. Viszont a gyerekzár aktív pedig én nem aktivizáltam. Jelszót kér de ilyen nincs.Remélem mielőbb javítják a hibát.

(#11956) sityupityu válasza lucifer15 (#11955) üzenetére


sityupityu
veterán

Detto ugyanez van nálam is! Elég érdekes!

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#11957) tigipuf válasza jimmy0520 (#11954) üzenetére


tigipuf
senior tag

Hát az az igazság,hogy legkönnyebben úgy ha valamelyik hdmi csatlakozón csatlakoztat hozzá egy médialejátszót illetve egy pc-t.
Vagy van a kissé nehezebben járható út az általad is említett service részére fenntartott usb-n keresztül,sehogy. :N szvsz

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#11958) vlevi válasza jimmy0520 (#11954) üzenetére


vlevi
nagyúr

Vagy samygo firmware, de ha nem vagy jártas a témában akkor inkább ne :)
Médialejátszós topicban mostanában a Himedia 200B a sláger, talán a 10 ezres ára miatt. Nomeg azért is, mert állítások szerint mindent visz.

(#11959) daniel2121 válasza HoReSz1975 (#11933) üzenetére


daniel2121
senior tag

Be is b...na ha nem ismerné fel.

(#11960) nicu71


nicu71
addikt

csatlakozom a youtube problémán rágódókhoz!nálam is frisssités volt és azóta ...nem megy!!! :F én is arra gondoltam hogy kitörlöm és ujrarakom,kiváncsi vagyok nekem sikerüle..ha nem, akkor bizti a samsung hamarosan orvosolja.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#11961) wwenigma válasza nicu71 (#11960) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nekem jo ideje nemmegy a kedvencek resz, nem csatlakozik a fiokomban elmentettekhez...

Illetve ismét megkérdezném ezt , immáron harmadjára... legalabb annyit böfögjetek mar, hogy "azzal cseszed el amivel akarod, te barom"....

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#11962) tibiska válasza wwenigma (#11961) üzenetére


tibiska
csendes tag

Ennél nincs is jobb: http://www.shopmania.hu/barkacsolas/p-magasnyomasu-moso-sterimo-gude-ghd-100-11608499 :) :DD

(#11963) gyugyo79 válasza wwenigma (#11961) üzenetére


gyugyo79
addikt

A hama biztos jó a másik linket nem láttam, a lényeg, hogyha olyat, ne amiben van alkohol (kis koncentrációban amúgy se oldja le a felső réteget de jobb félni mint megijedni).

Régebbi tft monitorokat én én simán clean el le szoktam takarítani DE amelyiken már van speciális réteget azokat inkább nem mivel a kézikönyvben is írják már azoknál, hogy ne és a neten is olvasható, hogy nem véletlenül írják ezt.

Ha nem törlőkendő hanem spray akkor mindig a törlő papírra, kendőre fújd először ne a kijelzőre itt is jobb félni mint megijedni alapon, hogy véletlenül se csurogjon be semmi a kijelző és a káva közt lent valami az elektronikához.

(#11964) szombatitomi válasza sityupityu (#11942) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Nekem ugyanez van tegnapelőtt óta 46C650-en. :Y

(#11965) Anonymus23 válasza wwenigma (#11961) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem otthon a Victoria van, de már évek óta, ki is száradt, de van hozzá ugyanez a márka LCD tisztító folyadék, azzal szoktam benedvesíteni, mint már előttem írták, NE az LCD-re szórj a folyadékból, hanem a kendőre, és úgy tisztítsd. Ez jó a kávára, illetve minden más részére is.
Nekem az előző Samu monitorhoz befolyt alul, nem elektronikusan tette tönkre, hanem egy gyerektenyérnyi helyen szépen a rétegek közé szépen felkúszott, le is cseréltem miatta a monitort.

;) - The Power of the Light Side

(#11966) sityupityu válasza wwenigma (#11961) üzenetére


sityupityu
veterán

A Hama-nak jó minöségű tisztítói vannak,érdemes olyat venni amihez törlőkendőt is adnak. Mondjuk én még más gyártók termékein sem láttam hogy alkoholt tartalmazott volna,amit kifejezetten lcd tisztítására adtak ki. Aztán lehet hogy van olyan. Egyébként azt a Hamat amit most használok simán rámerem fújni a kijelzőre,mert olyan sűrű hogy az nem folyik onnan sehova. :D

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#11967) Isce válasza VINIKOR (#1928) üzenetére


Isce
csendes tag

DivX VOD

Jogvédett dvix tartalmat letöltesz a netről azt engedi lejátszani ha regisztrált a készülék.
Ha nem regisztrált, akkor a készülék kiírja hogy nem lejátszható formátum vagy hibás.
Ez csak a jogvédett tartalmakra vonatkozik! Nem levédett divx-et minden esetve lejátszik.
Samsung le46c530, firmware 2011 :C :C

[ Szerkesztve ]

(#11968) wwenigma válasza gyugyo79 (#11963) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Köszönöm a válaszokat, akkor jol gondoltam hogy erdemes a HAMA-ban bizni ilyen téren. Holnap le is pucolodik a TV szépen. :K

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#11969) dezso73


dezso73
csendes tag

Sziasztok!

Most vettem egy Samsung Story Station-t (1,5 TB, USB3), ami NTFS-re volt formázva gyárilag, de a Samsung UE32C5000QW TV nem ismerte fel. Felosztottam 2 partícióra, de igy sem ismeri fel. Tud esetleg valaki segíteni, hogy mi lehet a gond?

(#11970) mgyalu


mgyalu
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy a Samsung LE46A786 tévén firmware t akartam frissíteni, le is szedtem a gyári oldalról. De frissítés közben megfagyott. A leírásban az volt ha 10 percig semmi, akkor áramtalanítás, mert a frissítés ideje kb 30 sec.
No azóta se kép se hang. Bekapcsol, de nagy feketeség.

Valami ötlet erre? Vagy marad a szerviz?

mgyalu - 1 nap kitiltás - warezre valo felbujtas (iGO for android)... Ki érti ezt!?

(#11971) BBéci válasza dezso73 (#11969) üzenetére


BBéci
titán

Az biztos, hogy nem az NTFS a baj. Próbáld ki a lehető legrövidebb, ferritgyűrűs USB kábellel!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11972) Cholard


Cholard
tag

Üdvözletem!
Véleményért/tanácsért jöttem a fórumra, mivel szeretnék LCD TV-re váltani. A gyerek szinte mindig külső vinyóról néz meséket, de nem lenne gond, ha az analóg jelet is tűrhetően jelenítené meg (mint egy TV). Van hálózat a lakásban, vezetékes is és Wifi is. Jelenlegi TV-hez egy Asus O'play van kötve, azon van Lan is, tehát megoldható, csak az + eszköz. Kérdés, hogy az alábbiak közül melyiket javasoljátok:
-SAMSUNG LE-32C530 (ez a belépő, ezt néztem ki legelőször még anno, egyben a legolcsóbb is, de ha megéri, befektetek a minőségbe)
-SAMSUNG LE-37C550
-SAMSUNG UE-32D5000
-SAMSUNG LE-32D551

Előre is köszönöm a hozzászólásokat!

"A világegyetem két leggyakoribb eleme: a hidrogén és a hülyeség..."

(#11973) nightshadow válasza Cholard (#11972) üzenetére


nightshadow
veterán

Érdemes inkább a 100Hz-sek közül választani szerintem:
- 32c650 [link]
- 32c630 [link]
- 32ex500 [link]

[ Szerkesztve ]

(#11974) BBéci válasza nightshadow (#11973) üzenetére


BBéci
titán

Típusokat illetően egyetértek, de a mérettel már nem, mert a 32 colos nagyon pici.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11975) dezso73 válasza BBéci (#11971) üzenetére


dezso73
csendes tag

És hol lehet ilyen kábelt venni? (Kerestem a NET-en, de nem találtam.)
Ja és a vinyó felőli csatlakozó más, mint amilyeneket eddig láttam.
Olyan mint az alábbi linken:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#11976) Cholard válasza nightshadow (#11973) üzenetére


Cholard
tag

Köszönöm a tippeket!
Méegy kérdés: a hátul lévő USB csatira is köthető külső vinyó? Onnan is lejátszhatóak a filmek, vagy csak az oldalsóból?

"A világegyetem két leggyakoribb eleme: a hidrogén és a hülyeség..."

(#11977) nightshadow válasza Cholard (#11976) üzenetére


nightshadow
veterán

Például a C650 esetében a HDD-ét az oldalt lévő USB1-re kell kötni.

[ Szerkesztve ]

(#11978) sityupityu


sityupityu
veterán

Ma frissítette magát a you tube és működik. Viszont továbbra sem lehet kitörőlni az alkalmazáslistából ha úgy döntenék?!

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#11979) vlevi válasza nightshadow (#11977) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Például a C650 esetében a HDD-ét az oldalt lévő USB1-re kell kötni."

Ez csak a 2.5"-sre igaz. A 3.5-es vinyót meg tudja hajtani a másik USB-ről is. Gondolom a másik több áramot hajlandó leadni azért, hogy a külön táp nélküli 2.5"-s vinyókkal ne legyen gond.

(#11980) BBéci válasza dezso73 (#11975) üzenetére


BBéci
titán

Ha a hozzá mellékelt kábellel dugtad össze, akkor a hosszával nem lehet baj.
Semmilyen tartalmat nem ismer fel, ami a merevlemezen van? Mit ír ki, amikor indítod a médialejátszást?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11981) gabeez1


gabeez1
csendes tag

Hi! Par napja vettem Samsung LE40C650 tv-t. Minden jo benne meg vagyok elegedve de lenne itt egy hiba. Az elso ket nap hibatlanul futott rajta a youtube, harmadik napon elinditottam es magatol updatezte (frissitette) magat a youtube internetrol, es azota nem megy :-/ nem tudjatok mi lehet a gond esetleg hogyan orvosolni?? koszii

(#11982) Erzsébeti válasza gabeez1 (#11981) üzenetére


Erzsébeti
tag

Ne izgulj! :)

Próbáld meg ma is.
Lépjél be oda, és megint frissíteni fog.

Gondolom valamit elk*rtak az előző frissítésnél, mert nekem is, de itt többeknek is volt ezzel gondja 2-3 napja, de nekem tegnap amikor rápróbáltam akkor újra frissített, és innentől ment rendesen.
Szal, szerintem kijavították a hibát.

(#11983) dezso73 válasza BBéci (#11980) üzenetére


dezso73
csendes tag

Fel sem ismeri. Nem jelenik meg a választható bemeneti források között. Ha Média lejátszóra kapcsolok, azt írja, hogy "Nem található külső tároló eszköz. Ellenőrizze a kapcsolat állapotát." Egy 500 GB-os SAMSUNG S2 (2,5") külső vinyóval viszont teljes jól működik.

(#11984) cápaFeri


cápaFeri
csendes tag

40C650 -em van, tegnap este nekem is frissített amikor youtube-ra léptem, de utána is ment szépen.
Kérdésem lenne: normális, hogy a csatornaváltás eltart 3-4 másodpercig ezen a tv-n? Benyomom a kívánt csatornagombot, majd 1-2 másodperc múlva elsötétül az aktuális adó, kijelzi a kívánt csatornát a bal felső sarokban, majd amikor valami betű-szám kombinációs kódot rak mellé a kis kereten belül a jobb felső sarokba, utána jön csak be a csatorna a hanggal együtt. Mindez jópár másodperc. nem hatalmas probléma, csak nekem kicsit lassúnak tűnik.
Olvasom, hogy kell valami spéci képernyőtisztító ehhez a tv-hez. Amíg nem szutykos, addig alap, hogy a hozzá adott kendővel csak a porszemcséket letörlöm róla, de akkor felejtős a régi jó clin-es rongy? Van valami bevonat-szerűség ezen a képernyőn, (nem csak egy sima üveglap?) ami miatt nem lehet úgy tisztítani, mint más monitorokat?
Köszi!

(#11985) cápaFeri


cápaFeri
csendes tag

Töki jó, hogy a leírásában semmi nincs a készülék tisztításáról.....:-((

(#11986) sityupityu válasza cápaFeri (#11984) üzenetére


sityupityu
veterán

Nekem nem tart ennyi ideig a csatorna váltás. Kb 2mp,és nem írogat ki semmien kódokat.
Amit adtak hozzá kendőt az természetesen jó hozzá,de szerintem a sima port sem ajánlatos szárazon törőlgetni! :Y

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#11987) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Sziasztok!

Tudom nem mindennapi tv, de az aláírásomban lévő "nagy dög samu tv, potom" 1 millióért vihető. Érdeklődni pü-ben. Csere nem érdekel, csak kp.

Kösz a lehetőséget.

Üdv :R

(#11988) gabeez1


gabeez1
csendes tag

Hat nekem azota sem frissitette a youtubot, es azota sem megy :( nem lehet valahogy manualisan frissiteni? vagy vmit csinalni vele?

(#11989) aag


aag
őstag

Olyan gondom van a tévémmel (LE40C530F1WXXH), hogy ha egy digit-adást beállítok 4:3-ra, egy csomó más is azzá válik. Aztán vissza 16:9-re és visszaáll a többi is. Most mi ez? Hiba, vagy én vagyok tudatlan? :F

(#11990) BBéci válasza dezso73 (#11983) üzenetére


BBéci
titán

Próbáld ki egy másik tévével, ha az sem ismeri fel, akkor hibás a merevlemez, vagy a kábele.

(#11989) aag
Normálisan működik a tévéd.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11991) aag válasza BBéci (#11990) üzenetére


aag
őstag

OK, megnyugodtam, hogy nem hibás, de hogyan kell megoldani ezt a problémát?

(#11992) BBéci válasza aag (#11991) üzenetére


BBéci
titán

Nem probléma! :N
Mindig azt a képarányt választod, ami neked legjobban tetszik, illetve ami az adáshoz illik.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11993) Brave_86


Brave_86
aktív tag

Hello

Segítségre lenne szükségem!
Samsung Pc Share Manager mindig ezt a hibát dobja!

Most kezdte el, kb 2-3 hónapja már tökéletesen működött, szóval nem értem most miért csinálja ezt!

Újratelepítettem már a megosztó programot is! Érdekesség, hogy a mappát megossza, de a mappákban nem lát semmit utána!

Előre is köszi.

Peti

(#11994) Kreash


Kreash
aktív tag

Hali.
Tudnátok ajánlani valami full hd tv-t 100 000 Ft alatt.
Legalább 32" -s legyen, ha lehet usb keresztül mkv-t játszon le.

Samsung LE32C530-t szemeltem ki eddig meg a Samsung LE32C550-t.
Ezek megérik az árukat?
76illetve 84 ezer Ft tól vannak
Külsö vinyórol viszik normálisan a filmeket?

Vagy esetleg 1 médialejátszós kombó jobb lenne?

(#11995) BBéci válasza Kreash (#11994) üzenetére


BBéci
titán

Mindkettő megéri az árát, jól járnál velük, bár én 50 hertzes tévét nem szívesen nézek.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11996) Brave_86 válasza Brave_86 (#11993) üzenetére


Brave_86
aktív tag

A filmre (fájl) tömörítés után 1980-as módosítási dátum került. ^^
Megoldottam, mkmerge-el! (add, start muxing és meg lehetett osztani)
Ha valakinek hasonló gondja lenne, nekem így sikerült!

(#11997) UBO


UBO
csendes tag

Hi!
samu c650-em van és van egy olyan gondom hogy ha médialejátszón nézek filmet és közben megnyomom a menü gombot akkor visszaugrik a tv módba tehát (rtl, tv2, stb...) namármost én akkor h tudom beállítani az ideális képbeállítást hogyha itt csak a háttérvilágítást, fényerőt és kontrasztot tudom állítani (tools gombbal) mivel menü gomb megnyomásával visszaugrik az adásokra:( akkor csak ott kell beállítani a speciális beállításokat meg a képopciókat? és az lesz érvényes médialejátszáskor is? vagy itt vmi gigszer van nálam??? eddig azt hittem h ez így van csak láttam egy videót d6000 ről (igaz az led) de ott média módban is bejött a menü!!!
akkor most hogy van ez? hibás a szoftver vagy ami ezt kezeli?

(#11998) djxp01


djxp01
senior tag

Samsung UE46C6000 TV-re váltok majd hamarosan, esetleg valami vélemény van valakinek róla?

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2005-07-05

(#11999) HofiZoli


HofiZoli
senior tag

Sziasztok guruk!

Segítségeteket, tanácsotokat kérném.
2-3 héten belül tv vásárlását tervezem.
Azt már eldöntöttem hogy samu lesz, led, 24-26 coll, full hd. Tudnátok konkrét típust ajánlani, max 110 ezer pénzem van rá.

Válaszokat előre is köszönöm!

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#12000) daniel2121 válasza HofiZoli (#11999) üzenetére


daniel2121
senior tag

Hát akkor inkább 32-est vegyél, a 32c650 bőven belefér ebben az árba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.