Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10151) ALI_G


ALI_G
veterán

A 3xxx-es verziós firmware mivel tud többet mint a 2xxx-es?

(#10152) magyarl válasza snefftamas (#10150) üzenetére


magyarl
tag

hm, látom a tavalyi C650-es a tutinyerő a sok EdgeLed-es megoldással szemben, de a D5500 az nem EdgeLed-es, ugye? Vagy a C650-es ezt is veri képminőségben?

SONY KDL-43W755C

(#10153) snefftamas válasza magyarl (#10152) üzenetére


snefftamas
aktív tag

Ha minden igaz majdnem mindegyik idei modell edge ledes de a Samu honlapján biztos fennt van. A sima Ccfl mindig jobb mint az edge ledes meg persze olcsóbb is. Kepminoseg terén az egyenletesebb megvilágítás miatt.

Eleg vékony úgyhogy valószínű edge ledes.

[ Szerkesztve ]

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#10154) hunpyro


hunpyro
csendes tag

sziasztok!

Ki milyen Samsung TV-t venne most? Nem tudok dönteni: sokan szídják az edge led-et, sokan már a sima led-et is, de a régebbi típusok viszont nyilván sok mindenben rosszabbak, mint az újak. A lényeg: minimum 55 collost szeretnék, 3D nem fontos, de az mondjuk fontos lenne, hogy ne fizessek havi 5 rugóval nagyobb villanyszámlát :) Főleg fulldh filmekre és elvétve (hd) televíziózásra használnám.

Megnéztem az új D modelleket, dizájnra nagyon tetszetősek és azt mondják, hogy a d7000-nél és a d8000-nél már a bevilágítás sem olyan drasztikus, de egyelőre csak 7000-est látam élőben, de azt sem sötét helységben, szóval nem nagyon tudtam eldönteni.

Vagy lehetne 2010-es C, vag esetleg 2009-es B modellből valamelyik, de hajlamos vagyok a régebbi típusokat hanyagolni, kivéve, ha valaki aki tényleg ért hozzá, meggyőz az ellenkezőjéről :)

Üdv!

I am the firestarter... :)

(#10155) gyugyo79 válasza hunpyro (#10154) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ha tényleg arra használnád csak amit írtál és igényes vagy nagyon a képminőségre akkor én a helyedben szétnéznék a plazma tv-k közt is és jobban utána olvasnék ha csak a plazmák fogyasztása miatt szeretnél lcd-t (2011 van rengeteget fejlődtek ne az 1000 éves plazmákról olvass és ne olyanoktól akik hallották hogy valaki hallotta...). Arra amire te használnád a tv-t nem biztos, hogy akkora a fogyasztás különbség mint amennyivel szebb a kép és elgondolkoztató, hogy az a minimális havi + nem e ér annyit.
Persze lehet sokaknak számít de nagy vonalakba ha napi 6 órát nézed és 100 W -al eszik többet (már ha eszik ennyivel többet de legyenek extrémebb számok) óránkét akkor az cirka 18 kW egy hónapban ami még mindig nincs havi 1000 Ft. Én ennél többet kávézok el egy héten. 2-3 évi használat után is a különbség akár 2 tv típus közti árkülönbséget se éri el stb stb.

(#10156) hunpyro válasza gyugyo79 (#10155) üzenetére


hunpyro
csendes tag

Köszönöm a választ!

Nézegettem a plazmákat is, de szinte az összes plazmatv "villog". Nem tudom miért, sok ismerősöm ezt nem is látja, de én látom - főleg ha a tv fölött elnézek a távolba - hogy iszonyatosan villognak, kb. a régi CRT tv-khez tudnám őket hasonlítani. Nekem meg ettől megfájdul a fejem. Elég sokat ülök (jó minőségű) monitor előtt naponta - lehet, hogy érzékenyebb a szemem az ilyesmire.

Persze nem biztos, hogy az összes gyártó összes modelljénél megvan ez a villogás, mert ennyire valóban nem ismerem a plazmákat, de gyakorlatilag én eddig főleg emiatt tartottam magam távol a plazmatévéktől.

I am the firestarter... :)

(#10157) snefftamas válasza hunpyro (#10154) üzenetére


snefftamas
aktív tag

Szia!

Ha már ekkora tvt veszel akkor nem mindegy a villanyszámla? :) Ezek min 500K kerülnek most ami jó vétel van az a samsung LE55C650-es.

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#10158) hunpyro válasza snefftamas (#10157) üzenetére


hunpyro
csendes tag

Mondjátok már el, hogy miért ajánl mindenki CCFL-t a LED helyett? :) Tényleg ennyivel jobb a képminőségük? Állítólag a D7000, D8000-ben már szinte tökéletesen megoldották a bevilágítást, stb.

[ Szerkesztve ]

I am the firestarter... :)

(#10159) bakító


bakító
csendes tag

Szeretném kérdezni, hogy a samsung c650-eseken ez a kép a képben funkció jól működik? :U

(#10160) istvanszucs válasza lexuska (#10137) üzenetére


istvanszucs
tag

Megvan mi volt a probléma... valamiért nem tetszertt neki, hogy numerikusan adtam meg a widgetlist.xml-ben az ip címet... Most már majd minden működni látszik. Az egyetlen gondom, hogy nincsenek ikonok a .rar-ból ki- majd visszatömörített wideteken.
Ha valaki tud súgni annak örülnék, de ezzel együtt tudok már élni. Egyébként a legtöbb widgetet eddig ezen az oldalon láttam... http://www.lacibogi.ic.cz/widgets/

jó böngészést.

(#10161) T.ati válasza hunpyro (#10158) üzenetére


T.ati
tag

Én sem értem, szvsz élesebb, kontrasztosabb képe van van egy ledes tv-nek. És elvileg nem is fog úgy öregedni a háttérvilgítás, bár erről még nincs kellő tapasztalat.

Laikusként nem látok normál (tehát nem teszt) képen felhősödést (én D7090-est, D8090-est néztem), jó tv-k ezek. A plazmával kapcsolatban igazad van, pl. a Panasonicon előhívjuk a menüt, és úgy vibrál, szerencsés aki ezt nem látja.

Ezzel a véleménnyel nem a plazmásoknak akarok nekimenni, de engem is zavar a vibrálás.

(#10162) villamos válasza bakító (#10159) üzenetére


villamos
őstag

Csak külső forrással tud pip -et, mivel egytuneres.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#10163) snefftamas válasza T.ati (#10161) üzenetére


snefftamas
aktív tag

mindegyik techológiának van előnye hátránya, alapvetően a háttérvilágítás egyenetlensége e ledes tvk legnagyobb hibája. edge led esetén ezt soha nem lesz kiküszöbölve, még a full ledes lg8500 is szenved a felhősödéstöl. Képminőség nem jön ki a bemutató terembe, áruházba, otthon este kell megnézni. Az árakról nem is beszélve a Ccfl-ledes. Sajnos az összes lcd tv szenvedhet felhősödéstől bármelyik, a ledes hajlamosabb rá, és a felhősödés nem is nagyon róható fel hibának és cserélni sem kötelesek miatta.

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#10164) lexuska válasza istvanszucs (#10160) üzenetére


lexuska
csendes tag

Ikon nekem sincs, sőt ha telepítek egy újat, a régit kitörli. A Skype.zip elég érdekes. Alig van valami benn, csak iconok, meg egy xml. Olyan mintha bent lenne a tv-ben, csak előhozza.

[ Szerkesztve ]

(#10165) vlevi válasza villamos (#10162) üzenetére


vlevi
nagyúr

Tudtommal pont fordítva. Ha nézel valamit, pl. HDMI-ről, akkor tudja kis képben megjeleníteni az antennával fogott adást. De azt pl. nem tudja, hogy SCART-on jövő adás mellé antennás, vagy HDMI-n jövő adást kirakjon :(

(#10166) nightshadow válasza hunpyro (#10158) üzenetére


nightshadow
veterán

Állítólag a D7000, D8000-ben már szinte tökéletesen megoldották a bevilágítást, stb.

E két teszt nem erről árulkodik:

- D7000 [link]
„The display in the D7000 we tested had a problem with evenly distributing brightness. This phenomenon, known as clouding, or the Mura effect, is particularly strong in the corners and at the centre of the screen, as you can see in the photo above.” (Kép a tesztben található.)

- D8000 [link]
„Unfortunately, these excellent results are somewhat spoiled by the presence of some very visible clouding. This problem is mostly visible against a dark background, and it's particularly annoying when you're watching a film with black bars above and below the picture. During our tests, it even effected dark greens and blues. It's all the more disappointing on the D8000, which is supposed to be Samsung's new flagship.” (Kép a tesztben található.)

Ellenben a szintén 2011-es CCFL-es Sony, ami egyben az utolsó mohikán a Sony-k közül, amely ezt a technológiát képviseli, cloudingtól mentes:
-CX520 [link]
„No clouding on the version we tested”

Mondjátok már el, hogy miért ajánl mindenki CCFL-t a LED helyett?

Szerintem a fent leírtak miatt.

(#10167) istvanszucs válasza lexuska (#10164) üzenetére


istvanszucs
tag

Az hogy egy installálásnál törli a korábbiakat, az így van kitalálva. Mindegyik widgetnek amit használni akarsz benne kell lennie a widgetlistben a szinkronizációkor.

A skype-pal kapcsolatban ez nekem is feltűnt. Szerintem pontosan erről van szó. Benne van a TV-ben csak nincs hozzá interfész. Állítólag a 650 firmwareje lényegében azonos a drágább szériákkal. A NetPlayert sem értem, ami a lengyel siteon van, az is nagyon pici.

Mostanra nagyjából összeállt a widgetlista amit használni szeretnék, csak egy két widgettel van gondom.
A google calendar widgetnél nem sikerül megadnom a usernevet/passwordot, hálózati hibára panaszkodik.
A widget managert meg nem sikerült elindítani.
Az amerikai AP hírek widget jó lenne, de nem találtam meg egyik letöltő helyen sem.
Meg az ebay widget is jó lenne, bár az asszem yahoo widget, azokat nem tudom hogy lehet letölteni.

Összeszedtem a legjobbakat azok közül amelyeket sikerült összegyűjteni. Ha érdekel írj priviben és megadom az ip címemet.

Most már csak jó xml filmek és TV csatornák kellenének, magyar angol és francia nyelven. :-)

[ Szerkesztve ]

(#10168) snefftamas válasza hunpyro (#10158) üzenetére


snefftamas
aktív tag

Ha jó ár/érték arányt akarsz akkor egyértelmően a samsung LE55C650(MVA panel van benne) baromi olcsó most, 500K indult annak idején. Ha több pénzt szánsz rá én a Sony KDL-55EX500 (Samsung spva panel van benne) vagy 60EX500 (ez még jobb Sharp panel van benne). Vennék.

De ha gondolod nyugodtan vegyél 700K-1millás tvt és nézd a foltokat rajta :)

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#10169) azozo válasza istvanszucs (#10167) üzenetére


azozo
senior tag

Szia :)

Pár darab rendezetlenül
OnlineTV:

https://sites.google.com/site/azozotv/rss/tvstream.xml

Filmek (Megavideos):)

https://sites.google.com/site/azozotv/rss/mozi2.xml

Online radiok:
https://sites.google.com/site/azozotv/rss/radio.xml

Jó lenne összedolgozni :)

Nekem is kellene MIlyen widgeteket állitottál össze ?: :

(#10170) gyuluskám


gyuluskám
tag

Üdv...

Olyat kérdeznék,hogy ezt tudnám használni a LE40B620 tévémhez?

DLNA működne ezzel a cuccal?[link]

köszönöm előre is ! :R

[ Szerkesztve ]

(#10171) nightshadow válasza snefftamas (#10168) üzenetére


nightshadow
veterán

Az igazi kérdés az lesz, hogy amikor végleg kifutnak a tavalyi típusok, akkor melyiket lesz érdemes venni a középkategóriában, ahol idén eltűntek a CCFL-esek.

(#10172) HXY


HXY
addikt

Sziasztok!

Vettünk a nagymamámnak egy LE32C530F1 -et 85e-ért,
amit a Speedshop-ból rendeltük, ők meg Angliából importálták.

Hogy tudnám megnézni a szerviz menüt, hogy milyen panel van benne?

A digitalversus.com-on azt olvastam, hogy elveszik a gar, ha a szerviz menübe belépek.
Tárolja ezt valahol a készülék, hogy én oda beléptem?
Vagy csak akkor derül ki, ha bevallom, vagy valamit elállítok ott?

(#10173) villamos válasza vlevi (#10165) üzenetére


villamos
őstag

Teljesen mindegy, a pip alatt általában azt szokták érteni a felhasználók, hogy egyszerre két adót néz a tévén. Ez viszont nem megy, mivel csak egy tuner van.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#10174) vlevi válasza villamos (#10173) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az igaz. Azt nem tudja. De az azért mehetne, hogy nézek valamilyen DVD-t, és közben a UPC-s settopbox (SCART-on jövő ) adását kirakhatná. Ehhez 1 tuner sem kell.
Vagy az antennás adás mellé a settopbox jelét. Az is megvan 1 tunerrel, de mégsem csinálja :(

(#10175) SLLaci


SLLaci
csendes tag

Sziasztok!

Van egy 40C650-es TV-m, amivel az a a gond, hogy 1080p-s mkv filmek
lejátszásánál kb csak minden 3.-4. ami hibátlanul megy.
A legtöbbnél elég sokszor megáll a kép, vagy úgy beakad a lejátszásba,
hogy a TV újraindul kis idő múlva magától.
A filmeket NAS-ról játszom le, de USB vinyóról is ezt csinálja.
Tapasztalt valaki hasonlót?

Laci

[ Szerkesztve ]

(#10176) gyugyo79 válasza vlevi (#10174) üzenetére


gyugyo79
addikt

Semminél azért több.Akinél pld. t vagy digi kábel esetleg mindigtv előfizetése van és a többi eszköze hdmi-s az elég jól kituja használni.

(#10177) lexuska válasza istvanszucs (#10167) üzenetére


lexuska
csendes tag

Hát látod erre nem is gondoltam! Persze ezért szinkronizálás. A netplayer-el nagyon szenvedés a filmnézés.

SLLaci

Meg kellen a filmeket próbálni másik tv-n lejátszani. Nem szabadna akadnia. Főleg nem újraindulnia a tv-nek.

[ Szerkesztve ]

(#10178) snefftamas válasza HXY (#10172) üzenetére


snefftamas
aktív tag

nem veszik el a garancia, csak akkor hogyha abban vmit elállítasz és amiatt romlik el a tv.

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#10179) Szilardt


Szilardt
csendes tag

Üdv mindenkinek! Tanácsot kérnék uraim! Van (volt) egy 32C530-asom amin sajna megcsináltam a Hotel Mode-ot, de ezzel eltűntek a Digitális csatornáim, a service menu-be pedig nem sikerült visszajutnom. Gondolva semmi gond majd a factory reset segít gondolattal nyomtam egy resetet csakhogy most se analóg se digitális adásaim nincsenek, csak egy Gyenge vagy nincs jel üzenetem. A szokásos Beállítási varázsló se indult el. Valakinek valami tanácsa?

(#10180) SLLaci válasza lexuska (#10177) üzenetére


SLLaci
csendes tag

Van egy 22C4000 még itthon.
Az többet játszik le hibátlanul, talán 3-ból 2-őt,
de az meg sokszor nem támogatott formátumot ír ki.
Ennél persze csak USB-n tudtam próbálni.
Lehet, hogy a c650 hibás lenne?
Minden más funkció hibátlan benne.
Firmware-t is frissítettem és nem lett jobb.

Laci

(#10181) Szilardt


Szilardt
csendes tag

Na, csak sikerült! :W
Kikapcsolt állapotban: info, menü, mute, bekapcs.
Bekapcsolva: info, menü, mute, 1,8,3. (ezt valamiért nem engedte)

(#10182) tomic


tomic
addikt

Sziasztok!
Érdeklődnék mennyire ajánlott készülék a Samsung 46C 6200 készülék.
Jelenleg 210E ért tudnék beszerezni ,újonnan.

(#10183) szjoci


szjoci
őstag

Erre valaki tud valami okosat mondani? :B

(#10184) Flexy90 válasza SLLaci (#10175) üzenetére


Flexy90
senior tag

Igen!
Nekem volt hogy a divx-be is belefagyott, újraindult, csere lett a vége(szerencsére 3napon belül jelentkezett a probléma)

Xiaomi Fan

(#10185) Minstrel


Minstrel
senior tag

Azt meg lehet valahogy oldani, hogy a forráslista magától eltűnjön egy idő után? Mert vagy exit-et vagy entert meg kell nyomni (32C650). Nem mintha nagy fáradság lenne megnyomni, de hátha van valami beállítás erre amit nem láttam eddig. :)

(#10186) SLLaci válasza Flexy90 (#10184) üzenetére


SLLaci
csendes tag

Köszi

Ez nem túl jó hír, az enyém mér jóval régebben megvan.

Laci

(#10187) ankaz


ankaz
tag

Sziasztok! Olyat tapasztalt már valaki Samsun LE40C650-nél, hogy a képernyő kikapcsol tv nézés közben? A hang megy továbbra is ha csatornát váltok akkor a hang is változik. Reagál mindenre csak kép nincs. Kikapcsolom, utána rögtön vissza és működik minden. Kicsivel több mint fél éves és mostanában egyre gyakrabban csinálja.
Van valakinél ilyen jelegű probléma? Mi lehet a probléma? Mivel nem mindig csinálja érdemes garanciával próbálkozni, vagy várjam meg amíg teljesen megáll.

(#10188) Flashget


Flashget
félisten

Sziasztok.
Bár nem a topichoz tartozik a kérdésem, de hátha tud rá valaki megoldást.

Vettem egy samsung P2470HD monitort amiben van digitális tv tuner (DVB-C/T).
Gondolom ez a tv tuner része nagyban nem tér el a samu LCD tévéktől.
A gondom az, hogy beállítom automatikusan a csatornákat be is hozza szépen az összes digitális és analógot csak ABC sorrendbe rakja. Vagy 100 csatornát. Én megszeretném úgy változtatni a sorrendet ahogy a rendes tv-n van beállítva (12 éves a tv de ott nem gond ezt belőni), de nem találom a megoldást rá. Van kézi hangolás meg kedvencekbe rendezés de olyan nincs hogy a behangolt csatornákat rakjam a megfelelő helyre.
itt a leírás a monitorhoz de nekem nem sikerült rájönni a mikéntre. Gondoltam hátha egyezik a samsung tv-vel ezért kérdeztem itt mert a samsung monitoros topicban nincs rá válasz.

Realme GT Master Edition

(#10189) ankaz válasza Flashget (#10188) üzenetére


ankaz
tag

Szerviz menüt elöhozva, hotel menüben le lehet menteni a készülék firmware-jét pendrivera majd ott egy program segítségével sorba rakni az adókat. Neten többen írták hogy jó lett, nálam eltűntek a digitális adások. Visszatöltve az eredeti mentést helyreállt a rend. 1x próbáltam, ha érdekel megkeresem a progi nevét meg a konkrét menüpontot.

(#10190) jegenye77 válasza tomic (#10182) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem egy elterjedt készülék hazánkban.Még a Samsung honlapján se találtam.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#10191) istvanszucs válasza ankaz (#10189) üzenetére


istvanszucs
tag

Csak a csatornákat kell kiexportálni.
A program a következő: http://www.polskafan.de/wp-content/uploads/samygochanedit/0.42/SamyGO-ChanEdit-win32-x86.zip

(#10192) ankaz válasza istvanszucs (#10191) üzenetére


ankaz
tag

A C650-en nekem is ment, de a p2470-en nem lehet csak csatornákat kiexportálni tudomásom szerint. A SamGO-val csináltam a C650-en és az ott tök jól működött, de a másiknál már nem. Te milyen típuson próbáltad?

(#10193) Flashget válasza ankaz (#10189) üzenetére


Flashget
félisten

Thx.
akkor ez kilőve mert nincs pendrájvom.
szóval lementetted átszerkesztetted visszaraktad és eltüntek a digitális csatornák? akkor ez a megoldás sajna kilőve.

Realme GT Master Edition

(#10194) Flashget válasza istvanszucs (#10191) üzenetére


Flashget
félisten

Thx.

Realme GT Master Edition

(#10195) ankaz válasza Flashget (#10193) üzenetére


ankaz
tag

Van aki azt mondja hogy működik, de nálam nem jött be. Ennek ellenére nincs kizárva hogy te ügyesebb leszel. A sorrend megváltozott, tehát nálam is működött, de csak az analóg jeleknél.
A másik tv-n a sima menüben volt export import az gyönyörűen működött a SamyGo-val.

(#10196) Flashget válasza ankaz (#10195) üzenetére


Flashget
félisten

Ügyesebb? Azt se tudom hogy kell a szervíz menűt előhívni :) De utána járok.
Frissítettem már dvd író, router fw-t, BIOS, vga bios de monitor vagy tv fw-t még ezidáig nem.

Realme GT Master Edition

(#10197) 1egal


1egal
tag

Új firmware!!
Egyenlőre nem látok semmi változást,ha vki felfedez írja be!

(#10198) ankaz válasza Flashget (#10196) üzenetére


ankaz
tag

Kikapcsolt állapotban egymás után ezeket nyomd: {INFO} {MENU} {MUTE} {POWER}
Kilépéshez csak kapcsold ki a tv-t. Fontos hogy 3-4 másodpercen belül érj végig ezeken a gombokon mert ha lassan csinálod nem lesz jó.

Esetleg ezt próbáld ki bekapcsolt állapotban: halkító gomb egyszer lenyom majd enter gomb 10 másodpercig nyomva tart.

(#10199) mephi666 válasza Flashget (#10188) üzenetére


mephi666
nagyúr

én fogtam pár doboz sört és a c5000-esen szépen egyesével sorba raktam a csatornákat... (nálam is abc-be rakta alapértelmezetten) talán menü->csatornák->saját csatornák szerkesztése úton jutottam el és egyesével tudtam megcserélgetni a csatornákat... (aktuális csatorna sorszámát tudtam megváltoztatni: pl ha a 65-öst akartam a 2-es helyre, akkor szólt hogy az már foglalt, de szépen megcserélte őket) időigényes és szöszmötölős volt, de nem akartam exportálni-importálni: manuális módszerrel megoldottam (úgyis csak az volt a lényeg, hogy a magyar adók, sportadók, zenecsatornák és ismeretterjesztők nagyjából egymás mellé kerüljenek)

a 48. oldal lesz szerintem neked is hasznos... :K biztos meg lehet valahogy oldani

én tv-m leírásában így működik (ctrl+c-ctrl+v):
Csatornakezelő opciómenü
(a Csatornakezelő menüben)
1. Válasszon ki egy csatornát, és nyomja meg a TOOLS gombot.
2. Módosíthatja a csatorna nevét vagy számát a
Csatornanév szerkesztése vagy a Csatornaszám szerk.
menüpont használatával.
■■ Csatornanév szerkesztése (csak analóg csatornák esetén):
Saját csatornanév hozzárendelése.
■■ Csatornaszám szerk. (csak digitális csatornák esetén): A
szám módosítása a kívánt számgomb megnyomásával.

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10200) Flashget válasza mephi666 (#10199) üzenetére


Flashget
félisten

Tudtam, hogy bennem a hiba és elővettem 1 doboz sört (amúgyis meleg van)meg a kinyomtatott leírást és gondoltam nem lesz nehezebb mint anno sok éve az érettségim :D
És eljutottam ahhoz a részhez amit te is írsz ahol szerkeszteni lehet a csatorna számozását.
de hogy ezt miért dugták el ennyire azt nem értem.
Pana tv-m is van 4 színes gomb az adók rendezésébe lépve kijelölöm a sárgával és odamozgatom ahova akarom. Samuék már túl bonyolítják.
Igen a 48. oldal..én csak beléptem a CH List gombbal és ott van egy csomó állítási lehetőség.
Csak a hülye fejemmel nem nyomtam meg még a TOOLS gombot is és akkor ott van a csatornaszám szerk. opció.

Bocs mindenkitől a zavarásért.

u.i. következő egy samu 32C650L vétel lesz legalább addigra megtanulom ezeket a dolgokat :)

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.