Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#186821) nimfas válasza tibcsiworld (#186819) üzenetére


nimfas
addikt

Ez alá ne menj minőségben: [link] (Nekem ezek beváltak)
De itthon is van aki prohardver harveraprón árul jó minőségű cellákat.
Töltő nem kötelező hozzá, a lámpa is tudja tölteni, az enyémen még USB-micro csatlakozó van. LiitoKala töltő amim van, szintén legalább 3 éves. Automatán felismeri a cellát 0,5-1A-el tölti (kapcsolható)

Itt van komplett szett, vagy csak cella is. [link]

[ Szerkesztve ]

(#186822) Coolby


Coolby
tag

Sziasztok, tudtok nekem ajánlani egy jó robot fűnyírót? :R

(#186823) tibcsiworld válasza nimfas (#186821) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

köszi a linkeket.

(#186822) Coolby

a fűnyírós topicban tuti tudnak segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#186824) Breki válasza tibcsiworld (#186820) üzenetére


Breki
veterán

Nekem ilyen van ez bevált.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#186825) Zola007 válasza nimfas (#186818) üzenetére


Zola007
veterán

Rendeltem egyet, kíváncsi vagyok. Köszönöm a linket!

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#186826) Aidan85 válasza nimfas (#186818) üzenetére


Aidan85
aktív tag

nekem is nagyon bevált ez a fejlámpa, otthoni használatra

(#186827) Zola007


Zola007
veterán

Apropó, 18650 és AA, AAA akkukat is töltő 4-6-8 csatornás töltőt tud valaki?
Most külön töltöm van, de utazáshoz jó lenne ha csak egyet kellene cipelni

Ha itthon is vehető garival, számlával az még jobb.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#186828) A214 válasza Zola007 (#186827) üzenetére


A214
aktív tag

Vapcell S4 plus

(#186829) BFeco válasza Zola007 (#186827) üzenetére


BFeco
aktív tag

Szia!
XTAR-VC8S teljes csomag
Olcsóbb mint az Aliexpress hivatalos XTAR store.
Hírlevél -5 %!

[ Szerkesztve ]

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS, GTR7 PRO 7940HS, XM22AL5S

(#186830) tipuka


tipuka
addikt

Nem tudom ki ajánlott ilyen akkumulátoros fújókát aliexpressről, de 20$-rt akcióban megrendeltem és első tapasztalat az volt, hogy nagyon jól fúj. :DDD Komolyabban írni pár hét használat után tudok róla. Köszönöm neki, hátha olvassa... :)

(#186831) domerator


domerator
veterán

Aliexpress nálatok jól működik? Nálam vagy 3 hete egy csomó oldal "maintenance"-re fut. A Choice minden oldala ezt csinálja, de a SuperDeals is, meg amúgy random az egész ali.
Be vagyok jelentkezve. Próbáltam vendégként de ott tele van az új embereknek szóló akciókkal, szinte csak az van.... mondjuk az működik rendesen.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#186832) sambenez válasza domerator (#186831) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem most ment gond nélkül.

(#186833) pn4hvq válasza domerator (#186831) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Nekem is ilyen, megoldást nem találtam, csak annyit, hogy nem nyitom meg új ablakban a choice terméket, hanem csak rákattintok, feljön "popupként", ha érdekel pontosan, kosárba teszem és onnan meg tudom nyitni az oldalát.
Megnéztem, most persze hibátlanul megnyílik. Annyit csináltam tegnap, hogy minden Alis kukit töröltem más miatt, nem tudom, ez okozta-e a javulást vagy valami más.

(#186834) vacs válasza tipuka (#186830) üzenetére


vacs
veterán

v*rjem b*le a vietnámi (vi.aliexpress.com) linkedbe ... :(((
... de amúgy köszi, én is várom a további beszámolót, mert akkor veszek! :D

(^)(>.<)(^)

(#186835) V/ válasza vacs (#186834) üzenetére


V/
titán

Itt megpróbáltam a vi linket magyarázni.

(#186836) vacs válasza V/ (#186835) üzenetére


vacs
veterán

Hibás a linked!
Egyébként én vissza tudom állítani a vietnamit normálra pár kattintással.

(^)(>.<)(^)

(#186837) V/ válasza vacs (#186836) üzenetére


V/
titán

Igen hibás megtréfált az Android :K
Akkor újból, ez a link az ami lenne

(#186838) lsebestyen válasza V/ (#186837) üzenetére


lsebestyen
addikt

Nem mennék bele újból (kicsit mégis...), de igenis agyf@szt lehet kapni a vi-s linkektől. Pár kattintással simán el tudsz navigálni olyan oldalakra, shopok oldalaira, ahol igenis vietnámiul lesz kiírva minden. Ezért is tud baromira bosszantó lenni a vi link, mert van, hogy észre sem veszed, aztán egyszer csak nem tudod mi a franc van az alival, hogy olvashatatlanra vált az angol nyelvről. :(((

(#186839) V/ válasza lsebestyen (#186838) üzenetére


V/
titán

Persze boszantó, de nem tudod megváltoztatni hogy miként működjön a szerverük, bosszantó hiba amin nekünk nem lehet javítani, ez lett volna a lényeg.
Legyél belépve, akkor nem minden esetben változik a nyelv.
A másik meg az lett volna hogy ne azt cseszegessétek aki megosztja a linket, mert neki az eredeti nem vietnámi au esetek többségében, az hogy a szerver neked azt ad ki arról nem tehet az illető.

(#186840) tibcsiworld válasza Breki (#186824) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Köszi. Ez autógumit is tud pumpálni? Próbáltad?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.