Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#26551) WaterWave válasza Major Lion (#26550) üzenetére


WaterWave
veterán

370-hez képest igen, mivel a fogyasztói ára a fele...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#26552) Jim74


Jim74
nagyúr

Most azért kicsit örülök, hogy van még backlogom :DDD (Fallen Order, TLOU 2, Tsushima, RDR2, HZD).
Ezekkel elleszek akár jövő karácsonyig :DDD. Addigra csak lesz PS5 normális áron :DDD

(#26553) oriic válasza hombre[EU] (#26545) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a baj, hogy én képes vagyok ilyenekért fizetni, ha van egy-egy olyan ami annyira nagyon bejön. :DDD

Live-Die-Respawn

(#26554) ldave válasza oriic (#26553) üzenetére


ldave
félisten

Biztos lesz, nagyon ment ez PS4-en is, mint előrendelői ajándék vagy a drágább csomag mellé adták.

A Slime draws near! Command?

(#26555) Major Lion válasza WaterWave (#26551) üzenetére


Major Lion
senior tag

Ahhoz képest igen, csak a mondatod tárgya nem az volt :N

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#26556) oriic válasza ldave (#26554) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen. Meg azért valljuk be, egy-egy téma mocskos mód jól néz ki. :R

Live-Die-Respawn

(#26557) BGyulaHUN válasza WaterWave (#26547) üzenetére


BGyulaHUN
tag

Ez azért nem olyan biztos , most ha az első körrel ezt megcsinálják a boltok akkor meg fogják a másodikkal is és így tovább .

(#26558) vonSux válasza S e t h (#26549) üzenetére


vonSux
őstag

:D az idő szépíti meg, vagy a maga idejében a ps4 topik tényleg nem állt ilyen hamar fejjel a földbe? Szarakodtunk a lemezkiadó gomb anomáliával meg, hogy páran szomorúak lettek ;] a KZSF miatt, de ennyi zajra nem emlékszem, mint ami most megy.

(#26559) Madwe válasza vonSux (#26558) üzenetére


Madwe
nagyúr

Dee, volt zaj azért akkor is előrendelésnél, aztán jött a hibás hdmi para amin hetekig pöröghettünk mert pár esetben volt vmi gyári fw hiba... mókás volt akkor is :)

(#26560) Madwe


Madwe
nagyúr

Hopp el is tűnt xy 300ks hirdetése, nem mintha naív lennék s ne sejteném h egyéb oldalakon ne jelenne meg hamarosan :)

[ Szerkesztve ]

(#26561) Jim74 válasza BGyulaHUN (#26557) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ezt azért nem hinném. A SONY sem hülye, igyekezni fog kielégíteni minél hamarabb a keresletet. Ha meg lesz elég PS5, akkor hiába akarja bárki 1,5-szeres áron árulni, a kutya sem fogja megvenni.
Most még megveszik, mert újdonság, meg az emberek türelmetlenek, birtoklási vágy, stb.
Én is megtehetném (nem nagyképűségből), hogy megveszem a HA-n túlárazva, de engem baromira nem érdekel, hogy megjelenéskor lesz-e PS-öm, vagy majd hónapok múlva csak.

(#26562) BGyulaHUN válasza Jim74 (#26561) üzenetére


BGyulaHUN
tag

Értem amit mondasz , de ha ugyanazon boltokhoz kerül a Sony kielégítő mennyisége , akik most sem adják 185-200 ezres áron , akkor szintúgy azt csinálnak vele amit akarnak nem ? Vagy megpróbálják majd a tényleg megbízható boltokon keresztül .

[ Szerkesztve ]

(#26563) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

az "anti-raytracingeseknek" :D -> WD Legion
és még mindig "csak" tükrözōdéseknél vagyunk

Life, Uh, Finds A Way

(#26564) Jim74 válasza BGyulaHUN (#26562) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szinte biztos vagyok benne, hogy lesz máshol is. Nem kell ezeken a helyeken vásárolni és akkor lehúzhatják a rolót egy idő után.

(#26565) BGyulaHUN


BGyulaHUN
tag

Egyébként valaki tudna TV-ben okosat mondani ?
Két televíziót néztem ami úgy beleférne .

LG NanoCell 55NANO903NA
Samsung QE55Q80TA

Olyan tévét néznék amiben van hdmi 2.1 meg az
(eARC / ALLM /
HDMI VRR(48-120Hz) dolog .

Ezek kellenek ahhoz hogy mindent lássak amit a konzol tud ugye ? :R :R

(#26566) BGyulaHUN válasza Jim74 (#26564) üzenetére


BGyulaHUN
tag

Remélem úgy lesz . Én most vettem volna konzolt . PS4-en törtem a fejem még év elején de mondom akkor már inkább kivárom az új generációt . :R

(#26567) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

tényleg felesleges ez a vergődés ezen az üzérkedéseken meg kétszínűsködni, csak az a problémátok, hogy nem ti kerestek rajta, semmi több. Egy értelmes ember ki tudja várni, hogy meg tudja venni üzletből normális áron. Biztos vagyok benne hogy egyes idióták úgy be fognak tankolni nyereség céljából a következő hullámnál, hogy a végén még rájuk is fog rohadni.

Arról ne is beszéljünk, hogy az elvileg eladott gépekből vajon hány felhasználó értette félre, hogy tényleg kap-e gépet?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#26568) CptAdamica válasza Jinxb1rd (#26567) üzenetére


CptAdamica
veterán

"csak az a problémátok, hogy nem ti kerestek rajta, semmi több"

Nyilván, mert valójában mindenki egy fasz, aki kihasználni akarja a másikat. :D

Megyen!

(#26569) Jinxb1rd válasza CptAdamica (#26568) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

persze, ezt most így gondolod. de ha ott csücsülnél hirtelen 100k nyereségen, akkor addig tartana a kis ártatlan, becsületes személyiséged. nem kell ez a bullshit, ösztönlény mindenki.

We are only Stardust...

(#26570) Jim74 válasza BGyulaHUN (#26566) üzenetére


Jim74
nagyúr

mondjuk ez így sz*pás, de akkor vegyél XBox-ot, aztán majd eladod használtan, amikor a PS5-höz hozzá lehet férni. Vagy vegyél egy még garis PS4Pro-t, amit szintén el fogsz tudni adni minimális bukóval.

(#26571) Jim74 válasza Jinxb1rd (#26569) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szerintem nem az 1-2 db-on keresni akaró emberekre gondolt, hanem aki feltehetőleg egy kereskedő és a saját készletét kiárulja pult alól "extraprofittal". Mondjuk ez csak feltételezés, de ha így van, akkor sem érdemes vergődni rajta. Nem kell ott többet semmit vásárolni és kész.

(#26572) Imilenni válasza Jinxb1rd (#26567) üzenetére


Imilenni
addikt

Erre van egy jó mondás:
"A korrupció addig nem zavar, amíg benne vagyok"

Press "F" to pay respects.

(#26573) BGyulaHUN válasza Jim74 (#26570) üzenetére


BGyulaHUN
tag

Igen valószínű , hogy box lesz , de azért még karácsonyig várok , hátha bele kerülök egy következő körbe ... úgy mint ahogy másokkal együtt már kaptunk e-mail-t , hogy a megjelenés napján biztosan megkapom ... másnap meg korrigálták , hogy túróst . :DDD

(#26574) CptAdamica válasza Jinxb1rd (#26569) üzenetére


CptAdamica
veterán

És mi van, ha azt mondom, hogy becsületesen a boltban arulnam? Miért olyan nehéz elhinni, hogy nem mindenki mások átbaszasabol akar megélni?

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#26575) Szilágyi84 válasza BGyulaHUN (#26565) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Samsungból ideiből igen minimum ez , a 70-est inkább ne . Az LG-t nem tudom. Én is ezt a 55q80t fogom venni és remélem leesik 300-ra vagy kicsit alá most november végén BF alkalmán. Aztán lehet csak az egyszerűbb és régebbi modellek lesznek akciózva majd kiderül.

(#26576) Jim74 válasza BGyulaHUN (#26573) üzenetére


Jim74
nagyúr

Valószínűleg én sem örülnék, ha mostanra időzítettem volna a konzol vásárlást, de hát ez van. Azért a világ nem dől össze, ha az ember nem fog megjelenéskor hozzájutni. Ha mindenki tudna türelmesen várni, akkor nem lennének ezek a 250-300ezres hirdetések sem.

(#26577) Jinxb1rd válasza Jim74 (#26570) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én ezt csináltam. Konzolra akartam most váltani, de utálom a Microsoftot, szóval inkább visszamondtam a rendelésem. PS5 nem kapható most, nem gond, úgysem lesz annyi irdatlan játék most rá, az is lehet hogy lesznek a készülékkel gondok, vettem egy garis ps4 pro 3 év mindenes garival olcsón. Tudok rajta Cyberpunkot játszani majd? tudok. akkor? :)

Egyébként ha valakinek tényleg nagyon kell a cucc, megjelenés napján biztos lesz eladó 200k-ért is.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#26578) Jim74 válasza Jinxb1rd (#26577) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ennyi. ;) Hol adtak rá 3 év garit? :Y Vagy ez ilyen biztosításos cucc?

(#26579) BGyulaHUN válasza Szilágyi84 (#26575) üzenetére


BGyulaHUN
tag

Köszönöm ! Az hogy Q80T vagy Q80TA nem számít ugye ?

(#26580) Jinxb1rd válasza Jim74 (#26578) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Yupp, plusz biztosítást kötöttek rá, ami elég sok mindenre kiterjed.

Szal nem hiszem, hogy sokat fogok bukni így rajta. :))

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#26581) Jim74 válasza Jinxb1rd (#26580) üzenetére


Jim74
nagyúr

Akkor garisan fogod tudni eladni. Szerintem jó döntés volt ;)

(#26582) NyMRooD válasza Carlos Padre (#26469) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nekem meg csak a ceruza aksik és nincs szükség külön p&c kit-re, nekem kényelmesebb.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#26583) FollowTheORI válasza BGyulaHUN (#26565) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

LG csakis oledet vegyél semmi mást.

Samsung az jó/jobb lesz.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#26584) syler123


syler123
veterán

Most agyalok a Samsung 55q80t-n, de elhelyezni nem tudom normálisan :D Legjobban a monitor helyére, a monitor meg megy balra az asztalon, viszont a billentyűzet tartó stb annak maradnia kell.
Szerintetek monitornak milyen lehet? 50cm-ről nézni az 55"-os tv-t? :D Konzolozáshoz nyilván hátrébb gurulok, mert az megoldható, csak a pc-vel lenne gond.
Bal alsó negyedre kicsinyítve a böngészőablakot? :D Bár ilyen megoldásra jobb az oled, de az meg drága.

PS5-höz óriási változás lenne a tv csere. Kár hogy kisebb méretben már nem gyártanak normális tv-t.

[ Szerkesztve ]

(#26585) FollowTheORI válasza NyMRooD (#26440) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mondjuk a PS kontrollerben énis ezt tartom a hátránynak, boxon simán aksit cserélek és játszok tovább, ps-en meg már volt, hogy kábellel kellett szarakodnom az egészségtelen hosszúságú játékmaratonom végén. :D

Normál embert normális játékidőkkel mondjuk nem hiszem érint ez a probléma. Hacsak nincs már nagyon elfáradva a ps akksi.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#26586) BGyulaHUN válasza FollowTheORI (#26583) üzenetére


BGyulaHUN
tag

Köszönöm !

Ezek ugyanazok a tévék ugye ?
[link]
:R :R

(#26587) Moby válasza syler123 (#26584) üzenetére


Moby
addikt

Gyártanak, a kérdés inkább az, hogy hajlandó vagy-e megfizetni.

(#26588) Moby válasza BGyulaHUN (#26586) üzenetére


Moby
addikt

Ez komoly, hogy 300ért fogtok 8 bites tévéket venni? :U Inkább spóroljatok még pár hónapot, de ha már ennyi szántok egy tévére vegyetek valami normálisat.

(#26589) hombre[EU] válasza FollowTheORI (#26585) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem szeretném támogatni az egészségtelen hosszúságú játékmaratonjaidat...de van arra is megoldás :D ->[link]

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#26590) horkaytom válasza hombre[EU] (#26589) üzenetére


horkaytom
tag

Ps5-hoz
[link]

(#26591) Wesder


Wesder
félisten

A Customplate-es oldalt leszedette a Sony. Csak nem lesznek sajàt dizàjnok?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26592) BGyulaHUN válasza Moby (#26588) üzenetére


BGyulaHUN
tag

Szia ! Én nem vagyok képben annyira ezekkel a dolgokkal . Olvasgattam és ezeket találtam amikben minden benne van a next gen konzolokhoz . De ha van ötleted akkor meghallgatom . :R

(#26593) syler123 válasza Moby (#26588) üzenetére


syler123
veterán

Azt a 8bit 10bit eltérést szabad szemmel meg nem mondod. Fald ledes, nagy fényerejű 120hz-es tv, hdmi 2.1-el és nagyon szép képe van. 270-ért tudnám megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#26594) cyberkind válasza Wesder (#26591) üzenetére


cyberkind
félisten

Bolondok lennének kihagyni. :)

Paranormal Cocktivity

(#26595) hombre[EU] válasza horkaytom (#26590) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szerintem 4-5ó gaming után illene abbahagyni :DDD vagy legalább 1ó pihenōt (azalatt feltölti)

Life, Uh, Finds A Way

(#26596) Zoleee83 válasza hombre[EU] (#26589) üzenetére


Zoleee83
addikt

De még mindig olcsóbb az újratölthető ceruza akksi + töltő.
Nem mellesleg szerintem manapság már minden háztartásban használnak, vagy legalábbis illik újratölthető akksikat használni (az eldobhatók helyett) a távirányítókba, ergo a töltő majdhogynem alap.
Szerintem is jobb megoldás a ceruza akksi csere-bere, a 2400MaH-s akksikkal 1 hetet is elketyegett a kontroller.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#26597) Wesder válasza cyberkind (#26594) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílvàn.

Szóltak az ügyvédek hogy jó lenne ha a PlateStation5 címet megvàltoztatnàk, a vàltoztatàs utàn pedig az előrendeléseket is töröltették velük.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26598) BGyulaHUN válasza Wesder (#26591) üzenetére


BGyulaHUN
tag

Lesznek. [link]

(#26599) Wesder válasza BGyulaHUN (#26598) üzenetére


Wesder
félisten

Ez nem sajàt, màrmint Sony, hanem custom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26600) BGyulaHUN válasza syler123 (#26593) üzenetére


BGyulaHUN
tag

270 ? Ez bolt ahonnan tudok én is vagy privát kontakt ?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.