Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#26851) Oistrakh1 válasza sp8787 (#26849) üzenetére


Oistrakh1
tag

:C :R

(#26852) kIsDe` válasza Carlos Padre (#26847) üzenetére


kIsDe`
tag

Így van a teljes vételárat levették, de garantált a kézbesítés megjelenés napján.

(#26853) hyggelig válasza sp8787 (#26849) üzenetére


hyggelig
senior tag

Vagy csak fáj, hogy te is háborgó vagy és valaki szóvá meri tenni. Véleményem szerint nem mondtam semmi durvát, de egy bizonyos szint után (amit, lássuk be, elég sok esetben meghaladja jó pár ember itt) nagyon idegesítő tud lenni.
Ha joga van a tagoknak háborogni, ugyanúgy joga van másnak szóvá tenni a nemtetszését. Ahogy nekem tovább lehet lépni, úgy neked is lehet.

(#26854) Wesder válasza Bishop1 (#26839) üzenetére


Wesder
félisten

Minek? Ő amúgy is Televan. Nem szorul rà ilyenekre. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26855) nitro16 válasza lacy86 (#26846) üzenetére


nitro16
senior tag

Melyik fajtát rendelted, és pontosan mikor? A digital reggel 4-kor elfogyott és a lemezesnél én már a 6:38-s időpontommal nem fértem bele, szóval ha ezek az időpontok után redelted akkor már nem fogsz kapni első körbe. Hiába fizetted ki előre a teljes árát.

(#26856) vg válasza Rage47 (#26850) üzenetére


vg
addikt

Igazi pozitív érzés az amikor bekapcsolod a 190e forintos konzolod a 36ezer forintos játékkal... :DDD Utána úgy fogsz járni mint Dicaprio abban a járkáló mémben.

(#26857) WaterWave válasza vg (#26856) üzenetére


WaterWave
veterán

Főleg ha utána közeleg az államvizsga :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#26858) sp8787 válasza hyggelig (#26853) üzenetére


sp8787
addikt

Majd azert idezd mar be hol haborogtam ,hogy nem jutott konzol vagy vmi ilyesmi.

Ne azt amikor leirtam a velemenyem a conflict-of interest-rol, a "prehistoric-eloerdekles"-rol..etc. hanem konkret haborgasrol.

(#26860) Madwe


Madwe
nagyúr

Egyetlen egy dolog veszi csak el a kedvem a ps5től, s az a ph fórum részlege :) mondjuk csak megjelenésig követem ezeket mindig, ps4 releasehez képest nagyon gyerekesen flegma toxikus közeg alakult itt ki. Jobbulást mindenkinek ;]

[ Szerkesztve ]

(#26861) WaterWave válasza Madwe (#26860) üzenetére


WaterWave
veterán

Mit tanácsolsz? :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#26863) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Playstation Magyarország :

"Astro olyan boldog, mint mi, ugyanis a kalandjai az Astro's Playroom játékban magyar felirattal érkeznek. 🇭🇺💙"

Hát nem erre a bejelentésre vártunk ma szerintem, de több mint a semmi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26864) cyberkind válasza .LnB (#26863) üzenetére


cyberkind
félisten

DeS Remake nem boldog, le van kakkantva lokalizáció szempontjából. :D

Paranormal Cocktivity

(#26865) CptAdamica válasza .LnB (#26863) üzenetére


CptAdamica
veterán

Majd jövőhéten az jön. :P

Megyen!

(#26866) Elderath


Elderath
őstag

Már világos lehetne ezek után, hogy minden PS ex magyar felirattal jön megint.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#26867) nxswitch válasza .LnB (#26863) üzenetére


nxswitch
senior tag

Bugsnaxről van infó, vagy esetleg van rá esély, hogy magyar lesz? Még store-ban sincs fent, és semmi language support infót nem találok róla.

(#26868) Moby válasza nxswitch (#26867) üzenetére


Moby
addikt

Mitől lenne magyar? Nem sony játék.

(#26869) lacy86 válasza nitro16 (#26855) üzenetére


lacy86
addikt

Digitalis verzio
Ha jol emlekszem akkor delutan 3 korul es ki is fizettem.
Ertem amit mondasz de amikor es megrendeltem akkor ki lehetett fizetni.
Utana mikor visszaneztem az oldalra akkor mar csak foglalni lehetett.
Ezert nem ertem az “összefuggest”

(#26870) nxswitch válasza Moby (#26868) üzenetére


nxswitch
senior tag

Octodad is magyar steamen.

(#26871) S e t h válasza sp8787 (#26849) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az óvónéni sem nézi le a gyerekeket, amikor szól nekik, hogy ne hisztizzenek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#26872) BGyulaHUN


BGyulaHUN
tag

Az a legszebb , ahogy az elmúlt néhány oldalt nézem , hogy bárki bármilyen PS5-höz köthető témát dob fel , rögtön rárepülnek , hogy mit mondtál miért nem mondtál jozska gyerek . Srác szomorú , mert egy konzol bolt az állítólagos készletét itt hirdeti . Rögtön le van oltva , hogy taknyos . Én tegnap tévé felől érdeklődtem , azt valaki utána meg beszólt , hogy húzzunk a tévé fórumba . Szerintem mondjuk nagyon is ide való , hogy jelenleg melyik az a tévé amelyik ki tudja használni a konzol előnyeit . Ez azt mondja az amazt mondja mit hallottam apukám itt dolgozok mindenhol vannak barátaim blabla , ez mehet oldalakon át . Tehát minek lehet itt megjelennie ? Száraz tényeknek amiket minden hírportál feldob ? Én nem is értelek titeket .

(#26873) hombre[EU] válasza cyberkind (#26864) üzenetére


hombre[EU]
veterán

abba nem akarsz te magyar nyelvet, hidd el nekem :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#26874) nitro16 válasza lacy86 (#26869) üzenetére


nitro16
senior tag

Az tök mindegy, hogy ki lehetett-e fizetni vagy nem. Sokkal több rendelést kaptak mint amit ki tudnak szolgálni, és későn rakták át már a foglalási részre. És mivel rendelési sorrendbe fogják megkapni a vásárlók, hiába vetted meg délután és fizetted ki, ha már reggel minden elfogyott. De írj nekik egy üzenetet és kérdezd meg, az a biztos.

(#26875) Oistrakh1 válasza BGyulaHUN (#26872) üzenetére


Oistrakh1
tag

Mert valószinű az illetőnek köze van ehhez a konzolbolthoz,teljesen egyértelmű.Még veréssel is fenyegetett,de kimoderálták.A lényegen mit sem változtat,mert akár megjelenés után fognak felkerülni ezek a bontatlan gépek minden felületet figyelni fogunk,és lecsapunk rájuk,már a szükséges lépéseket megtettem.
Tv-k meg szerintem igenis jöhetnek kérdések válaszok hiszen az új konzolok igénylik a tv váltást ha teljes mértékben ki akarjuk élvezni az új gépek lehetőségeit.Ha ez segít Lg cx 55 oledet vettem szerintem ez most mindent visz,de úgy általánosságban az lg-kijelzőket részesítem előnyben.

(#26876) cyberkind válasza hombre[EU] (#26873) üzenetére


cyberkind
félisten

Abban csak egy feliratot nem akarok látni, a többi jöhet! ;] :P

stilo18
Vagy ők nevelték az utcát, ahogy a kolbász is kerítésből van. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#26877) BGyulaHUN válasza Oistrakh1 (#26875) üzenetére


BGyulaHUN
tag

Én teljes mértékben egyet értek veled , veletek a témával kapcsolatban . Igen , az oledet dicsérik csak sajnos borsos az ára és valahol meg kell húzni egy vonalat . :R

(#26878) stilo18 válasza BGyulaHUN (#26872) üzenetére


stilo18
addikt

Meglepődsz itt még, hogy random embereket kiválasztva beleállnak az emberbe? Nem kell...

Itt a zutcanevelt mindenkit azért ilyen kemények :DDD

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#26879) BGyulaHUN válasza stilo18 (#26878) üzenetére


BGyulaHUN
tag

:) Igen meg . Én nem vagyok nagy fórumos . :R

(#26880) d@vee válasza stilo18 (#26878) üzenetére


d@vee
őstag

Melyik utca?
Ja megvan... ;]

Ja

(#26881) hyggelig válasza Oistrakh1 (#26875) üzenetére


hyggelig
senior tag

Hidd el, nincs köze a konzolbolthoz. Csak az ingerküszöbe még az enyémnél is alacsonyabban van. Ha meg van köze a bolthoz, elég jól titkolta, mert nekem sem szerzett, pedig elég jól ismerem. :D

(#26882) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

6-án jár le a teljes embargó a Ps5-ről?

(#26884) predakon válasza hombre[EU] (#26883) üzenetére


predakon
őstag

ámen :) nagyon kiváncsi leszek a kontrollerből érkező hatásokra

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#26885) Major Lion válasza hombre[EU] (#26883) üzenetére


Major Lion
senior tag

:(

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#26886) stilo18 válasza d@vee (#26880) üzenetére


stilo18
addikt

+1 :D :D

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#26887) karmaresz válasza hombre[EU] (#26883) üzenetére


karmaresz
senior tag

Na ennek örülnék, de inkább nem élem bele magam. :)

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#26888) mettek válasza hombre[EU] (#26883) üzenetére


mettek
addikt

Azt mondjuk elképzelni sem tudom higy mivel tudhat majd többet ez az uj GT. Grafika nem fejlődhet annyit.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#26889) Madwe válasza mettek (#26888) üzenetére


Madwe
nagyúr

4k@60 rtvel lesz, az már confirmed. Miért ne fejlődhetne egy sokkal erősebb hw esetén?

(#26890) 3L1T3 válasza RangerFox (#26882) üzenetére


3L1T3
addikt

Igen.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#26891) RangerFox válasza mettek (#26888) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem a reveal trailere magáért beszél.

3L1T3: :R

[ Szerkesztve ]

(#26892) nxswitch


nxswitch
senior tag

Black Ops 3 érdekel valakit a ps+ collectionből? Szerintetek lesz elég játékos a ps+ miatt, hogy multizzak vele hoszabb távon? A 4. rész óta nem játszottam velük.

[ Szerkesztve ]

(#26893) 3L1T3 válasza nxswitch (#26892) üzenetére


3L1T3
addikt

PS felhasználói bázisa miatt minden játék sokkal tovább életképes marad. Black Ops 3 még vígan játszható, de még a WW2 és az azt megelőző CoD is. Ez miatt nem kell aggódnod! :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#26894) nxswitch válasza 3L1T3 (#26893) üzenetére


nxswitch
senior tag

Oh, viszont most látom, hogy ez ilyen falon futkosós rész. :( Talán a zombi miatt belenézek.

Megvenném Cold War-t, ha lemegy az ára, de 700kb/sec-es netem miatt nem hiszem, hogy jó ötlet lenne a patchek miatt.

[ Szerkesztve ]

(#26895) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Ki milyen nyitó címet/címeket vesz a géphez? Van olyan ki egyszerre többet is? :D

Lassan már valami gamet is kéne a masinához rendelnem. :DD

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#26896) ImACeltic válasza Krisz0630 (#26895) üzenetére


ImACeltic
őstag

Elsődleges játékom a Miles Morales lesz, az Ultimate kiadást veszem belőle. Másodlagos a Cyberpunk lett volna, de így a Valhalla lesz.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#26897) VTom válasza Oistrakh1 (#26875) üzenetére


VTom
veterán

"minden felületet figyelni fogunk,és lecsapunk rájuk,már a szükséges lépéseket megtettem."

Ezen jót nevettem, gondolom csak viccnek szántad.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#26898) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gran Turismo 7 targeting H1 2021 release according to an ad for the game

Na vajon mennyire esélyes, hogy jövő év első felében megjelenik?

Live-Die-Respawn

(#26899) Krisz0630 válasza ImACeltic (#26896) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Nekem is fix a Miles Morales, azt nem tudom eldönteni, hogy az Ultimate kiadást vegyem e. PS4-en platináztam az első részt.

Nekem is a Valhalla a másik jelölt. Abból Season Pass-os változatot rendelsz?

Tetszik a Demon's Souls is, de a Bloodborne nekem annyira nem jött be (kevés esélyt adtam neki), egyedül a Darks Souls 3 amibe belement 20 óra kb. De nem az én játékom.

Több cím nem igazán érdekel.

Az a bajom, hogy nem is lesz nagyon időm két gamet párhuzamosan játszani és cashben is durva egyszerre két játékot megvenni. Plusz előrendeltem az új headsetet is, szóval alszok erre még egyet-kettőt. :D

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#26900) eisento válasza oriic (#26898) üzenetére


eisento
addikt

Az utobbi 2-3 resz megjelenest elnezve nem kell sietni mert csuszni fog nem is keveset.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.