Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#26801) stickermajom válasza Aciduzzu (#26798) üzenetére


stickermajom
addikt

Velem ugyan nem léptek kapcsolatba semmilyen platformon. Megjegyzem az oldalon sincs kinn az ominózus előrendelésben elfogyott szöveg, csak a novemberi megjelenési dátum.

(#26802) Aciduzzu válasza stickermajom (#26801) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Én csak a magam nevében beszélek. A honlapot nem tudom, más honlapokon látom kiírva, hogy nem lesz novemberben, mert elfogyott. Nem tisztem védeni semmilyen boltot, de a KV amit ígért felém, betartotta. Ettől persze nem lesz PS5-öm, de ez egy másik kérdés. :)

Ne felejtsük, hogy ott is emberek dolgoznak, nem lehetett nekik könnyű a roham, ami most volt, ők alkalmazottak, nem az ő zsebükbe vándorolnak a 100 milliók, hanem a tulajéba.

Hiba meg mindenütt lehetséges.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#26803) Oistrakh1 válasza Aciduzzu (#26789) üzenetére


Oistrakh1
tag

Ne keverd a szezont a fazonnal, betegség vs ps5...Playstation 5-öt szeptemberi state of play után jelentette ki a sony hogy ejféltől lehet előrendelni.

(#26804) Oistrakh1 válasza Aciduzzu (#26789) üzenetére


Oistrakh1
tag

A hozzászólásaim darabszámától lesz igazam vagy sem, látom a törvény betartása nálad nem fontos de ettől még hidd el, mások törvényt követve megteszik a megfelelő lépést.. Gyanús csak nem ismerősöd a Gamerteches nagyon védelmére keltél..

(#26805) Aciduzzu válasza Oistrakh1 (#26804) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Nem láttam a hirdetést, nem tudom miről van szó, nem ismerem a részleteket. Látom, átjött a lényeg, ha feltűnt volna ezen az oldalon még két boltot is megvédtem. :U

Nekem általánosságban azzal van problémám, hogy a személyes frusztrációdat kiprüszkölöd most a konzolboltokra azért, mert neked nem jutott konzol. Felőlem ott jelentesz fel/be és azt, akit akarsz, de vigyázz, nehogy rágalmazás legyen belőle, mert az is büntetendő.

Azt én is etikátlannak tartom és maximálisan elítélem, ha egy bolt a Sony hivatalos készletét hirdetné felárral, és nem juttatná oda az ajánlott fogyasztói áron a végfelhasználóknak. Legyen az egy darab, öt darab vagy ötven darab.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#26806) 3L1T3 válasza stickermajom (#26792) üzenetére


3L1T3
addikt

"Szépen leszerepeltetek itt a PS5 premier kapcsán. :U"

Hát bár ilyen egyszerű lenne, de szívesen átadja bárki a helyét nektek, akik jobban tudjátok hogyan kellene egy PS5 Premiert megoldani. :R

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#26807) hyggelig válasza Aciduzzu (#26805) üzenetére


hyggelig
senior tag

És még a gyerekekre mondják, hogy szörnyen nevelik fel őket, mert minden azonnal kell nekik.
Már a felnőtt generáció is ilyen. :U

Ha alapvető élelmiszer vagy gyógyszer lenne, még megérteném. De ez egy sz*ros konzol.

(#26808) JanR válasza Aciduzzu (#26805) üzenetére


JanR
addikt

Vigyázz, már Te is gyanús vagy ;]

(#26809) sp8787 válasza hyggelig (#26807) üzenetére


sp8787
addikt

Erre a menetredszeru/rendszeres kioktato/elitista bekoszonesre OOOriasi igeny van!
Koszonjuk!

(#26810) stickermajom válasza 3L1T3 (#26806) üzenetére


stickermajom
addikt

Szerintem a mondat amit válaszolni akartál inkább így helyes: "Elnézést kérünk a kellemetlenségekért, jeleztem az illetékesek felé a problémát, mindent megteszünk, hogy a honlapon is mihamarabb megjelenjen, hogy a termék előrendelésben elfogyott." Amit amúgy meg is tettetek végre. Kommunikációs üresedés is van? Segítsek?

(#26811) nxswitch


nxswitch
senior tag

UK-ben elkezdték szedni a konzolok árát. Egy Game üzletben azt mondta egy eladó, hogy azért szedik a pénzt mert az Angliai, Német és Francia lezárások miatt előre vagy késöbbre tolhatják a megjelenés. Német MM elkezdett kiküldeni emaileket, hogy 12-én vehetik át a konzolokat.

(#26812) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#26813) dom1n0


dom1n0
aktív tag

Nem szeretnék nevesíteni senkit, de ez a mértékű frusztráció ami itt megy azért, mert nem tudod nulladik napon bekapcsolni a konzolt, úgy adtok elő, mintha bármiféle anyagi kár ért volna bárkit, komolyan mondom aki elmúlt 12 éves, az hagyja már ezt abba, mert nagyon szánalmasak vagytok amit itt levergődtök már napok, hetek óta.

(#26814) TCr válasza dom1n0 (#26813) üzenetére


TCr
veterán

+1

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#26815) ImACeltic


ImACeltic
őstag

KV-tól jött email kiszállítási adatokkal kapcsolatban.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#26816) vonSux válasza dom1n0 (#26813) üzenetére


vonSux
őstag

Bizony mondád.. [link]

(#26817) Wesder válasza vonSux (#26816) üzenetére


Wesder
félisten

Még mindig zseniàlis sorozat. Imàdom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26818) nxswitch válasza ImACeltic (#26815) üzenetére


nxswitch
senior tag

De durva lenne, ha tényleg előre hoznák. :)

(#26819) stickermajom válasza nxswitch (#26818) üzenetére


stickermajom
addikt

Csak derüljön ki hamar, át kell írnom a szabadságom akkor. :DDD

(#26820) Kendek válasza stickermajom (#26819) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az jó lenne ha jövő héten már hozná a futár. :)

<-ƘƘ->

(#26821) nxswitch


nxswitch
senior tag

Felhívtam a KV-ot. Azt mondták, most nézik át újra a megrendeléseket, azért kaptam ezt az adategyeztetős emailt, mert 100% kapok. A kiegészítőkről nincs információjuk, de nem tudnak róla, hogy keveset kapnának, azt monodták valószínűleg jut. A késésről/előre hozásról azt mondta ,,nem tud ilyenről/nem tud nyilatkozni, illetve nálunk valószínűleg nem lesz csúszás". :)

(#26822) Yandelus


Yandelus
tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne: A PS5 csomagban, lesz mellé adott 1 hónap PS plus vagy ilyesmi? Eddig más konzolom volt, és ott általában volt a dobozban 1-1 hónapos vagy két hetes, gp-t vagy live-t adó kártya. Ilyen várható a PS5-ben?

(#26823) stickermajom válasza Kendek (#26820) üzenetére


stickermajom
addikt

Ha így van hamarosan jelentkezni fog a Központi Szalon. :K Nekem az az utolsó infó, hogy amint megérkezik keresnek a fennmaradó összeg miatt.

(#26824) Carlos Padre válasza nxswitch (#26811) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Elkezdték? :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#26825) hyggelig válasza sp8787 (#26809) üzenetére


hyggelig
senior tag

Nagyon szívesen ;]

(#26826) Oistrakh1 válasza dom1n0 (#26813) üzenetére


Oistrakh1
tag

Gondolom te is kapsz gépet,mert feliratkoztál már tavaly..így könnyű nem érteni a másik problémáját.

(#26827) predakon


predakon
őstag

Mindeközben az euronicsnál nincs update, rákérdeztem a legutolsó emailre a "Kedves vásárlónk köszönjük h előrendelted a PS5öt" kezdetűre. Az Euronics esetében szerintem nem leszünk okosabbak, talán kapunk vasat :D talán....
Íme a válasz:
"Társosztályunk visszajelzése alapján a megjelenést megelőző napokban továbbítanak értesítést a továbbiakról.A rendelés leadásával beérkezett felénk vásárlási igénye, azonban visszaigazolásnak a teljesítésről szóló elektronikus megkeresés szogál.
Ezen értesítés visszajelzés arra vonatkozóan, hogy vásárlási igénye sikeresen beérkezett részünkre. A visszaigazolást a megjelenést megelőzően továbbítják kollégáink. Igyekszünk minden érdeklődőnek és előrendelőnek biztosítani a terméket, de bővebb információ a ps5 beérkezése után áll rendelkezésre. Türelmét kérjük."

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#26828) Aciduzzu válasza Oistrakh1 (#26826) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Szerintem ha kapna, pont nem írta volna.

Ez probléma? Tényleg? Hogy nem lesz PS5 első nap? A probléma az, ha ledobják az atombombát, na az probléma! De ez?!

Ha ez megnyugtat, nekem sem lesz. Így jobb?!

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#26829) Oistrakh1 válasza Aciduzzu (#26828) üzenetére


Oistrakh1
tag

Látom nagyon tepersz,egyre gyanusabb vagy tuti csókosa vagy annak az Antinak... Nem a jut vagy nem jutról van szó...

(#26830) nxswitch válasza Carlos Padre (#26824) üzenetére


nxswitch
senior tag

Itt van. Konkrétan egy rendszerüzenet, hogy átállították a dátumot 12-ére. Elnézést is kérnek benne, mert ezzel csak későbbre szokták halasztani a megjelenést.

Elnézést a félre értelmezésért. Lentebb a kommentekben írta azt valaki, hogy ,,ez nem is azt írja, hogy vegyék át, hanem küldik".

De többen is írják kommentekben, hogy kaptak ilyet. Ha már 2 helyről hallom 2 országból, és KV-tól kapok emailt, valami lehet mögötte. Illetve ott van a postban szereplő tweet is.

[ Szerkesztve ]

(#26831) LendvaiFeri1 válasza predakon (#26827) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Köszi az infót!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#26832) Blaze_ válasza Oistrakh1 (#26826) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Részben megértelek, mert én is hasonló hasonló cipőben járok és csak a price reveal után rendeltem elő. Másrészt ha csak akkor indul az előrendelés, biztos vagy benne, hogy belefértél volna a megnyitás utáni első 10 mp-be ami alatt amúgy is elfogytak volna az előrendelhető konzolok? (mivel nagyon kevés van)
Volt több üzletlánc ahol szept. 16. után indult az előrendelés, ott volt esélye mindenkinek.

(#26833) Bishop1 válasza sp8787 (#26809) üzenetére


Bishop1
tag

Pedig tök igaza van. Kibaszott szánalmas a vergődés ami megy.

(#26834) horkaytom válasza nxswitch (#26830) üzenetére


horkaytom
tag

Siman valtoztathatnak itthon is, hogy nov12, mert keszletek megvannak mar gondolom itt is, vagy uton van.. Meglatjuk, de igen, erdekes, hogy most kuldott KV emailt, es euban ilyen hirtelen valtozas van. Kozponti helyrol dobjak szet az orszagoknak a konzolokat.

Elvalik, de bizakodok :)

(#26835) Oistrakh1 válasza Blaze_ (#26832) üzenetére


Oistrakh1
tag

Mert az volt a hivatalos ők akkor korrektek voltakls a törvény szerinte jártak el. Igen ott ültem a gépnél és éjfél után azonnal leadtam a rendelést..

(#26836) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Most jött a KV-tól adategyeztetés és sikeres foglaló befizetési láthatóság , de a lényeg , hogy a kiegészítők és játékok külön dobozba vagy csomagba természetesen aznap egyszerre érkezik a Ps5 mellett semmi + házhozszállítási díj nélkül !

(#26837) Televan74


Televan74
nagyúr

Én de hülye voltam hogy visszamondtam a PS5 Digital elrendelésemet. Most árulhatnám 250.000 -ért. ;] :P

Bugsnax megvásárolva PC -re(5.865Ft -ért), és a Kena is szerintem ott lesz kijátszva. A számomra fontos exkluzívak meg úgy is később jönnek, tehát ráér jövőre is a PS5. Akkor már Digital lesz, hanem a lemezes változat.

Azért a 300.000Ft + -os árak azért nagyon zavarnak. Főleg az hogy valaki 50db -os készletet árul miközben előrendelésben sok embernek nem jutott.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#26839) Bishop1 válasza Televan74 (#26837) üzenetére


Bishop1
tag

A lehetőség neked is adott volt bevásárolni és elkezdeni árulni.

(#26841) Televan74 válasza Bishop1 (#26839) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ahhoz vastag bőr kell és én nem vagyok orrszarvú! :N

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#26844) horkaytom


horkaytom
tag

Kv chat: Nálunk November 19. a megjelenési dátum.

(#26846) lacy86 válasza nxswitch (#26821) üzenetére


lacy86
addikt

Mikor rendelted meg?
( En Alzárol 09.17.-en )

(#26847) Carlos Padre válasza nxswitch (#26830) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Arra céloztam, hogy az előrendelés után egy héten belül levették a számláról a teljes vételárat így furán hangzik, hogy "elkezdték" :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#26848) nxswitch válasza lacy86 (#26846) üzenetére


nxswitch
senior tag

Ez konzolvilág. Júli 17 10 óra körül.

(#26849) sp8787 válasza Bishop1 (#26833) üzenetére


sp8787
addikt

Szanalmas nem szanalmas mindenki ugy vergodik ahogy akar.
Nem kezdek el itt lenezosdit jatszani azert mert vki haborog.

Akit meg ez zavar lapozzon es ne alljon itt neki moralhighgroundozni mert az meg annal is szanalmasabb.

(#26850) Rage47 válasza dom1n0 (#26813) üzenetére


Rage47
veterán

sztem a covid is közrejátszik most, vár az ember valami pozitivumot, csak legyen már valami, meg nem is lehet sehova menni csak kockulni

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.