Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#26101) Wesder válasza ImACeltic (#26073) üzenetére


Wesder
félisten

Terraflop? Komoly?

Egyébként biztos hogy a PS5-re utaltak és pozitív értelemben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26102) Wesder válasza Zoleee83 (#26085) üzenetére


Wesder
félisten

Na de ha kikapcsolod mid marad? Egy DS4-ed.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26103) Deck válasza Wesder (#26102) üzenetére


Deck
titán

Nagyon nem. Már csak formára is sokkal jobb az új kontroller.

PS5

(#26104) Wesder válasza Deck (#26103) üzenetére


Wesder
félisten

Funkcionalitàst tekintve.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26105) NyMRooD válasza Wesder (#26102) üzenetére


NyMRooD
őstag

Jogos, akkor meg mind1 lenne ha engednék a ds4-et is ps5 játékokkal, majd kiderül, egy bő héten belül.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#26106) ImACeltic válasza Wesder (#26101) üzenetére


ImACeltic
őstag

Akkor képzeld el egy "r"-el, ha annyira böki a szemed, Mr. Grammar N@zi. :(

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#26107) Madwe válasza Wesder (#26104) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pontosan, ha ez opcionális lesz (ezek szerint az) akkor viszont baxxameg a sony h nem kompatibilis a ds4 a ps5el, mert nincs rá ok. (Attól függetlenül nekem mind a 4 ds4em megy géppel együtt, engem nem érint, de az elv az ami akkor nem tetszik...)

[ Szerkesztve ]

(#26108) bbdzyx válasza Petya2900XT (#26095) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Én is félek, hogy nem fogják megfelelően kihasználni, hanem szarnak bele a fejlesztők és meghagyják egy sima rezgőmotor szintjén. A giroszkóp/gyorsulásmérő és a touchpad fejlesztők általi elhanyagolása volt a legnagyobb szívfájdalmam a PS4 érában...hány alkalommal lehetett volna a nevetséges és időigényes "Options gomb->kettőt le a térképre->X gomb" menünavigációt lecserélni különböző irányú simításokra a tapipadon, á la Days Gone?

MGSV: PP-hez hasonló fokú kihasználását várnám el, mint standard az új játékok terén.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#26109) stickermajom


stickermajom
addikt

A tartozékok darabszámáról van valami információ? Ma rendeltem csak egy headsetet KV-nál (kíváncsi voltam az első pár értékelésre), tartozékoknál nem látom az ominózus előrendelésben elfogyott szöveget.

(#26110) Moby válasza VTom (#26097) üzenetére


Moby
addikt

Szerintem feküdj vissza pihenni.

(#26111) Moby válasza stickermajom (#26109) üzenetére


Moby
addikt

Több helyen megvásárolható már a boltokban. Ebből kiindulva ezekből azért nem lesz akkora hiány.

(#26112) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Jim Ryan: "We're more than a few minutes from the future of VR"

"PlayStation believes in VR. Sony believes in VR, and we definitely believe at some point in the future, VR will represent a meaningful component of interactive entertainment. Will it be this year? No. Will it be next year? No. But will it come at some stage? We believe that. And we're very pleased with all the experience that we've gained with PlayStation VR, and we look forward to seeing where that takes us in the future."

Life, Uh, Finds A Way

(#26113) horkaytom válasza stickermajom (#26109) üzenetére


horkaytom
tag

Hol lattal rola velemenyeket? Milyennek tartottak?

(#26114) Carlos Padre válasza ImACeltic (#26082) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Vagy mikor pimpeled a triggert a fegyvereden és ÉREZHETŐ a különbség awwwww.....

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#26115) sting2 válasza stilo18 (#26077) üzenetére


sting2
addikt

Szerintem aki ilyen csoportokra herdálja az idejét az legalább akkora gáz..
:U

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#26116) sting2 válasza Aciduzzu (#26080) üzenetére


sting2
addikt

+1

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#26117) Elderath válasza Zoleee83 (#26062) üzenetére


Elderath
őstag

Ez az újra kiadott felpimpelt játék 99%nak teljesen új játék lesz, mivel hozzá se szagolt az eredetihez. A másik meg az, hogy a souls játékok már elég mainstream kategória.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#26118) Wesder válasza Elderath (#26117) üzenetére


Wesder
félisten

Ha eléri a 30%-ot a végigvittem a jàtékot trófea, akkor megtapsolom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26119) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Az új PS Appba úzenetbe küldött képeken nem lehet nagyítva zoomolni androidon legalábbis . A régi Ps Messengeren igen.

(#26120) Elderath válasza Wesder (#26118) üzenetére


Elderath
őstag

Az hogy ki viszi végig, meg ki nem, engem aztán hidegen hagy, meg a sonyt is miután megvette. Én platinára tolom az fix... majd ha lesz gép

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#26121) Jakesz


Jakesz
őstag

Az Astro's Playroomban van magyar felirat? Tudom, hogy nem létszükséglet, csak kíváncsi vagyok rá, mivel Sony-s cím.

(#26122) 3L1T3 válasza Jakesz (#26121) üzenetére


3L1T3
addikt

Elméletileg van abban is! :) :K

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#26123) stilo18 válasza sting2 (#26115) üzenetére


stilo18
addikt

Köszi :R

Végülis csak itt lehet Ps csoportban olvasni gyereknevelési és hozzá hasonló dolgokról.

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#26124) EczkE válasza Szilágyi84 (#26119) üzenetére


EczkE
addikt

Most neztem iosen ott sem lehet zoomolni.

Asszem mindenféleképpen!

(#26125) Wesder válasza Elderath (#26120) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílvàn, a Sony leszrja ha elad mondjuk 8M db-ot, és csak ezerből egy ember viszi végig.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26126) hombre[EU] válasza Wesder (#26118) üzenetére


hombre[EU]
veterán

simán, 30 felett van(volt) a Bloodborne is...bár ezek a számok is csalhatnak. mindenesetre a souls játékokat nem szokták (már mostanában) "mazsolák" megvenni. mindenki ismeri a stílust/Fromot, nem árulnak zsákbamacskát

Life, Uh, Finds A Way

(#26127) S e t h válasza sting2 (#26116) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez tévedés mert nem csak +1, hanem sokkal több

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#26128) 3L1T3 válasza Wesder (#26125) üzenetére


3L1T3
addikt

Az lesz az érdekes, hogy első évben szerintem meglesz a 20-25M is ha tudja tartani a gyártás a kereslettel a tempót. :U :K

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#26129) Wesder válasza 3L1T3 (#26128) üzenetére


Wesder
félisten

Én a jàtékra gondoltam, mint 8M, nem gépre.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26130) hombre[EU] válasza 3L1T3 (#26128) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az a 25 már nagyon optimista :) de 15-20 között meg lesz (ha valami újra nem szól közbe)...inkább az elsō discount után ugranak meg az eladások

Life, Uh, Finds A Way

(#26131) Jazz^


Jazz^
tag

Ha csak pusztán a számokat nézzük, akkor a soulslike stílus még mindig nem igazán mainstream szerintem.
Ha csak Ps-en belül maradunk, a Spider-man 3 nap alatt 3 millió, a Last of us 2 pedig 4 millió példányban kelt el.
A Bloodborne-nak 4 év és kitudja mennyi akció kellett a 3milliós eladás átlépéséhez.
Persze a DeS is simán visszahozza majd a beleölt pénz többszörösét is, főleg, hogy igazából olyan "sok" munka nem volt vele, hisz adott volt a forgatókönyvtől kezdve szinte minden. És nagyon vetélytársa sincs, aki tényleges nextgen játékkal indítaná az új generációt, így biztos sokan megveszik, akik amúgy nem feltétlenül erre csapnának le első körben.

(#26132) 3L1T3 válasza Jazz^ (#26131) üzenetére


3L1T3
addikt

Bloodborne óta csak nőtt a soulslike fan base.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#26133) Zoleee83 válasza Jazz^ (#26131) üzenetére


Zoleee83
addikt

Pontosan így látom én is, mivel nem nagyon van más cím MM-en kívül amivel a Sony prezentálhatja házon belül a nextgen erejét, sokan csak emiatt is be fogják húzni, biztosan nyereséges lesz, ráadásul kevesebből is készült gondolom mintha nulláról kellett volna fejleszteni valamit. :K Ettől függetlenül még mindig nem mozgat meg, szórakozni szeretek egy játék alatt nem agyérgörcsöt kapni az idegtől. Vagy lehet koncepció is Sony részéről, sok-sok PS5 +kontroller lesz vásárolva idővel, mert leamortizálódott a géphez kapott.. ;]

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#26134) cyberkind válasza 3L1T3 (#26132) üzenetére


cyberkind
félisten

Amit a Sekiro szép számmal megnyírt. :D

Paranormal Cocktivity

(#26135) Elderath válasza Jazz^ (#26131) üzenetére


Elderath
őstag

csupán 3 év munka van benne. Tényleg nem olyan sok :D

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#26136) Jazz^ válasza Elderath (#26135) üzenetére


Jazz^
tag

Azért írtam idézőjelek közé.
De tény, hogy ez egy remake, nem kellett nulláról egy új világot teremteni, új forgatókönyvet írni, rendezést menedzselni, zenét írni, stb, hiszen mindezt a munkát már elvégezték 11 éve.

(#26137) penge111 válasza cyberkind (#26134) üzenetére


penge111
addikt

Kicsit off, én nagyon komálom a soulsborne játékokat. DS összes része, Nioh 1-2, Surge 1, Bloodborne, The Lords of Fallen, Hollow Knight (mondjuk ez nem teljesen soulsborne, de nehézségben kihúgyozza az előzőekben felsorolt címeket) játékokat pörgettem ki, párat platinára. Sekiro lenne a kövi, erre sokan fújnak, még a soulsborne rajongók is, miért?

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#26138) 3L1T3 válasza cyberkind (#26134) üzenetére


3L1T3
addikt

mennyire igaz :DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#26139) predakon


predakon
őstag

Én nem próbálkoztam a korábban említett soulsborne játékokkal de lehet, hogy ezzel megküzdök majd.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#26140) zkxdn


zkxdn
őstag

Into the Spider-Verse ruha: [link]

"Your first look at the Spider-Man: Into the Spider-Verse Suit
Love this tweet to receive Marvel's Spider-Man: Miles Morales updates leading up to launch."
:))

[ Szerkesztve ]

(#26141) Elderath válasza zkxdn (#26140) üzenetére


Elderath
őstag

Pont most akartam linkelni. Milyen durva, hogy az animáció framerateje olyan, mint a filmbe :D

Tolhatom le ezt PS4en először :(

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#26142) hombre[EU] válasza penge111 (#26137) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mert klasszikus arpg helyett egy kaland akció játék sok blokkal és parryvel :D

Life, Uh, Finds A Way

(#26143) zozika84 válasza predakon (#26139) üzenetére


zozika84
őstag

Jo lenne tudni, hogy az eddigiekhez kepest mihez all közelebb nehézséget tekintve...csak hogy lehessen keszulni nyugtatoval :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#26144) hombre[EU] válasza predakon (#26139) üzenetére


hombre[EU]
veterán

easy, jó lesz ez :) csak kérdezni kell és tanulni ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#26145) Elderath válasza zkxdn (#26140) üzenetére


Elderath
őstag

Itt a trailer 4Kba youtuberól

Brutális. Insomniac egyik legjobb bevásárlás volt sonynak

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#26146) hombre[EU] válasza Elderath (#26145) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem igazán érdekelt a játék,eddig...ez nagyon menō lett :D

Life, Uh, Finds A Way

(#26147) BoneDragon válasza Elderath (#26145) üzenetére


BoneDragon
veterán

Le a kalappal. :R

(#26148) ImACeltic


ImACeltic
őstag

[Praey for the Gods - Gameplay Announcement Trailer | PS5]

Létezik ekkora koppintás? :D Shadow of the Colossus indie verzió.

[Spider-Man: Into the Spider-Verse Suit Reveal | Marvel’s Spider-Man: Miles Morales]

11 perc gameplay a Spider-Verse ruhában.

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#26149) predakon válasza hombre[EU] (#26144) üzenetére


predakon
őstag

remélhetőleg addigra már a covid is kiszáll belőlem így mástól izzadhatok :D

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#26150) Kendek válasza ImACeltic (#26148) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez most akkor Praey vagy Prey? :F

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.