Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#27451) kzoli89 válasza nitro16 (#27444) üzenetére


kzoli89
tag

Főleg, ha a fórumon 15 perccel korábban van ott a link, mint az e-mailt, ahogy megkapom.

(#27452) Deck válasza kzoli89 (#27445) üzenetére


Deck
titán

Nevetséges kaptak max 1db-ot aztán annyi.. Érdemes volt feliratkozni.

PS5

(#27453) bgunne válasza kzoli89 (#27445) üzenetére


bgunne
tag

Köszönjük rendelését!
Rendelés állapota: előrendelés
Amennyiben szükséges, munkatársunk hamarosan keresni fogja a ... telefonszámon (munkanapokon 8 és 16 óra között) adategyeztetés céljából.

Ilyen e-mail jött, nem írtak konkrétumot, hogy akinek engedte a rendszer előrendelni, az biztos kap-e, vagy itt is több rendelést vettek fel, mint amennyi készleten van nekik.

(#27454) Fox Mulder válasza Ronam (#27447) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Ugyan ez, de tegnap este már az sem volt készleten és nem is lehet előrendelni náluk.

(#27455) Aciduzzu válasza kzoli89 (#27445) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Én feliratkoztam, de lófasz levél nem jött. A honlapjukon meg a készülék sincs kint.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#27456) kzoli89 válasza Deck (#27452) üzenetére


kzoli89
tag

De legalább kaptunk egy tonnányi spam-et :/

(#27457) EczkE


EczkE
addikt

En par hettel ezelottig a pst hasznaltam netflixre, ytra, primre meg disney plusra mert a tv appok vagy nincsenek vagy szarok, mint maga a tvm. :D Szoval inkabb vettem egy apple tv 4k azon legalabb minden tokeltesen mukodik. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#27458) nitro16 válasza bgunne (#27453) üzenetére


nitro16
senior tag

Szerintem azért vártak eddig, hogy tudják fixen hány darabot kapnak. Az előrendelés meg kb 2 percig tartott, mert ahogy látod akik fel voltak íratkozva a hírlevélre mire megjött nekik az értesítés már nem is volt. Így akik meg tudták rendelni remélhetőleg meg is kapják.

(#27459) Ronam válasza Fox Mulder (#27454) üzenetére


Ronam
addikt

Én kedden rendeltem az Xboxot, akkor még volt nekik, sejtettem hogy ez lesz a PS-el.

[ Szerkesztve ]

(#27460) gyuromoj válasza Ronam (#27459) üzenetére


gyuromoj
veterán

Box megjelenés napján is lesz a boltokban, nagyobb az induló készletük illetve gondolom kisebb is rá a kereslet.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#27461) stilo18


stilo18
addikt

Örülök, hogy tudtam megint segíteni :R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#27462) Elderath


Elderath
őstag

Na de jó látom erről is lemaradtam :D

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#27463) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Azért itt is ment már a sumákolás nem kell aggódni, egyesek előre tudták mikor indul... szerinted?? Nem volt már bekészítve a böngészőben a téma? Dehogynem... Kibaszott csalás volt ezis, mint minden más.... Szerintem le volt adva előre a drót a csókosoknak meg ismikéknek innentől kezdve veszett ügy volt.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#27464) EasyLife


EasyLife
aktív tag

Hívtam a Telekomot, azt mondták abban a percben, hogy kirakták el is fogyott mind. Elvileg november 19 után még kapnak egy nagyobb készletet, legalábbis ezt mondta az ügyintéző.

[ Szerkesztve ]

(#27465) Wesder válasza Deck (#27452) üzenetére


Wesder
félisten

Vegasi Target-be érkezett 30db, amit màr ugye az előrendelők el is vittek, és azon felül még 3500 előrendelő vàr újabb készletet. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27466) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Srácok...nyugi.Lesz gép tavaszra.
Tervem.Media Marktba bemegyek majd, és kisétálok a digitális ps5el.Budapest bank hitelkártyával veszem, amire kapok 10% kedvezményt (majd otthon aznap visszautalom rá a pénzt, így nincs rá kamat meg semmi egyéb sarc) szóval 135Kért lesz ps5öm, amire kapok 2 év gyári garanciát.
Türelem rózsát teremt. ;) :K

Inkább ajánlatok valami jó kis inide címet a mostani kurvanagy akcióból. :R

[ Szerkesztve ]

(#27467) VTom válasza EasyLife (#27464) üzenetére


VTom
veterán

Ja, nov. 19 utána egy évvel :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#27468) marinea2 válasza tboy93 (#27440) üzenetére


marinea2
addikt

220 volt a Plafon amin talaltam egy [link] -ilyet, de a TV-s topikba mar rabeszeltek erre : [link]

Arra lehet szamitani hogy a ps5-on 100 vagy 120 fps-el fog menni a Fornite!? Mert ha Valoszinuleg erre meg sokat kell varni, akkor 2-3 evet siman ellenek a 60Hz-n.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#27469) Elderath válasza EasyLife (#27464) üzenetére


Elderath
őstag

február is nov 19 után van... Vicc, hogy még mindig semmi konkrét infó a további készletekről

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#27470) ambushka


ambushka
aktív tag

Srácok, telekom nem töltötte fel a stockot, csak kirakta a paget, most próbáljátok! nekem meg van :)

PSN ambushka8989

(#27471) -=Jam=- válasza ambushka (#27470) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Mi van meg? Már akkor elfogyott mikor kirakták, vicc volt az egész... A csókosok megkapták, hogy 10-kor indul a rendelés, a többiek, akik feliratkoztak meg a sok szar spam mellé fél órával később kapják, hogy rendelhető, mikor már rég elfogyott... Mindig is egy szemét cég volt a Telekom, hát most is bebizonyították, hogy azok.

[ Szerkesztve ]

(#27472) KaitouP válasza kzoli89 (#27445) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Komolyan hihetetlen ez már... Egyből nyomtam a levélre amint az megjött, mert éppen kezemben volt a telefon, erre nézem és nem tudok már rendelni... :W

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#27473) Aciduzzu válasza Lackooo84 (#27463) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Azért is érdekes, mert én ma reggel is direkt figyeltem az oldalt itt

És nem volt közte, most sincs ott a PS5. Csak másik linken, amire ugyan hiába iratkozott fel valaki, eddig a percig se jött e-mail. Mások meg ismerték a konkrét linket, honnan kell rendelni... ;]

[ Szerkesztve ]

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#27474) predakon


predakon
őstag

menjenek a picsába a telekomnál....hány darab volt 2?

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#27475) tboy93 válasza kzoli89 (#27445) üzenetére


tboy93
nagyúr

Gondolom a T-s munkatársak behúzták mind :)

(#27476) Peace válasza KaitouP (#27472) üzenetére


Peace
nagyúr

"Jelenleg nincs készleten, de újabb készlet várható!" Jaja, bukta sajna.

(#27477) Aciduzzu válasza tboy93 (#27475) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Persze, egyértelmű.

Biztos majd az a bizonyos fórumtárs őket is feljelenti. :C

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#27478) Deck válasza Peace (#27476) üzenetére


Deck
titán

Majd jövő tavasszal.. ;]

PS5

(#27479) tboy93 válasza marinea2 (#27468) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hát 65"-ban az értelmes Tv-k tényleg 350-400-tól indulnak... és az még nem oled :D

(#27480) stilo18 válasza nitro16 (#27458) üzenetére


stilo18
addikt

Az mondjuk gonosz húzás volt, hogy az email később érkezett mint ahogy élesítették volna a rendelést. (és ugye addigra már el is fogyott) :F

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#27481) Aciduzzu válasza KaitouP (#27472) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Te nyertél, legalább neked jött az email, egy csomóan meg se kapták, pedig feliratkoztak.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#27482) Elderath


Elderath
őstag

Ne aggódjatok majd nemsokára felkerül 300ért apróra a kedves T munkatársaktól :C

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#27483) Peace válasza tboy93 (#27479) üzenetére


Peace
nagyúr

Örültem is, mint állat, hogy 315-ért behúztam a tv-t 1,5 éve. Gusztustalan árak vannak, ha nem csípsz meg valami mocskos jó akciót. :(

(#27484) ambushka válasza -=Jam=- (#27471) üzenetére


ambushka
aktív tag

https://imgur.com/a/Hq7FxET

PSN ambushka8989

(#27485) nitro16 válasza stilo18 (#27480) üzenetére


nitro16
senior tag

Egyértelmű. Ha te nem írod ide be, hogy most lesz és nem dobod be a linket akkor én is lemaradtam volna róla. Így talán jut nekem is megjelenésre, mert csak alzába rendeltem elő de ott ugye már nem jutott. Szóval köszi. :K :R

(#27486) -=Jam=- válasza ambushka (#27484) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Te is csókos vagy akkor, vagy valaki lemondta és bemákoltad... :DDD

(#27487) ambushka válasza -=Jam=- (#27486) üzenetére


ambushka
aktív tag

Valszeg lemondták, jah, de 10:49ig második monitoron ment az F5 az oldalon

PSN ambushka8989

(#27488) predakon


predakon
őstag

a bankártyám adatait még betudtam írni aztán ennyi :D egyébként visszaszívom ne a telekom menjen a picsába hanem a kibaszott covidot a nyakungba dobó kína

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#27489) marinea2 válasza tboy93 (#27479) üzenetére


marinea2
addikt

De arra lehet szamitani hogy a jatekok valoban 100 meg 120fps-el fognak hasitani a ps5-on?
Vagy "csak" a gep tudja majd? Aztan lesz ra 2-3 cim. Mert akkor most vehetnek 60Hz-st is.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#27490) Fox Mulder válasza marinea2 (#27489) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Szerintem várj vele. Jövőre az összes modell tudni fogja a 120 hz hdmi 2.1 még az alap széria is.

(#27491) stickermajom válasza Elderath (#27482) üzenetére


stickermajom
addikt

Ki volt töltve a form, nagyon remegett a kezem a megrendelés gomb felett, hogy egy kis haszonnal továbbadjam. :D De 30-40 ezerért járvány alatt nem akarok idegenekkel találkozni.

(#27492) Elderath


Elderath
őstag

DIRT 5 | PlayStation 5 Special Look | Gameplay and Next-Gen Details

Ami érdekes, hogy a dev isteníti a kontrollert itt is, de említést tesz a 3D audioról is

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#27493) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#27466) üzenetére


hombre[EU]
veterán

spelunky 2 15€

Life, Uh, Finds A Way

(#27494) Peace válasza stickermajom (#27491) üzenetére


Peace
nagyúr

Ezért kell 360-ért adni!!! :DDD

(#27495) tboy93 válasza marinea2 (#27489) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ezt senki nem fogja tudni neked itt most megmondani biztosra.

(#27496) Melorin válasza marinea2 (#27489) üzenetére


Melorin
addikt

Ez jó kérdés, de már volt néhány cikk arról, hogy bizonyos játékok csak 60fps-el fognak menni.
Az én TV-m a 120Hz-et csak 1080p vagy 1440p-ben tudja. Lehet, hogy beáldozom a felbontást az fps oltárán, mert az nekem fontosabb. Hátha nem néz ki túl trén az 1080p :)
A filmek legalábbis nálam kb ugyanúgy néznek ki 1080p-ben is mint 4k-ban. Lehet, hogy így felesleges is a 4k-t hajszolni?

(#27497) mettek válasza marinea2 (#27489) üzenetére


mettek
addikt

Ne számíts sok 120fps-es címre. A Cold War elvileg multiban annyi lesz de kampányban már nem. Nem fogják tudni kínozni 4k-ban csillivilli grafikával 120 fps-re, ezt még egy 3080-as se tudja. Úgyhogy sztem le kell tojni a 120 fps-t. Jó ha a 60 meglesz.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#27498) sting2


sting2
addikt

A fél karomat adnám egy X90H készülékért, pedig most sem rossz készüléket használok.
A sok prospektus lovagnak üzenem, hogy nem, nem lett high end a készülék az tény, de a kevesebb Zónaszam, és a közepes X1 proci ellenére is, bizony bőven partiban van a XF - és tesóval, az XE pedig csak integethet neki..
Még kell élőben nézni és a lehető legpontosabb otthoni körülményeket reprodukálva, hozott anyaggal tesztelni - pendrive!

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#27499) TCr válasza sting2 (#27498) üzenetére


TCr
veterán

+1

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#27500) iegyetlen


iegyetlen
csendes tag

Kicsit nekem ellentmondásos a sztori, csapból is az folyik, hogy HDMI 2.1-es tv a tuti az új konzolokhoz, mert különben nem lesz 4k 120fps, ami amúgy se lesz, mert a gép nem elég erős, ahhoz hogy 120 fps-en futassa a játékokat, sőt eddig az volt, hogy örüljünk ha nem esik be 60 alá... nyílván ha most kellene tv-t vennem, a későbbiek miatt én is fontosnak tartanám a frissebb portot, de csak ezért tuti nem vennék új tv-t.. vagy valamiben tévedek?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.