Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#26351) -=Jam=- válasza EczkE (#26347) üzenetére


-=Jam=-
őstag

(#26352) hombre[EU] válasza EczkE (#26347) üzenetére


hombre[EU]
veterán

van benne

Life, Uh, Finds A Way

(#26353) Madwe válasza karmaresz (#26350) üzenetére


Madwe
nagyúr

Van benne, xs-ekhez nem jár (ugyan az is usb c-s de elemes gyárilag)

(#26354) Moby válasza hombre[EU] (#26339) üzenetére


Moby
addikt

Nade mi az, hogy azt kell megvenni? Nem is lesz belőle PS5 verza, csak egy patch, ami viszont ingyen jár hozzá :D Ne töltsem le hozzá a nextgen patchet, mert akkor nem fog PSVR-ben futni? De akkor miért a patchez írják, hogy PSVR Support? :)

[ Szerkesztve ]

(#26355) Carlos Padre válasza karmaresz (#26350) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Már hogy ne lenne benne?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#26356) nxswitch válasza Carlos Padre (#26355) üzenetére


nxswitch
senior tag

A PS5-höz járni fug usb kábel amivel lehet tölteni a kontrollert, de ha extra kontrollert veszel külön dobozban, akkor nincs benne.

(#26357) EczkE válasza -=Jam=- (#26351) üzenetére


EczkE
addikt

Koszi. Amit en neztem nem volt emlitve a kabel meglete ezert kerdeztem csak. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#26359) Carlos Padre válasza nxswitch (#26356) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát azt nem írta, hogy az extra kontrollerről lenne szó.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#26360) hombre[EU] válasza Moby (#26354) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem tiszta, de szerintem lesz (késōbb?) ps5 verzió, amellyel már nem fog menni a jelenlegi headset...most nem befolyásol semmi, a cikk arról szól valószínū a ps5 játékok már nem fogják támogatni a headsetet. mint a dualshocknál, csak ps4 játékokhoz lesz jó

Life, Uh, Finds A Way

(#26361) Carlos Padre válasza Madwe (#26353) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azt még mindig nem sikerül meglátnom, hogy az miért jó, a másik topikban pont most megy megint (azon kívül, hogy egymást makkolják hogy ők mennyivel jobb fejek :D ), hogy ki hol mennyi ceruzaaksit, tölthető elemet vett és mennyiért. Nekem az xbox kontrollerbe is első dolgom volt aksit venni dockkal, szórakozzon más elemekkel. Van itt akinek erre lenne igénye? :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#26362) zkxdn válasza hombre[EU] (#26349) üzenetére


zkxdn
őstag

Azé hogy véletlenül ki ne repüljenek a szárnyaik alól...Insomniacot is megvették annó (1-2 éve :C :F )

(#26363) karmaresz válasza Carlos Padre (#26355) üzenetére


karmaresz
senior tag

Oxi, akkor félreemlékeztem, vagy nem figyeltem jól a háttérből a videót. Bocs mindenkitől. :R

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#26364) oriic válasza Carlos Padre (#26361) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Te most tényleg ezzel stalkolod az X topikot, hogy ki milyen akksit vesz , meg hogy miket beszélgetünk? Ki a fenét érdekli ez itt de komolyan? :U Ez még mindig a PS5 topik nem a "Pádre árulkodik az X-esekről" thread. Fejezd be, légy szíves! :U

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#26365) syler123


syler123
veterán

Ti vesztek a ps5-höz töltőállomást? Ha igen, a gyárit? Controllert szerintem majd később veszek pluszban, lesz az még olcsóbb is, egyszerre úgyis csak 1-et használok, de a dockos töltés nekem jobban bejön.

(#26366) Madwe válasza Carlos Padre (#26361) üzenetére


Madwe
nagyúr

ahhoz a részhez azért annyi hozzátartozik, h itt tényleg gyakrabban toxikus a levegő. Cserébe itt kap az ember életvezetési tanácsokat is ;]
Azért olyan szempontból jobb, h megadják a választás lehetőségét, mert van akinek előnyösebb az elem (más kérdés h az sztem a ritkább, a többieknek meg extra kiadás az akku)
részemről jó az akku, eleve 4 kontrollerem lesz ehhez is (amint lesznek színopciók) local coop miatt, másrészt 2-3 napot bőven kibír egxhuzamban, soha nem volt olyan h csutkára töltött akkus kontrollert addig nyomogassak együltő helyembe h lemerüljön...

syler: amint lesz több kontrollerem veszek olyat is, valszeg gyárit, kérdés addigra jön e minőségi utángyártott (amit itt egyszer linkeltek az nekem nemgyerebe)

[ Szerkesztve ]

(#26367) NyMRooD válasza Carlos Padre (#26361) üzenetére


NyMRooD
őstag

Én ceruza aksikat használok mert jók mindenhez is így nem kell foglalkozni azzal, hogy pót kontroller / pót aksi felvan-e töltve, folyamatosan van feltöltve pár darab ceruza aksi, így ha valami lemerül rögtön tudom cserélni, a lemerült darabokat meg csak oda teszem tölteni és kész, így egyszerűbb, kényelmesebb.

+1 a beépített aksikkal szemben, hogy ha tönkremegy nem kell a kontrollert is kidobni.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#26368) oriic válasza syler123 (#26365) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Aki monitoron, asztalnál játszik annak szerintem felesleges kezdetben, hiszen csak rádugja az USB kábelt és máris töltődik. Később talán érdemes lehet ha pl olcsóbb lesz, vagy kényelmetlen valakinek az USB dugaszolás időnként. (Nálam pl nem lesz, elég a kábel)

De amúgy is a legegyszerűbb: Kell venni még egy Dualsense-t, aztán az egyik mindig töltőn van, ha a másik lemerül, csak ki kell cserélni. :DDD Jó nyilván anyagilag nagyon nem érném meg.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#26369) Kendek válasza syler123 (#26365) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem veszek, van kétméteres szövetes Type-C kábelem, és töltőadapterem is hozzá. Ha véletlen lemerülne játék közben, akkor egyszerűen csak bedugom és folytatom tovább.

<-ƘƘ->

(#26370) Wesder válasza oriic (#26364) üzenetére


Wesder
félisten

Őt érdekli és szokàsàhoz híven a hangulatot is kelti hogy ne unatkozzanak itt az emberek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26371) Madwe válasza oriic (#26368) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én a local coop partyk miatt veszek mindig, jó h piaszünetben csak rádobja az ember ha merülőben van :)

(#26372) horkaytom válasza syler123 (#26365) üzenetére


horkaytom
tag

https://www.konzolstudio.hu/ps5/11814-venom-twin-dualsense-5-docking-station-white-ps5

Ebbol van 1-es toltoallomas is. Mashol nem lattam, hogy arulnak itthon.

(#26373) syler123 válasza horkaytom (#26372) üzenetére


syler123
veterán

Árulják máshol is, ezt néztem, nem lenne rossz, de nekem az nem tetszik, hogy az usb portba kell dugni ilyen adaptert, miközben ott vannak a pinek a controller alján.
Ps4-hez ilyenem volt, volt vagy 3eFt, de minőségibb hatású, mint a gyári Sony.
1-2 hónap megjelenés után és szerintem lesz nekik Ps5-höz is.

[ Szerkesztve ]

(#26374) mettek


mettek
addikt

A Watch Dogs Legiont megvettem digitálisan ps4-re, azt írja hogy ps5-re majd upgradelhető. Tudja valaki hogy az upgrade teljes értékű ps5 verzió lesz vagy a ps4 verzió lesz csak játszható?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#26375) erahurka válasza Carlos Padre (#26355) üzenetére


erahurka
félisten

Az új iPhone-okhoz töltőt se adnak szóval... Környezettudatosság, avagy a termék ára nem változik, de kihagyjuk a tartozékokat. Védd a földet, fizess kétszer.

(#26376) Kendek válasza mettek (#26374) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az upgrade az azt jelenti, hogy letöltheted majd ingyen a PS5-ös verziót is. Ami BC-ben tolható, az olyan változat ami sima merevlemezről és PS4-en is játszható.

<-ƘƘ->

(#26377) wolf13 válasza erahurka (#26375) üzenetére


wolf13
őstag

Plusz szállítás és csomagolás még egyszer a külön töltőhöz. Volt értelme.

(#26378) #98778112


#98778112
törölt tag

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne felétek hogy az új Spider manből melyik verziót kell megvenni hogy a PS5 ön PS5 grafikával tudják játszani? De PS4 re venném most még meg. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#26379) gyuromoj válasza #98778112 (#26378) üzenetére


gyuromoj
veterán

PS5 verziót.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#26380) #98778112 válasza gyuromoj (#26379) üzenetére


#98778112
törölt tag

Digitálisan venném meg most PS4 re de ha lesz PS5 ön akkor PS5 grafikát szeretnék rajta. Verzió függö hogy sima vagy ultimate, meg hogy ingyenes updateja lesz vagy fizetni kell a jobb grafikáért?

(#26381) gyuromoj válasza #98778112 (#26380) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ha jól tudom akkor a PS4 verzió, ingyen frissíthető majd PS5 verzióra PS5 konzolon.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#26382) hombre[EU] válasza #98778112 (#26380) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha kell mindkettō akkor ultimate...ha csak a Miles akkor mindegy

Life, Uh, Finds A Way

(#26383) #98778112


#98778112
törölt tag

Oh mivel csak a standard edition. Nagyon köszönöm :R

(#26384) zozika84 válasza Madwe (#26366) üzenetére


zozika84
őstag

És főleg pont miatta toxikus a légkör ;]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#26385) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Zoomoljatok ra

(#26386) zozika84 válasza BoneDragon (#26385) üzenetére


zozika84
őstag

Hatalmas :DD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#26387) gyuromoj válasza BoneDragon (#26385) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ez nem újdonság. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#26388) Kendek válasza BoneDragon (#26385) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Újszülöttnek minden vicc új. :)
A konzol fehér oldallapjai is ilyenek.

<-ƘƘ->

(#26389) CptAdamica válasza BoneDragon (#26385) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk így fóliát érdekes lesz rá rakni. :D

Megyen!

(#26390) erahurka válasza wolf13 (#26377) üzenetére


erahurka
félisten

Mit vársz a társadalomtól, ahol a méregdrága, kizárólag Kína területén bányászható alapanyagból előállítható, elhasználódás után veszélyes hulladékként halmozódó lítium akkumulátorokban látják a jövőt? Környezetvédelem = környezetszennyezés ellapátolása a szőnyeg alá szegényebb országokba. Nem baj, az egyenszakállas, egyenruhás egyedi hipszter gyerekek Snapchaten viríthatják mekkora zöldek.

(#26391) echterion válasza erahurka (#26390) üzenetére


echterion
nagyúr

Ne mondj ilyet, különben...

;]

**********

(#26392) erahurka válasza echterion (#26391) üzenetére


erahurka
félisten

Kövezni nem fog senki, max tiltanak rasszista megnyilvánulásért. :U

(#26393) KaitouP válasza BoneDragon (#26385) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Én is ilyen mintákat libabőrözök amikor meghallom hogy PS5.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#26394) horkaytom válasza syler123 (#26373) üzenetére


horkaytom
tag

Koszi, remelhetoleg lesz nekik, mert akkor ilyet vennek.

(#26395) horkaytom válasza syler123 (#26373) üzenetére


horkaytom
tag

Mondjuk vannak mar:
[link]

(#26396) Madwe válasza horkaytom (#26395) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezek mind usb c-sek, nem pinesek, ilyet semmiképp nem ajánlott venni, akkor már inkább kábel :)

(#26397) horkaytom válasza Madwe (#26396) üzenetére


horkaytom
tag

Mi miatt nem erdemes?
Akkor talan ez? [link]

(#26398) Madwe válasza horkaytom (#26397) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mert a pinesre csak ráhelyezed s tölti, az usb c-st meg bele kell szuszakolni. Ha már szuszakolod, egy kábelt könnyebben fogsz beletolni, mint egy rögzített talpra belavírozni...
ez a linkelted már jó, bár anyaghasználat miatt nálam ezek kiesnek, ha az olcsóság számít, ez már járhatóbb :)

(#26399) karmaresz válasza syler123 (#26365) üzenetére


karmaresz
senior tag

Hát nekem első dolgom volt betenni egyet a kosárba. Mivel gyerkőcök is használják a PS-t, akik sosem teszik kábeles töltőre, így ez az egyedüli megoldás agyérgörcs ellen, mikor leülnék játszani és azt tapasztalom, hogy minden kontroller csontra le van merülve. Itt legalább azt látom egyértelműen, hogy a dokkolóba vannak-e helyezve a kontrollerek, merthogy egyből lesz egy második is. Nálunk megy a helyi coop. :)

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#26400) KaitouP válasza karmaresz (#26399) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Nem lenne egyszerűbb megtanítani őket arra hogy tegyék töltőre a kontit, ha merül?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.