Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#26701) semetka válasza MerLinh (#26697) üzenetére


semetka
őstag

Csak azért írtam hogy problémás a port mert a Type C általában nem bírja jobban mint ami a Dualshock 4-en volt. Ettől független igazad van hogy ha telón kibírja itt is bírnia kéne

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#26702) Moby válasza Lackooo84 (#26695) üzenetére


Moby
addikt

Ez a pár hónap után drifetlni fog ez micsoda? 4 kontroller van otthon, a legfiatalabb is 3 éves, egyik sem driftel. Én ezt csak a switch joyconjairól ismerem :D

(#26703) semetka


semetka
őstag

A ravasz egység marha jó. Remélem nem lesz vele probléma.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#26704) d@vee válasza Moby (#26702) üzenetére


d@vee
őstag

Valszeg a sok mechanika miatt előre aggódik és álmatlan éjszakái vannak :P

[ Szerkesztve ]

Ja

(#26705) Lackooo84 válasza Moby (#26702) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Vagy csak nincs olyan játékod, ami érzékenyebb erre. Volt olyan kontrollerem ami csak bizonyos játékoknál driftelt. Ja meg a PS4 topik sincs tele állandóan szinte új driftelő kontrollerekkel... :U

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#26706) d@vee válasza Lackooo84 (#26705) üzenetére


d@vee
őstag

Ez mondjuk tényleg érdekes. Nekem anno a Warface-nél csinálta, de Dying Light-nál nem.

Ja

(#26707) hombre[EU] válasza Moby (#26702) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nyomják az L/R3-mat,mint süket a csengōt :DDD nekem hárombôl egy sem driftel...mondjuk nem is futkosok fps-ekben napi 8órát :B

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#26708) Wesder válasza NyMRooD (#26681) üzenetére


Wesder
félisten

Azóta meg történt egy kis pénztalicska arrafelé az MS részéről, és mostmàr érdekük a digitàlisat tolni, na meg a túloldalt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26709) Lackooo84 válasza d@vee (#26706) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem érdekes, annyi, hogy minden játéknál máshogy van beállítva az érzékenység. Amelyiknél nem driftel ott nagyobb kitérést enged a X-Y tengelyeken amit még nyugalmi állapotnak vesz.

The Truth is out there...

(#26710) Carlos Padre válasza Lackooo84 (#26705) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nincs tele. Az évek alatt láttam vagy öt esetet.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#26711) .LnB válasza d@vee (#26706) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyszerű. A játék alapbeállításai miatt. Vagy ahol jobban személyre szabható akkor az aktuális beállítás miatt. PL: nagyobb dead zone, vagy kisebb sensivity, stb stb. Baromi egyszerű a képlet. Ahol érzékenyebb a beállítás, ott driftel. Nekem is volt, gariba cserélték.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26712) Tatyla válasza F-ECT$ (#26688) üzenetére


Tatyla
őstag

Én nekem digitális gép van elő rendelve és exkluzív címekhez lesz remélem továbbra is olcsó kód, a többi ami meg nem magyar feliratos az jó lesz US storeból mivel ott egy új játék "csak" 60-ról 70$-a emelkedik de digitálisan egy PS5 játék is le lesz akciózva kábé fél éven belül

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#26713) Major Lion válasza Freddycom (#26693) üzenetére


Major Lion
senior tag

Nem, idáig még nem jutott el a Sony, még EU-n belül se tudsz országot változtatni :W
MS-nek ez már sikerült ki tudja mikor... sajnos Sony-nál ennek valami ideológiai oka lehet.

[ Szerkesztve ]

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#26714) Lackooo84 válasza Carlos Padre (#26710) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Akkor nézd át újra. :DDD

The Truth is out there...

(#26715) Major Lion válasza Aciduzzu (#26690) üzenetére


Major Lion
senior tag

Jellemzően a 15-20 órás játékokat lemezen veszem, minden mást digit, és ez most se fog változni, hacsak nem lesznek a digit játékok jelentősen olcsóbbak a lemezestől.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#26716) Moby válasza hombre[EU] (#26707) üzenetére


Moby
addikt

Nálunk pedig a fiaim gyűrik őket rendesen. Ha ilyen lesz a DSe is mint a DS4, akkor nekem oké :D

(#26717) hombre[EU] válasza Major Lion (#26713) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ez nem siker,hanem hozzáállás kérdése. [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#26718) Moby válasza Major Lion (#26713) üzenetére


Moby
addikt

Az MS is már kezd ebből visszakozni/korlátozni.

(#26719) Carlos Padre válasza Lackooo84 (#26714) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Inkább nem. Felesleges időpazarlásnak találom, hogy átnézzek több tízezer hozzászólást azért, hogy bebizonyítsam magamnak, hogy igazam volt és nincs tele vele a topik.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#26720) Major Lion válasza Moby (#26718) üzenetére


Major Lion
senior tag

Ez mit jelent és miért? Nem értem miért nem mindegy nekik hogy osztrák vagy magyar store-ban vagyok. Gyakorlatilag arra kényszerítenek hogy olyan országban vásároljak ahol már nem élek... persze csináljak új fiókot, ez a megoldásuk, a trófeáimat meg minden mást bukjak el. 2020 Sony.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#26721) RangerFox válasza Major Lion (#26720) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem kell elbuknod a trófeákat, hisz a profilok között osztódhatnak a játékok. Neked csak a letöltés megkezdéséig kell a másik profilba belépned, utána játszhatsz a fő accodon...

(#26722) Major Lion válasza RangerFox (#26721) üzenetére


Major Lion
senior tag

Igen, tudom, viszont a family share akkor nem megoldható.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#26723) hombre[EU] válasza Major Lion (#26720) üzenetére


hombre[EU]
veterán

valószínū így lehet/tudják teljes kontroll alatt tartani a rendszert (jogilag,elszámolások stb.)...mert ha probléma van nem a te felelōsséged
de évente min.1 váltást tényleg lehetne engedélyezni a költözések miatt

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#26724) Major Lion válasza hombre[EU] (#26723) üzenetére


Major Lion
senior tag

Lehet, csak azt nem értem hogy az MS-nél ez miért nem probléma, meg a többi streaming szolgáltatónál, ahol bármikor országot válthatsz és nem történik semmi, megmarad a fiókod, csak más tartalmat kapsz. Én azt se bánnám, ha bizonyos tartalmak eltűnnének a fiókombol ország váltás miatt, hívják rá fel a figyelmem, de a döntés legyen már az enyém, hogy hol akarok játszani, vásárolni.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#26725) Moby válasza Major Lion (#26722) üzenetére


Moby
addikt

Mit értesz family share alatt? Másik gépre? Azonos gépen minden account el fogja érni.

(#26726) sp8787 válasza Carlos Padre (#26710) üzenetére


sp8787
addikt

Nalam 4bol 3 driftel. Kie a masik 2?

(#26727) Deck válasza sp8787 (#26726) üzenetére


Deck
titán

Nálam pont annyi driftel.

PS5

(#26728) Major Lion válasza Moby (#26725) üzenetére


Major Lion
senior tag

Tegyük fel a fő accountom UK, ezen van minden trófeám, haverok stb. Ezt osztom tesómmal, vagyis az ő gépén vagyok bejelentkezve Primary-ként. Ha most csinálok egy új fiokot magamnak amire vásárolni akarok, ha azt bejelentkeztetem szintén tesóm gépére, akkor a UK fiókommal nem fogom tudni elérni az új fiók tartalmát, zárolva lesznek a cuccok, legalábbis ez történt mikor próbáltam. Vagy nem jól látom?

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#26729) Madoc válasza Major Lion (#26728) üzenetére


Madoc
veterán

:K

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#26730) Lackooo84 válasza sp8787 (#26726) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem kell vele foglalkozni. Innen is látszik mennyire van otthon a dolgokban...

The Truth is out there...

(#26731) zozika84 válasza sp8787 (#26726) üzenetére


zozika84
őstag

Nalam is driftelt mindket kontroller :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#26732) d@vee válasza zozika84 (#26731) üzenetére


d@vee
őstag

Nálam a 2.0-s VW Scirocco driftelt. De kinél mi :DDD
Off off: Euronics még vissza se írt az egy héttel ezelőtti mailre. Hát tényleg meglepi lesz lassan azoknak, akiknek jut :N

[ Szerkesztve ]

Ja

(#26733) Peace válasza d@vee (#26732) üzenetére


Peace
nagyúr

Jó kis Euronics. Kíváncsi leszek, hogy kapok-e valaha visszajelzést. Akár 19-e után......

(#26734) Elderath


Elderath
őstag

Kíváncsi vagyok a héten milyen infók jönnek még péntek előtt

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#26735) Madwe válasza Major Lion (#26728) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tehát hülye sony, mert a régiókorlátokat ugyan engedi simán kijátszani s tudok usa storeban olcsóbb játékokat áfa nélkül venni, s ugyan tudok accountot felezni ismerőssel ezzel felezve a játékok árát, de arra nem ad lehetőséget, h több ország storejában is tudjam felezni az accountokat és még a trófeáimat is megtartsam a fő profilomon, mert bukom a trófeáimat... :W

[ Szerkesztve ]

(#26736) Deck válasza Peace (#26733) üzenetére


Deck
titán

Én is várom írjanak, vagy valami.

PS5

(#26737) zozika84 válasza d@vee (#26732) üzenetére


zozika84
őstag

Kövér gázzal a kontroller is tudja :DDD
Remélem az Euronics kedves lesz és mindenki kap, aki előrendelte :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#26738) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

We've had the chance to play some backwards compatible PS4 titles. Those games can be played with our Dualshock in a traditional way, but if we play with the Dualsense controller we will also benefit from some specific hardware improvements. We have been struck by how haptic vibration works in a game like The Last of Us Part II. Not only do the sensations adapt when riding, as soon as we start the game, but we even feel the vibration with some chords of the guitar that sounds as a soundtrack. [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#26739) Madoc válasza Madwe (#26735) üzenetére


Madoc
veterán

Igen. Mivel ez máshol megoldott.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#26740) semetka válasza hombre[EU] (#26738) üzenetére


semetka
őstag

Ez jól hangzik, kíváncsi vagyok melyik játékot turbózzák még fel.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#26741) Deck válasza zozika84 (#26737) üzenetére


Deck
titán

Ha én kapok az már elég. ;]

PS5

(#26742) Major Lion válasza Madwe (#26735) üzenetére


Major Lion
senior tag

Pontosan. De ha még a felezés nem is működne, akkor is hülye és pancser hogy nem enged mozogni régión belül. Inkább nekem okoz kényelmetlenséget azzal, hogy több accountot tartsak fent. Elhiszem hogy neked ez kényelmes, de lehet másnak nem az. Én nem akarom kijátszani a rendszert, a Sony terel arra, én megelégednék egy account-tal és egy olyan family share-rel mint amit a többi szolgáltató nyújt. Szóval mielőtt a falba vered a fejed, talán próbáld megérteni a másikat. :K

A pancserségükhöz sorolnám még a profil név változtatást is.. évekig kellett várni egy olyan szolgáltatásra ami máshol már működött.

[ Szerkesztve ]

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#26743) Madwe válasza Major Lion (#26742) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mind az account felezés/homeolás, mind pedig a régióváltás kiskapuzás, szürke zóna. Mindegyik helyen megoldott akár a kettő egyszerre, az hogy hol lehet könnyebben kijátszani a rendszert, az ne legyen már a gyártó sara?

[ Szerkesztve ]

(#26744) zozika84 válasza Deck (#26741) üzenetére


zozika84
őstag

Mondd a címed, és nekem is elég lesz :DDD :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#26745) Major Lion válasza Madwe (#26743) üzenetére


Major Lion
senior tag

Akkor miért kényszerit a szürke zónába? Én nem azért akarok régiót váltani hogy olcsóbban vegyek játékot, hanem azért mert ténylegesen régiót váltottam! Nem akarok csalni, de csalnom kell, most egy olyan országban vásárolok ahol nem élek!!

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#26746) Madoc válasza Madwe (#26743) üzenetére


Madoc
veterán

Homolás egyáltalán nem szürke zóna. A régiózás az igen ha fizikailag nem költözik a tag.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#26747) Madwe válasza Major Lion (#26745) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez már egy másik, jogosabb igény, ezzel nem vitatkozom, félreértettelek, bocsi :)
Annyira szürke zónába kényszerít, hogy anno ps3 idején elején nem is volt hu store, kénytelen voltam usaba regelni, azóta meg köszönöm szépen, eléldegélek én alaskaban is azzal a profilommal :D

[ Szerkesztve ]

(#26748) F-ECT$ válasza zozika84 (#26731) üzenetére


F-ECT$
titán

Nálam is driftel az az egy, kb 1 év 10 hónap után kezdte el, pedig elég keveset játszok. (Heti ~10 óra.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#26749) Dr. Venkman


Dr. Venkman
tag

Pont attól tartok, hogy ha a digitális marad az egyetlen alternatíva, akkor majd nem lesznek ilyen jó akciók. Persze nem egyik napról a másikra, hanem szép fokozatosan lesznek egyre kisebb-kisebb kedvezmények, ritkább rotációban bekerülő címek. Ha egyedüli tulajdonosként, monopóliumban üzemeltetsz egy (online) boltot, akkor rengeteg opciód van a profitmaximalizálásra, ellenben ha a használt (lemezes) piaccal kell "megküzdened" a vásárlókért akkor már vannak határaid. A másik része, hogy vannak nagy címek amiket szeretnék első nap játszani, ahol nem akarok a leértékelésre várni, de miután 10-20-50-100 óra után letudtam, már nincs értelme elővennem és akkor eladom. Szóval én pont a fordított utat járom be, mondom ezt úgy, hogy eddig én is digital hívő voltam és leginkább én is US storreról vásárolok. (Rangerfox 26700 hsz-ra válaszoltam, csak nem nyomtam válasz gombot, bocsánat)

[ Szerkesztve ]

(#26750) F-ECT$ válasza .LnB (#26696) üzenetére


F-ECT$
titán

Mekkora a fia? A PS4 csak átmeneti vagy több évre tervezett megoldás? Volt korábban konzoljuk?

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.