Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#27351) Moby válasza syler123 (#27347) üzenetére


Moby
addikt

A samsungnál jobb a rendszer, de a képminőség a sony felé mutat. Az XH90 a Q90-el van kb pariban, nem igazán egy kategória a két tv.

(#27352) Blaze_ válasza Moby (#27351) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Itt egy teszt, itt is a q90-hez hasonlítják:
[link]

(#27353) Steve1207 válasza predakon (#27349) üzenetére


Steve1207
veterán

Én a Sony-t vinném, 5 éves gyártói gari kiterjesztéssel. A review-k alapján már könyvjelzőztem, pedig nem is tervezek tv-t :D Android rendszert sose pártoltam tv vonalon, de szerintem most forrta ki magát teljesen jól használhatóra (bár még mindig jobban preferálnám a zártabb rendszereket, viszont mostanra kb egál használhatóságra az is. Még valahol olvastam, hogy a Samu rendszeren vannak reklámok, na ott telne be a pohár, de ezt nem tudom biztosra mondani).

(#27343) safiyah: jók az értékelések, szerintem vállalható teljesen. Ha gariztatni kellene és nem cserélik a boltban elsőre akkor szerviz, ott meg vagy adnak újat vagy visszaküldenek, hogy cseréljék.

.

(#27354) 3L1T3 válasza Blaze_ (#27352) üzenetére


3L1T3
addikt

Csak, hogy az XH90 most 250K míg a q90 nem. Szóval nincs miről beszélni. Ha valaki most akar TV-t akkor csapjon le az XH90-re. Én is bezsákoltam egyet a hálóba, nappaliba meg marad a C9 :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#27355) Madwe válasza syler123 (#27347) üzenetére


Madwe
nagyúr

Sony képben sokkal jobb. Ha fontos az okostv része abban jobb a samsung, de ezt egy kütyüvel áthidalhatod, ha zavar a sony (ps5, apple tv, chromecast etc)

(#27356) marinea2 válasza marinea2 (#27289) üzenetére


marinea2
addikt

Erre valaki!?!?! :R

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#27357) syler123 válasza Madwe (#27355) üzenetére


syler123
veterán

Köszi! Megrendeltem, nekem mindegy volt, hogy szürke vagy fekete (szürke lett). A rendszer sebessége sem érdekel, azt nem fogom használni, filmnézésre tv boxot használok.

(#27358) Aciduzzu válasza syler123 (#27344) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Sonyt nem vennék, Samsungra szavazok.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#27359) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

meg lehet nyugodni, a Black Ops Cold War "csak" maximum 125GB-ot foglal :D [link] talán 50körül lesz a multi

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#27360) stickermajom válasza syler123 (#27357) üzenetére


stickermajom
addikt

Jól döntöttél! :K

(#27361) Madwe


Madwe
nagyúr

Jó szórakozást a szerencsésebb helyen élőknek :D [link]

[ Szerkesztve ]

(#27362) EnterR válasza hombre[EU] (#27359) üzenetére


EnterR
veterán

Azért annál egy kicsivel többet.

[link]

PSN ID: marquuard

(#27363) krx21


krx21
nagyúr

Kérdésem, hogy a the last of us 2 kap valami patch-t PS5-re?
Van valami infó?

(#27364) EnterR válasza krx21 (#27363) üzenetére


EnterR
veterán

Ez még rejtély.

PSN ID: marquuard

(#27365) karmaresz válasza 3L1T3 (#27354) üzenetére


karmaresz
senior tag

Vennék én, csak akciózzák be végre a 75"-es modellt is hasonló módon. :D

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#27366) vg válasza krx21 (#27363) üzenetére


vg
addikt

Valaki írta, hogy izmosabb lesz benne Abby.

(#27367) horkaytom


horkaytom
tag

Sziasztok, Ps5 kamera Ps5-ön fogja támogatni a Ps4-es Just Dance 2020-at? Vagy vegyek Ps4 kamerát? Ha Ps4 kamerát kell, akkor ahhoz valamilyen kiegészítő szükséges a konzolhoz való csatlakozáshoz?

(#27368) zkxdn válasza horkaytom (#27367) üzenetére


zkxdn
őstag

Ingyen adnak átalakítót nem? Én úgy tudom, nem rég lőtték fel a weboldalt

(#27369) Zoleee83 válasza EnterR (#27362) üzenetére


Zoleee83
addikt

Mondjuk a dobozán 285GB minimum tárhely szerepel :D
Fb csopiból lőttem..

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#27370) cyberkind válasza Zoleee83 (#27369) üzenetére


cyberkind
félisten

Ennek már nagyon réjtrészingnek kell majd lennie! :))

Paranormal Cocktivity

(#27371) MerLinh válasza LLaci89 (#27327) üzenetére


MerLinh
senior tag

az árrés az nem lényeg itt, ha nem milyen chip van benne, az hogy a quadroért elkérnek 4x árrat ugyanolyan chipért az nem számít. nem számíthatsz attól a kártyától jó teljesítményt aminek a consumer megfelelője a középkategoriában található az nem fair, persze hogy elvérzik hiszen hiányzik a chip fele vagy harmada...hisz ami nincs benne attól nem lesz jobb ha drágábban adják.

marinea2#27289 50hz valószinűleg a tv adásra vonatkozik. hdmin 60 hz megy

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#27372) marinea2 válasza MerLinh (#27371) üzenetére


marinea2
addikt

Koszi a valaszt. Az a 60hz is kevesnek tunik, ahhoz merten hogy a PS5 kepes lesz a 4k 120hz-ra. Kerdes hogy a jatekok amivel jatszom online, menni fognak e annyin. Fortnite, FIFA, Rocketleague.. Mert ha igen, akkor nem lenne most erdemes egy 60hz-re kepes TV-t vennem.

Javitsatok ki ha tevedek :R

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#27373) krx21 válasza vg (#27366) üzenetére


krx21
nagyúr

:DDD

(#27374) Moby


Moby
addikt

Állítólag hivatalos: a PS5 NEM támogatja az 1440p-t. Annyira azért nem meglepő, csak itt valami monitorgyártótól kiindult a dolog nemérgiben.

(#27375) CptAdamica válasza Zoleee83 (#27369) üzenetére


CptAdamica
veterán

Vicc ez a 285 giga, ebben benne van a warzone?

Megyen!

(#27376) MerLinh válasza marinea2 (#27372) üzenetére


MerLinh
senior tag

Hát tv fronton még csak most jönnek be nagyobbra képesek, ezért még csak felső(-közép) kategória sajátossága, pontosabban azt hiszem csak pár modell van ami képes rá. eleve 4k 120 csak 2.1 hdmin érhető el ami kb tavaly óta létezik.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#27377) KaitouP válasza Moby (#27374) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Akkor mégse volt felesleges az új monitorom, thank you.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#27378) zozika84 válasza marinea2 (#27289) üzenetére


zozika84
őstag

Annyi, hogy a 60 fps nem lesz meg rajta.
Erdemesebb nezni egy 100hz-es tevet.
Illetve az 50 hz veszettul vibral nekem. Nem folyamatos

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#27379) horkaytom válasza zkxdn (#27368) üzenetére


horkaytom
tag

Koszi, megnezem.

(#27380) Moby válasza horkaytom (#27379) üzenetére


Moby
addikt

Az átalakítót csak PSVR tulajok kérhetik. A PSVR procidobozának a szériaszáma a regisztráció kelléke, ha olyanod nincs, nem fogsz tudni kérni.

(#27381) mattheus válasza Moby (#27380) üzenetére


mattheus
őstag

Ez szomorú, mert akkor a PSVR hiányában, ha netalántán szeretném használni a meglévő kamerámat, akkor majd vehetek jó áron egy átalakítót hozzá. Őszintén szólva ez eddig is porfogó volt, pedig mikor megvettem annyira reménykedtem, hogy értelmes dolgokra is lehet majd használni, de a Move is zsákutca volt.....

[ Szerkesztve ]

(#27382) Madwe válasza mattheus (#27381) üzenetére


Madwe
nagyúr

Vannak ilyenek, nem tudom valid e... [link]

(#27383) Scarletiel válasza Peace (#27281) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Igen most nálam is ez a dilemma, mert jönnek a Samsungosok gariztatni. Nem a legjobb akárhogy nézem a local dimming zónák működése. (Valamiért egy adott pont miatt kb a fél képernyő világosodik a zóna helyett. És ha most nem tudják javítani akkor már OLED-et vennék, de 55 colban kevés lenne a mostani 65-höz képest ami meg éppen ideális.

(#27384) Moby válasza mattheus (#27381) üzenetére


Moby
addikt

Nem fogsz tudni venni. Csak kérni lehet hozzá, és csak PSVR-hez. Kereskedelmi forgalomba nem kerül. Magyarán a psvr nélküli kamerákat maximum a ps4-ekhez lehet megtartani.

(#27385) mattheus válasza Moby (#27384) üzenetére


mattheus
őstag

Ez kicsit lehangoló, de valahogy számítottam rá......

Bízok benne, hogy idővel talán meggondolják magukat vagy lesznek olyan gyártók, akik megcsinálják.

Most egyelőre nem létszükséglet, csak örültem volna, ha vihettem volna magammal tovább, bár ahhoz először majd kelleni fog egy PS5 is :)

(#27386) ClydeBeka2 válasza F-ECT$ (#27321) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ez csak annyit jelent, hogy előfizuval kedvezményesebb, nem? :F Nincs odaírva, hogy csak Telekomosként viheted.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#27387) nxswitch válasza CptAdamica (#27375) üzenetére


nxswitch
senior tag

Itt a hivatalos.133GB, minden benne van, de nem muszáj mindent feltelepíteni. Külön van a multi/single/zombie mod.

(#27388) ath


ath
senior tag

sziasztok

ha valaki pesti és több helyről is lenne visszaigazolása lemezes változatra, az írjon privit.
köszi

(#27389) RangerFox válasza krx21 (#27363) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Aha

(#27390) hombre[EU] válasza EnterR (#27362) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ja igen, elfelejtettem a PS-hez jár valami plussz játékmód

btw hol van az a 30%-kal kisebb series s verzió? :DDD még nagyobb lett

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#27391) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lassan rákanyarodunk a hajrára. 2 hét van hátra. Holnap meg jönnek akkor a részletes beszámolók ugye?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27392) hombre[EU] válasza .LnB (#27391) üzenetére


hombre[EU]
veterán

holnap nem csak játék review-k lesznek?

Life, Uh, Finds A Way

(#27393) .LnB válasza hombre[EU] (#27392) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne csesszenek fel.. Remélem nem. Én múltkor kérdeztem itt, hogy mikor várható részletesebb rendszerbemutató, és valaki azt írta, hogy pénteken. Ebből indultam ki.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27394) wolf13 válasza .LnB (#27393) üzenetére


wolf13
őstag

Igen , többen is 6-át írták.

[ Szerkesztve ]

(#27395) hombre[EU] válasza .LnB (#27393) üzenetére


hombre[EU]
veterán

lehet,hogy a DF már felrak valamit, de én úgy tudom,hogy a játékok embargója jár le holnap

Life, Uh, Finds A Way

(#27396) Deck válasza .LnB (#27393) üzenetére


Deck
titán

A full jár le 6.án.

PS5

(#27397) .LnB válasza Deck (#27396) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kíváncsi leszek holnap, ha lesz, a média lejátszó, média tartalmak működésére, bemutatására.
Netflix, HBO, Youtube, Plex és a többi app-ra. Mert ha jól működik, gyors, akkor lehet, hogy veszek egy távirányítót hozzá.
Jelenleg a tv appjait használom, de ha jobb lesz, simán használnám PS-en keresztül ezeket.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27398) Frod válasza .LnB (#27397) üzenetére


Frod
addikt

Használni én is használnám, de az a +350W/óra, amit eszik a gép pont elég ahhoz, hogy maradjak a tévé saját Netflix app-jánál. 95%-ban nincs is gond vele, néha újra kell nyomni a routert, stb.
(YouTube egyedül amihez a konzolt használom, mert a tévé sajátja - nincs rá finomabb szó - egyszerűen összef@ssa magát ~5 perc után. Kifagy a kép, és olyankor lezárni sem lehet a tévét, arra sem reagál csak percekkel később)

Do you see the white shadow?

(#27399) stickermajom válasza Frod (#27398) üzenetére


stickermajom
addikt

Azért meglepne, ha Netflix közben 350W-on pörögne a konzol.

(#27400) Aciduzzu válasza Frod (#27398) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Pont ugyanezt gondoltam én is. Nekem fura lenne, hogy egy bivaly konzol csak azért menjen órákig, hogy a Netflix azon fusson, és ne a tévén. Néha beakad, besül, router újraindít, és megy tovább.

utálom, de még mindig jobb, mint ezért járatni a gépet és pazarolni az energiát.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.