Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#27301) Peace válasza Madwe (#27299) üzenetére


Peace
nagyúr

2m-ről 65, az igen! :Y Az úgy fincsi lehet. Nem fáj a nyakad? :DDD

(#27302) Madwe válasza Peace (#27301) üzenetére


Madwe
nagyúr

Neeem, ez még fejmozgatás nélkül átlátható :)

(#27303) tboy93 válasza Zoleee83 (#27298) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én lassan 1.5 éve néztem TV-t magamnak, Sony és LG között vaciláltam. Végül a droid miatt nem lett sony, olvastam teszteket, kérdeztem MM alkalmazottakat, néztem YT videókat a rendszerről és már frissen dobozból kivéve sem győzött meg az android sebessége. Bele sem merek gondolni milyen lesz belakva pár éven belül. Félre ne érts, szeretem az androidot, el se tudnék képzelni más rendszert a telefonomon, de azt 2 évente cserélem, a TV-vel pedig ennél jóval hoszabb távra tervezek. Merem állítani, hogy nincs most jobb szoftver TV-re mint a webOS. Van itthon Tizen-es Samsung, nyomkodtam androidosat, philips féle oprendszert, nekem egyértelműen az LG-é állt kézre a legjobban. A magic remoteról nem is beszélve...

55SK8500-at vettem egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#27304) stickermajom válasza tboy93 (#27296) üzenetére


stickermajom
addikt

Nagyjából úgy, ahogy most. Megkap 1-2 főverziót, egy bizonyos szintig fel is patchelik, aztán ennyi. Nem kell telerakni szeméttel és nincs gond.

[ Szerkesztve ]

(#27305) Zoleee83 válasza Carlos Padre (#27300) üzenetére


Zoleee83
addikt

Hülyeséget? Próbald meg értelmezni, vagy google fordítóba bedobni mi az amit írtam reggel. Az ami rád vonatkozott meg helytálló, mindig mindenre ugrasz ami box és mindig hülyeség/rossz amit a masik oldal csinál. Tényleg lezárom, parttalan a vita veled, még jó hogy van prémium ph. :DDD

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#27306) Peace válasza tboy93 (#27303) üzenetére


Peace
nagyúr

4 éve vettem az LG 42LF652V-t, ami most már lassan 1,5 éve átkerült a hálószobába. Ott azért képes vagyok befonni a hajamat, mire belép a menüben és ott még léptetni is próbálom az opciókat. Ahhoz képest a Tizen az új tv-n valami fénysebesség. Biztos szuper az a webOS drága és gyors tv-ken, de én kivagyok tőle, mikor néha elfelejti a wifi adatokat és párom nem tud Netflixezni. :W Ettől függetlenül lehet a Tizen is tetű lassú az olcsóbb Samu tv-ken, e téren nincs tapasztalatom.

(#27307) Moby válasza Peace (#27301) üzenetére


Moby
addikt

Semmi baj nincs azzal. Én 1.30-ról nézem az 55-öt, ha játszok (filmet messzebbről nézem) :D, és simán feltenném a 65-öt is a helyére.

(#27308) Zoleee83 válasza tboy93 (#27303) üzenetére


Zoleee83
addikt

Köszi a választ. Pont erre gondoltam, nekem a webos nagyon bevált, a magic remote szerintem egy zseniális megoldás. Az androiddal az a félelmem, ami telefonnál is, mindig is androidos telóm volt amióta létezik a rendszer, de sajnos muszáj cserélnem 2-3 évente legkésőbb, mert mindig belassul, és ez az amitől itt is félek + az elmaradó frissítésektől. Marad az LG.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#27309) bulikavagyok válasza RangerFox (#27276) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi az infót! :R Tök jól hangzik.

[ Szerkesztve ]

(#27310) Carlos Padre válasza Zoleee83 (#27305) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ugyanazokat a köröket futjuk veled is mint jó pár korábbi emberrel, írtál valami nem helytálló dolgot, érkezett rá egy pontosítás, te ezt nem tudod feldolgozni és prémiummal fenyegetsz és telesírod a fórumot hogy a padre olyan toxik. Láttuk már ezt párszor, de ettől még nem lesz igazad.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#27311) Peace válasza Moby (#27307) üzenetére


Peace
nagyúr

Biztos komoly. Én nem tudom elképzelni, mert 3m-ről tűnik nekem pont jónak. Közelebbről már nagyon az arcomban lenne vagy nem is tudom hogy fogalmazzak. Persze ismerek én is olyanokat, akik imádják, ha ennyire közel van hozzájuk a kijelző játéknál.

(#27312) Lackooo84 válasza Peace (#27306) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát nemtom, olcsó 50-es MU6102 tv-m van (+ tizen 3.0), és szerintem ez még a régi W605B sonymnál is gyorsabb, pedig az aztán gyors volt (még nem anrdoidos fos). Ha csatornát váltok instant. Na anyámnak volt egy LG webOS-szarral, annál kicsaphattad 2x a répát 2 csatornaváltás közt. Jobb is, hogy leborította a macska....

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#27313) Vangelis válasza Zoleee83 (#27308) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Xbox360 a legjobb akkor is.. minek ez a sok ócska vacak.

Ezek, már csak elfuserált PC-k ... már a Apple is.

Linuxból nőtte ki magát az összes... ahhh...

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#27314) hyggelig válasza Zoleee83 (#27280) üzenetére


hyggelig
senior tag

Ha egyszer írsz az Xbox topikba, onnantól kezdve bármit írsz, kritizálva leszel, zöldvérű vagy és hisztizel. Ez vagy elfogadod, vagy átváltasz csak-olvasás módba.

3 és fél évig, akármilyen butaságot kérdeztem, mindig normálisan válaszoltak. Egy hónapja én is csak a kritikai éllel megfogalmazott válaszokat kapom. ne engedd, hogy elérjék a céljukat. Nevess egy jót :D

(#27315) Vangelis válasza hyggelig (#27314) üzenetére


Vangelis
nagyúr

;]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#27316) LLaci89 válasza Lackooo84 (#27246) üzenetére


LLaci89
tag

Ezt a teraflop dolgot kár, hogy behozták a gyártók. Most lehet mutogatni egy magában teljesen semmit mondó számra, és örülni hogy az "enyém nagyobb". Annyira pontos összehasonlítás, mint ha a processzorok erejét a GHz alapján hasonlítanád össze.
Tökéletes példa erre ha egy grafikai munkára készített kártyával próbálasz játszani. Hiába tud rettentő sok műveletet elvégezni egységnyi idő alatt, játék alatt nagyon elvérzik.

Ide illő jó példa az Xbox X és PS5 esete is, hogy Xbox sokkal több végrehajtási egység, PS magasabb órajel. Magasabb órajelent sokkal könnyebb kihasználni. Itt majd idővel eldől, hogy melyiket mennyire tudják kihasználni(És mivel a GPU magok felépítése se teljesen egyezik, ezért még sokkal komplexebb bottleneck-ek is lesznek.)
Példa : Hiába van 10 feldolgozó egységed, ha egyszerre csak 5öt használsz ki a megadott munkára. Ilyenkor az 5 feldolgozó egységel rendelkező GPU magasabb órajelen röhögve jobb teljesítményt fog nyújtani mint a papíron nagyobb TF értékű kártya.

(#27317) VTom válasza Zoleee83 (#27305) üzenetére


VTom
veterán

Pedig most tőle szokatlanul tényleg egész korrekt választ adott a COD-os témára. :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#27318) Madwe válasza hyggelig (#27314) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez sajnos valóban jellemző az itt történtekre :(

(#27319) MerLinh válasza LLaci89 (#27316) üzenetére


MerLinh
senior tag

Hát a grafikai kártyára kihelyezett példa pont rossz, mert ugyanaz a chip van benne csak, viszont a legjobban sikerült darabok. csak a firmware más enyhén, de hogy elvérezne az tulzás :D pár százalékról van csak szó....volt nálam tesztre quadro rtx 6000 (ebből "butitva" lett a titan rtx" és gyorsabb volt mint a 2080ti-om.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#27320) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

mi folyik itt-> [link] :O

Life, Uh, Finds A Way

(#27321) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#27041) üzenetére


F-ECT$
titán

Így is lett, változott a Telekomos oldal, kikerült ez:
Vidd a PS5™-öt mobil vagy otthoni Telekom szolgáltatás mellé kedvezményesen!

Dive ever, work never.

(#27322) Wesder válasza hombre[EU] (#27320) üzenetére


Wesder
félisten

Semmi érdemleges.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27323) Moby válasza hombre[EU] (#27320) üzenetére


Moby
addikt

(#27324) oriic válasza hombre[EU] (#27320) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

60 FPS módban játsziK? :D

Live-Die-Respawn

(#27325) Moby válasza oriic (#27324) üzenetére


Moby
addikt

Azzal a szar homemade patchel :(

(#27326) sp8787 válasza Wesder (#27322) üzenetére


sp8787
addikt

Nahhhhh
Egy csajszi gyakorol BL4-ra.

(#27327) LLaci89 válasza MerLinh (#27319) üzenetére


LLaci89
tag

Hasonló átkategóriában gondoltam. Ha azonos áron veszel egy olyan kártyát és egy sima consumert, akkor elég sok különbség tud lenni. Az általad említett 2 kártya között elég nagy árrés található.

[ Szerkesztve ]

(#27328) opr válasza Lackooo84 (#27269) üzenetére


opr
veterán

Gratula, sikerult tromfolni az elozot.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#27329) Blaze_ válasza stilo18 (#27233) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Kösz a tippet én vettem is egy ilyet.
Nálam 300k volt a lélektani határ és eddig az összes tv ami szóbajöhetett efölött volt, úgyhogy ez most jól jött. Már csak PS5-öt kell szerezni (esténként kecskét áldozok és az Euronics nevét kántálom, hátha)

(#27330) F-ECT$ válasza fahrii (#27284) üzenetére


F-ECT$
titán

Lehet, hogy boomer vagyok, de én sem szeretem, ha tv nézés közben úgy kell mozgatni a fejem, mintha a moziban csak az első pár sor egyikébe kapnék helyet.

Dive ever, work never.

(#27331) hombre[EU] válasza Moby (#27323) üzenetére


hombre[EU]
veterán

valahogy úgy :D

oriic I have a favor to ask you, little spartan :D

Life, Uh, Finds A Way

(#27332) stilo18 válasza Blaze_ (#27329) üzenetére


stilo18
addikt

:R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#27333) oriic válasza hombre[EU] (#27331) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Not yet. :(

Live-Die-Respawn

(#27334) Blaze_ válasza stilo18 (#27332) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Sőt úgy látom a feketéből az utolsót vittem el, mert már azt írják nem lehet kapni. Ezüst még van ha valakit érdekel (az MM valamiért feketének írja, de a termékkód alapján valójában ezüst).

(#27335) BGyulaHUN válasza F-ECT$ (#27321) üzenetére


BGyulaHUN
tag

És most már aki telekomos az elő tudja rendelni csomag mellé?

(#27336) kzoli89 válasza BGyulaHUN (#27335) üzenetére


kzoli89
tag

Nekem még nincs ott :/

(#27337) BGyulaHUN válasza kzoli89 (#27336) üzenetére


BGyulaHUN
tag

Olyan nekem sincs , hogy elő is tudjam rendelni . A részletek alatt csak ismerteti a díjcsomagokat stb . Xbox-nál ott van ár stb .

(#27338) chrisx1


chrisx1
tag

https://www.telekom.hu/lakossagi/keszulekek/akcios-keszulekek/playstation-5-konzol

...amúgy már hetek óta kint van ez.
Ettől még rendelni nem lehet továbbra sem!

[ Szerkesztve ]

(#27339) kzoli89 válasza chrisx1 (#27338) üzenetére


kzoli89
tag

Ez oké. Azt hittem már, hogy az előrendelői gomb is megjelent, mint az Xbox-nál...

(#27340) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Sackboy: Sam , Jin , Deacon skinek

Life, Uh, Finds A Way

(#27341) Oistrakh1


Oistrakh1
tag

Az embargo mikor is jár le pontosan a ps5-ről?

(#27342) Wesder válasza Oistrakh1 (#27341) üzenetére


Wesder
félisten

11.06

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27343) nxswitch


nxswitch
senior tag

Budakonzolról tapasztalat? 24K a controller és 20K Cod/Watch Dogs, pár ezressel olcsóbb. De ismeretlenül nem vennék tőlük controllert.

(#27344) syler123


syler123
veterán

Sziasztok!

Bocsánat, hogy felhozom a témát, de ha nem szeretnék oledet (tegnap pl 5 órát volt nálam megállítva filmközben az lcd ), akkor a SONY KD-55XH9096B jó választás lehet? Jobb, mint a Samsung 55q80t?
A Sony most 250eFt, a Samsung 270eFt.
Elsősorban Ps5-höz lenne használva. Egy 32"-os fullhd belépő szintű Samsungot fog váltani :D Ahhoz képest bármelyik óriási előrelépés.

Most a SONY BRAVIA KD-55XH9077SAEP is 250eFt, ez miben különbözhet a másiktól? Egyik fekete másik szürke?

[ Szerkesztve ]

(#27345) BGyulaHUN válasza syler123 (#27344) üzenetére


BGyulaHUN
tag

Szia ! Szerintem már valaki linkelte de [link] én a Samsung mellett maradok . A Sonyval meg siess ha kell mert már csak ezüst színű van , ahogy fórumtárs is írta . :R :R

[ Szerkesztve ]

(#27346) Blaze_ válasza syler123 (#27344) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Igen ez ezüst, szerintem én vittem el az utolsó feketét.

(#27347) syler123 válasza Blaze_ (#27346) üzenetére


syler123
veterán

Sony központi márkaboltban van fekete. Benne van a kosaramban. Csak nem tudom melyik legyen, a Sony vagy a Samsung :D

[ Szerkesztve ]

(#27348) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

The Pathless - Soundtrack Preview

Life, Uh, Finds A Way

(#27349) predakon válasza syler123 (#27347) üzenetére


predakon
őstag

Samsungra szavazok, egyszer szívtam már a Sony csodás androidos rendszerével, soha büdös életben nem veszek többet Sony tv-t. Jelenleg Samsung 65RU8002-m van és teljesenen elégedett vagyok a rendszer sebességével

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#27350) Oistrakh1


Oistrakh1
tag

Én is inkább samsung-ra szavaznék.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.