Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#26501) Carlos Padre válasza oriic (#26490) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Volt már arra példa, hogy egy boltos a világ legzseniálisabb ötletének tartotta, hogy a hivatalos út helyett inkább ebayen adja el a kapott szűkös készletet, addig míg vissza nem jutott a hír a márkatulajhoz és kapott egy "bant".

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#26502) CptAdamica válasza opr (#26497) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem deritsetek ki és mehet a jelentés. Ez tényleg több, mint gusztustalan. Ráadásul 300 ezerért, a Sony biztos díjazná. :D

Megyen!

(#26503) predakon válasza CptAdamica (#26502) üzenetére


predakon
őstag

Eleg vilagos, hogy a gamertech nevu cegrol van szo, az elozo nick is errol arulkodik sot a mobilszama is visszakeresheto. Ez a 20dbos eset mar nalam is kiverte a biztositekot, ez netto visszaeles.

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#26504) opr válasza predakon (#26503) üzenetére


opr
veterán

És a gamertech = kv?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#26505) VTom


VTom
veterán

Szerintem lapozzatok már a 300 ezerért ps5-öt hirdető témáról, mert már kurv@ra unalmas.
Páran próbálnak pénzt keresni azokon, akik ugyanolyan szánalmasan duzzogó 3 éves szinten vannak, mint ti, csak nekik van pénzük...
Nem dől össze a világ, ha nem jut ps5 a megjelenés napján, nem?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#26506) Elderath


Elderath
őstag

Most látom van egy újabb hirdetés 370ért 50!! db. Na ez most már tényleg vérlázító

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#26508) predakon válasza opr (#26504) üzenetére


predakon
őstag

Szerintem semmi koze egymashoz, nem

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#26509) cyberkind válasza VTom (#26505) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tud összedőlni, ha már összedőlt. :))

Ettől függetlenül ezt is a Sony cseszte el, ezeket mind bannolni kéne a 3.14csába a partneri kapcsolatból...

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#26511) Madwe válasza PasziM (#26507) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha hivatalos adat is, s egyébként személy szerint undorítónak tartom amit tesz, személyes adatokat nem kéne megosztani róla...

VTom: nekem ugyan elvileg jut, ettől függetlenül az, hogy egy konzolbolt a saját termékeit áron felül ügyeskedi el... rtx 3080 esetén is volt ilyen, lett is belőle nagy botrány, ezt miért kéne szó nélkül lenyelni? Ilyenről értesüljön a márka, s tiltsa le a fenébe.

(#26512) Elderath válasza predakon (#26510) üzenetére


Elderath
őstag

Na lehet akkor felnyomni a szerencsétlent

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#26513) opr válasza cyberkind (#26509) üzenetére


opr
veterán

Ahhoz először tudni kell róla, illetve ez nem úgy megy, hogy sony manager Béla a semmire lehúz egy céget a kis monitor melletti papírfecniről.

Akinek van ezekkel a hirdetésekkel kapcsolatban konkrét bizonyítéka, légyszíves küldjön nekem privát üzenetet, mindennel, amit sikerült összegyűjtenie! Köszönöm! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#26514) syler123 válasza PasziM (#26507) üzenetére


syler123
veterán

Nagyon jól teszed, támogatom a kezdeményezést. Ha egy fórumtag eladja 1-2 előjegyzését az belefér, de egy konzolbolt ilyet nem tehet, itt már bőven adócsalásról van szó és megütheti a bokáját.

Bár a nav-nál is be lehet jelenteni. Hátha tesznek egy próbavásárlást.

[ Szerkesztve ]

(#26515) Wesder válasza Elderath (#26506) üzenetére


Wesder
félisten

Ha bolt, jelentsd a Sony,-nàl, aztàn dörzsölheted a kezecskéidet ha sikerül és ràlépnek a pocsére.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26516) CptAdamica válasza Madwe (#26511) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ezek nyilvános adatok, bárki lekerheti.

Megyen!

(#26517) Wesder válasza syler123 (#26514) üzenetére


Wesder
félisten

Ez nem adócsalàs, csak qrvara eltér a RRP-től, amit a Sony biztos nem néz jó szemmel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26518) syler123 válasza Wesder (#26517) üzenetére


syler123
veterán

Szerinted áfás számlával árulja?

(#26519) predakon válasza Madwe (#26511) üzenetére


predakon
őstag

mit személyes adat? látom nem vagy tisztában a céges adatszolgáltatással, ezek az adatok teljesen publikusak es te is bármikor lekérdezheted, https://www.e-cegjegyzek.hu/
[link]

Mindennek van határa, konzolboltosként ezt csinálni nem az a kategória, hogy valaki 1 db gépen hasznot termel.

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#26520) nxswitch


nxswitch
senior tag

Idióta is. Miért írja ki, hogy 50db...

(#26521) Kendek válasza CptAdamica (#26516) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Oké, de azért itt a topikban mellőzzük a személy szerinti konkretizálást. Úgy gondolom, hogy opr fórumtársunknál jó helyen lenne minden amit össze tudunk gyűjteni, hiszen elvileg ő ha nem is itthon, de a Sony-nak dolgozik. Szóval talán többet tudna tenni mint mi.

<-ƘƘ->

(#26522) Madwe válasza predakon (#26519) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nyilvánosan elérhető, de megosztani nem kellene, szerintem ez visszás (s nem véletlenül lettek moderálva...)
az, hogy valaki ezeket összeszedi, esetleg útba igazít másokat hogy hogyan tegye az egy dolog, de személynevet, lakcímet, telefonszámot megosztani valakiről nem szerencsés, akkor sem ha az adat cégjegyzékben mondjuk fent van.

(#26523) predakon válasza Kendek (#26521) üzenetére


predakon
őstag

Szerintem pedig pont ez az az eset amiről beszélni kell és nem a szőnyeg alá söpörni. :R

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#26524) Kendek válasza predakon (#26523) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Beszélhetünk róla, csak ne osszatok meg minden személyes adatot. Ez rágalmazás, nem kéne, hogy feljelentsen minket, illetve a PH!-t. :R

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#26525) Madwe válasza predakon (#26523) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem is, de azon túl nem kellene konkretizálni a személyt, hogy az xy nevű cégről s kedves tulajáról van szó :)

[ Szerkesztve ]

(#26526) predakon válasza Madwe (#26525) üzenetére


predakon
őstag

Aki akarja megtalálja, túltárgyaltuk :)

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#26527) vg válasza Wesder (#26517) üzenetére


vg
addikt

Nem vagyok ügyvéd (mondjuk annyira mint te), de szerintem az ajánlott fogyasztói ártól el lehet térni, max nem veszi meg senki. A gyártó vagy importőr nem kötelezheti a viszonteladókat az ajánlott fogyasztói ár alkalmazására. Beírod google "mi az a ajánlott fogyasztói ár", és utána kellene irkálni. Redditen egy ilyen hsz tömeg után nem sokan maradnak tagok, de ez ugye nem reddit.

(#26528) Madwe válasza vg (#26527) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha tiszta lenne, akkor a bolt honlapjén is ezen az áron mennének. Gondolom nem véletlen, h a bolt oldala a hivatalos áron árulja, míg itt megjelent a tulaj magánszemélyként s feláron árulja...

(#26529) Wesder válasza vg (#26527) üzenetére


Wesder
félisten

Köszönjük Emese.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26530) vg válasza Madwe (#26528) üzenetére


vg
addikt

Óvatosan ezzel a rágalmazással.

(#26531) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#26498) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Plot Twist #2: nincs neki 50drb konzolja...egy sony partner rajta keresztül árulja ;] :D

Life, Uh, Finds A Way

(#26532) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Bontatlan Astro Bot játékkal :DDD :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#26533) predakon válasza gyuromoj (#26532) üzenetére


predakon
őstag

:D

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#26534) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Nem ez az első eset, h ez a gt-s arc ilyen pofátlan áron árul dolgokat... Itt mindent meg lehet csinálni. Fel kell nyomni, mint a kúpot, mert szerintem a nagyker áron üzleként viszonteladásra kapott készletet nem árulhatja ki magánszemélyként horror áron...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#26535) F-ECT$ válasza Lackooo84 (#26534) üzenetére


F-ECT$
titán

Eladja papíron Kovács Józsefnek, aztán a nem létező Kovács József adja el használtként. NAV se tud vele mit kezdeni. A Sony meg gondolom már szerződésben vállalta hogy küldi az X db-ot.

Dive ever, work never.

(#26536) Imilenni válasza Lackooo84 (#26534) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem is értem, 20 darabot árul, és senkisem csinál semmit.
Régóta ez megy, a limitált darabos gyüjtőikkel :U

Press "F" to pay respects.

(#26537) Oistrakh1 válasza F-ECT$ (#26535) üzenetére


Oistrakh1
tag

Ez is csak az én formám lehet hogy pont a gamertechnél rendeltem elő a gépet, erre most olvasom hogy állítólag itt árulják a gépet dupla áron 😂Na akkor várhatom azt a bizonyos telefonhívást tőlük hogy jut gép😂

[ Szerkesztve ]

(#26538) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Látott már bárki arról képet vagy infót, hogy a PS5 főmenüje is kap egyedi beállítható skineket? (Kerestem de én nem találtam sehol erről infót)

Live-Die-Respawn

(#26539) Lackooo84 válasza F-ECT$ (#26535) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Így van ez sajnos. De ahogy látom nem ő a legtutibb versenyző, van itt 50db-ot áruló is még fincsibb áron. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#26540) F-ECT$ válasza Lackooo84 (#26539) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez troll, nem? Pár napja még 310e-ért árult asszem 7 db-ot, de ez az 50 már kicsit gyanús. A bontatlan Astro meg pláne.

Dive ever, work never.

(#26541) hombre[EU] válasza oriic (#26538) üzenetére


hombre[EU]
veterán

dinamikus témákra, custom ikonokra gondolsz? mint amit a játékokhoz szoktak adni?

Life, Uh, Finds A Way

(#26542) vg válasza Lackooo84 (#26539) üzenetére


vg
addikt

Erre már én is azt mondom, hogy kamu.

(#26543) oriic válasza hombre[EU] (#26541) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen igen arra. PS4-re volt pár free anno nekem meg talán 1-2t vettem is, amik jól néztek ki. Gondolom lesz itt is hasonló majd.

Live-Die-Respawn

(#26544) CptAdamica válasza F-ECT$ (#26540) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ja, nem is a Sony adja, hanem ő, köszönjük jó ember! ;]

Megyen!

(#26545) hombre[EU] válasza oriic (#26543) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az a helyzet,hogy ezzel nem sok mindent lehet csinálni :DDD

a játékoknak saját felületük/zenéjük lesz (gondolom)...maximum beszínezik azt a 2-3 ikont :)

Life, Uh, Finds A Way

(#26546) d@vee válasza Lackooo84 (#26539) üzenetére


d@vee
őstag

Ez kamu lesz. Biztos halálra röhögi magát épp, amikor bosszankodva kommentelnek alá ;]

Ja

(#26547) WaterWave


WaterWave
veterán

Azért egy jó 5-6 hónap múlva visszaolvasva jókat fogunk itt nevetgélni...
Mi (akik nem kaptunk gépet) azért, amiért itt szharakodTunk, hogy valaki már 500 ezerért adja azt a szhart, ők (vásárlók) meg azért, mert dupla áron vették meg, azt amit akkor majd féláron fogunk.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#26548) sp8787 válasza oriic (#26490) üzenetére


sp8787
addikt

En csak probaltam trollPoirot lenni. ;)
Mondjuk nem jokor mert azt hiszem hetvegen nem olvassa a forumot.

(#26549) S e t h


S e t h
nagyúr

Ezt a kommunista tempót nem lehetne kicsit mérsékelni? Gulágozás, házmesterkedős bejelentgetés, hogy ki hány kiló banánt vett, másnak meg nem jutott.
Mintha 40-50 évet repültünk volna vissza időben.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#26550) Major Lion válasza WaterWave (#26547) üzenetére


Major Lion
senior tag

5-6 hónap múlva ez nem lesz még féláron :)

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.