Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#27551) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Én folyamatosan néztem a linket magában, mert gondoltam az előrendeléses levélre várva csak elkésnék, hát természetesen pont ma nem tudtam nézni, mert reggel eligazítás volt az irodában. De hát gondolom valamelyik pöcsfej berendelte egyszerre az összeset, szóval sok esély nem volt rá. ;]

We are only Stardust...

(#27552) MerLinh


MerLinh
senior tag

Telekomnál van még XSS ha kell valakinek ;] amig nem nem lesz raktáron psből :D

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#27553) Lackooo84 válasza MerLinh (#27552) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Am röhej, hogy XSX már ezer éve kapható volt, és most hirtelen elfogyott az is... :DDD

The Truth is out there...

(#27554) Sordoran


Sordoran
addikt

Most érdeklődtem központi szalonnál, hogy kiszállítással is megkapom-e megjelenés napján konzolt, és azt az információt kaptam, hogy a nemzetközi előírásoknak megfelelően csak 19-én adhatják át futárnak. Tehát 2 munkanappal később, azaz hétfőn jön meg. Ez máshol is így van? Vagy talán ők is csak tippelik (inkább későbbre mint előbb)?
Azért máshol új játékokat már megjelenés előtti nap fel szokták adni a boltok, hogy időben megérkezzen, konzolnál nem tudom hogy más-e a helyzet. Ez azért gáz, mert szabin leszek már hétfőn, szóval átvételt vagy munkanapokat kell variálnom. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#27555) stilo18


stilo18
addikt

Központi szalonos előrendelések :

-aki futárszolgálattal kérte, annál csak hétfőn lesz a gép.
-személyes átvétel lehetséges.
-10-től legkorábban, de próbálnak előbb ott lenni és "előkészíteni a terepet".
-aki befizette az előleget, az tuti kap gépet.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#27556) stickermajom válasza stilo18 (#27555) üzenetére


stickermajom
addikt

Remélem lehet módosítani az átvételt.. Ők hívtak, vagy Te kerested őket?

[ Szerkesztve ]

(#27557) dom1n0 válasza Elderath (#27530) üzenetére


dom1n0
aktív tag

Nekem jo tapasztalat van veluk, 70k-s indukcios fozolapot vettem 35-ert nyaron naluk :)

[ Szerkesztve ]

(#27558) stilo18 válasza stickermajom (#27556) üzenetére


stilo18
addikt

Én kerestem őket, lehet módosítani, csak jelezzétek.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#27559) Sordoran válasza stilo18 (#27555) üzenetére


Sordoran
addikt

Azért kérdés, hogy ez a 2 munkanapos szállítás kőbe vésett-e, vagy a maximum és lehet másnap már itt lesz? Legtöbb helyen azért 1 napon belül megérkeznek rendelések, bár most indul a black friday / karácsony / otthonülős otthonra rendelés időszak, lehet emiatt a futárok is inkább 2 napra vállalnak. Illetve úgy látom az MPL is 2 napra vállalja csak.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#27560) fahrii válasza stilo18 (#27555) üzenetére


fahrii
őstag

Lehet nem merném személyesen átvenni, ahogy láttam itt a topicban sokan bármire képesek lennének a gépért.

(#27561) stickermajom válasza Sordoran (#27559) üzenetére


stickermajom
addikt

Szerintem nincs kőbe vésve, nekem alapvetően jó tapasztalatom van az MPL-lel. Nem tudom más megyékben hogy van, itt Pest megyében nekem egy napon belül eddig itt volt minden és futárt telefonált előtte mindig.

#27558 stilo18 :R

#27560 fahri Nagy része szerintem csak fotelharcos, kétlem, hogy valaki kirángatná a kezemből.

[ Szerkesztve ]

(#27562) japunk válasza fahrii (#27560) üzenetére


japunk
aktív tag

Az előbb egyeztettem a Platinummal, én sem tudtam dönteni hogy melyiket vállaljam:
a, a futár nyúlja le a gépet
b, megvernek érte az utcán
Maradtam az utóbbinál, majd becsomagolom valamivel. :DDD

The owls are not what they seem.

(#27563) stilo18 válasza fahrii (#27560) üzenetére


stilo18
addikt

Hát, mondtuk is, hogy vipera készít a kabát alá ;]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#27564) .LnB válasza stilo18 (#27555) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hmm, akkor lehet felmegyek inkább én is érte a nagy faluba. Bár csak pénteken.
(Jól bent van a belvárosban)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27565) stilo18 válasza Sordoran (#27559) üzenetére


stilo18
addikt

Csütörtökön lejelentik, hogy csomagot szeretnének feladni, ha mázlid van, akkor aznap felveszik és este megy a központi elosztóba, másnap nálad a csomag.. Ha nem...

Akkor csak pénteken veszik fel és hétfőn ér oda...

Én biztonsági dolognak tartom... Nem akarnak balhét, hogy na.. Hol a csomag, azt mondtátok pénteken nálam van már...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#27566) fahrii válasza stilo18 (#27563) üzenetére


fahrii
őstag

Ha az euronics és az MM sem értesít a következő 2 hétben a gép érkezéséről, akkor lehet én leszek az aki majd lesben áll a központi szalon mellett. ;] ;]

(#27567) JanR válasza Sordoran (#27554) üzenetére


JanR
addikt

Nekem a KonzolVilag azt mondta, hogy csutortokon hozza a futar nekem. Nem akkor adjak fel, hanem en kapom meg 19-en.

(#27568) Deck válasza fahrii (#27566) üzenetére


Deck
titán

Leszünk páran ;]

PS5

(#27569) GegeWarrior válasza stilo18 (#27555) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

KV azt írta, hogy mindenkinek házhoz szállítással küldi. Akkor ez azt jelenti, hogy nem kapom meg aznap????
Eredetileg direkt azt jelöltem meg, hogy érte megyek. Mindjárt rájuk is írok.

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#27570) stilo18 válasza GegeWarrior (#27569) üzenetére


stilo18
addikt

Nem tudom.. Nem akarok a többi bolt nevében nyilatkozni...

A KSz ezt írta, én is furcsáltam picit. :F

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#27571) .LnB válasza stilo18 (#27565) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezen gondolkodtam én is, hogy nem szokott 2 napba telni egy csomag Budapestről. Remélem, hogy így lesz, ahogy írtad.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27572) predakon


predakon
őstag

Egyre olcsobb demons souls us storeból :D USD/HUF 304.14

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#27573) Sordoran válasza stilo18 (#27565) üzenetére


Sordoran
addikt

Annyi a problémám csak, hogy pénteken munkahelyen vagyok, ide rendeltem. Hétfőn viszont már szabin vagyok otthon, és érthető, nem akarok bejönni. :DDD (mondjuk otthoni átvételt most már meg tudom oldani, szerencsére home office-ban lesznek otthon, ez akkor pipa)
Ha már előbb feladhatnák (nem is értem miért nem engedik nekik) akkor biztos megjönne csütörtök vagy legkésőbb pénteken. Így viszont nagyon nem mindegy. Személyes átvétel kizárt, szóval kissé zűrös lett nekem. Nem beszélve arról, hogy az 1 nap csúszás hétvége miatt valójában 3 nap.

ui.: Ez a 2 munkanapos szállítás biztos inkább nekik biztosíték, akinek van már tapasztalata velük az azért írthatna (a bolt és a futárszolgálat együttes hatékonysága a kérdés). Én volt hogy platinumshop-nál csütörtök du. 15-kor rendeltem, és másnap itt volt kezemben a csomag. Itt pedig a rendelést is fel kellett dolgozni ugye.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#27574) oriic válasza predakon (#27572) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha Biden nyer meg a vegen beesik 300 ala es akkor meg jobb lesz az ar.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#27575) predakon válasza oriic (#27574) üzenetére


predakon
őstag

erre számítok :)

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#27576) .LnB válasza oriic (#27574) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Figyu, nov 19-én lenne egy csomagom, el kellene hoznod robogóval, jó? :D ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27577) oriic válasza .LnB (#27576) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vanazapénz;]

Live-Die-Respawn

(#27578) Wesder válasza oriic (#27574) üzenetére


Wesder
félisten

Ennyire gàz, ha Biden nyer?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27579) penge111 válasza stilo18 (#27555) üzenetére


penge111
addikt

Személyes átvétellel óvatosan, még azt is el tudom képzelni, ami itt ment/megy a fórumba, hogy valakit jobb esetben leütnek érte :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#27580) Wesder válasza penge111 (#27579) üzenetére


Wesder
félisten

Xboxos zacsiban kell hazavinni, akkor biztos hogy nem ütnek le érte, sőt még megsajnàlnak egy kis apróval. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27581) JanR válasza .LnB (#27576) üzenetére


JanR
addikt

Mikor a KV-t kérdeztem Ők azt mondták, hogy át sem lehet majd venni a boltban, mert annyi érdeklődő van, hogy nem bírnák. Szerintem ez másnap, 20-án se lenne másképp.

(#27582) .LnB válasza Wesder (#27580) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD

JanR
Ha a KV feladja 18-án, akkor a Sony Szalon is feladhatná. Egyedül ez a része nem világos nekem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27583) oriic válasza Wesder (#27578) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont az ellenkezoje. Nagy az esely h erosodik a forint majd vagyis a dollar kevesebbet er majd itthon. (Tehat US store-bol vasarolva olcsobban hozzajuthatunk jatekokhoz)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#27584) Wesder válasza oriic (#27583) üzenetére


Wesder
félisten

Jó, persze, de én usàra nézve értettem. Ha gyengül a fizetŏeszközük, az nekik gàz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27585) stilo18 válasza penge111 (#27579) üzenetére


stilo18
addikt

Poénból írtam a haveromnak beteszem a belső kabátzsebbe a viperát.

Válasz, oké... Akkor viszem a bokszert. :D
Mondom Te hülye, viccből írtam. Annyit írt ő nem, hozzad...
:F

Én nem félek ilyentől. Majd kinézek valami fiatal vékony kisgyereket aztán mondom, hogy vigyétek tőle, tőle könnyebb lesz elvenni ;]

Csak viccelek, mindenféle ilyen erőszak távol áll tőlem.

( ;])

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#27586) stilo18 válasza .LnB (#27582) üzenetére


stilo18
addikt

"
Semmilyen akadályról nincs információnk a PS5 konzol megjelenése kapcsán. Kizárólag arra a mennyiségre kértünk be előlegeket amelyet a Sony Europe PS divíziója részünkre leosztott, visszaigazolt.
A konzolok személyes átvétele 19-én megtörténhet. A futárszolgálatnak történő átadása is csak 19-én lehetséges legkorábban részünkről a nemzetközi előírások miatt. Mivel november 19-e egy csütörtöki nap, így várhatóan a futárszolgálat csak a következő hétfőn tudja majd legkorábban szállítani a termékeket."

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#27587) Frod válasza Wesder (#27578) üzenetére


Frod
addikt

Ilyen esetekben a piac mindig így reagál, mert ugye nem az eddigi vonal megy tovább, hanem váltás lesz, és ezért várható, hogy erősödik a Ft.
Nem ahhoz van köze, hogy személyében Ő gáz-e.

Do you see the white shadow?

(#27588) stilo18 válasza JanR (#27581) üzenetére


stilo18
addikt

Szerintem a központi szalon kapott 20-30 darabot...

Nem 600 körül mint a KV.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#27589) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Szerintem (akik Szalonból sikeresen rendeltek), dobjunk össze egy kisbuszra, aztán hazavisznek minden PS5 tulajt biztonságban. :DD

(#27590) Wesder válasza Frod (#27587) üzenetére


Wesder
félisten

Vagy úgy... Oké, köszi. :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27591) .LnB válasza TrueGooner (#27589) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként az pont, hogy egy fullos környék. Le se szarják a PS5-ödet. Ott csak arra figyelnek fel, ha nem a legújabb Alma 12 Pro MAX-od, és a Luis Vuitton táskad van. :D Ott ha véletlen kiejted a földre a PS5 árát, felveszik és visszaadják, hogy hé pajti kiesett az apród!. ;]

#27586 stilo18
Nincs kedvem oda menni érte. Bent van fullra a belvárosba. Aztán kocsikázzak majd még haza a pénteki dugóban. :U Pedig ez lesz, mert hétfőig tuti nem várok. De nincs kedvem na, a t**öm bele.. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27592) stilo18 válasza .LnB (#27591) üzenetére


stilo18
addikt

Menni kell, nincs mese ;]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#27593) .LnB válasza oriic (#27577) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szóval akkor a szokásos Burger-nél talizunk. :D ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27594) Kendek válasza stilo18 (#27588) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

55 darabot kaptak, ez nyilvános adat.

<-ƘƘ->

(#27595) predakon válasza .LnB (#27591) üzenetére


predakon
őstag

de legalább a parkolás ingyen van

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#27596) fahrii válasza .LnB (#27591) üzenetére


fahrii
őstag

Fullos környék? A szemközti házban lakom, annyira nem éreztem fullosnak amikor a szomszéd fiatal srácok egy buli után beleszartak a liftbe. :O

(#27597) stilo18 válasza Kendek (#27594) üzenetére


stilo18
addikt

Nem tudtam, csak tippeltem, köszi :R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#27598) zozika84 válasza penge111 (#27579) üzenetére


zozika84
őstag

Csak nem :F

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#27599) Deck válasza zozika84 (#27598) üzenetére


Deck
titán

Benne leszünk a hírekbe.. ;] :DDD

PS5

(#27600) zozika84 válasza Deck (#27599) üzenetére


zozika84
őstag

Botozaaaassss :C :C :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.