Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#26951) Deck válasza .LnB (#26945) üzenetére


Deck
titán

Ez az easy móddal van egy szinten. Aki így játszik az helyett a gép végigjátsza a játékot kb már most is.. :)) ;]

PS5

(#26952) Blaze_ válasza Wesder (#26946) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Aki ezt használja az eddig úgyis megnézte Youtube-on. Így nem kell külső alkalmazásokat használni játék közben akinek erre igénye van.

(#26953) .LnB válasza Deck (#26951) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

DeS-nél nem egyébként. Mert ott csak ki kell mozogni a dolgokat, jól időzíteni stb. Hiába mutatja a videó, hogy mit kell, ha valaki balfasz. De egy elrejtett gyüthető cuccnál, aminek a lényege az, hogy te fedezd fel, ott szerintem hülyeség, ront az élményen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26954) Wesder válasza hombre[EU] (#26950) üzenetére


Wesder
félisten

Szerinted az Ubi majd veszi erre a fàradtsàgot hogy guide-okat készítsen a jàtékhoz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26955) mettek válasza Wesder (#26946) üzenetére


mettek
addikt

Szerintem meg jo dolog. Egy rage quit helyett segítenek hogy hogy juss tovább. Aki akarja használja, aki nem az nem.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#26956) Bad Pritt válasza Blaze_ (#26952) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha ingame integrálva van könnyebb elérni, nagyobb a kísértés, gyakrabban fogod használni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#26957) hombre[EU] válasza Wesder (#26954) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha nem is guidok, de az activitiest biztosan használja majd...ide csak egy "kártya" kellene-> explore&gitgud

Life, Uh, Finds A Way

(#26958) predakon válasza mettek (#26955) üzenetére


predakon
őstag

szerintem is tök jó dolog, nem kötelező használni

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#26959) Imilenni


Imilenni
addikt

Inkább rögtön könnyebb lett a Demon's Souls, csak nem mondják ki :U
Gameplayek alapján könnyebb lett.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#26960) hombre[EU] válasza Imilenni (#26959) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a gameplayek debug módban/op karakterrel készültekde könnyebb lesz,mint az eredeti mert rocksolid 60fps

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#26961) erahurka válasza .LnB (#26953) üzenetére


erahurka
félisten

Franc se akarja órákig keresgélni az egy szem valamit amit a játék segglyukába rejtenek egy kő alá. Én azonnal nézem a guide-okat, ha össze akarok szedni mindent.

(#26962) nxswitch


nxswitch
senior tag

Felhívtam Euronics-ot és MM-ot.

Euronics azt mondta, ha kaptál visszaigazolást, akkor megkapod biztosan. Az első nap délutánján fogytak el a megrendelések, és azt mondta nem kapott mindenki visszaigazolást.

MM sablon szöveget adott. Mondtam neki, hogy azért kérdezem, mert nagyon keveset küldenek a boltokba. Azt mondta ha engedte előrendelni, akkor megkapod.

Ami fura, erről tud valaki valamit, én nem láttam: azt is mondta, hogy tegnap újra rendelhető volt MM-ban?

(#26963) Aciduzzu válasza nxswitch (#26962) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Ezekre azért nagyon nem adnék...Sajnos sokszor nincs tisztában az ügyfélszolgálat ilyen kérdésekkel.

Szerintem akkor lehet valaki biztos, hogy kap, ha a kezébe lesz. Akkor meg reménykedhet, ha kap egy levelet, hogy átadták a futárszolgálatnak, vagy ekkor és ekkor átveheti.

Szerintem amúgy a MM nem a magyar Sonytól kapja a gépeket, ahogy az Alza is Szlovákiából hoz, az eMAG meg Romániából. Ha nem így lenne, akkor nem tudtak volna annyi előrendelést felvenni.

[ Szerkesztve ]

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#26964) Blaze_ válasza Bad Pritt (#26956) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Én ezt nem hiszem. Ha valakinél mégis akkor meg benne van a hiba, nem a rendszerben.

(#26965) nxswitch válasza Aciduzzu (#26963) üzenetére


nxswitch
senior tag

Az auronics-es úgy tűnt, hogy tisztában van vele. Tudta, hogy elfogytak, hogy mikor és elvileg érteseítőt sem kapott mindnenki.

A MM-al kapcsolatban egyet értek, szerintem kb. sablon szöveg volt. Hardvarapró fórumon írta valaki, hogy ő úgy tudja, hogy aki befizette, az megkapja. De ezt is bárki mondhatja.

(#26966) Aciduzzu válasza Wesder (#26954) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

fáradság vs fáradtság. Te az előbbire gondoltál, csak az utóbbit írtad.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#26967) Blaze_ válasza hombre[EU] (#26960) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Nem tudom mennyire marketing bullsh*t, de azt hiszem a tegnapi Washington Post cikkben azt írták, hogy azért is könnyebb lett, mert a kontrolleren pontosan érzed ha sikeres volt egy blokk, vagy talált az ütés, így könnyebb lereagálni.

(#26968) Wesder válasza Aciduzzu (#26966) üzenetére


Wesder
félisten

Igen. Megesik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26969) BGyulaHUN válasza nxswitch (#26962) üzenetére


BGyulaHUN
tag

Igen tegnap újra elő rendelhető volt . Elő is rendeltem meg egyszer sose tudni alapon . De megint csak azt a Google docuformot vagy mit kaptam válaszként amit kitöltöttem .

(#26970) Aciduzzu válasza nxswitch (#26965) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Én erre se vennék mérget, hogy az MM-nél aki kifizette az egészet, az kapni fog. Bár legyen úgy.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#26971) ldave válasza hombre[EU] (#26957) üzenetére


ldave
félisten

Szánalmas ez a gatekeeping, amit egyesek itt lenyomnak....

A Slime draws near! Command?

(#26972) Aciduzzu válasza Wesder (#26968) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Ma is tanultál valamit. :)

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#26973) Bad Pritt válasza ldave (#26971) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez nem gatekeeping, szimplán egy ilyen feature ellentétes az eredeti játék és a stílus szellemiségével.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#26974) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Resident Evil Village - PS5 Features

Life, Uh, Finds A Way

(#26975) iegyetlen


iegyetlen
csendes tag

Sziasztok!

Jól értelmezem a Dual Entitlement-t?
Ha pl. most veszek valakitől egy lemezes FIFA21(PS4)-t, akkor ha megkapom az új gépet (régi nincs), akkor ingyen frissíti PS5-re?
Lesz így bármi különbség, mintha megvenném a PS5 verziót?

Köszi a segítséget előre is! :)

(#26976) Aciduzzu válasza Bad Pritt (#26973) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Times change....

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#26977) BGyulaHUN válasza BGyulaHUN (#26969) üzenetére


BGyulaHUN
tag

Korrigálok , előjegyezhető volt csak . :R

(#26978) hombre[EU] válasza ldave (#26971) üzenetére


hombre[EU]
veterán

dehogyis gatekeeping... :N

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#26979) Carlos Padre válasza Bad Pritt (#26973) üzenetére


Carlos Padre
veterán

:U :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#26980) dom1n0 válasza nxswitch (#26965) üzenetére


dom1n0
aktív tag

Ez melyik értesítő? Ami októberben jött, hogy köszönjük, hogy előrendeltem?

(#26981) BGyulaHUN


BGyulaHUN
tag

Off:
[kép] [kép] [kép]
Ez Magyarország 21-ik százada .

(#26982) Major Lion válasza BGyulaHUN (#26981) üzenetére


Major Lion
senior tag

Mind a te előrendelésed? :U

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#26983) .LnB válasza BGyulaHUN (#26981) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az első képen azért jót nevettem. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26984) Major Lion válasza .LnB (#26945) üzenetére


Major Lion
senior tag

Akik youtube gameplay videokkal játszanak végig egy játékot azoknak ez jól fog jönni, a többiek meg majd kikapcsolják.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#26985) -=Jam=- válasza nxswitch (#26962) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Vajon ezt értik visszaigazolás alatt?
Vagy valaki kapott ezenkívűl "külön elektronikus levelet", mint amire hivatkoznak benne?

Kedves XY!
Köszönjük, hogy vásárlásához az Euronics.hu webáruházat választotta. Rendelése megérkezett társaságunkhoz. Felhívjuk figyelmét, hogy ez a visszaigazolás nem jelenti a megrendelésének a teljesíthetőségét, arról külön elektronikus levélben értesítjük. A teljesíthetőség visszaigazolásának a kiszállítás alatt/átvehető státuszú levelek kézbesítése tekinthető.
Megrendelésének feldolgozását megkezdtük. Amint a rendelésének állapota megváltozik, azonnal értesítjük. Megrendelésének aktuális állapotáról a weboldalon a Rendeléseim menüpont alatt tájékozódhat.
Amint terméke átvehető lesz, azonnal értesíteni fogjuk a szállítás/átvétel időpontjáról, addig is szíves türelmét kérjük!
Amennyiben több terméket rendelt futáros házhoz szállítással, vagy csomagpontos átvétellel, lehetséges, hogy külön csomagban fognak megérkezni a termékek, a gyorsabb kiszolgálás érdekében. Minden csomagról külön értesítést fog kapni, hogy mikor kerül kiszállításra, ezért természetesen semmilyen extra díjat nem számolunk fel.

Rendelés adatai
Rendelés azonosító: *********
Rendelés időpontja: 2020.09.22
Név: XY
Fizetési mód: *
Számlázási cím: *
Szállítási cím: *
Átvételi mód: *

(#26986) BGyulaHUN válasza Major Lion (#26982) üzenetére


BGyulaHUN
tag

Megpróbáltam pár helyen . De látod . 😂

[ Szerkesztve ]

(#26987) RangerFox válasza iegyetlen (#26975) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Jól érted.

(#26988) nxswitch válasza -=Jam=- (#26985) üzenetére


nxswitch
senior tag

Igen, ezt.

(#26989) iegyetlen válasza RangerFox (#26987) üzenetére


iegyetlen
csendes tag

Köszi!

(#26990) -=Jam=- válasza nxswitch (#26988) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Erre kíváncsi leszek, mert én elég későn, délután negyed 4-kor rendeltem, utána nem sokkal vették le az előrendelést a lemezesről. Ha tudták előre a darabszámot, és csak annyit engedtek rendelni, akkor jó, de én már inkább nem bízok ilyenekben :) Ha lesz, akkor örülök, ha nem, akkor várok :)

[ Szerkesztve ]

(#26991) Krisz0630 válasza LendvaiFeri1 (#26931) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Igen ezt néztem én is. Én a Goldon gondolkodtam, sose vettem még Season Pass-os gamet. De az meg az Ultimate előrendelésben elfogytak a KV-nál.

Mondjuk amúgy is full döntésképtelen vagyok játékok terén. A Miles Morales-t tuti veszem, de kéne még valami mellé (mondjuk Valhalla), mert a póki nem lesz egy túl hosszú game. Viszont anyagilag meg sok a két játék, úgy, hogy veszem a gépet meg az új Sony fülest is . Plusz még két hónapja vettem egy új tv-t a konzol miatt (Sony XH90). :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#26992) Impulsivex


Impulsivex
tag

Valaki kapott a KV-tól szeptemberi elorendelesrol valami infót? Lassan ott vagyunk hogy megjelenés és még semmi konkrétum:D

[ Szerkesztve ]

(#26993) Krisz0630 válasza Impulsivex (#26992) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Tegnap kaptam egy email-t, hogy erősítsem meg a kiszállítási címemet.

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#26994) Impulsivex válasza Krisz0630 (#26993) üzenetére


Impulsivex
tag

Pontosan te mikor rendelted elo? En 18.-a 9:59

(#26995) Peace válasza Krisz0630 (#26895) üzenetére


Peace
nagyúr

Szerintem egyelőre gépet szeretnénk venni sokan. :DDD Nyitócímek....pfff.... :P

(#26996) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Monitort tudnátok ajánlani? Eddig a Philips 328E1CA, és Philips 276E8VJSB kettőst nézegettem, de ha van valami ötlet, akkor szívesen olvasom! :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#26997) Peace


Peace
nagyúr

Ez jó eséllyel nem fog menni DualSense-el, gondolom? :F Redditen olvastam, hogy próbálgatták, de homályosan fogalmaztak. Hogy most ezzel-e vagy csak szimplán BT-al. Gondolom Sony-nak nem biznisz kiadni egy FW update-et ehhez a dongle-hoz. Majd biztos lesz újfajta jó pénzért....

(#26998) Violka2016 válasza Impulsivex (#26994) üzenetére


Violka2016
tag

Szerintem mi idén nem játszunk PS5-el, hacsak nem veszünk valami sz.házitól x2 áron... :) Szeptemberi rendeléssel kb sanszunk sincs.

(#26999) .LnB válasza LendvaiFeri1 (#26996) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az az ötletem, hogy fáradj át a Milyen monitort vegyek? topiba.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27000) LendvaiFeri1 válasza .LnB (#26999) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ott ignoráltak.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.