Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 14:37:55

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146683) 1stVikman válasza focvis (#146675) üzenetére


1stVikman
senior tag

Szia!
15.7.0-ás VCDS-el néztem.
Tervezek rendelni majd egy újabbat is, de spekulálok egy Vag Can Pro-n is. Utóbbit csak azért, hogy aktiválhassam a Video in motiont. :D Csak még elég nagy kétségeim vannak, hogy egyáltalán megoldható-e vele, és hogy egyáltalán mire használható még a VCP.

Jelenleg az Infotainment magyaríthatóságát guglizgatom, de nem jártam sikerrel.
Kollégámnak újabb G7-je van, de csak Discover Media egységgel, és full magyar benne minden. Az egész rendszer, beleértve az MFD-t is.
Voltam egy közeli VW szalonban is, de állítólag nem lehetséges, mert így találta ki a gyár...
Nem akarom elhinni, hogy FW frissítéssel nem lehet megoldani ezt a nyelv dolgot. :(
Nekem jelenleg 0362-es FW van, de letölthető verzióban csak 0388-at találtam, ami újabb.
Erre panaszkodnak valami hang körüli problémára, illetve fagyásokra, így nem mertem inkább feltenni,
Viszont van 0407-es, sőt elvileg egy ennél is újabb, de persze nem találtam még letöltési linket.

Szóval ha valaki tud bármilyen lehetőséget egy Discover Pro mib1 magyarítására, az nem tartsa magában! :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.