Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#100191) Cyrex DoSmt


Cyrex DoSmt
csendes tag

Sziasztok!
Röviden: Egyetemre járok (mérnök infó) és meg szeretném venni életem első laptopját.
Rohadt mód tanácstalan vagyok... van bő 200 (+-30) rugó a zsebemben, és minél előbb szeretném.
Szempontjaim Tárhely mindegy, OP rendszer mindegy, mivel egyetemre járok és főleg ott használnám : Ne merüljön 1-2 óra alatt,és ne legyen k***va nehéz..
De ezektől mind eltekintek ha olyan config van benne ami megéri... (Pl gtaV lagg mentesen).
Felhasználás szempontjából úgy vagy vele hogy egy gamer gépen kb mindent lehet, programozni is, és nagyjából mindent fogok is csinálni rajta...
Eddig - http://hardverapro.hu/apro/i7_8gb_ram_4gb_videokartya_1tb_hdd_lenovo_y510p_gamer_lapt
<- ezt néztem... Tudom, nektek sem hobbitok random emberekért fölös köröket futni a piacon, de reméltem hogy tudtok segíteni hátha egy tegnap látott hírdetés beugrik ami esetleg jó lehet nekem.. (Ebből kiderülhetett hogy nem ódzkodok a használt laptopoktól sem, sőt néha jobb üzletnek tűnnek mint az újjak.)
Hálás lennék minden válaszért,
További szép estét~
Cyrex

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.