Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62601) MunezXBK válasza peugeotmate (#62600) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kb. mint erdőtűzben a vízipisztoly. :D

(#62602) giigz


giigz
veterán

Hogy a francban lehet ez, hogy 2,6 litert fogyasszon? :Y 5. alapjáraton mentek végig 30-cal, vagy hogyan jöhet ki ennyi? :U

[link]

[ Szerkesztve ]

(#62603) DeFranco válasza Kornel (#62599) üzenetére


DeFranco
nagyúr

;] ne tudd meg amikor hétfőn bementem hogy lehülyézett a kollégám :D rajtam röhögött egy fél napig, már akksit sem merek venni, csak bikakábelt :D

(#62604) tomcsi23 válasza DeFranco (#62603) üzenetére


tomcsi23
veterán

Remélem, nem csak úgy akármilyen bikakábelt... :U

:D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#62605) Ck.


Ck.
addikt

Urak, megkérdezem itt is, mert a BMW topic nem nagyon akar pörögni:

Csonthülye vagyok a márkához, se konkrét modelleket, se motortípusokat nem ismerek, sose volt bömösöm, úgyhogy abszolút laikusként fordulok hozzátok.
Jelenleg kint vagyok UK-ban és nagyon jó áron, 150 ezer Ft-nak megfelelő összegért tudnék venni egy 99-es évjáratú E46-ost, 1.8i SE benzin, manuál.
Mit lehet tudni erről a típusról, mennyire megbízható, mik a típushibái, mikre kell odafigyelni?
Amit a tulaj elmondott:
Cserélni kell a hátsó kerékcsapágyat, az ABS jeladót, valamint a lengéscsillapító szilenteket. Ez anyaggal, munkadíjjal együtt húzós, vagy nem egy vészes dolog?
Előre is köszönöm :R

(#62606) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Na, anyu C Corsája, 9 év, 37k kilométer, soha nem volt nyúlva semmihez kivéve a gyári egy darab visszahívást a lánc miatt, most volt először szerelőnél:

anyag + munka + ÁFA

Váltókulissza csere (már alig vette az egyes-kettest):
23.850 + 3.500 + 945
Olajcsere:
7.350
Olajszűrő:
1.700 + 1.500 + 405
Levegőszűrő:
2.810 + 500 + 135
Pollenszűrő:
2.980 + 700 + 189
Benzinszűrő:
3.210 + 1.800 + 486
Motordiagnosztika (bármit is jelentsen ez) plusz téli felkészítés (LOL):
0 + 4.500 + 1215

Összesen: 57.800 Ft

Vélemény?

@tomcsi23:

akartam kérdezni, hogy milyet vegyek, legalább mekkora kell? 300A? 350?

[ Szerkesztve ]

(#62607) Kornel válasza giigz (#62602) üzenetére


Kornel
veterán

en mentem egyszer egy ilyen kocsival.
4 liter korul volt az atlagom orszaguton, el se hittem.
az ezres swift is tobbet evett a labaim alatt, 4 ala lehetetlen volt vinni...

(#62608) runner 125 válasza Ck. (#62605) üzenetére


runner 125
nagyúr

Az egyértelmű, h az angol autók olcsóbbak, de 150.000ft-nyi dollárért még egy lelakott e46 is vicc.
Láttad már az autót, vagy csak a munkatárs haverjának az apósa árulja?

95%-ban azt mondom h felejtős, és minimum oda vissza volt törve.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#62609) Ck. válasza runner 125 (#62608) üzenetére


Ck.
addikt

Még nem néztem meg, elvileg csütörtökön kerülne ra sor.
Addig viszont szeretnek egy kicsit kikupalodni BMW-k terén...na meg tisztában lenni ezekkel a javitasokkal, amiket fentebb írtam.

(#62610) szőröscica válasza dragonfx (#62594) üzenetére


szőröscica
addikt

Én örülök neki. Remélem balesetveszélyes helyekre telepítik majd őket.

(#62611) dragonfx válasza aero. (#62598) üzenetére


dragonfx
veterán

na az jo akkor asszemrá kell feküdnöm erre a navigácios témára. ;] .bár másfél év mulva aktuális csak....

giigz>>ez tuti hogy reáltalan adatok.bőven a gyári alatt.szélrányékba ja alapjáraton ettek ennyit....közuti forgalomba kb duplája...
1.4es dízelek mindig jol ettek ha kicsi könnyü a kasztni.

DeFranco>>ez rendben van nem volt drága a c corsa szervíze. ;) .gondolom nem szakszervízbe volt...

62610>>gratulálok remélem téged fognak először megbüntetni valami ökörség miatt,és akkor is ezt fogod mondani...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#62612) Dare2Live válasza peugeotmate (#62600) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Not my business...
de egyrészt hogy állsz anyagilag? ha 206od rendben tette a dolgát persze van rajta sérülés de milyen 10+éves kocsin nincs és az elmúlt 14évben nagyjából rendben tartottad, rendben van és nem kell nagyobb... mért akarod lecserélni? Mert ha pl felfüggesztés, szilent cserés, kell gyertyát, segédhajtószíjat cserélni az 100K. Bármi 4éveset veszel első évben többet buksz rajta...
Ahogy írtam not my business magadnak kell ezen kérdéseket feltenned nekem nem. ;)

1.0as Yarist el kell vinni vezetni aztán meglátod. Tudom ez nem segít szóval: Városban jó, országúton 100at kényelmesen viszi de a pálya 130 se probléma... ellenben előzgetni 70 fölött ne akarj vele. De keveset fogyaszt. Vízpumpára nézz rá ha vásárlásnál jársz az első 1krfe szérián meg szokta magát adni.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#62613) -v- válasza dragonfx (#62594) üzenetére


-v-
addikt

(#62614) Melack válasza DeFranco (#62606) üzenetére


Melack
veterán

Reális. Ezen nem nagyon tudtál volna hol spórolni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#62615) giigz válasza DeFranco (#62606) üzenetére


giigz
veterán

Az olaj+szűrő+légszűrő+pollenszűrő+benzinszűrő neked 23,7k volt, nálam így nézett volna ki:

Castrol Magnatec 10W-40 - 5.890 Ft
Olajszűrő Fram - 1.001 Ft
Légszűrő Filtron - 997 Ft
Pollenszűrő Purflux - 1.593 Ft
Benzinszűrő Filtron - 939 Ft
Postaköltség - 1.270 Ft
Szerelés - 3.000 Ft

Összesen 14,7k, tehát kapásból ezeket 9k-val kevesebből hoztam volna ki, a többi tételt nem ismerem.

(#62616) peugeotmate válasza Dare2Live (#62612) üzenetére


peugeotmate
őstag

Nem én venném kizárólag az autót, a család finanszírozná önmagának. Egyelőre anyummal megosztva használnánk közösen, aztán meglátjuk. Tisztában vagyok, hogy bukással kezdődne egyből egy drágább autó vétele. Azonban a Peugeot-tól ideje lenne megválni, mielőtt elkezdene rohadni. (Eddig ugyanis ezt nem tette. Csupán a kipufogó dob adta meg most magát, de azt még cseréljük.) De mint említettem, igazából nincs mi elromoljon benne. Azonban ez azzal jár együtt, hogy nincs benne se légkondi, se szervó, se központi zár; a legnagyobb extra benne a vertikálisan állítható kormánymagasság és a ködlámpa. :D Hosszabb túrákra ezért nem szívesen vállalkozik vele az ember. Néhányszor volt szerencsém autópályán hosszabb távokat letudnom vele, 130km/h felett nem annyira egészséges menni vele. A 13"-as kerekek sem fokozzák a biztonságérzetet... Költeni meg nem hiszem, hogy megérné már rá az autó árának 20%-át, mert félő, hogy lassan több minden meg fogja adni magát. Nemrég volt vizsgáztatva, 1 éves téligumi garnitúra is van hozzá és tényleg remek állapotban van a fényezése is. Abszolút vállalható kocsi még, viszont érdemes lenne addig eladni, amíg van értéke, nemdebár? Aki jellemzően nem megy 100 km/h felett (szerintem elég sokan...), azoknak simán elég a 44 lóerős teljesítménye.
Amúgy saját tapasztalatod van a Yaris menetteljesítményét illetően? Mert ha ~70 lórerővel simán lehet közlekedni vele autóúton és autópályán is úgy, hogy közben nem fogyaszt (közel sem) 10 litert, akkor pozitívan dől egyelőre a mérleg a Toyota irányába.

MÁS:
Ha már kipufogó, esetleg nem tudjátok mennyit lenne egészséges elkérni egy 206-os, a legalapabb 3 ajtós 1.1-es (44 pacis) kipufogó dobjának a cseréjéért?

[ Szerkesztve ]

meg

(#62617) Melack válasza giigz (#62615) üzenetére


Melack
veterán

Nálam szűrők 6.651 Ft, olaj 4 356 Ft, szerelés apóssal megfizethetetlen - és ebben semmi irónia, tényleg jó volt :)
3,5k-t "vertem rád" :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#62618) szőröscica válasza Melack (#62617) üzenetére


szőröscica
addikt

Nekem csak az olaj szokott lenni több mint 15k.

(#62619) Balupapa válasza peugeotmate (#62616) üzenetére


Balupapa
senior tag

az nem 44 paci amit a forgalmiban látsz hanem 44KILOWATT.

kilowatt*1.36=paci

a pozso 1.1-es motorja 60loeros

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#62620) hobizoli válasza giigz (#62602) üzenetére


hobizoli
nagyúr

hat ez ugy lehet, hogy ezeknek a tankjaban -meg pl az ebben az idoszakban keszilt vértestvér Seat Ibiza meg a VW Poloban is- van egy 6-7 literes levegozteto tartaly pluszban kialakitva, es ha okosan tartod a toltopisztolyt, akkor azt is fel lehet tolteni benzinnel

azaz indulaskor azt is feltolod fullra, akkor van +6 liter nyalad bent, aztan amikor ujra tankolod, akkor meg ugy tankolsz, mint normalisan, es akkor ezt a reszt nem nyomod tele, es jéééé, csak x ment bele, akkor ki a kiraly?

maris csoda fogyikat lehet elerni marketing celbol :U

több drón kell ;P

(#62621) Balupapa válasza hobizoli (#62620) üzenetére


Balupapa
senior tag

szerinted akkor erre nem gondolt ott egy okos sem? :DDD

_-=*WheelWhores*=-_

(#62622) hobizoli válasza Balupapa (#62621) üzenetére


hobizoli
nagyúr

eleg ha a cikk olvasoinak tobbsege nem gondol ra, vagy nem is tud rola

több drón kell ;P

(#62623) MunezXBK válasza szőröscica (#62618) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Le sem írom. :))

(#62624) bitpork válasza MunezXBK (#62623) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Na ne mongyad mán, a Molly nekem 19k volt. Nem is olyan nagyon sok.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#62625) Dare2Live válasza peugeotmate (#62616) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Vezettem eddig kb 150.000kmet annak 50%át 2003as 1.0 Yarissal, 20%át meg 2008as 1.0as Yarissal, anno sok szabaidőm is volt netezni így ismerem is, ha esetleg kérdésed lenne.

Én átlagban 5lből eljárok vele 100kmet ennek kb fele város, de én nagyon sporolós vagyok számolj 6lel annyival az átlagember is eljár vele gond nélkül. [link]

Hogy neked mennyire felel meg erőben azt úgy tudod eldönteni ha elmész a használtautó kereskedésbe vagy a legközelebbi márkakereskedésbe azt kérsz egy tesztvezetést. Ennyi.

dob csere meg hol? A BPi árak erősen különbözne a vidékiektől.... dob újonnan vagy bontóból... Yarisnál amúgy vmi kuka ajánlott a bontó, márkaszervíz árak horrorok. Nálam pl kicsapta szél ajtót ajtóhatároló törött márkaszervízben 32.000Ft, drága bontóban 2.000Ft.

Kicsit hasonló a cipőm. 11 éves Yaris. extra kb a központizár. Még nagyobb se kell. És megyek vele évi ~12.000kmet, ráadásul nem BPn ahol must have a légkondi és 90%ban nem hosszú távokat. Nyáron pl 2*lementem Pécsre, légkondi hiányát avval helyettestettem, hogy nem meló után azonnal 17kor hanem este 19kor indultam. nabumm. Szóval nálam marad. Pedig engem riogattak műszakin 3hete, hogy 2év múlva felfüggesztés csere kell majd és az ha mindent cserélnek alulról nyalja a 100at teszem hozzá márkaszervízben. :DDD Ez nem dob, hogy szerzek egyet bontoból. :)

Persze eközben jön a hasznaltautós hírlevél pl benne a 2009 utáni priusok... 4-5misiért már szépek vannak... :DDD

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#62626) Dare2Live válasza hobizoli (#62620) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

meg biztos tolták is azé lett olyan csaló g*cik.

Eközben nekem aztán semmi fura nincs benne 3.3l/100kmes benzines vagy 2.6l/100kmes dizel rekord fogyit én is összehozok, az igazán elvetemültek meg ugye 80mpg+t gond nélkül ami ugye 3l/100km alatt van.
Persze mindenki magából indul ki.... :P

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#62627) mycso válasza peugeotmate (#62593) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Benzines megane-ok motorjainak nem szokásuk bedögleni. Max. trafó csere azokban, amikben gyárilag sz@r van, mert azok idővel megadják magukat, de ez nem horror tétel.
Motortartót a 106 lovas dízelek esetében fogyóeszköz.

(#62602) giigz: mondjuk a körülményeket, sebességet nem írja, de valóban hihetetlen... 3. alapjáraton olyan 30-al, én is csinálok hasonló fogyit. :U
(természetesen behajtott tükrökkel, ablaktörlők nélkül és bucira fújt kerekekkel :DDD )

(#62606) DeFranco: Nekem a renyóba így fest (2006/1.5dci):

olaj: 7500
o. szűrő: 1500
levegő szűrő: 2000
pollen szűrő: 2500
ü.a. szűrő: 11000

.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#62628) 8th válasza giigz (#62602) üzenetére


8th
addikt

Az A2 3L eszik 2,5-2,6liter körül de az is csak akkor ha stabil nyolcvannal mész nem gyorsítasz egyet sem és nem előzöl egyet sem. Az ráadásul egy űrhajó egy ilyen szívó benzineshez képest. Ezer trükköt bevettek, hogy minden egyes gramm súlyt lefaragjanak amit csak lehet. Vékonyabb ablaküvegek, vékonyabbra préselt karosszéria elemek, alacsony gördülési ellenállású kerékcsapágyak, alacsony gördülési ellenállású 145-ös!! virsligumik, nagyon-nagyon hosszú váltó, leültetett karosszéria és alsó karosszériaborítás a jobb légellenállás miatt, áramvonalasabb visszapillantó tükrök is stb... és ez csak a jéghegy csúcsa, a látható dolgok. De például a kárpitok szövete (a szövet!) és a belső visszapillantó sem egyezik meg a többi modellével. És ha ez még nem lenne elég mindezt megfejelték egy olyan kiváló hatásfokkal üzemelő és olyan kevés veszteséghőt termelő motorral, hogy ha nincs rajta az autón az alsó motorborítás télen szó szerint nincs fűtés a kocsiban. Tehát van egy autó aminek a kifejlesztésére anno százmilliókat költöttek nem forintban és van egy utcáról beesett 1.2-es alap szívóbenzines és mindkettő ugyanannyit fogyaszt? Etessenek ezzel mást :P . Hogyan tudna már egy rossz hatásfokú szívó benzines rosszabb légellenállással nagyobb súllyal szélesebb gumival rövidebb váltóval ugyanannyit enni? Ilyen nincs. Ez kamu. Valami csalás van a dologban, senki sem tud meggyőzni az ellenkezőjéről. :N

(#62629) Dare2Live válasza 8th (#62628) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"de az is csak akkor ha stabil nyolcvannal mész "

stabil 80? fogyasztás rekordnál? Tudod miről beszélsz? max 30-40 de az se stabilan mert pulse&glide.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#62630) 8th válasza Dare2Live (#62629) üzenetére


8th
addikt

Hogyne tudnám. Ez az autó 75-80km/h-nál fogyaszt a legkevesebbet. (65 km/h: 1200rpm, 75 km/h: 1400rpm, 80km/h: 1500rpm körül). Ennek a motornak 1500-as fordulat felett van használható "ereje" ekkor fogyaszt a legjobban, az alatt csak szenved. Nekem meggyőződésem, hogy ha fix gázpedálállással fix fordulaton folyamatosan haladsz egy autóval akkor takarékosabban közlekedsz mint ha a gyorsít-kigurul-gyorsít-kigurul játékot játszanád. Sem ez sem pedig a túl alacsony fordulaton erőltetett motor nem kedvez a jó fogyasztásnak.

(#62631) dragonfx válasza giigz (#62615) üzenetére


dragonfx
veterán

hehe én 7e.ből megcsináltam az olajcserét. :P

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#62632) qdak válasza mycso (#62627) üzenetére


qdak
addikt

Ha mar megint a fogyasztas dolog, miert van ha az omegaval gaz nekul gurulok, autosmata, 12-13 L ir pillanatnyira folyamatosan.
En azt hittem akkor aligeszik.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#62633) Qru válasza qdak (#62632) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A sebesség alacsony viszont elég sok benyót eléget és alig haladsz (átlagfogyi= megtett út/elégetett benyó) a kompúter ebből meg kihoz (helyesen) egy magas számot.

mod:

DeFranco: Maga az olajcsere + a 3 szűrő kb reális ár, nekem a Hondán legutóbb 18k volt. A többi árról nincs tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#62634) Balupapa válasza Dare2Live (#62629) üzenetére


Balupapa
senior tag

pedig jol mondja. 70-80 korul esznek a legkevesebbet.

Én is ha m0n kinullazom a kompjutert tempomat 80 akkor 2.8L-t ir atlagra :DDD

_-=*WheelWhores*=-_

(#62635) Qru válasza Balupapa (#62634) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én kikapcsoltam, inkább ne írja ki, az enyém nem ennyit eszik. :D

#nincsbennetarcsi

(#62636) -v- válasza Qru (#62635) üzenetére


-v-
addikt

Egyesben lehet produkálni 3 jegyű pillanatnyi fogyasztást is :K

(#62637) bitpork válasza Qru (#62635) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mi van a kocsi mellé gyenge szívet is vettél? :DD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#62638) fenergie84


fenergie84
addikt

Na, két hónap után sikert venni egy autót :D
Toyota Corolla Verso 1.8 vvti lett a befutó.

(#62639) Melack válasza fenergie84 (#62638) üzenetére


Melack
veterán

Fotók? Első benyomás?
Csak hogy megelőzzek másokat :D

(#62640) Dr.Zoo : oh, tényleg: :R

1, 0-100?
2, 40 kép (mindenről :D )
3, Mennyit fogyaszt?

Ne mán hogy én szakítsam meg a hagyományokat :P

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#62640) Dr.Zoo válasza Melack (#62639) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Rosszul kezdted:

1.: 0-100?
2.: 40 kép? (csak kívülről)
3.: mennyit fogyaszt?

:DDD

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#62641) fenergie84 válasza Melack (#62639) üzenetére


fenergie84
addikt

Este tudok képeket feltölteni.
Első benyomásra nagyon bejött, főleg az előző kocsikhoz képest, amiket megnéztünk.
99e km van benne, magyar, Karcagról vettük, ott vette az első tulaj márkakereskedésből.
Jól néz ki kívül, belül. Persze 7 éves a kocsi, szóval apró esztétikai dolgok vannak rajta.
Egyetlen egy említésre méltó hibája, h az első szélvédő a lapátok alatt be van repedve, de egyébként az összes szélvédő gyári rajta. Törve nem volt a kocsi, alaposan körbemértem, a baloldali két ajtó lett ködölve egy meghúzás miatt (az eladó kérdezés nélkül mondta, h javítva lettek), de ott is 200 mikron volt a legnagyobb mért érték. Márkaszervizben átnézettük, mondták, h a hátsó féktárcsák és betétek teljesen újak, az aksi kicsit gyenge, meg hogy lejárt a szervizkönyv szerint a 15e km periódus, szóval szervizeltetni kell.

mod: nagyon nyugdíjasban küldöm, szóval a fogyasztás remélem nem lesz sok, most 8 litert írt a rendszer.

Ja és kaptam hozzá gyári toyota alufelnire szerelt 80%-os téligumikat :K

[ Szerkesztve ]

(#62642) DeFranco válasza Dr.Zoo (#62640) üzenetére


DeFranco
nagyúr

3.: mennyit fogyaszt?

Ez kb. a hányszor dugsz egy héten / mekkora a pömpölőd / mekkora halat fogtál kategória... inkább meg se kérdezd :D

(#62643) Melack válasza fenergie84 (#62641) üzenetére


Melack
veterán

Nem tűnik rossz vételnek, a szélvédőt tényleg érdemes lenne megcsináltatni - nem mókás, mikor menet közben reped végig....

Grat hozzá, és sok balesetmentes kilómétert.

Más: hétvégén szülőket, nagyszülőket megfurikáztattam a Nubirával. Nagypapa beült a vezeőülésbe, és közölte, hogy itt minden messze van tőle - nah ja, 190es magasságom mellé az ő 170je tényleg "aprónak" tűnt az ülésben. Viszont a Panda is ott volt, és azt nézte, hogy a kocsim motorterében elfér a fél Panda - a csomagtartóban meg a másik.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#62644) fenergie84 válasza Melack (#62643) üzenetére


fenergie84
addikt

Köszönöm :R
Remélem is, h nem lesz vele gond. A szélvédőt hamarosan kicseréltetem, a repedés nincs benne a "látómezőben", de akkor is zavar a tudat miatt.

(#62645) Dr.Zoo válasza fenergie84 (#62644) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

#62642) DeFranco : most miért?? :U :DD

Gratula hozzá, (de a beigért 40 képig úgyse hisszük el... :DDD ) használd egészséggel sokáig!

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#62646) qdak válasza Qru (#62633) üzenetére


qdak
addikt

Parkingba .3L/h
Ha fekkel tartom .9L/h
Ir ki ezert csodalkozok, mert ha D be elengedem, folduton is siman gurult 20 folott alapjaraton (ancit kisertem ;) )

[rvilike] (fanatikus tag) ha kinullazod 1 padlo, majd jaratod alapon szepen felmegy az atlag is max ra xD

Azert marhan raerunk ilyenekkel szoszolni :D

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#62647) fenergie84 válasza Dr.Zoo (#62645) üzenetére


fenergie84
addikt

Majd lövök pár képet, ha lesz időm :K

(#62648) Mágus2 válasza 8th (#62628) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Volt szerencsém ilyen A2-höz. Nem megy 70-től többet, mert akkor 3 litert is megenne!!! :W :W :W

Kifogod egy olyan szakaszon, ahol nem lehet előzni, megüt a guta. :Y

[ Szerkesztve ]

(#62649) Qru válasza qdak (#62646) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nálam is a Skoda lassú guruláskor sokat ír(t) ki.

#nincsbennetarcsi

(#62650) Dr.Zoo válasza Mágus2 (#62648) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Egy ilyen mögé kerülj be eccer.. :DDD

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.