Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55601) gaborbol válasza runner 125 (#55519) üzenetére


gaborbol
őstag

Ez kivetelesen nem a tulaj hibaja, hanem a beszallitoe aki azzal a gumiszeru festekkel vonta be a gombokat amik ahogy oregszik az anyag szarra olvadnak a napon. Elso generracios S80 ugyan ez a szitu:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#55602) runner 125 válasza gaborbol (#55601) üzenetére


runner 125
nagyúr

Úf, komoly.

Egyébként az S60-ban is ugyanezek a gombok vannak, ugye nem ez lesz a sorsuk? :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#55603) TaaT válasza varsam (#55595) üzenetére


TaaT
veterán

Nem darálja le a sárvédő ív, és persze a design :K

Give them hell Ukraine!

(#55604) TaaT válasza gaborbol (#55601) üzenetére


TaaT
veterán

Ez kb minden korabeli autó alkatrészre jellemző amit ilyen eljárással kezeltek, legyen az hetesbmw, vagy konszern. :)

Give them hell Ukraine!

(#55605) varsam válasza TaaT (#55603) üzenetére


varsam
őstag

jaa hogy porig van ültetve, értem
és ezzel csak egyenesen lehet menni, vagy kanyarodni is lehet gyökkettővel? :)

(#55606) TaaT válasza varsam (#55605) üzenetére


TaaT
veterán

Kanyarodni is lehet :DDD [link]

Give them hell Ukraine!

(#55607) Mágus2 válasza bitpork (#55599) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Leküldjem az ukránokat? :B

(#55608) tomcsi23 válasza TaaT (#55606) üzenetére


tomcsi23
veterán

Hogy van ez rajta bakker. :F
Optimális felni-gumi párosítás, az biztos. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#55609) runner 125 válasza tomcsi23 (#55608) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szerintem a rendőr ezért garantáltan rendszámot szed. H lehet így menni? Ez durvább, mintha szekérkerék lenne alatta.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#55610) varsam válasza TaaT (#55606) üzenetére


varsam
őstag

a Mecseken már nem biztos hogy átmennék vele :D

(#55611) TaaT válasza varsam (#55610) üzenetére


TaaT
veterán

itt békés megyében is korlátozott lenne a használhatósága :)

Give them hell Ukraine!

(#55612) Qru


Qru
MODERÁTOR

A kamkáze tekerős: [link]

#nincsbennetarcsi

(#55613) runner 125 válasza Qru (#55612) üzenetére


runner 125
nagyúr

Kár, h a story nincs befejezve.. , én biztosan elmentem volna rejtett kamerával a kötsög nepperhez, és elé nyomtam volna a 150.000km-ről szóló dokumentációt.
Amíg nem statuálnak példát pár ilyen gerinctelen férgen, addig az óratekerés nem fog megszűnni.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#55615) whitezo88 válasza 8th (#55614) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mikor 4 éve vizsgáztam, már akkor is ez ment. szerdánként csoportosan jöttek a romániai cigányok letenni a jogsit, kb futószalagon tolták át őket.

(#55616) nyogo83 válasza runner 125 (#55613) üzenetére


nyogo83
senior tag

Az én GTK-s, tekeredett hátsó futómûves, gyûrûtöréses autóm is fent van HaHun, megkímélt, újszerûként hírdetve. A legszebb, hogy még ki is emeli, hogy "Nem összekeverendô az összes többi használtpiacon levô romhalmazokkal" :W
Azt pedig kizárnám hogy rendesen megcsinálták, mert akkor nagyon durván minuszba jönnének ki, illetve egy nap alatt megújúlt. De legalább nem tekerték :DDD

(#55617) runner 125 válasza nyogo83 (#55616) üzenetére


runner 125
nagyúr

Itt ez az L200-as is.

Eleve kizárt, h egy 10 éves teherautóban 130.000km legyen. A slussz poén, h egy valóban 130.000-et futott autónak minek kell újrabőrőzni a kormányát, de az eleje is be van ülve, mint a huzat...

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#55618) hdman


hdman
őstag

LOL videó, aki ezt a videót megállja röhögés nélkül, az nem ember :DDD [link]

Más:

Sopron city :)

(#55619) lapa


lapa
veterán

bocs a totál offért: kiégett az egyik első izzóm. ez h4, és most egy 100/90-es (ez w lenne gondolom, de nincs odaírva) tungsramot szedtem ki belőle. mint kiderült a pótizzóm az 24v, de még az is 75/70w. más kérdés, hogy döglött a rossz fesz mellett.

elcsapattam a kútra, 1200 pénzért vettem osram 65/60w-ot. jól értem, hogy nem fogok kapni ennél jobbat? olvasom a tc-n ezt az összehasonlító tesztet, mondjuk nekem eleve világos volt, hogy x wattnál nem lesz másfélszeres különbség. szóval az érdekelne, hogy lehet-e még kapni "hobbicélra" valami komolyabbat, vagy ennél a csökkentett képességű 65/60w-nál maradunk-"e". köszi.

(#55620) lapa válasza lapa (#55619) üzenetére


lapa
veterán

bocs, kicsúsztam. szóval ezzel lesitt-e-lnek?

Halogén Izzó H4 emelt fényerő 12V 100/80W P43T

(#55621) Typhoon47 válasza runner 125 (#55617) üzenetére


Typhoon47
őstag

Igen ez valóban lehet kamu. Enyémben 7 évesen van 145e és én rendszeresen használom. Viszont a kormánybőrözés az nem emiatt van, hanem mert típushibaként ennek a szériának málik a kormánya valami undorító módon, enyém is ezért lett bőrözve.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#55622) lsc válasza lapa (#55620) üzenetére


lsc
nagyúr

Magas fogyasztású izzó a nagyobb hőtermelés miatt tönkrevághatja a foncsort, szinte minden foglalathoz van már azonos teljesítményű de emelt fényerejű izzó, inkább olyat. Azoknak csak a csökkent élettartam a gyengéje, de nem tesz tönkre semmit.

Az élet kegyetlen .

(#55623) lapa válasza lsc (#55622) üzenetére


lapa
veterán

idáig megvagyok, ez ipari foncsor, léghűtéssel. de amúgy szabályos a dolog, vagy a max a 60w?

ezt az emelt fényerőt nem sikerült a tc-nek rekonstruálni, ami számomra nem meglepő.

[ Szerkesztve ]

(#55624) neduddki válasza lapa (#55623) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

segberugajatnbka ha nem nezik meg mert nincs e botuje, en ellenben lassan 20 eve emeltfenyuvel jarok /gyak a kezdetek ota amikor az osramkigyutt az elsop +30%val/ soha ne neztek meg, ill amikro rakerdeztek kozoltem hogy mijjen izzo ki a gayrto es termeszetesne van ra e botu, egyszer akrak nagyon kiszedni mikor a filips sarga izzojabol az egyik kek!!! a masik sarga volt /egy kod alalt/ de feladtak miutan kozoltem a tiust es a jovahagyast:- )
ha nem felsz az inzultustol ezt mar hallotam dicserni

udv

neduddki

mod: ha pediglen h4en szabjjoasn akarsz maradni akkor: bof

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#55625) neduddki válasza neduddki (#55624) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ha vki mettanaja /tomcsi!!!!/ az osram h4 kiyujttt adatokat legyszi linkelje mar be mertr nem lelem:- (

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#55626) lapa válasza neduddki (#55624) üzenetére


lapa
veterán

köszi, ez így akkor összeállt. megnézem ezt a 100 / 80-ast, azért a rally izzóval 80 centi magasan még a csincsin belőtt szóráskép ellenére is meglincselnének. pláne, hogy puha rugó van hátul...

különbenis, elvből nem veszünk olyan feliratú cuccokat, hogy "range".

aztán megnézem, mostmár kíváncsi lettem mi van bal oldalt. ha abban is ez a gyerek 60-as van, akkor nem küzdök, mert nagyon szépen világít. lehet többet érek ha nem eszi szegény generátort + akksit.

(#55627) Mawyx válasza gaborbol (#55601) üzenetére


Mawyx
senior tag

Mi erre a megoldás? Windex és micsoda? Olyan kéne amit nálunk idehaza is kapni.
Nálam az ajtónyitó ilyen, el nem tudtam képzelni mi ez a massza rajta. :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#55628) k. válasza nyogo83 (#55616) üzenetére


k.
őstag

Melyik kereskedés? Tényleg érdekel, van pár aki ilyennel jön a neten, és jó lenne kerülni.

(#55629) tomcsi23 válasza neduddki (#55625) üzenetére


tomcsi23
veterán

böf

p.s. bocsika

;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#55630) neduddki válasza tomcsi23 (#55629) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

koszi:- )))
udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#55631) nyogo83 válasza k. (#55628) üzenetére


nyogo83
senior tag

[link]
Valami BG Auto néven fut, a roncsot aukción vették meg biztosítón keresztül.

(#55632) Balupapa válasza k. (#55628) üzenetére


Balupapa
senior tag

oszt te mit keresel erre? ;] :P

_-=*WheelWhores*=-_

(#55633) k. válasza Balupapa (#55632) üzenetére


k.
őstag

Jöttem neked Dacia-t nézni! ;]

(#55634) Gebriel válasza bandus (#55589) üzenetére


Gebriel
veterán

.... :B

[ Szerkesztve ]

(#55635) ReSeTer válasza TaaT (#55579) üzenetére


ReSeTer
senior tag

Gyök2-es fordulaton nincs is normális kenés :(
De hát kell az a 0.02 liter spórolás.

[ Szerkesztve ]

(#55636) TaaT válasza ReSeTer (#55635) üzenetére


TaaT
veterán

Én az olajszivattyú meghibásodására gondoltam :)

Give them hell Ukraine!

(#55637) ReSeTer válasza TaaT (#55636) üzenetére


ReSeTer
senior tag

Én meg az átlagos válság vezetési stílusra. Nem állítom, hogy az illető úgy vezette, mert nem tudhatom, de ez is egy elég erős gyanú.

(#55638) gaborbol válasza Mawyx (#55627) üzenetére


gaborbol
őstag

Sima ablaktisztito meg orange cleaner (narancs alapu tisztitoszer) ,de szerintem barmilyen nem klor alapu tisztitoszerrel megprobalhatod. Egy durvabb regebbi torolkozvel meg megdorzsolve lejon szepen.

Eloszor olyan helyen probald ki egy kis helyen ahol nem latszik annyira( a biztonsag kedveert)

[ Szerkesztve ]

(#55639) gaborbol válasza runner 125 (#55613) üzenetére


gaborbol
őstag

igazabol az emberek fejeben van irrealis elvaras es a kereskedok azt elegitik ki.

Mielott kulfoldre koltoztem volna arultam a 2.0 Hdi-t a vasarban, jottek megnezni sokan, szep szep,de 9 evesen 230k kilometer az nagyon sok:) volt par urge szo szerint kirohogott, hogy mit akarok mar ennyi kilometerrel benne, mert ket sorral arrebb van egy ugyan ilyen fele ennyi kilometerrel.

Mondtam nekik akkor meg kell venni mielott elviszik :)

(#55640) dragonfx válasza gaborbol (#55639) üzenetére


dragonfx
veterán

mindne annyit ér amennyit adnak érte ez igaz.és erre a falusi tudatlanok körében egy kitünő marketinggel simán eléred hogy eladjad dupla áron.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#55641) runner 125 válasza Typhoon47 (#55621) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jah, h az típushiba. Hm, erről nem hallottam ezidáig.

Egyébként fogyijáról mit lehet tudni? Gondolom 10 alatt ez sem eszik, még alap hátsókerékkel sem.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#55642) whitezo88


whitezo88
nagyúr

kicsit megdobta a kocsit a csatornafedél... [link]
utána meg a 3 hülye pitsa :W

[ Szerkesztve ]

(#55643) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Szep reggelt urak!
Nyugtassatok mar meg, h az alabbi, inditozaskor hallhato hangot mi okozza es mennyibe fog nekem kerulni?
Tegnap ota csinalja...[link]

(#55644) dragonfx válasza whitezo88 (#55642) üzenetére


dragonfx
veterán

na mega röhögés az elején.... :U
azért 2.25nél mekkora mákja volt volt egy reflexe az embernek...na igy menj át kb nálunk is...de az oroszok állatok.
:C

de a 3 csak 2013.11.24?? :Y :C ..gyanus nem...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#55645) Typhoon47 válasza runner 125 (#55641) üzenetére


Typhoon47
őstag

Hát lehet vele 9-9,5-et etetni hosszú 70km/h órás szakaszokkal és városon kívüli használattal, üres platóval : - ) városban v. pályán v. terhelve vagy 4x4-ben kizárt. Nálam mindenkori 10 litert (60l/600km) eszik 90% pesti használattal, ha nyomom, ha nem.. tökmindegy.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#55646) giigz válasza tomcsi23 (#55629) üzenetére


giigz
veterán

Ilyen GE-vel nincs? :)

(#55647) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Porsche 550 Spyder - ez valami gyönyörű...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#55648) lapa válasza whitezo88 (#55642) üzenetére


lapa
veterán

az, ahogy kikandikál jobb hátul nagymama a kátharmada felé, elég kemény.

(#55649) runner 125 válasza Tothgera30 (#55647) üzenetére


runner 125
nagyúr

Első körben a Toyota Avensis jutott róla eszembe, nehéz eldönteni melyik az eleje. ;] :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#55650) Balupapa


Balupapa
senior tag

van itt akinek 5 ajtos klimas kocsija van és ráérne du kis pénzt keresni? :B

_-=*WheelWhores*=-_

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.