Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56501) MunezXBK válasza bitpork (#56499) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Itt az a baj, hogy az okos nepperek átvállalták az átíratást...de a csekkeket hamisították, gondolom azért ez a balhé.

(#56502) bitpork válasza Tankblock (#56500) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Szerintem meg elbaxták a törvényalkotók ezt is mint mindent. UI. csak annyi kellett volna h az okmányirodában nyitnak egy kasszát oszt csí. Így meg foshatunk sünt ha a posta nem tudja megállapítani h hamis volt-é a csekk vagy nem.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#56503) Tankblock válasza bitpork (#56502) üzenetére


Tankblock
aktív tag

Gondolom van 5 éves garanciális terméked. Az csak a blokkal együtt érvényes. Nézd meg mi marad a tintából 5 év múlva... Valószínüleg a botrány miatt most átnézik a csekket, nem ez lesz az első akiről hallani fogunk. Most már szerencsére azért lehet kártyával is fizetni. Annak marad is nyoma.

Release the Beast....

(#56504) hobizoli válasza Qru (#56498) üzenetére


hobizoli
nagyúr

pedig qrva ecceru, hogyan tortent

odaadod az embernek a lovet, az fogja otthon ranyomtat egy fake befiztest egy olyan matrix nyomtatoval, mint a Posta-n is van, meg raver egy fake belyegzot
vissza az ocsmanyirodaba, ott az ugyintezo egybol atirja vele az autot, de a csekk ellenerteke sosem kerult be a koltsegvetesi hianyba, hanem lenyelte az atiros emberke azt is, a par ezres "munkadijan" felul
ez akkor sosem derult ki, mert amire lokonyvelik meg stb, addigra reg kiallitottak az uj forgalmit

gondolj bele egy 2000ccm-s autonal 70-80k per auto neki leugrik zsebbe, es egy nap irjon at 2-3 autot csak...

mondjuk megint mas kerdes, hogy ezt miert is nem abban az evben kezdte el feszegetni a APEH, de hat ez magyarisztan... mit varunk :U

több drón kell ;P

(#56505) qdak válasza Qru (#56498) üzenetére


qdak
addikt

Nekem kikuldtek h aki megvette elozot, h nek illeteklt le rolla, de azota nem nyivakolnak, am meg mikozom hozza???

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#56506) DZs válasza fenergie84 (#56475) üzenetére


DZs
senior tag

A karbantartás és javítás nagyon sokba kerül. Tizenéves BMW-t csak akkor vegyél, ha személyesen ismered a gazdáját.

(#56507) Qru válasza hobizoli (#56504) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ezért kell megtartani a befizetést igazoló csekket 5 évig (egy nappal se rövidebb ideig). Onnatól nyomozzanak ők tovább, te befizetted, jóhiszemű vagy...

#nincsbennetarcsi

(#56508) hobizoli válasza Qru (#56507) üzenetére


hobizoli
nagyúr

pont ez az, hogy nem csak 5evig kell megorizni, hanem az 5. ev dec31-g
a cikkirot is 5ev 3honap utan talaltak meg

több drón kell ;P

(#56509) !Overdose! válasza Qru (#56498) üzenetére


!Overdose!
őstag

Minden autóval kapcsolatos iratot, csekket és egyebet egy mappában tartok. Nem kell sokáig keresnem. :DDD

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#56510) MunezXBK válasza Qru (#56507) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Engem a bank húzott volna le 11.000 frankra...szerencsére megtartottam a szelvényt.

(#56511) fenergie84 válasza DZs (#56506) üzenetére


fenergie84
addikt

Értem :K

(#56512) Qru válasza hobizoli (#56508) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen, mert a vonatkozó tv ezt írja elő.

#nincsbennetarcsi

(#56513) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Ezek a primerak mennyire ajánlottak? Van olyan tágas elől mint egy octavia pl?

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#56514) footy válasza Bdanyy (#56513) üzenetére


footy
addikt

Egy baratomnak volt, kenyelmes es kifejezetten jol megy. A motoron nem erzed az euronormas fojtast. Na meg a futomu... :K
Szerintem ha nem rohad akkor erdemes megvenni. Ha jol emlekszem a motor ezen is lancos.

(#56515) Bati0501


Bati0501
őstag

Nem írta el egy 0-val,kis túlzással?[link]

(#56516) MunezXBK válasza Bati0501 (#56515) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Áá...ez kb. totálkáros. :D

(#56517) alienpapa válasza Bati0501 (#56515) üzenetére


alienpapa
senior tag

Bekened kicsit sárral oszt' nem is látszik a hiba. :) Simán megéri!

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#56518) Bati0501


Bati0501
őstag

Na ez az,nézem az első képet,mondom jó,ez klafa,aztán jött az orra,mondom mi ez,aztán oldalról majd hátulról,hát a segge...és még nem is magyar+100e van benne. :DDD :D
Szedje szét és adja el alkatrészenként-mondjuk ha vki tudja,h mondjuk a DSG egy ilyen autóból való,akkor nem tudom,h mennyire akarja majd megvenni,gondolom nem is fogja megtudni-,de nem tudom,h így is mennyit szedhet össze vele,h 2 milkát biztos,h nem,az szvsz tuti.

[ Szerkesztve ]

(#56519) Bdanyy válasza footy (#56514) üzenetére


Bdanyy
addikt

Igen, azt én is néztem hogy elég rendesen rozsdasodnak

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#56520) hdman válasza a_tesz (#56443) üzenetére


hdman
őstag

Józan paraszti ésszel belegondolva, és ismerősöktől hallomás alapján pár dolgot leszűrve már lehet véleményem. :)

Való igaz, hogy nem próbáltam, de nálam ez a jobbkormányos téma nem gyerebe. Lehet, ha kipróbálnám, valamennyit enyhülnék, de igy első körben feláll a nem létező szőr a hátamon. :B

ON:

Basszus, tempomat nélkül kb 1L-rel kevesebb a fogyasztásom az Astrával...

Ez hogy lehet?

Sopron city :)

(#56521) hdman válasza LuckyL (#56492) üzenetére


hdman
őstag

Én a Corsába tavaly 3800 forintért vettem tükröt :)

Sopron city :)

(#56522) bitpork válasza hdman (#56521) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Még a passatba is sokba fáj. Használtan találtam 15k/darabért színazonosat, de az is kicsit kopottas volt.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#56523) hdman válasza bitpork (#56522) üzenetére


hdman
őstag

Nekem idén a Transporterét is levitte egy lakóautós vén papa, egy kis rendőrséggel fenyegetőzés után adott 100 eurot, aztán az is csak pár ezer volt, de ezt szerintem jelentettem is annó :)

A tempomatos kérdésre nem tudod a választ? Te ugyis sokat járkálsz tempomattal :)

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#56524) TaaT válasza hdman (#56521) üzenetére


TaaT
veterán

Nemrég meglepődve tapasztaltam hogy milyen olcsók a négyesgolfhoz az ÚJ utánagyártott alkatrészek: komplett első fékbetét garnitúra 2800ft, komplett fűthető elektromos tükör 4500ft.

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#56525) fenergie84


fenergie84
addikt

Megint kérdezném a véleményeteket: [link]
Próbáltam hívni, de nem vette fel a telefont, pedig kérdezősködős hangulatban vagyok :)

(#56526) MunezXBK válasza hdman (#56523) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én is...de nem tudom. Nem ír fogyasztást, én meg nem számolgatom. :D

(#56527) TaaT válasza fenergie84 (#56525) üzenetére


TaaT
veterán

1m ft egy 2.0 TDci mondejó MK3? jól lent vannak az árak :Y

Give them hell Ukraine!

(#56528) fenergie84 válasza TaaT (#56527) üzenetére


fenergie84
addikt

jam, csak kérdés, h milyen :D

(#56529) Xero: na igen, de ha van róla számlája...

[ Szerkesztve ]

(#56529) Xero válasza fenergie84 (#56525) üzenetére


Xero
nagyúr

Valós km, csak éppen km nincs feltüntetve. Az pedig végképp hihető, hogy rálocsolta az eladási ár 70%-át, majd eladja.

(#56530) !Overdose! válasza hdman (#56520) üzenetére


!Overdose!
őstag

Valószínűleg azért, mert a tempomat nagy gázzal gyorsít vissza a beállított értékre. Kézi váltós autónál még az sem biztos, hogy az ideális fokozatban gyorsít.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#56531) hdman válasza !Overdose! (#56530) üzenetére


hdman
őstag

Nem nagyon kell gyorsitania, mert pályán megyek fix tempóval hajnalban, 130-140re beállitva, forgalom alig, és szinte sik az ut. A pill fogyi mégis ugrál 5-9 között, egy kisebb emelkedőnél már megy is 8-9ig, aztán vissza 6ra.

Sopron city :)

(#56532) fenergie84 válasza Xero (#56529) üzenetére


fenergie84
addikt

340e km van benne...

(#56533) Xero válasza fenergie84 (#56532) üzenetére


Xero
nagyúr

Az hihető. Viszont számlát bármiről szerzek, ahogy pecsétes szervízkönyvet is. :U
Számomra irreális. Ha kevesebb mint 50% ment rá mondjuk az utóbbi fél évben az reális, de ennyi. Én fenntartásokkal kezelném a dolgot.

(#56534) MunezXBK válasza !Overdose! (#56530) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nálam nem, inkább lassúnak találom.

(#56535) Melack válasza TaaT (#56524) üzenetére


Melack
veterán

Após Nubirájába 8.000 Ft a külső tükör lapja, 12.000 kompletten a bontott.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#56536) fenergie84 válasza Xero (#56533) üzenetére


fenergie84
addikt

Így vagyok én is vele...pedig nem néz ki rosszul, csak hát ki tudja mit rejt alatta.

(#56537) hossszú válasza Qru (#56498) üzenetére


hossszú
őstag

Hasonló képpen jártam egy éve. :U
A folytatás és még nincs vége. Röviden csak annyit, bűnszervezet.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#56538) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#56539) Khelben válasza hossszú (#56537) üzenetére


Khelben
nagyúr

De miért kell mást megbízni, ráadásul ismeretlent? Miért nem intézitek magatok az átírást, 20 perc az egész.

(#56540) Lobeu válasza Khelben (#56539) üzenetére


Lobeu
csendes tag

Szeretnék olyan helyen élni, ahol 20 perc az átírás.

Itt 2 órát ültem a sorban és vártam, ahhoz, hogy közöljék, az átíráshoz előre kell időpontot foglalni, mert az 30 perces ügymenetbe fér bele, amikor meg bemegyek sorszámért, akkor csak 10 perces ügymenetű dolgokkal tud foglalkozni. Szóval nagyon szívesen ad most időpontot, több, mint 2 hétre előre, mikor 14 nap van az átírásra. Fogtam magam, felmentem a központi okmány irodába, és röpke 3 óra alatt elrendeztem. Ez kedd reggel 8kor kezdődött, este 6ra haza is értem.

Szinte tényleg 20 perc.

(#56541) Khelben válasza Lobeu (#56540) üzenetére


Khelben
nagyúr

Bármelyik okmányirodában átírathatod. Ha felétek sokan vannak, akkor kinézed egy közeli kisváros okmányirodáját és átíratod ott.

(#56542) Qru válasza hossszú (#56537) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem is értem a kereskedőt, hogy gondolja, hogy előbb vagy utóbb nem bukik ki a dolog... :(

Más: Gyerekek mehetünk lassan (virtuálisan) Suzuit törni:[link]

#nincsbennetarcsi

(#56543) LuckyL válasza aero. (#56497) üzenetére


LuckyL
őstag

az enyém 30d és 12 litert eszik városban (debrecen) és 9-10 liter országúton, autópályán
vegyesben olyan 10.5-11 körül szoktam megállni
nem vezetek lassan, de nem is taposom ki a szemét
amit bitpork mond hogy nem túl tágas, arra nem tudok mit mondani, mert nem volt még más ekkora terepjáróm
ami van összehasonlítási alapom jeep grand cherokee (ez emlékeim szerint kívül is kisebb volt) volvo s60, renault laguna, peugeot 407, azokhoz képest nagyon tágas

a motorjával még nem volt semmi gondom, mondjuk még nem mentem vele 20 ezret sem
most 202.000 van benne és szervizkönyves, vezetett
ettől persze lehet több is, márkaszervizben még nem kérdeztettem le

cryptot minden termékemért elfogadom

(#56544) LuckyL válasza TaaT (#56524) üzenetére


LuckyL
őstag

komplett fűthető elektromos tükör 4500ft.
ez csak egy tükörlapra vonatkozik nem?

cryptot minden termékemért elfogadom

(#56545) hossszú válasza Qru (#56542) üzenetére


hossszú
őstag

Ezt én sem értem, mindig próbálkoznak az emberek. Szerencsére én azon néhány ember közé tartozom akinek utólag befizették az illetékét így nem ért jelentős anyagi kár.

Khelben, hogy miért adtam oda az átírás intézését, mert akkor nekem kényelmesebbnek, egyszerűbbnek tünt.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#56546) Melack válasza Lobeu (#56540) üzenetére


Melack
veterán

18. ker, időpontfoglalással, tetű lassú ügyintézővel 25 perc volt. Pikk-pakk.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#56547) qdak válasza Khelben (#56539) üzenetére


qdak
addikt

Nekem is megbizott csinalja, nem mind dog...
Es nem is huznak le...

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#56548) bitpork válasza Khelben (#56539) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

+ 1 Én is magam csináltam, még ha fél napomba is került.

(#56543) LuckyL : Én a passat után ültem az x5 ben és csak felfelé tűnt nagyobbnak. Gazsi meg megint nagyobbnak tűnik nekem belülről. Bár ez szubjektív mert lehet h VW csoportosan híztam meg. :B

(#56549) [rvilike]: nekem is időpont volt, de a szegedi okmányirodában a csekkbefizetés konvergál a 0-hoz.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#56549) -v- válasza bitpork (#56548) üzenetére


-v-
addikt

Én kértem előre időpontot, odamentem szépen 9-re, 10-kor ha jól rémlik már ott se voltam :)
XI. ker. okmányiroda.

(#56550) whitezo88 válasza Melack (#56546) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Nekem kb negyed ora es idore kellett menni de nem kellett varakozni. Nem ertem mashol hol tokolnek ennyit.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.