Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28601) latyak17 válasza bitpork (#28600) üzenetére


latyak17
tag

igen tény hogy ez így full felesleges volt leírnia asszem valami 7 es bmv-t vett agy 5öst... :Y

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#28602) Tökmindegy válasza latyak17 (#28599) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Ezt vedd meg te:) És a másik millát majd költsd rá igen gyorsan:))

No meg a megkímélt:)) Bár kinek mit jelent az is igaz:)

[ Szerkesztve ]

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#28603) FoBCRaistlin válasza bitpork (#28600) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Tipikus bmw-s :D

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#28604) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

KGFB 2013

Köszönjük Emese.

(#28605) !Overdose! válasza giigz (#28584) üzenetére


!Overdose!
őstag

Az adás-vételi aláírásától számítva már neked kell biztosítani az autót és a kötvényt be kell mutatnod az átírás során.

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#28606) qdak válasza !Overdose! (#28605) üzenetére


qdak
addikt

1 napod van ra, ha nem kotod meg azido alatt akk kesedellmi dij.
az attirashoz, eleg kinyomtatni ami igazolja h kotottel ra.

( #28604 ) MunezXBK: en ezt nem nagyon ertem

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#28607) FoBCRaistlin válasza !Overdose! (#28605) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Így van, az első dolog amint nálad a kocsi a biztosítás kötés.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#28608) MunezXBK válasza qdak (#28606) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Aki nem vált, hanem marad a mostani biztosítójánál, sokkal többet fog fizetni.

Mint ahogy Én is, mert benéztem az évfordulót. :W

(#28609) Tanya- válasza bitpork (#28600) üzenetére


Tanya-
tag

Pont ezen akadt fenn az én szemem is. Ilyet leírni :F

(#28610) giigz


giigz
veterán

25 perce van nálam az autó, de már megvan az első helyszíni bírságom :C :W :W

(#28611) -v- válasza giigz (#28610) üzenetére


-v-
addikt

:DD

(#28612) FoBCRaistlin válasza giigz (#28610) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Nebassz!!! :C
Ez kb rekord, mesélj!

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#28613) Varoz válasza giigz (#28610) üzenetére


Varoz
őstag

Én 4 hónapig bírtam kihágás nélkül a jogsimmal. Most jött egy 60k-s csekk. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#28614) _NCT válasza giigz (#28610) üzenetére


_NCT
őstag

Kezdők szerencséje :D ;]

(#28615) qdak válasza MunezXBK (#28608) üzenetére


qdak
addikt

magat a dolgot nem vagom h mi ertelme ennek, nem a meglevo ugyfelet kene tamogatni?
nem tudim ti h vagytok vele, de en ugy ha 1 dolog jol mukodik, akkor nem fogom cserelni, csak azert ha mondjuk nem o lenne aa legolcsobb kovetkezo fordulokor. rgo sztem stabilabb es tobb penz jonne be nekik is ha a regieket tamogatnak kedvezmenyekkel, mint az evente ping-pongozo 1iktol masikhoz atlepo emberekbol
de ez csak az en velemenyem, ha vki meg magyarazza szivesen fogadom :)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#28616) Tökmindegy válasza giigz (#28610) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Csak a kezdet nehéz, ( bár ezek szerint az sem) utána már könnyedén gyűjtögeted:)
giigz

Ha szabálysértés és még nem voltál büntiben akkor lehet mérlegelik és ejnye bejnye, de csak akkor ha rendőr tette oda ,ha közterületes akkor nem tom ,azokat jobb ha megvered amikor meglátod.
Velem pont minap esett meg,hogy intéztem az ügyeket oszt parkoltam a belvárosban bedobtam 3000 hufnágelt papírt szélvédő elé ,fél óra múlva menek erre ott a csomag . Na bepipultam ,elolvasom ,hál istennek az irodájuk pár utcányira volt ,behatolok,6 ablak ügyfél sehol ezek beszélgetnek én várok. 5 perc után hangosan megkérdeztem,hogy zavarok e.Na erre kegyesen odahív az egyik. Mondom mi a panaszom ,nézi a jegyet aszongya ürítették az automatát és ez az első biléta de azt nem vették ki és én azt kaptam meg,nincs rajta meddig érvényes. Mondom na és evvel én most mit kezdjek. Intézkedjen és már itt sem vagyok. Aszongya nem úgy van az. Mondom ok akkor megyek az ügyvédemért akitől éppen jöttem és beperlem az egész társaságot ,mert felidegesítettek. Jött erre a főnök vagy ki oszt mondja ,hogy hát mégiscsak nullázzák és kaptam róla papírt. Ezekkel csak így lehet ezek szerint beszélni,hogy rohadjanak meg de az biztos,hogy ha én az autóm körül meglátok még egyszer settenkedni egy parkingmanagert én azonnal felrúgom.

qdak

Ez szvsz megmagyarázhatatlan. A logika mást diktál ,de mint tudjuk ebben az országban a logika az nem szempont. :O

[ Szerkesztve ]

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#28617) giigz


giigz
veterán

Az okmányiroda előtt, a kanyartól nyilván nem volt meg 5 méter, és mivel fél 11 óta ott áll, ezért amikor jövünk ki, hát nem egy papír van az ablaktörlő alatt? :DDD

Olyan ideges vagyok, hogy az... :)

Mennyi egyébként egy ilyen "tiltott helyen várakozik"?

[ Szerkesztve ]

(#28618) MunezXBK válasza giigz (#28617) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Már csak 10.000 vagy 15.000, szept. 1 előtt még 30.000 volt.

[ Szerkesztve ]

(#28619) qdak válasza giigz (#28617) üzenetére


qdak
addikt

nyugi en 1. haza uton tortem meg a mazdat!

Tökmindegy: vki biztos joljar belole (aki nem te meg nem is en leszunk...)

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#28620) FoBCRaistlin válasza MunezXBK (#28608) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Én tavaly szívtam meg ezzel, fizettem is kellemes 80 ropi/évet. :Y :Y
Most 21/év :C

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#28621) Tökmindegy válasza Tökmindegy (#28616) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

300 az a 3000 ,mielőtt félreértés lenne:)

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#28622) dJ Peer


dJ Peer
aktív tag

Na ha már biztosítások: Én ugye külföldről hoztam. Most jött az önkormányzattól a csekk, hogy 3391 forint a súlyadóm az év végéig. De nem úgy van, hogy akinek a nevén van január 1-jén, az fizeti egész évben?
Hát január 1-jén még a fritzék nevén volt. Vagy ez a külföldről behozott autókra nem vonatkozik? :U :D

(#28623) Balupapa válasza giigz (#28610) üzenetére


Balupapa
senior tag

az első évem nekem is így telt ;] :DDD mindenféle bírságot kaptam :W

#28624: igaz-igaz :C

#28625: csak nem Pesten, ahol a parkolás egy harc :R el lehetetlenítették az egész várost :(
Faterom most levelezget az "emberibb parkolásért" nevezetu csoporttal, rentgetegszer buntettek meg (ot is) jogtalanul és már elege lett.

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#28624) mephi666


mephi666
nagyúr

;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28625) MunezXBK válasza Balupapa (#28623) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én még egyet se, pedig 17 éve vezetek. :B

(#28626) Tökmindegy válasza MunezXBK (#28625) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Ami késik nem múlik mint tudjuk:) Mondjuk engem is csak egyszer bírságoltak meg a 26 év alatt,parkolás miatt már volt több bajom is:))

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#28627) TaaT


TaaT
veterán

Érdemes elolvasni :C kanyarok_kiralya_59_loval_is_az_elsok_kozott

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#28628) Qru válasza qdak (#28615) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pont erre játszanak a biztorsítók, sokan nem foglakoznak ezzel lustaságból, nem törődömségből, hozzá nem értésből, vagy egyszerűen benézik a fordulónapot stb.
Nem hülykék, profit orientáltak.

TaaT:

Ezek szerint nem ült még autóban a szerencsétlenje... :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#28629) Laraxior


Laraxior
titán

Nekem is anno az első egyedül vezetett utam alkalmával le is húztam a Peugeot oldalát... egy házsarokkal :Y Letörött a díszléc, meg megnyomódott a kasztni :W Fasza kezdet mit ne mondjak.... de azóta nem volt ilyen volumenű.
Lagunával a villanypóznát kaptam el :W de csak a festés sérült. Nekigurult az a szar :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#28630) Balupapa válasza TaaT (#28627) üzenetére


Balupapa
senior tag

:C :C ez se ült még autóban

_-=*WheelWhores*=-_

(#28631) FoBCRaistlin válasza Balupapa (#28630) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Elvinném egy körre... kíváncsi lennék mit szólna ;]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#28632) Varoz válasza TaaT (#28627) üzenetére


Varoz
őstag

Ez se h.lye. Volt pechem pont ilyen 1.2-es szarhoz. Pesti csúcsforgalmat nyáron nem bírja, felforr a vize. :DDD

Amúgy is egy sz.rhalom. Már elnézést.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#28633) Mágus2 válasza FoBCRaistlin (#28631) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Megyek, betolom a szekeret egy MÉH telepre. Az 1.2 a király. :C

(#28634) Tökmindegy válasza Varoz (#28632) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Amibe te ültél tegyük hozzá,mert nem minden clió fostalicska! Már miért forrna amúgy fel a víz bennük ha rendben van ? Csak kérdezem,bár lehet te tudsz valami típushibáról? Mert egy raklap ismerősnek van és nem hallottam ,hogy teafőzőként üzemelnének nyáron ;]

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#28635) -v- válasza TaaT (#28627) üzenetére


-v-
addikt

Van baj :DD

Én is hajtottam végülis apám 1.0 fiat unóját egy ideig, élményautó volt olyan szempontból, hogy a 145-ös (vagy annyi se) 4 évszakos gumikkal minden kanyarban keresztben autóztam vele.. :DDD
Megállni nem lehetett vele, mindegy volt az is, melyik fokozatban voltam, milyen fordulatszámon, sose történt semmi.
Aztán be is xart :DD

[ Szerkesztve ]

(#28636) MunezXBK válasza Varoz (#28632) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mindig lemossák a kocsit kivül-belül Ezen besírtam. :DDD

(#28637) Varoz válasza MunezXBK (#28636) üzenetére


Varoz
őstag

Mint bitpork? ;]

(Nem bírtam kihagyni, bocsi. :D
Helyes, nem vetted magadra. :R )

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#28638) bitpork válasza Varoz (#28637) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mert ha én mostam volna belül...Meg különben is pölö egy Defender az spev slag-gyökérkefe kombóra van tervezve, de egy allroadnál az utasteret elöntő víz nem feature hanem bug! :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#28639) qdak válasza Qru (#28628) üzenetére


qdak
addikt

na igy lehet benne vmi mar.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#28640) Typhoon47 válasza TaaT (#28627) üzenetére


Typhoon47
őstag

baszki srácok, akkor ennyi volt, a topik zárható. A kérdésre a válasz: Clio 1.2. :DDD :DDD

"Education is important but big biceps are importanter"

(#28641) Qru válasza qdak (#28639) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Dogloztam biztosítónál. Hidd így van. Az emberek többség egyszerűen lusta. Ha 10 emberből 2-nem vált már tiszta haszon és megérte. De ha csak 1 akkor is, mert az az egy "balek" esetenként dupla annyit fizet mintha...

#nincsbennetarcsi

(#28642) Laraxior válasza Qru (#28641) üzenetére


Laraxior
titán

Én is így jártam.. elmaradt a váltás. Tavaly negyedévente 18k, most negyedévente 30.8k :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#28643) -v- válasza Laraxior (#28642) üzenetére


-v-
addikt

123k egy évre a köteleződ?? Az igen...

(#28644) hdman válasza Laraxior (#28642) üzenetére


hdman
őstag

A lagunára fizeted?

Sopron city :)

(#28645) Qru válasza hdman (#28644) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ja arra fizeti.

#nincsbennetarcsi

(#28646) Laraxior válasza -v- (#28643) üzenetére


Laraxior
titán

jamm. Tavaly októberben köttettem azzal az ürgével aki a cégnél is intézi a biztosításos dolgokat. Rendben is volt, úgy váltunk el, hogy jövő októberben találkozunk, hogy átbeszéljük a váltást, meg stb... Szeptember végén fel is hívtam, hogy intézkedni kellene, mert drága lesz a biztosítás. Válasz:
De egy hónappal előtte kellett volna lemondani a szerződést.
Jaaa, szo**á' le nekem nem ezt mondtad. Teendő? Semmi, majd augusztusban találkozunk. Ahamm.. 'nyáddal.

Bementem a biztosítóhoz, annyit tudott javasolni a nő, hogy írassam át az autót üzembentartóira a szülők nevére. az sem megoldás, mert már 7 éve nem tartom a kapcsolatot velük. Úgyhogy befizettem a cekket :W

(#28644) hdman: Ahamm, arra. 57-el nyitottam. Éves. erre idebaszták a baleseti adót. Lett 75. Most meg 123.000 :W ééés... B0 :DDD

anno a Peugeot 307-re is 18804ft-ot fizettem negyedévre. De friss jogsi, "új autó", szemem se rebbent. De ilyet.... jövőre meg lesz az évim köbö 40k... vagy nem tudom, annyira saccolom.

(#28647) Tökmindegy: 2009 óta van jogsim, B0 kategória, és semmi kedvezmény. Se gyerek se család se semmi. Így ennyi. Mindenkinek aki így van neki ennyi. Ha persze saját névre megy.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#28647) Tökmindegy válasza hdman (#28644) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Ti ezeket a számokat a kötelezőre hogy hozzátok össze? Asszem most negyedévente van vagy 6 ezer nálam,a teherre több nyilván de az sem vészes olyan tizenötezer max.
Most néztük a minap ha maradok akkor pár százassal több ,de a legkedvezőbb ajánlat is ötezer pár száz forint, végül is egy évben spórolnék kb 4-5 ezret.

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#28648) MunezXBK válasza Tökmindegy (#28647) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Most 5.200 a 1/4 évesem, jövőre 12 körül lesz...

B7, 35 elmúltam, 2.496ccm.

(#28649) Tökmindegy válasza MunezXBK (#28648) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

A nagy ccm -t büntetik így? Mert mint mondtam nálam az 1.4 nél nem láttam változást ajánlat kéréskor. :F

Röhej mert én bónusszal soha nem is foglalkoztam és így ennyi BP , 45 év 1.4.

Konkrétan most is B0 ban van ez mert van még kocsi a nevemen meg biztosítás is ,szóval sose érdekelt ez a bonusz tökömtudja mi.

[ Szerkesztve ]

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#28650) Laraxior válasza Tökmindegy (#28649) üzenetére


Laraxior
titán

erre én is kíváncsi vagyok, mert akkor megint sz*pni fogok :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.