Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156776) CactuS válasza Jorus (#156773) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az, hogy az azonos áron kapható 1.6 H Astránál azért mindkettő jobban megy. ;] Meg hát, hátul hajt, elől meg a propeller... oh, oh, sometimes I get a good feeling, aztán majd elmúlik az első szerviz alkalmával, amikor meglátják a számlát. :)

kisza25: Én is el szoktam engedni magasabb fordultra a hörcsögöt, csak, hogy ne lustuljon el, ha úgy van, akkor szűkebb sávváltásokban is partner, de az ilyet én se értem. Főleg, ha már eleve gyorsabban mész a megengedettnél, tehát nem arról van szó, hogy 70-es táblánál a 40-et próbálod elérni. Volt egy videó a neten, hogy párhuzamosan közlekedett 2 autó, amikor a böszme AMG mercit megelőzték a fekvőrendőrnél, amin annyira felhúzta magát, hogy lepadlózva bevágott a másik autó elé a sorba, csakhogy annyira felgyorsult, hogy kicsit összetolta a sort. Tipikus példája az olyan hülyéknek, akik állandó versenynek tekintik a közlekedést, tudod a verseny az verseny, akkor is, ha a másik nem tud róla. :D

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.