Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) pitiless válasza blueye (#1049) üzenetére


pitiless
senior tag

Majd ne lepődj meg, ha eldobja a kapcsolatot bizonyos helyeken. Városban előfordul, lehet finomhangolni, de tökéletes szerintem soha nem lesz. Autópályás utakon eddig hibátlan volt.

(#1052) MunezXBK válasza blueye (#1049) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Csak volt. Lecseréltem a telóm S24U-ra és működik.

(#1053) blueye válasza energomatt (#1050) üzenetére


blueye
veterán

5.0-át használtok?

(#1054) pitiless válasza blueye (#1053) üzenetére


pitiless
senior tag

Igen, 11. 11-es akció óta...

(#1055) blueye válasza pitiless (#1054) üzenetére


blueye
veterán

Mennyi volt akkor?

(#1056) Bferibörs válasza blueye (#1049) üzenetére


Bferibörs
addikt

Sajnos több autó nem működik vele.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1057) blueye válasza Bferibörs (#1056) üzenetére


blueye
veterán

Az újjal? A régivel én is szívtam.

(#1058) Bferibörs válasza blueye (#1057) üzenetére


Bferibörs
addikt

Igen,keress rá guglival.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1059) pitiless válasza blueye (#1055) üzenetére


pitiless
senior tag

~15e körül.

(#1060) sgabriella15


sgabriella15
csendes tag

Sziasztok.
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Adott egy Suzuki Swift 2020. évjárat - eddig mondhatni tökéletesen ment egy Xiaomi 11T készülékkel. Viszont telefont cseréltem, Xiaomi 13T Pro-ra.
Kábellel rögtön össze is csatlakozik, de az autó kijelzőjén olyan mintha teljesen le lenne fagyva. Ha rálépek pl a Waze-re, akkor kell neki egy 5p mire betölt, de utána is szintén le van fagyva, használhatatlan. Semmi nem tölt be.
Több kábellel próbáltam, hogy hátha..

Mi lehet a probléma?
A fejegységet szükséges frissíteni, ha igen valahol van hozzá leírás?

(#1061) dionaea


dionaea
őstag

Van rá már megoldás hogy obd adatokat meg lehessen nézni AA n. Pár éve volt a torque nek valami trükkje, de az mirror link volt. Nem volt valami jo megoldás. Olvasgattam hogy, van valami performance monitor de sajna root kell hozzá amit még nem akarok. Sajna a 3rd appokat tiltja a Google AA val. De elég fapados az egész akár a waze, vagy a Google maps is.

(#1062) lacentos válasza pitiless (#1059) üzenetére


lacentos
aktív tag

A 13 lett párosítva a fejegységgel,vagy csak rá dugtad.

(#1063) sgabriella15 válasza lacentos (#1062) üzenetére


sgabriella15
csendes tag

Igen, elsőnek párosítva lett.

(#1064) krt-823


krt-823
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Xiaomi 13T-m, amit egy Seat Alhambraban használok kábellel (csak ilyen opció van). Minden rendben megy vele, viszont a Waze nem engedi, hogy a célt szóban elmondjam neki, nem jelenik meg a kis mikrofon ikon. Ugyan ebben az autóban Samsung A52s-sel simán működik, menet közben is lehet új címet megadni szóban.
Mi lehet a hiba? Milyen beállítással lehetne élő csalogatni a mikrofon ikont?
Simán a telefonon ott van, ha nem csatlakoztatom az autóhoz, csak AA-ban nincs.
Köszi!

(#1065) MunezXBK válasza krt-823 (#1064) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Telefontól függ, sajnos. Ha nincs, nem is lesz.

(#1066) krt-823 válasza MunezXBK (#1065) üzenetére


krt-823
csendes tag

Hát ez nem jó hír... Azért köszi!

(#1067) dionaea


dionaea
őstag

Valaki használja a performance monitort AA val? Ha igen hogy sikerült telepíteni? Nekem elindulás csak egy baj van, hogy hibát dob, mégpedig, hogy nincs új üzenet az út során.
Már próbáltam mindent amit néven találtam de nem akarja a tutit
Ami fura hogy a Google csomag telepítőt nem tudom telepíteni, és sok helyen ez a megoldás. S22 droid14.

(#1068) BullZeye válasza krt-823 (#1066) üzenetére


BullZeye
veterán

Ne aggódj, akinek van annak se működik, mert hétfőn csak magyar, kedden csak angol, szerdán egyik nyelven se ért.
Évek óta szívok vele, mire kijavítják, addigra veszel új telefont 2x.

(#1069) tgeri


tgeri
tag

Nekem pár napja Waze AA felületén az autóban megjelent a keresőmező végén egy mikrofon ikon, aminek TUDOK MAGYARUL DIKTÁLNI! El sem hiszem!

(OnePlus 11, Android 14, Google app 15.8.40.27, AA 11.2.640454, Kia Niro 2020.)

(#1070) BullZeye válasza tgeri (#1069) üzenetére


BullZeye
veterán

Google app 15.8.40.28 (27-et APK mirrroron nem hozza fel)
Mi11 ultra, Android 14, Beszélni lehet hozzá, Otthon -> Orton, angolul ért.

(#1071) tgeri válasza BullZeye (#1070) üzenetére


tgeri
tag

Na, akkor lehet, hogy megint elromlik nekem is, ha befrissül...

(#1072) BullZeye válasza tgeri (#1071) üzenetére


BullZeye
veterán

menj google playbe, keress rá, hogy Google, felül 3 pötty, és automatikus frissítés kikapcsolása.

(#1073) Gyula61


Gyula61
újonc

Nekem egy Xiaomi note 10 5G-m van. Próbálkoztam AA val a 2016-os suzukihoz kapcsolódni. Sikerült elindítani a kapcsolódást, de aztán megjelenés engedélyezést kér amit nem tudok megtenni, mert a telefonba van beépítve az AA és nem aplikáció. Itt a folyamat elakadt. (a megjelenítésnél világoskéken be van kapcsolva, de azt írja biztonsági okokból nem engedélyezett)
A feleségem samsungjával simán sikerült.

(#1074) lacentos válasza Gyula61 (#1073) üzenetére


lacentos
aktív tag

Beállítások-Alkalmazások-Akalmazáskezelés-Keresőmezőbe beírni : Android Autó és megjelenik.

(#1075) vlevi válasza Gyula61 (#1073) üzenetére


vlevi
nagyúr

Fejlesztő beállításokban állítsd be, hogy az alapértelmezett usb kapcsolódás a fájl átvitel legyen. Samun ez az alap, nekem a xiaomi az mindig kérte, hogy adjam meg az engedélyt.

(#1076) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

Sziasztok,

AA / CP display vs Android tablet témában szeretném a segítségetek kérni. Akár privát üzenetben vagy válaszüzenetként megköszönöm, ha tudtok segíteni :). Az alábbi reddit postban kifejtettem, hogy mi az alap probléma

https://www.reddit.com/r/carpuride/comments/1bewd1w/carpuride_w103_pro_vs_sub_9_inch_android_tablet/

Válaszaitok előre is köszönöm!

ps. elnézést az angol miatt

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#1077) Hansolo67


Hansolo67
csendes tag

Sziasztok! Adott egy Suzuki Vitara Bosch fejegység, a telefon Xiaomi Poco x3. Legfrissebb szoftver mindenen. Telefon- fejegység kapcsolódik, Google térkép, Waze navigáció a navigációs hangok egyszerűen félbeszakadnak. Pl." Hajts be a körforgalomba és ......"
A telefonon szólóban nincs ilyen gond. Már vettem egy vezetéknélküli adaptert, hátha, de ugyanezt csinálja. Újratelepítéseken, gyorsító és adattörléseken már túl vagyok. Egyszerűen nincs ötletem.

(#1078) energomatt válasza Hansolo67 (#1077) üzenetére


energomatt
senior tag

Volt ilyen problémánk régebben, úgy emlékszem hangot kellett változtatni. ("Dóri" utcaneveket is mond.)

(#1079) Hansolo67 válasza energomatt (#1078) üzenetére


Hansolo67
csendes tag

Köszönöm,egy próbát megér :)

(#1080) BullZeye válasza vlevi (#1075) üzenetére


BullZeye
veterán

Azzal csak óvatosan, ha az az alapértelmezett, akkor bárki rádug egy kábelt a telefonodra mikor ott hagyod már szedheti is le a képeket róla.

(#1081) vlevi válasza BullZeye (#1080) üzenetére


vlevi
nagyúr

Pont ma vettem észre, hoyyg, ha lezárt képernyőn dugom rá a számítógépre, akkor nem nyitja meg a gép a telefon tárhelyet. De, ha feloldottam a képernyő zárat, akkor azonnal bejött a belső tárhely.

(#1082) Gyula61 válasza lacentos (#1074) üzenetére


Gyula61
újonc

Köszönöm megpróbálom

(#1083) Gyula61 válasza vlevi (#1075) üzenetére


Gyula61
újonc

Köszönöm beállítottam, remélem működni fog.

(#1084) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Sziasztok
Ki lehet kapcsolni, hogy a zenét az android autos head unit játssza le? Szeretném, ha bt-on keresztül a dsp hangprocesszor játszana a zenét, és ne a head unit.
És Spotify alatt hiába állítom be, akkor is a head unitba megy a zene.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1085) tomtom82


tomtom82
csendes tag

Meg tudja valaki mondani , hogy a hangbemondás működik e már jól AA alatt magyarul? Nagyon régóta nem megy nálam magyarul. Idegesítő hogy a wazebe mindig pötyögni kell a címet.

(#1086) fPApi válasza tomtom82 (#1085) üzenetére


fPApi
őstag

Az én tapasztalatom szerint az AA és a "jól működik" egymás kizáró dolgok. Azt mondanám, hogy vannak dolgok, amelyek úgy-ahogy működnek. Kérdésedre válaszolva: mikor utoljára néztem, nekem nem működött magyarul.

(#1087) dionaea


dionaea
őstag

A pontos időt dátumot tudja magyarul a többit nem. Pedig leírja amit mondasz de ..szík válaszolni. Elengedték az egészet, nem lesz még jó darabig. Egyébként Már jó lenne egy AA alternatíva de nincs. Nem engednek egy csomó funkciót hogy az utat nézze a sofőr de lassan már a kijelzőt kell nyomni ahhoz is hogy le engedd az ablakokat. Új autóknál meg a folyamatos csipogas figyelmeztetés még jobban elveszi a figyelmet a vezetéstől. De a google gondol ránk és vigyázz rank.Tényleg a legjobb egy Android rendszerű kocsi kijelző mert ott van választék

(#1088) pocok1970


pocok1970
tag

Üdv!
Egy ideje szenvedek a waze-val AA-n.
Nem enged címet keresni akkor sem,ha áll az autó. "Vezetés közben nem használható" felirat van és nem
ugrik fel a billentyűzet sem. A GoogleTérkép az rendben van csak a Waze-nél van ez a hiba.
Már újratelepítettem az appot,de nem akarja endgedni a keresést. :W

(#1089) energomatt válasza pocok1970 (#1088) üzenetére


energomatt
senior tag

Melyik appot? Mert ennek a jelenségnek Waze-hoz kevesebb köze lehet, mint az autó fejegységének, vagy esetleg az AA-nak.

(#1090) pocok1970 válasza energomatt (#1089) üzenetére


pocok1970
tag

A Waze-t telepítettem újra. Régebben ment a keresés...

(#1091) MunezXBK válasza energomatt (#1089) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Waze-hez.

(#1092) pocok1970 válasza energomatt (#1089) üzenetére


pocok1970
tag

Közben rájöttem a hibára.
Az AA-nak nem volt engedélyezve helyadat.
Régebben letiltottam,mert a Waze másképp nem mutatta az aktuális sebességet.
Na majd látjuk...

(#1093) tyuli76


tyuli76
tag

Sziasztok!

Új jelenség van most nálam.
Minden úton használom az AA,zenét hallgatok online rádión.
Nem használom a wazet, gps se kapcsolom be,de amikor használni akarom,akkor a beszéd és a beviteli hang is átáll angolra minden alkalommal,ez már kb. 3 hete csinálja.

(#1094) DonCosta


DonCosta
tag

Sziasztok!

Van egy olyan bosszantó problémám, ami régebb is volt, megszűnt és most újra előjött: vezetékes AA navigálás közben a képernyő nappali/éjszakai beállításait úgy állítottam be a fejlesztői beállításoknál, hogy a telefon határozza meg mikor kell váltani és ne az autó. Egy ideig jól működött, de most ismét az autó vette át az irányítást: ha felkapcsolom a világítást (pl esős időben, mert hátul nincs nappali menetfény) akkor éjszakai sötét térkép és lehúzott fényerő az eredmény a kijelzőn. Ebből ilyenkor semmi nem látszik.
Ez pár hónapja simán jól működött, nem az autó szabályozta és a telefon egész jól belőtte mikor kell éjszakaira váltani. Most azonban hiába állítom be, valamiért nem működik. Tudtok esetleg erre valami megoldást, hogy ismét jól működjön?

(#1095) blueye válasza DonCosta (#1094) üzenetére


blueye
veterán

Egy ideje nálam se működik a váltás, gondolom majd javítják egy frissítésnél vagy még jobban elrontják 😊

(#1096) nyesix


nyesix
senior tag

ma kaptam először az AA-n ilyen üzenetet: Meg is lepődtem rendesen, néztem a telefont, de nem volt meleg (vezetékesen csatlakoztatott S24+, pont amiatt, mert korábban a vezeték nélkül csatlakoztatott S21 melegedett rendesen :D ).

tapasztalt valaki még ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#1097) dionaea válasza nyesix (#1096) üzenetére


dionaea
őstag

Én is kaptam tegnap s22 de megszokott. Csak jelzi szerintem hogy melegszik a teló és vissza veszi a töltést. Nagyon hasznos hiányzott mint zsíros kenyérnek a pofára esés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.