Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36051) Dorien válasza K1LLMy53Lf (#36050) üzenetére


Dorien
veterán

Ez nagyon király, köszi! :R

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36052) Megaptera válasza K1LLMy53Lf (#36050) üzenetére


Megaptera
csendes tag

Köszönöm.
Ezt találtam én is.SR25 helyett már SR35-öt néztem volna.De nem találtam túl sokat az Ebay-en,inkább az SR25-ből van több.Aztán megláttam,hogy itt az Ibasso DX260 is.
Max 1000 euro a keret,de egyre tanácstalanabb vagyok :)
Tudom,először meg kellene hallgatnom őket.
Akkor inkább azt kérdezném,hogy ilyen áron mit/miket ajánlanátok jószívvel.
Használt is jöhet,akár Japánból is.
Köszönöm előre is.

(#36053) -NoVa- válasza Megaptera (#36052) üzenetére


-NoVa-
őstag

Mivel használnád? Az SR35 nekem Tulku G7-esével (7 armatúrás IEM) jár sokat esténként, nap közben vagy 600 Ohmos earbuddal, vagy 32 Ohmos Grado Hemp-pel, azokkal ideális, világosabb, vagy élesebb hangú fülesekkel inkább az RS2-őt veszem elő.

Ha a DX260 és eközött gondolkozol, az iBasso standardabb Android alapú, az A&K egy sokkal szebben lecsupaszított, minimalistára reszelt droid, amiben nincs klasszikus főképernyő, és eleve a lejátszó app köré épül minden. Szűkebbek a korlátai, de pont ezért kellemesebb használni szerintem. Ha a standardabb Android felület fontosabb, akkor az iBasso mellett komoly érv. A hangzás, karakter az majd kiderül, ha már valódi felhasználói vélemények is lesznek róla.

(#36054) Megaptera


Megaptera
csendes tag

ER3XR egyelőre.Van mellette FH3 és Simgot EA500.
Legyen gyors és könnyű a navigáció.A mostani lejátszóm néha lefáraszt ilyen téren :)
A lényeg a hangzás,de ahogy írtad is arra még várni kell.
Valami hasonló lépést szeretnék,mint amikor a Sandisk után meghallgattam a Shanling M1-et először.Persze lehet nagyobb is :)
Köszönöm válaszod.

(#36055) -NoVa- válasza Megaptera (#36054) üzenetére


-NoVa-
őstag

Eddig egyvalakiről tudok discordon, aki megkapta a 260-ast, és napok óta nyúzza. Neki az első órákban torz volt a basszus, kb 20 óra bejáratás után eltünt a torzítás. NOS filterrel, EQ nélkül használja, Androidból, és mivel nem kedvelte a Mango Playert, HiBy Music appal. Kicsit érezhetően ráemel a sub basszusra, ami elektronikus zenéknél nem hátrány. Plunge Audio custom favázas planarral használja, egyelőre tetszik neki.

Az ER3XR-t még nem is dugtam rá az SR35-re, holnap bepótolom. A G7 kb rá van gyógyulva.

(#36056) DevilAqua

Sziasztok!

Kezem közé került egy Creative Zen Micro (6 Gb) DAP.
Akksija sajnos halott.

Igazából elég régi lejátszó (ha jól tudom 2005-ös vagy 2006-os).
Egy akksit találtam bele 4000 Ft-ért.
Addig nem feltétlen venném meg míg itt nem kapok választ :D
Szóval a kérdésem az, hogy eddig mobilon hallgattam zenét (iPhone 8 Plus) de ha jobb hangzást érhetek el akkor váltanék a kis Creativra.

Van arra esély, hogy ugyanazzal a fülessel jobb hangzása lenne esetleg a Creative-nak?

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#36057) Dorien válasza DevilAqua (#36056) üzenetére


Dorien
veterán

4000Ft nem egy ördögi befektetés egy próbához, de ez azért elég régi cucc... [link]
xDuoo X2S azt hiszem most az ajánlott belépő szint DAP-oknál: [link] [link] (+microSD)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36058) -NoVa- válasza Megaptera (#36054) üzenetére


-NoVa-
őstag

Van már összehasonlító review is, kb mint amit írtam. Kiegészítve azzal, hogy a subemelés úgy tűnik inkább a NOS filter sajátja, mint generálisan a lejátszóé, itt épp az ellenkezője a konklúzió, az analitikusabb összkép.
Nekem itt megvan a megnyugtató önigazolás, a finom, meleg hangzású dolgokat preferálom az analitikussal szemben:
"SR35 has a warmer tone than DX260 and KANN Ultra. If you want smooth highs and a more relaxed sound, SR35 will give it to you."

Az ER3XR is szépen zenél SR35-tel, de nem világmegváltó eltérés. Akár az RS2-re dugom át, akár az ifi Go Blu-ra, nem lesz komoly hiányérzetem. Mindkettőnél igaz, hogy egy picit tágabb, és lényegesen dinamikusabb balanced kábelről, érdemes hozzá beszerezni, ha még nincs. A Go Blu egy lehelletnyit sziszegősebb, digitálisabb hozzájuk képest, de egy töredékannyiba kerülő BT gyufásdoboztól az a meglepetés, hogy csak ennyi. Komolyabb füleseknél feltűnő a visszalépés, akár a Xelento, akár a G7 hangjában nagyon sok térbeli mélység, magasság, precizitás jön át az SR35-ből. Az RS2 ezeket még egészen jól átadja, az inkább erősítő teljesítményben marad el az SR35 mögött, és persze abban, hogy nincs benne WiFi/BT, a Go Blu viszont laposabb, két dimenziósabb hangot produkál velük. Valamennyi persze hallható ebből az Etymoticcal is, de az eleve intimebb térben apróság, tényleg odafigyelést igényel, nem egy evidens hiány/többlet. Ez a szóló armatúra legerősebb korlátja.
Szóval hosszú távon a komolyabb DAP mellé egyéb költségeket is kalkulálj be :)

(#36059) bucsher válasza -NoVa- (#36058) üzenetére


bucsher
őstag

Egy AK hangja melegebb mint egy iBassoé? Ez nekem új fejlemény, ezt is megértük? :)

In the pipe - five by five!

(#36060) onkelz


onkelz
aktív tag

260 van a Muzixnál, szerintem próbálható

(#36061) Tulku válasza bucsher (#36059) üzenetére


Tulku
veterán

AK mindig melegebb volt....az ibasso mindig feszesebb és keményebb volt...

Na most a te dx50-edet felejtsd el, az egy kakukktojás....de a dx80, dx100 már egy teljesen más tészta volt...

AK mindig meleg hangot produkált....

(#36062) Megaptera válasza -NoVa- (#36058) üzenetére


Megaptera
csendes tag

Akkor első körben irány a Muzix,ha arra járok.

(#36063) bucsher válasza Tulku (#36061) üzenetére


bucsher
őstag

Ja, jó! Köszi! Ez nekem nem volt meg.

In the pipe - five by five!

(#36064) kemcso válasza Tulku (#36061) üzenetére


kemcso
Ármester

AK-nál is vannak kivételek, az SR25 pl sztem minden, csak nem meleg.

(#36065) Tulku válasza kemcso (#36064) üzenetére


Tulku
veterán

És az AK100 sem...a 120 II sem forró...de alapjában véve meleg hangzásúak, főleg a nagyobbak...380, sp1000, sp2000...

(#36066) bucsher válasza Tulku (#36065) üzenetére


bucsher
őstag

SP1000 azt aláírom. De 120 320 inkább hűvös. Nekem :)

In the pipe - five by five!

(#36067) ∂яσнυη válasza Tulku (#36044) üzenetére


∂яσнυη
senior tag

OFF:
Az XLR csatlakozós cardle / docking station köré épített egyszerű, belépő szintű asztali lánc megvalósítható lenne? S ha igen, milyen előnyöket-hátrányokat érdemes észben tartani a beruházás előtt.
https://www.astellnkern.com/product/product_detail.jsp?productNo=17

Az AK380AMP adott körülmények mellett - értsd egyéni hallásszervi tulajdonságok, tulajdonolt fejhallgató, figyelem hiánya, s egyéb külső "zavaró" tényezők - jelentős különbséget nem mutatott, így helyette egy balanced kábel beszerzésére és a fenti asztali lánc elkezdésére gondoltam. Hol érdemes hirdetni ilyen eszközöket? Head-fi-n még nem értem el a hirdetéshez szükséges hozzászólás számot...

[ Szerkesztve ]

(#36068) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Tök kezdő vagyok a témában, de találtam egy egész emészthető árban lévő zenelejátszót és arra lennék kíváncsi, hogy jelentene-e bármilyen előrelépést ez a dedikált eszköz a mobiltelefonomhoz képest.

A lejátszó: FiiO M7
A mobil: Xiaomi 13 Ultra

Elvileg mindkettő 192 kHz/24bit Hi-Res. Ha csak minimális a különbség, nem biztos, hogy költenék erre 40eFt-ot. Ja, leginkább BT fülessel használnám (Samsung Galaxy Buds).

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#36069) bucsher válasza ∂яσнυη (#36067) üzenetére


bucsher
őstag

Konkrét véleményt nem fogsz kapni, de mindig is támogattuk a vállalkozó szellemet! Vedd meg! Számolj be róla, hogy milyen! Végül pedig hozd el találkozóra, hogy mi is meghallgathassuk! :)

In the pipe - five by five!

(#36070) s4tch


s4tch
veterán

Ezer éve vettem egy Benjie S5-öt vagy 20 dollárért. Füvet nyírni használtam sokáig, majd a párom kapta meg futáshoz. Rádugtam poénból a Tinhifi P1-et. Aztaqrva. A csajszi futós popjai (Ava Max, Gossip, Daya,...) úgy szólnak, mint az állat. Aludni kéne, erre itt vigyorgok, pedig ezek nem igazán az én dolgaim. Muszáj lesz tenni rá valami rendes zenét is.

:Y

(#36071) chubii


chubii
senior tag

Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni DAP vásárlással kapcsolatban. Főként offline zenehallgatásra keresnék lejátszót.
Keret nagyon max 150k HUF, de ez csak kivételesen jó ajánlat esetén, egyébként jó lenne 40-80k HUF körül megúszni. Az ár miatt főként apróhirdetések között nézelődök.
Régebbi DAP-ok közül mi az, amit még nyugodt szívvel meg lehet venni? Látok jelenleg eladó A&K Juniort, kétszer annyiért AK70 MKII-t, de van egy Cowon S9 is.
Újabbak közül Shanling Q1, M0 Pro, iBasso DX160 ami jelenleg elérhető. EU-s Ebay-t is nézegettem, de nem akadt meg különösebben semmin sem a szemem.
Fül/fejhallgatóim: Kiwi Ears Cadenza, VE Monk V2s, HD650, Koss Porta Pro, DT770 (250)
Tervezek eladni az eszközökből, de jelenleg ebből tudok főzni. "Olcsóbb" lejátszó esetén nyilván nem szempont a fejhallgató, nem várom el tőle.
Igény esetén egy Xduoo XD-05 Basic-et tudok még bekötni a láncba.
Zene stílusok: Nagyjából minden előfordul a listán (főleg elektronikus, pop, filmzenék), kivéve a kemény metált.

Szimpatizálok az A&K Juniorral, de felemás információkat találok a kimenetével kapcsolatban. Gyártó szerint 3,5mm szimmetrikus, máshol azt írják nem az..
Az se baj, ha várni kell egy ajánlatra, addig elketyegek laptopról vagy a régi Clip+-ról.
Előre is köszönöm!

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#36072) gaben22 válasza chubii (#36071) üzenetére


gaben22
senior tag

Gyártó szerint nem balanced az AK Jr (gondolom szimmetrikus alatt a balanced kimenetet érted te is). Specification és manual se ír sehol ilyet, fura is lenne, AK-nál a balanced az 2.5 vagy 4.4. Totál máshova kell tenni az érintkezőket így nehezen tudom elképzelni, hogy 3.5-ön meg tudod oldani, max. valami adapterrel tudnám elképzelni, de én még nem láttam ilyet, bár az, hogy én még nem láttam ilyet nem jelent semmit :).

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#36073) chubii válasza gaben22 (#36072) üzenetére


chubii
senior tag

Hasonló véleményen voltam én is, de gondoltam rákérdezek. Ez a kép bizonytalanított el a gyári honlapon, de sehol nem taglalták jobban utána :)

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#36074) gaben22 válasza chubii (#36073) üzenetére


gaben22
senior tag

Na, rákerestem és persze a 3.5-ös mikrofonos csatlakozók azok TRRS-ek (persze nem balanced). Specifikációban külön írják mindig pl. hogy mennyi a balanced és unbalanced output power, itt ilyenről nincs szó. Bátran írhatsz a supportnak, mert ez jogos kérdés.

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#36075) SteveAd válasza chubii (#36071) üzenetére


SteveAd
tag

Ha az én Cowon S9esemre gondoltál, kipróbálható ha Bp-en vagy.

(#36076) lapalapa


lapalapa
senior tag

Ibasso DX170 tulajok figyelem.
A head-fin bden59 csinált optimalizált firmware-eket. Állítólag kikapcsolt elég sok mindent, ami felesleges. A leírás nem teljesen pontos a cserét illetően, viszont rájöttem mit kell máskép csinálni. Egyébként tényleg jobb lett a hang, precízebb a tér, felszabadultabban zenél a cucc. Viszont nem csökkent a funkcionalitás, minden működik, ami eddig és kicsit gyorsabb is lett.
Féltem, hogy elpusztítom a cuccot, de teljesen biztonságosan lehet csereberélni az sw-t.
Ha valakit érdekel, szóljon, segítek.

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#36077) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
A korábbi Sandisk Sansa clip+ -om beadta a derekát, helyette keresek edzéshez kis méretű MP3 (esetleg flac) lejátszót. 256mb+sd vagy 512mb elég lehet.

A sansához hasonló tudású lejátszót tudnátok ajánlani? Mennyire megúszható 10-15ezer körül? ( van egy Honor magic 5pro-m, de az túl nagy az edzéshez)

Köszi! :R

(#36078) K1LLMy53Lf válasza r6man123 (#36077) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

xduoo x2s esetleg? mondjuk ahogy nézem az is már 20+os kategória manapság.

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#36079) Hawk02


Hawk02
tag

Sziaztok!
Véleményeteket szeretnék kérni,hogy mennyire ajánlott 4-5 éves DAP lejátszó vásárlása.30-40 eFt-os kategóriában.Egyedül az akkumulátor állapotától félek egy kicsit a vásárlással kapcsolatban.
Válaszotokat előre is köszönöm!

(#36080) Dorien válasza Hawk02 (#36079) üzenetére


Dorien
veterán

Ha jó állapotban van, meg lehet venni, persze. Le kéne mérni az üzemidőt folyamatos lejátszással fejhallgatóra dugva normális (hangos) hangerővel.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36081) Hawk02 válasza Dorien (#36080) üzenetére


Hawk02
tag

Köszönöm! :R
Nem igen vagyok jártas ebben a témában.

[ Szerkesztve ]

(#36082) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

Üdv,

Véleményetekre lennék kíváncsi, az alábbi listából melyik eszközre tennétek a voksotok? (a lista ár szerinti (csökkenő --> növekvő)). Az M6 árszintje a plafon. Régebben LG G7-t használtam amivel meg voltam elégedve, illetve most a telefonom egy Shanling M0 pro-val használom, viszont nem szeretem hordozni a dongle-lel. Épp ezért egy külső eszközre gondoltam lehetőleg 3.5"-5.5" között. ESS a fentiek miatt preferencia, de ha van hasonló az is jó :)

Surfans F28
hiby M300
Surfans F35
Hiby R5
Shanling M3X / Ultra
Fiio M11S
Shanling M6

Üdv,
H

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#36083) lapalapa válasza Hadeska22 (#36082) üzenetére


lapalapa
senior tag

Esetleg Ibasso DX170, vagy ha van zsé, akkor DX260, vagy A&K SR35?
Nem ESS, hanem Cirrus, de ez nem hátrány, hanem ..
Nekem DX170 van, azt kipróbálhatod, ha Bp.

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#36084) Hadeska22 válasza lapalapa (#36083) üzenetére


Hadeska22
aktív tag

Szia, ahogy nézem a DX170 az ugyanazt a Cirrus DAC-t használja mint a Hiby M300. Az M300-at amúgy azért tettem bele a listába, mert Android 13-mal jön (az egyetlen) és elnézve, hogy szinte az összes DAP Android 10 alapokon nyugszik a longevity-t tekintve (Android 10 az 3-4 éven belül elavultá válik streaming appoknak) azért nem mindegy.

Hiby 6 Gen 3 ugye Android 12-vel jön
FiiO M11 / Plus / etc viszont jelenleg A10-n van és habár van tervben update A12-re, azért erre nem apellálnék.

Ugyancsak M300 mellett szól, hogy $200-ért meg lehet kapni, míg a DX170 közel $400. Ha használtál ESS DAC-cal szerelt DAP-ot, hogy érzed mennyire veszi fel a versenyt ez a Cirrus (CS43131) ?

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#36085) -NoVa- válasza Hadeska22 (#36084) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nincs verseny, ahhoz versenyképes eszközök kellenének :)

Avagy komolyabbra fordítva a szót, a mobil ESS cuccok száraz, analitikus, zeneiséget kevésbé priorizáló hangja nem fogott meg. Nem is volt túl népszerű középkategóriás DAP-okban amíg az AKM gyár le nem égett. Akkor a hirtelen chiphiány miatt jött pl az M11 vonal ESS-el az addigi AKM helyett, és a fizetett PR cikkek tömkelege, ahol dícsérték, meg a nem fizetett community fórumok, ahol fanyalogva keresték a régi AKM-es cuccokat használtpiacon, mert az ESS-t kipróbálva maradt a "jó, jó, de" érzés.

Mindeközben az Apple a zeneipari helyzete miatt a PC gyártókkal ellentétben nem rakhat minimális igényekre méretezett Realtek cuccokat a Mac-ekbe, meg a többi vasba, így régóta öntik a pénzt a Cirrus Logicba. Aztán a Wolfson felvásárlással együtt ez nem múlt el nyomtalanul, zeneibb, analógabb, természetesebb hangú cuccok jöttek ki mostanában Cirrus Logic alapon, mint ESS-el. Asztali láncon egy jó DAC-erősítő párossal ki lehet kompenzálni az ESS szárazságát, DAC-nál nincs sok variáció, így vagy szereted, vagy nem, ez már a füleden/füleseden múlik, meg ízlés kérdése.

(#36086) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

nekem minimális összehallgatás során pl az SE100 (ESS) analitikus, részletesebb hangja jobban bejött, mint az SR25 (Cirrus), melegebb, zeneibb, de kevésbé részletes hangja.
Persze tény, hogy a 2 dap között van minimum egy lépcső, tehát azonos szintű dap-ok esetén bőven el tudom képzelni, hogy nekem is a Cirrus jobban tetszett volna.

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#36087) lapalapa válasza Hadeska22 (#36084) üzenetére


lapalapa
senior tag

Nem vagyok tapasztalt dapos, a DX170 (android 11) életem első dapja.
A többit nem hallottam, a fiio r7 kivételével ami kb M11S hangkarakter lehet. Fiiosan szólt mint a BTR5-öm, csak szebben persze.
De pár szempont a választáshoz szerintem:
El kell dönteni mik a legfontosabb szempontok, üzemidő, kezelés sebessége, hang, külső, megjelenítés, ár stb. Minden cucc más ebből a szempontból.
Az, hogy milyen android verziója van, fontos lehet, de azért abban bízom, hogy 3,4,5 év múlva is fut majd rajta a tidal kliens, meg a "gyári" player progi is, meg némi youtube (minek?). Játszani nem ezen szoktam, ez nem arra való. Meg aztán ki tudja milyen dapom lesz 5 év múlva.
ESS vagy Cirrus vagy egyéb: Ez sem ilyen egyszerű. Az asztali dacomban (9 éves!), legelső generációs sabre teszi a dolgát, és szerelmes vagyok a hangjába. Mondjuk aki tervezte, az tudta mit csinál.
A DX170-ben a Cirrus szerintem nagyon jó hang, Nova Phoenix-ével (az újat még nem mertem meghallgatni) réz kábelről, meg általában mindenem rézkábelről, nagyon ok . De szeretem az ezüst kábelek felbontását és természetességét, amivel az ety er4xr és hd800s-em nem volt jó ezzel a dappal, voltak zenék, ahol túl fényes volt.
Kicsit feljebb megírtam, hogy optimalizálták a firmware-t, azzal viszont már szenzációs lett (szerintem).
Sok szempont van, a dac chip nem biztos hogy megbízható támpont, a gyártó inkább, mert mindnek megvan a rá jellemző hangkaraktere általában. Bár Nova sokkal nagyobb tapasztalatait érdemes figyelembe venni.
Ha a hiby m300 hozza közel azt, fele annyiért, amit a dx170 tud hangban akkor ok, de ezt csak akkor tudod meg, ha meghallgatod mindkettőt saját fülessel/fejessel saját kábellel.
Vagy meghallgatod csak a hiby-t és eldöntöd, hogy tetszik-e..
Vagy nem tudom, dönts, ahogy tetszik!

[ Szerkesztve ]

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#36088) -NoVa- válasza lapalapa (#36087) üzenetére


-NoVa-
őstag

90dB érzékenységű planar fejeshez szeretné használni, én itt lehúznám az m300-at a listáról. Az R6-ot is csak balanceden, de aztán jön az a pont, amikor rá kell csapni a kezemre, mert elrugaszkodok a realitásoktól, felrúgom a keretösszeget a fenébe, és valamelyik felsőbb polcos R2R felé mutogatok.

(#36089) Dorien válasza Hawk02 (#36081) üzenetére


Dorien
veterán

Nincs mit! :R
Én most vettem egy második használt Shanling Q1-est is, annyira megszerettem ezt a kis kütyüt. Akksi feltöltés, firmware update (2.2), beállítások, zene feltöltés... Most hallgattam vele ~45 perc jazz-t [link] [link] a Denon D2000 fejessel közepes hangerőn és lement 98%-ra a töltés. :))Nem sokat volt nyúzva ez sem...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36090) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!

Látom, hogy jó pár DAP támogatja már a streaming szolgáltatásokat is natívan. Érdekességképpen felmerült a kérdés; egy Audeeze Mobius fejes képességeit mennyire lehet kihasználni Bluetooth (LDAC) kapcsolattal pl. egy AK70 MKII-nél, vagy DX170-nél? Sima, PC-ről történő streameléshez képest mennyire lenne hallható javulás?

(#36091) flash-


flash-
veterán

Ibasso dx50-ben valaki tud segíteni? konkrétan a rockbox firmware-ben.

Rockoxban van e olyan beallitas hogy x ido utan kikapcsol? Illetve aklor is ha pause-on van vagy nem szól. Es ezt a beallitast nem is felejti el? Ibasso sajnos minden kikapcsolas után elfelejti es mindig lemerul..

Ha rockbox megjegyzi akkor ha valaki tudna segíteni abban is hogy hogyan kell feltenni azt megkoszonnem

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#36092) imrestabel


imrestabel
friss újonc

Sziasztok!
Szűz vagyok a témában, ezért kérek segítséget. Fiamnak szeretnék első lejátszót, keret 40-50e. Nem fülhallgatóval, hanem Soundcare Motion+ hangfallal hallgatna zenét. Az idő már szűk lett, legkésőbb jövő péntekig meg kell érkezzen. Amit találtam magamtól a Shanling M0, de a keret miatt jó lenne ennél olcsóbb.
Örülnék, ha minőségi lenne a hangzás, mert első élmény, de ugyanezért még nem merülnénk mélyre.
Nagyon köszi!

[ Szerkesztve ]

(#36093) Dorien válasza imrestabel (#36092) üzenetére


Dorien
veterán

Shanling M0 Pro + 32GB Evo Plus (45.900Ft) [link]
Hidizs AP80 + 64GB SD (40.000Ft) [link]

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36094) Caustic


Caustic
csendes tag

Hellosziahy mindenki!

Bocs ha off topic leszek, rég jártam erre és ötletem sincs hova kéne írnom ezügyben. A helyzet: van egy Cowon Plenue D2-öm, sikerült leejtenem és valami kontaktos lett benne. A lejátszó működik, az érintőkijelző nincs betörve, mindent szépen kiír - viszont nem reagál semmilyen érintésre. Próbáltam szét csavarni, de nem lehet teljesen felnyitni, nem fértem hozzá. Egy villanyszerelő ismerős azt mondta lehet csak újra kéne kalibrálni a kijelzőt. Próbáltam bevinni gsm üzletekbe, de senki nem vállalta, mégcsak rá se néztek. Valakinek van valami ötlete, hogy hova vagy kihez tudnám vinni megcsináltatni? Akár üzlet, akár valami szaki aki bevállalja házilag? Mert ezt leszámítva semmi baja és csak ezért nem dobnám el ha nem muszáj. Előre is köszi a válaszotokat.
Have a nice day for all!🤘😎

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.