Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#96952) janeszgol


janeszgol
félisten

ubyegon2, laca és Aweriot. Most miért kaptatok össze? Azt hittem egy csapatban vagytok. :)
(Tudom gyerekes, de eddig ez jött le.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#96954) lacafaca válasza BalanceR (#96950) üzenetére


lacafaca
őstag

...és milyen igaza volt annak az egy normálisnak...a többiek csak a számukra kijelölt irányt bírták követni ;]

janesz nincs itt semmi buzulás...ez alap, meg amúgy is itt én vagyok az egyetlen laposföldescsörgősipkásantivaxer...magyarul a boxzsák :DDD

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#96955) ubyegon2 válasza janeszgol (#96952) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Egy csapatban? Nem tudom, ha minden szempontot mérlegelni kéne, elég sok csapatban lennék, sokban inkább nem, sokba meg nem vennének be. No de egy adott csapatban miért ne lehetne szöges ellentétben a véleményem más csapattag véleményével?

Az a csapat, az agyatlanbirkák csapata, amire gondolsz, ott valóban nem lehet csak egyféle vélemény. Viszont elég kevés Orbán-hívő van azokban a topikokban, ahol megfordulok.

(#96956) ubyegon2 válasza lacafaca (#96954) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Laca jogsid van vagy a feleségedét használod, mint a FB accountnál? ;]

(#96957) lacafaca válasza ubyegon2 (#96956) üzenetére


lacafaca
őstag

gázolajjal megy, nem papírral ;]...tökönpaszulyon

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#96958) flash-


flash-
veterán

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#96959) freeknight


freeknight
őstag

Mi is megkaptuk ma a Szputynikot Miskolcon a megyei kórházban.

Odakint volt egy kis fejetlenség, a katonák próbáltak rendet tartani, de az eső miatt össze voltunk zsúfolva egy nagy sátorban, a sorok szépen ki voltak ugyan alakítva, de az emberek között max 1 méter volt, a sorban mögöttünk lévők pedig folyamatosan másztak ránk. Eddig a járvány kezdete óta itt volt a legnagyobb esélyünk elkapni a vírust :DDD .
Ha ez a sátorban összezsúfolás nem lett volna, akkor csillagos ötös lett volna, odabent már nem volt nagy tömeg, és 10 percen belül be voltunk oltva.

Mellékhatás eddig nem sok, nekem picit fáj a karom, asszonynak abszolút semmi. Öcsémet is oltották velünk, őt picit rázza a hideg, de nem lázas.
Persze ez estig változhat még.

[ Szerkesztve ]

(#96960) lacafaca


lacafaca
őstag

lassan kezdem macleudnak érezni itt magamat :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#96961) Wn2tl válasza lacafaca (#96960) üzenetére


Wn2tl
tag

Hát engem kihúzhatsz a Nem listádból, mert mégis Igen lettem már Katalin asszony lehelete miatt a vállamban. :)

(#96962) lacafaca válasza Wn2tl (#96961) üzenetére


lacafaca
őstag

ööö...milyen listámból? :U

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#96963) Wn2tl válasza lacafaca (#96962) üzenetére


Wn2tl
tag

A google docs Igen/Nem szavazás vagy már nem is létezik?

(#96964) lacafaca válasza Wn2tl (#96963) üzenetére


lacafaca
őstag

:N azt már rég töröltem

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#96965) S e t h válasza lacafaca (#96960) üzenetére


S e t h
nagyúr

Más az amit érzel, többen leírták már.
Hogy lehet ennyire unatkozni?
Oké, most az eső, de egyébként?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#96966) headhunter válasza andor80 (#96866) üzenetére


headhunter
addikt

"...A megszokott hullámzását mutatja a járvány: kedden mindig kevés új fertőzöttet jelentenek a kevés, mostanra kiértékelt hétvégi teszt miatt..." [link]

(#96967) BalanceR válasza flash- (#96958) üzenetére


BalanceR
addikt

Ez így még oké, de mi van, ha kombózunk?
Hogy változik a százalékos esély, ha Astra is, meg mondjuk több éve fogamzásgátló is?
Összeadódik? Szorzódik? Reciprok érték?
Azt már meg sem merem kérdezni, mennyi az esély a vérrögre, ha valaki fogamzásgátlóra Astrát kap, de elkapja a Covidot dohányzás közben...

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#96968) lacafaca válasza S e t h (#96965) üzenetére


lacafaca
őstag

tévedsz, soha nem unatkozom...eső meg miért zavarna, most is dolgozok...egy kis vetés, egy kis posztol(piszkálód)ás. élvezem a különféle reakciókat ;) szórakoztató és nagyon tanulságos.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#96969) Ringman


Ringman
nagyúr

Rovarirtást rendelt a jelenléti tanévkezdés idejére a gimnázium, visszavonta az üzemeltetési jogokat a kancellár
A fertőtlenítés kitolta volna a tantermi oktatás kormány által meghatározott, de sokat kritizált kezdetének időpontját.

márpedig itten rendnek kell lenni!

(#96971) Ezekiell válasza szabi__memo (#96970) üzenetére


Ezekiell
veterán

Mibe fogadjunk, hogy 1-2 héten belül nálunk is nyitnak a teraszok?

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#96972) szabi__memo válasza Ezekiell (#96971) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Angliában nem tudom, de itthon biztos, hogy gondok lesznek belőle

(#96973) Micsurin válasza szabi__memo (#96972) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Dehogy lesz... a tavalyi adatok elbírnak még jócskán mindent is. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#96974) ubyegon2 válasza lacafaca (#96957) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Már meg ne haragudj, de neked mint bioember-nek, hogy van pofád gázolajos autóval pöfögni? :Y

Simán azt gondoltam, hogy ilyennel pöfögsz a földutakon....tökönpaszulyon

Lacahajtány!

[ Szerkesztve ]

(#96976) ubyegon2 válasza #20749568 (#96975) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Dehát ez Frédi! :D

A káposzta vajon elkezdett már érni?

Gyanítom, hogy a múlt évben eltett már inkább erjedni kezdett el jó ideje....talán ennek látjuk jeleit Lacán. ;]

(#96977) fatal` válasza #20749568 (#96975) üzenetére


fatal`
titán

Nem látod, hogy ez Frédi?
Még várni kell, hogy elkezdjen érni.

(#96978) BalanceR válasza Ringman (#96969) üzenetére


BalanceR
addikt

Na igen, ez annyira jellemző...
A kormány felírja a táblára, hogy 2+2=5
A gimi jelzi, hogy az 4
A vastagon aláhzzúa, hogy 2+2=5, és leszídja a gimit
A gimi kijavítja 2+2=4
A kormány elveszi a gimi krétáját, és kizavarja a teremből

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#96979) lacafaca válasza ubyegon2 (#96976) üzenetére


lacafaca
őstag

hol van már a tavalyi hó :P (parciék falták be az utolsó adagot :D )

#96974 mert ha már nem lesz a kúton nafta, jó lesz bele a binyodízel is ;]

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#96980) BalanceR válasza lacafaca (#96979) üzenetére


BalanceR
addikt

Nem lesz nafta?
Jön a harmadik csilágháború?
Meg kell enni majd a templomot is úgy bizony dá"! :DDD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#96982) lacafaca válasza BalanceR (#96980) üzenetére


lacafaca
őstag

lesz még itt nagy sírás nyugi...addig meg szórakozzunk ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#96983) ubyegon2 válasza #20749568 (#96981) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

ezért mondja ő, hogy Béni...

Jól van na, leesett később. :D (mikor ide benézek, mindig lecsavarom a powert, az a biztos, ha nem akarom, hogy kiégjenek a hajhagymáim)

(#96979) lacafaca

Erről jut eszembe, ez a biodízel dolog rohadt antihumánus egy valami ám! Ezermillió tonna kukoricát meg egyebet üzemanyagnak alakítanak át, ahelyett hogy sertésű disznóvá alakítanák! ;)
(#96982) lacafaca

lesz még itt nagy sírás nyugi...addig meg szórakozzunk

Lesz Laca b+, ha majd a muraközi ló tökön rúg, akkor! :D

[ Szerkesztve ]

(#96984) lacafaca válasza ubyegon2 (#96983) üzenetére


lacafaca
őstag

kukoricából nehéz lenne :DDD abból az etanolt

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#96986) radi8tor válasza flash- (#96958) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Janssen is lassan felkerülhet erre a képre.

⭐ Stella

(#96987) ubyegon2 válasza lacafaca (#96984) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Szerinted a biodízelt üzemanyagot mi a ragyából csinálják Laca? Nevezheted akárhogyan is valami üzemanyagpótlót csinálnak kukoricából is, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy amúgy tápanyagot használnak fel és egyébként elég környezetkárosító módon.

(#96985) Aweriot

Itt délelőtt covidtéma van, aztán valahogy estére átveszi az őrültség a topikot

Most, hogy említed.....akkor ösztönösen ezért kerülök én is estefelé elő. De Laca állandóan itt van, csak ha rákérdeznek, akkor derül ki, hogy neeeem, hanem ő egész nap dolgozik. Simán lütyőnek néz mindenkit! Pálnakiaszád Laca! ;]

[ Szerkesztve ]

(#96989) lacafaca válasza ubyegon2 (#96987) üzenetére


lacafaca
őstag

biodiesel pont nem készül táplálék alapanyagból (legfőképpen repcéből sajtolják, de jó bármilyen olajos mag), de engedd el...benézted (megint) oszt kalap...egy szóval nem említettem mást, csakis binyodízelt...vagy már te is kötözködni jársz csak ide? :U :DDD

ja...holnap lefotózok neked minden gépet, amik szanaszét vannak a "birtokon" jó? nem lehetek egy pillanatra sem offline, a világvégéről azonnal kell értesüljek, az egérmozi nekem nem pálya :P

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#96990) ivana válasza #20749568 (#96988) üzenetére


ivana
Ármester

Az afrikában éhezőknek nem az a problémája, hogy nincs elég termőföld afrikában... Ott a normális mezőgazdaság hiánya a baj, sok helyen az középkori színvonalat sem éri el a mezőgazdaság.

(#96991) ubyegon2 válasza #20749568 (#96988) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

-Én is szoktam meló közben fórumozni. Úgy könnyű, ha nincs főnököd

OK, de Laca üvegházi szántóvető vagy hogy mondják, az nem olyan, mint ha Te kockásra ülöd az íróasztalnál! Én is meló közben akciózom itt, de néha koncentrálnom kell a melóra is, az nem megy úgy, ha arcidegzsábám állandóan kiújul valami idiótaságtól itt. :N

Aztán elmagyarázzuk az éhező kisgyereknek Afrikában, hogy "bocsi, a kukorica arra kell, hogy a nyugati középosztálybeli úgy vezethesse az SUV-t, hogy jó embernek érezhesse magát

A kisgyerek idióta apjának kéne a fejébe verni, hogy nem csak a kunyhó előtt kéne bambulni naphosszat......és ha nem tudod etetni a kiskölköt, ne gyártsad tovább. :((

(#96989) lacafaca

Jól van b+ értsd jól! Te vagy földműves, nem én. :D Nem arra az olajkisajtolós valamire gondoltam, amit x %-ban most már kevernek a 95-ös benzinhez is. :N

nem lehetek egy pillanatra sem offline, a világvégéről azonnal kell értesüljek

Nem leheccoffline egy pillanatra sem.....jajjjistenem! Én 4 évvel ezelőttig tényleg úgy melóztam, hogy csak este volt netezés, szerinted belepusztultam? Te mint bioman, nem birod ki netezés nélkül? Miért nem a természet hangjaiból tájékozódsz Laca, mint az igazi biomanok?

[ Szerkesztve ]

(#96992) lacafaca válasza ubyegon2 (#96991) üzenetére


lacafaca
őstag

amit a 95ös benyához csapnak az etanol...és nem sajtolják, tulképp kukuricábu "főzik"...na arról hadováltál, mint az emberi étkeztetés megrontója. :DDD :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#96993) ubyegon2 válasza lacafaca (#96992) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

tulképp kukuricábu "főzik"...na arról hadováltál, mint az emberi étkeztetés megrontója

Na jó reggelt Laca! Csak leesett, miről pofázok itt szakszerűen? Igen, arra gondoltam, azért is írtam, hogy kukoricából készítik. ;)

Ez szerinted akkor nem bioüzemanyag?

[ Szerkesztve ]

(#96994) lacafaca válasza ubyegon2 (#96993) üzenetére


lacafaca
őstag

hú ez hosszú este lesz :)) ....de..az...de én nem arról beszéltem

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#96995) zolivissza válasza lacafaca (#96994) üzenetére


zolivissza
aktív tag

Felteszik a koronára, hogy témában maradjunk.

amor fati

(#96996) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ja ahogy zolivissza mondja térjünk vissza a topik témájához.

⭐ Stella

(#96997) ubyegon2 válasza radi8tor (#96996) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

térjünk vissza a topik témájához

Ami mi is? Eme Laza topik átalakításának szelleme szerint nem nagyon tértünk el. A topik témája éppen két erre a célra létrehozott topikban folyik, nem? Ha itt is csak ugyanarróll lehetne szót váltani, mint azokban, az elég idiótaság lenne. Az alkotó/átalakító szelleme/szándéka alapján ez egy quasi covid topikos népek offtopikja. Kb mint a Linuxos népek offtopikja. Akár ki is írhatnád a címébe, hogy off. ;)

Erről jut eszembe, volt ide is linkelve ez a Milyen vakcinával oltakoztam szavazás.....roppant érdekes, mert valaki ezt kedve szerint átszerkesztette. Leteszteltem ugyanis. De így mi értelme van, ha belepiszkálnak? :(((

[ Szerkesztve ]

(#96998) lacafaca válasza ubyegon2 (#96997) üzenetére


lacafaca
őstag

amúgy ja...ez a nonrettegő részleg

nem lett átszerkesztve, teljesen új lett indítva, de te állandóan le vagy maradva mindennel, otólag meg hepciáskodsz :D (nem tetszett a főninek, hogy többször szavazható, így le kellett megen korlátozni beléptetősre)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#96999) zenwalk


zenwalk
senior tag

Sziasztok
Van itt még valaki aki szputnyikot kapott? Én 3-an kaptam az elsőt, utána 2 napig hőemelkedés - láz + mintha összevertek volna. Aztán amilyen gyorsan jött el is múlt minden tünet. 2 napja viszont eléggé gyengének érzem magam és fáradékony is vagyok. Ma délután is aludnom kellett egyet, de most megint birnek. Másoknál is voltak hasonló tünetek? Esetleg olyan van aki már a második adagot is megkapta?

(#97000) daneel_hu válasza zenwalk (#96999) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Van itt még valaki aki szputnyikot kapott? Én 3-an kaptam az elsőt, utána 2 napig hőemelkedés - láz + mintha összevertek volna. Aztán amilyen gyorsan jött el is múlt minden tünet. 2 napja viszont eléggé gyengének érzem magam és fáradékony is vagyok. Ma délután is aludnom kellett egyet, de most megint birnek. Másoknál is voltak hasonló tünetek? Esetleg olyan van aki már a második adagot is megkapta?"

Az első oltási reakciód az adenovírustól volt, ez a második X nappal később lehet a tüskefehérjéktől amelyeket előállít a szervezeted. Nem tudom biztosan, nálam 1-2 napja volt ilyen gyengeség, de 5 hónapja szoptam a coviddal is, arra oltattam rá Sputnikot, valószínűleg kicsit más a helyzet. Na nem nagyon, csak kicsit...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.