Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#96801) HellGreg válasza szabi__memo (#96793) üzenetére


HellGreg
őstag

És ki a f..t érdekel, hogy mások mit csinálnak? Én konkrétan örülök, hogy be lettem oltva, meg szerintem mindenki más is, aki ezt kapta. Különben nem volt kötelező elfogadni. És ha vesznek akkor mi lesz? Akkor sem lesz kötelező beadatnia senkinek sem.

(#96802) zilazil válasza t72killer (#96800) üzenetére


zilazil
senior tag

:R

[ Szerkesztve ]

(#96803) F34R válasza Amur (#96787) üzenetére


F34R
nagyúr

En visszautasitottam a Szputnyikot, mert nem tudtam volna megoldani az oltopontra bejutast. Viszont a haziorvos hosszasan gyozkodott rola, hogy miert is jo; szerinte a Kinaitol csak jobb lehet, meg Merkely is ezt adatta be blabla...
- Akkor miert adtad be a 65 eves kronikus beteg anyamnak?
- Jo akkor kihuzzuk a listarol.
Azota sem hivtak masodjara.

[ Szerkesztve ]

(#96804) janeszgol válasza t72killer (#96800) üzenetére


janeszgol
félisten

Nincsenek. A vírus DNS darabkáját tartalmazza, aminek hatására majd termeli a szervezet az antigént.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#96805) szabi__memo válasza HellGreg (#96801) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Engem is az érdekel itthon mit csinálnak. És sok szempontból aggasztó. De nem ez a lényeg. Semmivel nem lennénk ha nem lenne, csak mondjuk normális járványkezelés lenne. Lásd: kb bármelyik ország halálozási adata

(#96806) janeszgol válasza Wn2tl (#96772) üzenetére


janeszgol
félisten

Miért? Mi a gond a vektorvakcinákkal?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#96807) Sdi válasza F34R (#96803) üzenetére


Sdi
addikt

Most nem tudtál eljutni az oltópontra, vagy hezitáltál ?

De minek győzköd, ha fizikailag nem tudod felvenni az oltást ?

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#96808) F34R válasza Sdi (#96807) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem tudtam bejutni, de a lenyeg nem itt van, hanem a gyozkodesen.

(#96809) Fire/SOUL/CD válasza F34R (#96803) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A Szputnyikot nem lehet bizonyos krónikus betegségben szenvedőknek beadni, lehet, hogy édesanyád is ilyenben szenved és ezért nem kaphatta meg.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#96810) t72killer válasza janeszgol (#96804) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az éles covid RNS vírus, pont a "DNS"-re hivatkozás zavart meg. Szóval covid-eredetű "DNS" hóttziher nincs benne, max tüskefehérjét kódoló mesterséges DNS.

Más: Lenkei indiai verzió: százezres tömegek fürödtek meg egy gangesznyi koronavírusban.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#96811) HellGreg válasza szabi__memo (#96805) üzenetére


HellGreg
őstag

Azt hittem, a vakcinákról van szó. Hogy jön az ide? Azt tudjuk, hogy szar a járványkezelés, de attól még kell a vakcina, mert lockdownnal nem lehet a végtelenségig vegetálgatni. Csavarhatod ezt a sületlenséget ameddig akarod, szerintem nagyon jó húzás volt orosz vakcinát rendelni, annyival előrébb vagyunk oltottságban legalább is. És semmivel nem rosszabb, mint a többi, már azt leszámítva, hogy haoroszakkorcsakszarlehöt.

És még egyszer: nem kötelező. Ne kérd, megmarad másnak.

[ Szerkesztve ]

(#96812) Wn2tl válasza janeszgol (#96806) üzenetére


Wn2tl
tag

Nekem már az elég indok, hogy a hordozó vírus kiüti az oltottakat. Akkor miért ne járhatna olyan oltás mindenkinek, ami kevésbé terheli le az embert? A többi unásig ismert érvet most nem írom le.

(#96813) janeszgol válasza t72killer (#96810) üzenetére


janeszgol
félisten

"Egy közönséges náthavírus szerkezetének az alapját használják ahhoz, hogy a COVID-19 megbetegedést okozó vírus örökítő anyagának egy kis darabkáját bejuttassák a sejtjeinkbe. A saját sejtjeink ezek után előállítják a tüskefehérjét, amire az immunrendszerünk ellenanyag-termeléssel reagál. Így egy valódi SARS-CoV-2 koronavírus fertőzéskor az immunrendszerünk felismeri és eltünteti a megbetegedést okozó vírust."

[link]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#96814) Sdi válasza Wn2tl (#96812) üzenetére


Sdi
addikt

Engem se ütött ki :) És ismerek még embereket, akiknek semmi bajuk nem lett tőle.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#96815) janeszgol válasza Wn2tl (#96812) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen kiütheti. Ha van ellenanyagod a hordozóvírusra, akkor meg hatástalan lesz az oltás.
Mik azok az unalomig ismert érvek?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#96816) szabi__memo válasza HellGreg (#96811) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem voltunk tán kurvára rákényszerítve, hogy azt is rendeljünk?
Nem, nem voltunk. Egy normális járványkezelésre voltunk. És vagyunk még mindig

(#96817) HellGreg válasza szabi__memo (#96816) üzenetére


HellGreg
őstag

Ja, szóval éljünk lockdown alatt a végtelenségig. Köszi, én nem kérnék belőle.
Ha normális járványkezelés lenne, de vakcina nem lenne, akkor meg az lenne a bajod. :D

Akkor újra: NEM KÖTELEZŐ.

[ Szerkesztve ]

(#96818) szabi__memo válasza HellGreg (#96817) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mintha mindenhol brutál lockdown lenne ahol nem hullanak az emberek... Ejj

(#96819) HellGreg válasza szabi__memo (#96818) üzenetére


HellGreg
őstag

De nem értem miért kell ezen vitatkozni. Ha nem tetszik a ruszki vakcina (azért mert ruszki, és nem azért mert vektor), akkor kerüld el jó messzire. Én jól megleszek vele köszönöm szépen. Ha beválik, a következő körben is azt fogom kérni ősszel vagy amikor kell. Bár szerintem ha elárasztja a Pfizer a piacot, és nem lesz hiány, akkor ide se fog annyi ruszki érkezni, ha megnézed, mennyi volt lekötve keletiekből és mennyi nyugatiakból, akkor láthatod, hogy hatalmas a különbség. Nem a keletiek javára.
A járványkezelésben nem lesz vita közöttünk, azzal sajnos egyet kell értsek, de a kettő nem függ össze, mert vakcina így is úgy is kell, akármilyen a járványkezelés.

(#96820) Amur válasza HellGreg (#96791) üzenetére


Amur
addikt

felesleges így nekem esni!
Arra céloztam hogy azért fogunk rendelni akkor is keletről ha nem lenne muszáj, mert azzal lehet mutyizni..az unión keresztül, vagy simán a gyártótól rendelt vakcináknál nem marad a zsebben semmi..ennyi..ez így azért érthető.
Akinek írtam annak rögtön leesett, csak te lettél vérgőzős rögtön.
Egyébként tisztában vagyok hogy az AZ és a Janssen is vektor vakcina, mielőtt ezért is kapok. Nem is értem mi bajod van haver?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#96821) Wn2tl válasza janeszgol (#96815) üzenetére


Wn2tl
tag

Úgy látom te is ismered az érveket csak hergelni akarsz. :)

(#96822) Ricardo válasza szabi__memo (#96798) üzenetére


Ricardo
félisten

"Iszonyú káros ez a közösségi média.

"Igen ezt itt a topikban is látjuk"

(#96823) HellGreg válasza Amur (#96820) üzenetére


HellGreg
őstag

Nekem semmi bajom, ha neked sincs :D
Akkor mutyizzanak vele, telibef.som, egy dolog érdekel, be legyek oltva, meg a családom, meg mindenki, akinek elfogadható az orosz.

(#96824) Narxis válasza HellGreg (#96823) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ne legyél ennyire betojva.

Thanos was right.

(#96825) Amur válasza HellGreg (#96819) üzenetére


Amur
addikt

Orosszal oltottak vasárnap, ezzel is mellélőttél.
Nekem semmi bajom nincs sem a sputnyikkal, sem a vektorvakcinákkal, a kis off-ba rakott részt idéztem , nem én írtam. arra reagáltam. De mindegy, úgy látom közben Szabiba is beleálltál, de azt sem igazán értem.
Szerintem számolj el tízig, ennek nem sok értelme van. Senkinek semmi baja veled, nyugodj le!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#96826) bohoc71


bohoc71
aktív tag

[link] Vajon meddig lesz igazgató? Amúgy nagyon okos döntés volt!

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#96827) andor80 válasza HellGreg (#96823) üzenetére


andor80
senior tag

NEhogy már csak azért legyen orosz és nem az eddig bizonyítottan jobb nyugati mert tudnak vele mutyizni...
Azért kapj szarabbat (jelen tények szerint) ,hogy a kormány tudjon muytizni és ehhez még tapsolsz is meg teszel rá,hogy roszabbat kapsz?

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#96828) zilazil válasza Amur (#96820) üzenetére


zilazil
senior tag

Érdekes módon az orosszal nem volt mutyi, azt közvetlenül az állam vette csak a feltételek voltak eléggé egyoldalúak. A kínainál viszont nem voltak szégyellősek.

[ Szerkesztve ]

(#96829) HellGreg válasza andor80 (#96827) üzenetére


HellGreg
őstag

Milyen tények támasztják alá, hogy szarabb mint a nyugatiak? Kb mind kísérleti fázisban van, nyugati, keleti egyaránt, a hosszú távú hatásaikról semmit nem lehet tudni. Gondolom az astra is azért nem kell a kutyának se, mert annyival jobb, mint a ruszki. Ugyanugyan.

(#96830) szabi__memo válasza zilazil (#96828) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ezt honnan tudjuk hogy nem volt? Az AZ angol és mégis 2 dollár...

(#96831) zilazil válasza szabi__memo (#96830) üzenetére


zilazil
senior tag

Mert azt közvetlenül az állam vette, nem volt közbeiktatva egy magáncég.

Magánszámlára lehet hogy ment, de a többihez képest kiugróan drága sem volt az oltóanyag.

[ Szerkesztve ]

(#96832) HellGreg válasza szabi__memo (#96830) üzenetére


HellGreg
őstag

Hogy fognak tudni aludni meg tükörbe nézni itt egyesek, hogy lopott, csalt, hazudott mutyioltás csörgedezik az ereikben? :DDD ;]

(#96833) lacafaca


lacafaca
őstag

uk live

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#96834) szabi__memo válasza HellGreg (#96832) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Gondolom egyesek még tapsolnak is.
Köszi, javítva. Túl okos a billentyűzet..

[ Szerkesztve ]

(#96835) HellGreg válasza szabi__memo (#96834) üzenetére


HellGreg
őstag

A görbék is... :DDD

(#96836) BalanceR válasza lacafaca (#96833) üzenetére


BalanceR
addikt

Hangulatos.... :D

Btw, nem úgy volt, hogy te nem facekookozol (#96602), mert neked nincs is, csak néha az asszony telefonját használod...
Ehhez képest elég gyakran hozol olyan FB tartalmat, amik véletlenül a konteós csoportokban felkapott (ezzel hergelik egymást) videókat, cikkeket teóriákat írnak le... :DDD #józanparasztiész #azéletiskolája #nemvagyokbirkadealogikasosemvoltazerősségem
#semmisemigazhaneménmondom

No offense :DDD

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#96837) andor80 válasza BalanceR (#96836) üzenetére


andor80
senior tag

Nincs fb je na ja :D: :D

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#96838) t72killer válasza lacafaca (#96833) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

SzVSz még ez egy kicsit necces, de talán az oltás +természetes immunitás miatt szerencsénk lesz. Hálistennek mi eléggé vidéken lakunk, ha újra beütne a kórság...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#96839) Ricardo válasza BalanceR (#96836) üzenetére


Ricardo
félisten

"Btw, nem úgy volt, hogy te nem facekookozol"

Meg a komolyba sem ír be soha.

Ne legyél naív.

(#96840) lacafaca válasza BalanceR (#96836) üzenetére


lacafaca
őstag

telefonját ja...nem vagyok bolond, hogy egérmonitort bámuljak...az accountját használom :D de ez a ruszki testvéreink csatornája, hol látsz te itt konteós csoportot? bezzeg te naprakész vagy onnan minden nap ;) ...amúgy mink búúmerek telefonnal telefonálni szoktunk :P

Ricardo első volt és utolsó, csak hogy megnyugodjál, de ha hiányzok, átmehetek oda is és csak téged foglak boldogítani

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#96841) Z.É.T.


Z.É.T.
őstag

(#96842) lacafaca válasza Z.É.T. (#96841) üzenetére


lacafaca
őstag

csak hogy lássad, nem vagyok teljesen lelketlen, pedig még a lány is készül menni, mert elege van már :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#96843) Z.É.T. válasza lacafaca (#96842) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Sosem gondoltam, hogy lelketlen lennél :R

(#96844) Ricardo válasza lacafaca (#96840) üzenetére


Ricardo
félisten

"Ricardo első volt és utolsó,"

Elhittem :DDD

csak hogy megnyugodjál, de ha hiányzok, átmehetek oda is és csak téged foglak boldogítani"

Teljesen nyugodt vagyok. Ha szeretnéd tedd meg. Onnan talán ki is dobnak a trollkodásért. Az nem a Laca korona topik. Neked kell eldöntened mennyit ér az ígéreted, miszerint oda nem fogsz írni ;)

(#96845) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ezt az oldalt nem láttam még, nagyon informatív.
444.hu covid grafikonok

⭐ Stella

(#96846) BalanceR válasza lacafaca (#96840) üzenetére


BalanceR
addikt

Oké booomer :DDD
Nem kell zokon venni, mondtam, no offense.
Kell a topicnak helyi Gödény is, hogy legyen balansz...
Még a hasonlóság is megvan: nézetek stimmelnek, szakáll stimmel, vitaminok mindenre IS megoldást jelentenek stimmel, illetve te ott Zaláziában a "kiskertedben" csírákból meg gyökerekből élsz, és ő is ugyan ezt teszi pesten... :DDD

És igen, én naprakész vagyok, látom, milyen "ostobaságtrendek" mennek éppen, de nem ülök fel a retardvonatra.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#96847) ivana válasza radi8tor (#96845) üzenetére


ivana
Ármester

Egyértelműen a legjobb, már elég rég óta van, szerintem tavaly is volt már :)

(#96848) syberia válasza lacafaca (#96759) üzenetére


syberia
veterán

Ellenanyagfüggő fertőződésfokozódás? Egyre szebb a történet. :W

(#96761): Antibody-dependent enhancement (ADE) szvsz.

(#96772): A vírus addig malmozni fog, nem siet sehová végülis. :U

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#96849) ivana válasza syberia (#96848) üzenetére


ivana
Ármester

He? :F

(#96850) lacafaca válasza syberia (#96848) üzenetére


lacafaca
őstag

hiába volt a számtalan figyelmeztetés és intelem, azok mind a szőnyeg alatt végezték..evvan

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.