Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#97852) radi8tor válasza snecizero (#97845) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Igen. De az orvosa is meg tudja mondani. ;)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#97853) Kuter válasza #20749568 (#97851) üzenetére


Kuter
senior tag

Neki akartam : #97825 Karmko

[ Szerkesztve ]

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#97854) Gsx-rr válasza Hieronymus (#97847) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Miert ne elhetne normalis eletet aki nincs beoltva?
Miert jat valakinek tobbletjog?
Ha kotelezo az oltas akkor megertem, de igy azert nem.
Foleg mivel szeparalva vannak a dolgok.
Csak a moziban kell felni az oltatlantol?
Vasarlasnal nem problema?

(#97855) this is life válasza MaxxDamage (#97745) üzenetére


this is life
Ármester

Negatív . A teszt amiatt jelez mert vagy átestél a fertőzésen vagy oltást kaptál és kimutatható az antitestek jelenléte a szervezetedben . [használati útmutató ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#97857) Madwe válasza Gsx-rr (#97854) üzenetére


Madwe
nagyúr

Vásárolni létszükséglet (bár kikényszeríthetnék a netes házhozrendelést ;] ) míg a mozi egy szórakozás. Társadalomban élni nem csak jogokkal jár hanem teendőkkel is. Ha nem oltakozol s nem csökkented a társadalomra való veszélyed akkor ösztökélni fognak arra (ha már kötelezővé nem teszik) hogy ezt megtedd. Részegen se vezethetsz.

[ Szerkesztve ]

(#97858) lacafaca válasza Madwe (#97857) üzenetére


lacafaca
őstag

jába álmodoztok a kötelezővé tételről, kísérleti szerekkel nem tehetik meg ezt egy jogállamban sem...tessék megszüntetni azt, hajrá, vissza a diktatúrával és noproblemo...lehet mindent kötelezővé tenni...addig viszont ez felejtős ;)
amúgy csak szólok, perek garmadáját fogja maga után vonni a kátrányos megkülönböztetés(mivel nem kötelező), amire készülnek...tudod, egyelőre jogállam

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97859) lacos001 válasza #20749568 (#97856) üzenetére


lacos001
senior tag

[link] Érdekes...
Remélem még dobnak a tűzre és nem csak itt, mindenhol.
Újdonság van? El van már döntve, hogy hány órától van/legyen kijárási szivató este vagy még rászánnak ennek kitalálására 1-2 hetet? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#97860) MaxxDamage válasza this is life (#97855) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R
Első pár percben lgM-t mutatott (csak), majd a C -t jelezte és csak a C maradt :K /10 perc/

Oltást nem kaptam, nem is jelentkeztem.
Első tesztem (PCR) is Negatív lett, ami 2020-ban volt, de akkor bajom is volt és gyógyszerek hoztak helyre amik "tüdőgyulladás" -ra vannak.. többi itt olvasható 2020-11-19 08:01:04 -től visszafelé 2020-09-16 18:59:20 -ig

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#97861) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Mai naplóban Sváby elment és megnézette magán, hogy a Sinopharm milyen eredményt produkál antitest szinten és komplex immun szinten.
Jó eredményeket kapott az 1.0-ás és a brit variáns ellen is, erősen védettnek minősítették.
A teszteket a CMC Déli klinikán végezték el.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#97862) Madwe válasza lacafaca (#97858) üzenetére


Madwe
nagyúr

Örülök h úgy beszélsz rólam mintha tudnék mit szeretnék. Segítek: nem tudod. Persze értem én, te vagy a mindentudás birtokosa aki nem a birkákkal megy, s a te igazad a nagy egyetemes igazság s minenki más birka s úgy gondolkozik, ahogy azt te gondolod.
mellesleg elég sok országban, ahol jogállam van már bevezették. Mintha nem volastam volna perek hadáról pl Izraelben, érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#97863) lacafaca válasza Madwe (#97862) üzenetére


lacafaca
őstag

izrael...pont híres a jogállamiságáról :DD ...majd fogsz nyugi, de ne izraellel példálózzunk, maradjunk egyelőre a nyugati demokráciáknál

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97866) this is life válasza MaxxDamage (#97860) üzenetére


this is life
Ármester

Közel sem biztos , hogy akkor csak egy tüdőgyuszi volt, annak pedig az eredménye most látszik . A mostani eredményen pedig látszik, hogy nem vagy terhes , mert nincs meg a két csík :DDD

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#97867) Hi!King válasza snecizero (#97845) üzenetére


Hi!King
őstag

Kurvara elegem van mar, hogy harmincasként a büdös életbe nem kapok oltást, nem hogy választhassak mit, közben az összes huszas ismerősöm már megkapta, és most már a tizenévesek is kuncsorognának. Mert mindenkinek itt kapcsolata, ott kapcsolata van.

(#97868) lacafaca válasza #20749568 (#97865) üzenetére


lacafaca
őstag

tudom hát, csak tisztázzuk a dolgokat, mert az úgy tiszta
amúgy is messziről kerülném ezeket a helyeket és nem amiatt a kártya miatt, amit egy órán belül tudnék megszerezni, ha nagyon akarnék :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97869) Madwe válasza lacafaca (#97863) üzenetére


Madwe
nagyúr

Aranyos vagy, te hol élsz? [link]

(#97870) Gsx-rr válasza Madwe (#97862) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Melyik az a sok orszag?

Aweriot: elengedik hamar ezt a temat.
Most lattam Majka koncert Majus vegen.
Nem fog kelleni ide se teszt se oltasi igazolas.

[ Szerkesztve ]

(#97871) lacafaca válasza Madwe (#97869) üzenetére


lacafaca
őstag

hagyjuk már a bullshitet de tényleg...fegyverekkel/tankokkal/terrorral rohadt könnyű demokráciát kiáltani/színlelni...te hol élsz? :(

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97872) MaxxDamage válasza this is life (#97866) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Már én se tudom mi van...jah köszi! :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#97873) Madwe válasza lacafaca (#97871) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mi köze van egy ország demokratikus/jogállami berendezkedésének a saját polgárai felé ahhoz hogy hogy viszonyul a szomszédos országokhoz amik körbeveszik :F

(#97874) FіkuszKukіsz válasza Madwe (#97869) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Mordorban. ;]

Romanes eunt domus

(#97875) lacos001 válasza #20749568 (#97864) üzenetére


lacos001
senior tag

Jön majd sorba a többi tartomány is.
Ezeket a logikusságokat hová lehet még fokozni, bele gondolni sem merek. Spahn, kedvenc karmesterünktöl várok már valami brutális okosságot, a héten még nem volt. (?)
A gyerekem a mostani felállással még minimum 2 évig tesztelheti magát, ha kell naponta.
Svédország nincs messze tőlünk... :DDD
Az egyik leghülyébb hely most ez az ország.

(#97876) lacafaca válasza Madwe (#97873) üzenetére


lacafaca
őstag

semmi...hagyjuk, te győztél :R

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97877) Ricardo válasza Madwe (#97862) üzenetére


Ricardo
félisten

Engedd el. Ő mindent is tud. Egy másik világban élve (többször utalt rá már egy egy válaszában, hogy van az ő világaés van a másoké) az egyetemes igazság birtokosa lett.Az tele van mindenféle konteókkal, és onnan a valós világra szórja az okosságokat. természetesen tévedhetetlen, és mindenben (is) igaza van. Az se tévesszen meg ha valamit mégis megkérdez. Valójában már eldöntötte mi az amit válaszolnod kell. a valós válaszod nem érdekli.

(#97878) this is life válasza MaxxDamage (#97872) üzenetére


this is life
Ármester

A lényeg , hogy most negatív a teszt eredmény , ennek tudatában bátran vissza mehetsz dolgozni . A folytatást pedig az élet eldönti , hogy esetleg egy újabb fertőzés,oltás vagy csak simán megúszod a mostani kanyart.

Hi!King
Feleslegesen ne idegeld magad , nem éri meg. Szimplán csak peched van (zsúfolt várólista a körzeti orvosnál) . Előnye is lehet , mert ahogy telik az idő ,egyre nagyobb az esély a nyugati vakcinára .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#97879) lacafaca válasza Ricardo (#97877) üzenetére


lacafaca
őstag

pont ti éltek álomvilágban, de majd elmúlik...idővel. erre akár mérget is vehetsz ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97881) Ricardo válasza lacafaca (#97879) üzenetére


Ricardo
félisten

Te maximum tudni véled milyen világban élek. De tudod mit? Nem zavarlak össze. Elfér a többi téves infód mellett. ;) Látom megy tovább lefele a topik. Most már van aki, veled drukkol.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#97882) syberia


syberia
veterán

Egész jól bánik az ecsettel, absztrakt stílusban variál a virnyák. :DDD

https://howbad.info/

(#97883) MaxxDamage válasza this is life (#97878) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én úgy gondoltam már voltam "fertőzött" mert lázon kívül volt minden bajom (láz nem is, de hidegrázás és víz kivert volt váltakozva) 2020 9. Hónapban (vagy mikor is volt...) :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#97884) lacafaca válasza syberia (#97882) üzenetére


lacafaca
őstag

az a szép piros az új duplacsokis? :)

Ricardo nem nehéz leszűrni a reakcióidból...nem cserélnék veled ;)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97885) Ricardo válasza lacafaca (#97884) üzenetére


Ricardo
félisten

Hát persze. Te mindent is tudsz ;)

(#97886) this is life válasza MaxxDamage (#97883) üzenetére


this is life
Ármester

Olvasva az előzményeket , esélyes , hogy túl vagy rajta . Az oltást amiatt említettem , mert kérdés , hogy anélkül mennyi ideig maradsz "védett" egy esetleges újbóli fertőzéssel szemben . Viszont az oltást ha vállalod , nem lenne rossz addig kitolni időben , amíg kiválaszthatod melyik legyen , melyik véd legjobban a c19 v1-v2-vX ellen .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#97887) lacos001 válasza #20749568 (#97880) üzenetére


lacos001
senior tag

Nem kellenek ehhez a tartományok. Jövőhéten átmegy a törvényhozáson Merkel felhatalmazási törvénye, onnantól kezdve egy tollvonással szövetségi szintre emelik.

Igaz, ez nem ugrott be.

(#97888) MaxxDamage válasza this is life (#97886) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R
Oltást egyenlőre hagyom, de lehet nem is szánom rá magam. :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#97889) Izland` válasza Ricardo (#97877) üzenetére


Izland`
tag

Keress rá Szedlacsik Miki nevére. Hasonló konteókat, jóslatokat, ködösítéseket tőle és a követőitől lehet hallani. A youtube hála Istennek sorban tiltja a videóit, főleg amelyek a coviddal kapcsolatosak, de például az indavideo tele van vele még mindig. :(((

Nem lepődnék meg, ha itt is innen, vagy hasonló berkekből fújna a szél. Magától senki nem lett még bölcs. :P

[ Szerkesztve ]

(#97890) janeszgol válasza Izland` (#97889) üzenetére


janeszgol
félisten

Aztán ki tudja, lehet az első között oltatta magát. Ő coach, gondolom jó reklámot jelent neki ez a fajta szereplés.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#97891) Ricardo válasza Izland` (#97889) üzenetére


Ricardo
félisten

Rengeteg videó van. Ráadásul egy konteós általában nem egy elméletben hisz, sok az átfedés. Aki hisz a gyíkemberekben az általában a chemtrail témában is osztogat, és természetesen az az illumináti miatt van, akik miután kiirtották az emberiséget irányítani is akarják. Ezért kapjuk az oltást. Azzal megy be a chip amit majd az 5G aktivál :DDD

(#97892) lacafaca válasza Izland` (#97889) üzenetére


lacafaca
őstag

mondjuk tőled sem olvastam még önálló gondolatot, de sikeresen kontrázol rá a "nagyfiúkra", jár a taps :C

amúgy meg olyan meglepő, már többedszerre kapok itteni laposföldezősöktől tippeket laposföldes megmondóemberek oldalaira, akikről még az életben nem hallottam, de kösz a tippet, meglesem min kulturálódsz ;) azért vicces na...

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97893) Izland` válasza lacafaca (#97892) üzenetére


Izland`
tag

Nekem azóta nem is lehet önálló gondolatom, amióta megvan az asszony.

Nincs bajom a konteókkal, ameddig nem próbálja valaki ezeket lenyomni mások torkán, nem kezd hittérítésbe, akkor is, ha senki nem vevő rá. Van a családban is ilyen figura.
Velem inkább az a baj, hogy nem szeretem, ha valaki nem képes az egyenes beszédre. A "majd megtudjátok", "még nem állsz készen rá", és hasonló válaszok egy-egy kérdésre pedig minden csak nem egyenes beszéd.

[ Szerkesztve ]

(#97894) lacafaca válasza Izland` (#97893) üzenetére


lacafaca
őstag

számomra a térítés kimerül a táplálkozásban és az életmódban, rossz ajtón kopogtatsz...a többi számomra teljesen érdektelen, lehet csak vicc talán, vagy sima hecckampány...ki tudja. viszont a konteók a gyengéim, egyszerűen imádom őket...van akit a cefre, van akit a nikotin, engem ez szórakoztat, meg az itteni reakciók azokra :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97895) t72killer válasza lacafaca (#97858) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Kísérleti szerrel" focimeccsre belépés még egyáltalán nem aggályos, viszont az oltás kötelezővé tétele, azaz, hogyha nem mégy be a dokihoz egy szúrásra, akkor vagon bünti, már nagyon is. Utóbbi esetben az államot teljes felelősség terheli, ha benne vagy a kb 1/1M oltásban megmakkant szerencsétlenek körében.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97896) t72killer válasza syberia (#97882) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ehhez kéne egy színezett világtérkép is, gondolom masszívan a legtöbb minta Indiából származik.

Amennyiben ezek pl indiában találkoznak egymással, akkor a B.1.617 tényleg a messze legéletképesebbnek tűnik a társaságból. A britet mindenesetre tuti lenyomja, azzal uis találkozott helyben.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97897) UberMutant válasza t72killer (#97896) üzenetére


UberMutant
őstag

ez a kép egy indiai twitter üzenetből származik. az ottani összesítés.

(#97898) Gsx-rr válasza Ricardo (#97891) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ha jobb lesz az 5g vetelem esku azonnal beadatom!

(#97899) t72killer válasza UberMutant (#97897) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha máshol is összesítenék, jelenleg India önmagában adja a globális napi fertőzések kb felét. Az óriási tömeg miatt erősen valószínű, hogy az ő mutánsuk veszi majd át a világuralmat pár hónapon belül - kérdéses, hogy áll majd az újrafertőződéssel ill. vakcinakerüléssel.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97900) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az EU valszleg dobja az Astrát, mint gyártót. Ennek viszont az lehet a hátulütője, hogyha Astráék kidobnak egy ütősebb, új generációs vakcinát, arról lemarad a kontinens. Márpedig ez elég valószínű forgatókönyv, minden gyártó fejleszt veszettül.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.