Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#97201) Floyd80 válasza this is life (#97200) üzenetére


Floyd80
addikt

Vagy a qrva munkáltató is állhatná, mivel nem kell adóznia utána.

NAV - Adómentes a kifizető által biztosított járványügyi szűrővizsgálat (gov.hu)

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#97202) MaxxDamage válasza this is life (#97200) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

"A kérdés inkább az , hogy ezt miként lehet az állami szervekbôl kirugdalni." --->> Igen, erre akartam célozni. Háziorvos nem csinálja meg? (gyorsteszt)
Én biztos nem fogok azért fizetni 10-20+ ezret... (nem kevés TB-t fizetek/vonnak le havonta..)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#97203) Wn2tl válasza Z.É.T. (#97198) üzenetére


Wn2tl
tag

Zalában javul a helyzet a napi adatok szerint, szerintem ismernek azok ott valami titkos gyógymódot a halálos vírusra.

(#97204) Z.É.T. válasza Wn2tl (#97203) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ahogy nézem az adatokat, egyre inkább ott akarok telket venni :D
Pedig az is lehet, hogy egyszerűen csak nem csípi a virnyák a sötétséget :DDD
(lacától idézek, nem sok zalait ismerek :) )

(#97205) lacafaca válasza Z.É.T. (#97198) üzenetére


lacafaca
őstag

savikápi...de csakis fermentált, a vacak ecettel rittyentettet messziről kerüld :D

#97204 ennyike...tuccmindentis :P

Wn2tl itt sosevót világégés, ez a nyugalom szigete

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97207) this is life válasza MaxxDamage (#97202) üzenetére


this is life
Ármester

Azt nem amiatt fizeted , hogy minőségi , vagy csak elfogadható ellátásba részesülj. A legkevésbé fájdalmas (igazságérzetre ) a biosynex gyorsteszt , 7000 ft . Ha nem friss fertőzött vagy akkor megbízható .
Hiába bújom a netet , nem találni információt arról , hogy a visszabocsájtás biztonságos feltételéhez szükséges tesztet ,miként lehet az nnk-bol kipaszírozni .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#97208) syberia válasza csurenzoo (#97206) üzenetére


syberia
veterán

Kész, vége a covidnak. :O

https://howbad.info/

(#97209) Angelina87 válasza syberia (#97208) üzenetére


Angelina87
tag

hát erről van szó, már vitamint is készítenek ezek a kedves gyógyszergyárak!!! :))
Ami nem más mint C+D vitamin ... Ó Istenem, gyere le!!!.....

Mit lehet még eladni ez idő alatt?????? .......................... :)
Mindeközben Nádudvaron pulykákat támadó vírus flangál, le kell vágni az összes pulykát..- Köszönjük, hogy még a pulykánkat is elveszitek, eddig legalább vót mit enni :U

" A világon vendég vagyok."

(#97210) Hi!King


Hi!King
őstag

Most kapott az oltást egy ismerősöm, aki amellett hogy fiatalabb nálam, végig tagadási fazisban volt, szerintem csak a kocsmázás miatt regisztrált, egyébként az elmúlt hónapokban is buliból rokonokhoz, rokonoktól buliba járt. A nálam fiatalabb ismerőseim egyre nagyobb hányada kapott első kört, miközben a háziorvosunk amúgy meglehetősen bunkó asszisztensétől kapott információ alapján nagyon messze van még mikor én és a feleségem sorra kerülünk. Tud valaki tippet, hogy hogyan lehetne mégis? Ha háziorvost váltanánk, rákerülnénk az újnál a listára? Mert amúgy is váltanánk legkésőbb járvány után, mert sok gond van ezzel a dokival.

Igazából az amit nehezen hiszek, hogy olyan sok helyen már ne lenne idősebb regisztrált a huszonéveseknél, itt meg jóval idősebbej sem kapnak még, és nem a válogatásról van szó, mert AZ-t vagy Szputnyikot sem. Tudom, hogy az egész egy blackbox, de próbálok rájönni a logikára.

(#97211) FіkuszKukіsz válasza syberia (#97208) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Érdekes az egyik összetevője arginin, azt meg szeretik a vírusok. A herpesz biztos, de a cov is úgy tudom, h imádja.

Romanes eunt domus

(#97212) MaxxDamage válasza this is life (#97207) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Pénteken vagy Hétfőn veszek egyet (Kedden mehetek dolgozni)
Hétfő a 10. Nap
Elvileg már tulvagyok rajta, majd megosztom itt az eredményt. :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#97213) bigdady válasza Hi!King (#97210) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ismerős behívót regi háziorvosához kapta 5 megyével odébb. Kérte rakják át mert elköltözött. Jövő hétre hívtak is. Múlt heti sztori. Szóval simán megérheti váltani de lehet nem elég lutri

[ Szerkesztve ]

(#97214) syberia válasza FіkuszKukіsz (#97211) üzenetére


syberia
veterán

Ráadásul nagyobb eséllyel lesz tőle a fertőzött hosszú covid szindrómás. Ez sajnos a koffeinre is igaz, hisztamin intoleranciához vezethet.

https://howbad.info/

(#97215) attiati válasza syberia (#97208) üzenetére


attiati
veterán

Zseniális.
Teccik' az ára és a mottója is.

“Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.”
Egy havi adag 25e ft.

(#97216) Micsurin válasza syberia (#97208) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Összetevők alapján majdnem azt hittem a szárnyas lötty hátulját olvasgatom. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#97217) NavySeal válasza MaxxDamage (#97199) üzenetére


NavySeal
senior tag

Hivatalosan igen, mehetsz. Én a cégemnél csináltatok egy gyorstesztet hétfőn reggel és ennyi.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#97218) zolivissza


zolivissza
aktív tag

[link]

amor fati

(#97219) FrezeR


FrezeR
senior tag

„Hiába oltunk, ha nincs teljes zárás, még jó ideig tömegével halnak majd meg az emberek”

"Pártos Balázs nyers és lényegre törő Facebook-posztokkal világít rá arra, mi van valójában a járvány statisztikai adatai mögött. Számításaiból az derül ki, hogy a helyzet közel sem olyan biztató, mint ahogy a kormánykommunikáció sugallja."

(#97220) lacafaca válasza FrezeR (#97219) üzenetére


lacafaca
őstag

Szerintem ez a vonat egy eve mar elment...nem lesz itt mar olyan. Se a nep, se a roggyant gazdasag nem engedi ezt tobbet, hiaba sirjak ezt vissza, kizart. Amugy meg karos a facse ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97221) S e t h válasza FrezeR (#97219) üzenetére


S e t h
nagyúr

Abban nehéz bármi bíztatót látni, hogy az eddigi elcseszett járványkezelés után a kormány a lovak közé dobja a gyeplőt a következő évi választások pozitív hozadéka reményében.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#97222) Agyrák666 válasza S e t h (#97221) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Szerintem pedig egy ev utan vegre sikerult felfogni, hogy lezarasokkal semmit se lehet elerni, amig mindig letezik valamilyen kiskapu. A hatarok pedig egy percre se voltak zarva, most is mehetsz-johetsz ha van alibid. Ez milyen lezaras? Feheroroszorszagban hol, es mikor volt lezaras? Indiaban tavolsagtartas? ;]

(#97223) BalanceR válasza syberia (#97208) üzenetére


BalanceR
addikt

25K :Y
Ilyenkor hol van a GVH?
Annó, amikor begyűrűzött az első hullám, simán megb*szták a cégeket, akik 8ezerért árulták az ffp2-es maszkot.
Illetve vajon Ceci néni tud róla, hogy a nevével hirdetik?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#97224) lacafaca válasza BalanceR (#97223) üzenetére


lacafaca
őstag

b+ hány csomag salit kell ennyiért eladnom :(( :DDD aztán lehet, egyben több vitalitás van, mint egy ilyen doboznyiban...át is keresztelem covimixnek...oszt x3 ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97225) HellGreg válasza BalanceR (#97223) üzenetére


HellGreg
őstag

És a Bókay? (Az ő nagyapja alapította a Bókay gyerekklinikát tudtommal).
Amúgy ha összevásárolom ezeket az anyagokat külön-külön, nem jövök ki olcsóbban?
Melyik összetevő ebből a "magyar szabadalom"?

(#97226) attiati válasza HellGreg (#97225) üzenetére


attiati
veterán

C+D+szelén párezer (nagyobb kiszerelés, mint ez).
A másik két összetevő is párezer.

(#97227) BalanceR válasza lacafaca (#97224) üzenetére


BalanceR
addikt

Ezt már rég meg kellett volna lépned. :N
Kézműves, magyar salátamix. Természetes, kézzel válogatott 100% bio zöldségekkel, csírákkal, és rügyekkel, tele nélkülözhetetlen vitaminokkal, nyomelemekkel, ásványi anyagokkal, antioxidánsokkal, flavonoidokkal, és rostokkal az immunrendszer erősítésére, Covid megelőzésére.
Dr. Akula, Dr. Dree, és Dr. Albán ajánlásával.
100 grammos vegyszer és tartósítószer mentes csomagokban.
5799 helyett csak 4199!
Hidd el, felkapottabb pesti bioboltokban vennék a new age-es fitnesszmilfek! :C

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#97228) lacafaca válasza BalanceR (#97227) üzenetére


lacafaca
őstag

sajna itt nem lehet átbaszni az embereket, viszont egyre többen fordulnak a természethez és a kistermelőkhöz, a trend arányosan mozog fölfelé a helyzet bonyolódásával, de azért a 40k/kg az még pestön is pofátlanság lenne :DDD mi beérjük a tizedével is ;)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97229) BalanceR válasza lacafaca (#97228) üzenetére


BalanceR
addikt

Nincs olyan, hogy pofátlanság, pláne ezen a téren.
Van ismerős aki ilyen gyümölcspépet árul (amit készen vesz, mint gyümölcsléből visszamaradt cucc) Ilyen 5literes műanyag ballonban kb 3000 forint, majd üvegezi , cimkézi, marketingeli. 280gramm valami 8000 forint budai bioboltban, és fogy.
Csak gyomor kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#97230) lacafaca válasza BalanceR (#97229) üzenetére


lacafaca
őstag

hát ja..az kell...nem szeretek senkit palira venni, így marad a szerénység etéren. a karma meg úgy is triplán fizeti ezt vissza ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97231) Sped válasza FrezeR (#97219) üzenetére


Sped
aktív tag

A napi pár száz halott belefér, csak egy szám, statisztika, nem kézzelfogható.
De egyébként én már ennek többször hangot adtam: a többséget nem érdekli a járvány, nem érdekli a halottak száma, élni, dolgozni, szórakozni akar. Hiszen az látszik, hogy 90%-ban tünetmentes a dolog, bár most a brit variáns kicsit ragályosabb és erősebb, de még így is településszinten nem okoz több megbetegedést, mint egy szezonális náthavírus, nincs félelemérzet. Még akkor se lenne, ha a propagandamédiában is bemondanák a halottak számát, amit nem hiszem, hogy megtesznek.

Az ország kétharmadának fogalma sincs, hány magyar áldozata van a járványnak

A Medián április elején készült reprezentatív felmérése szerint csak a lakosság 36 százaléka tudja, hogy a járvány magyarországi áldozatainak száma 20-25 ezer közé esik. A hvg.hu által publikált eredmény szerint 15 százalék nagyságrendileg téves választ adott, 37 százaléka pedig nem is vállalkozott a tippelésre.
[....]
A jelek szerint a 40 év alatti fiatalok sürgetnék jobban a nyitást. A felnőtt lakosság egésze a teraszok megnyitását szeretné leginkább (62 százalék), és a kötelező maszkviselés elhagyását legkevésbé (35 százalék).

Gondolom a Fidesz már kikutatta a Medián előtt két-három héttel, azért nyitnak jövő héten a teraszok. :D

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

(#97232) bigdady válasza Sped (#97231) üzenetére


bigdady
nagyúr

Akkor miért nő és miért egyre magasabb (asszem 70) már az oltás hajlandóság szintén a közvélemény kutatások szerint, ha ennyi embert nem érdekel?

Nekem ezekből a kutatásokból ez az infó:
“TANULMÁNY SZERINT A 64 ÉV FELETTIEK (85 SZÁZALÉK) ÉS A FELSŐFOKÚ VÉGZETTSÉGŰEK (81 SZÁZALÉK) TERVEZIK LEGINKÁBB, HOGY ÉLNEK A VAKCINÁVAL. A fiatalok és az alacsonyabb végzettségűek a legelutasítóbbak a védőoltással szemben.“

[ Szerkesztve ]

(#97233) janeszgol válasza bigdady (#97232) üzenetére


janeszgol
félisten

Mert ők nem azért mennek, hogy "ú mennyi halott van", hanem azért, hogy "jó akkor adjátok be azt a szart, de nyáron akarok wellnessezni, meg balcsizni, meg koncertezni".

De ezt Sped írta is.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#97234) bigdady válasza janeszgol (#97233) üzenetére


bigdady
nagyúr

Lehet. Mondjuk alá is támasztja az utolsó mondatom: A fiatalok és az alacsonyabb végzettségűek a legelutasítóbbak a védőoltással szemben.“

(#97235) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Április 8-án leiratkoztam mégis jött ma egy újabb kéretlen levél.

Ma újfent leiratkoztam.
Van akinek ez sikerült?

üdv

(#97236) t72killer válasza Sped (#97231) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Aki szerint csak egy szám, illetve "úgyis megússza tünetek nélkül", az legyen kedves lemondni az oltásról és nyilatkozni, hogy nem vesz igénybe eü-szolgáltatást a következő 1évben. Ennyi. Majd akkor belőlük lesznek a számok, és mivel ők akarták, én is nagyívben leszarom, főleg hogy akkor értékes eü erőforrásokat se vesznek igénybe.

A tünetmentes % egyébként max 40% körül van.

A migráció, ami miatt a stadionokra szavazott a nép, miért nem "csak egy szám" volt :F?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97237) pethYeti


pethYeti
addikt

Magyar járványkezelés...

(#97238) t72killer válasza t72killer (#97236) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez is "csak egy szám". Ha jól rémlik, már a laza korzózós első hullám után kb mínusz 5000.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97239) daneel_hu válasza Floyd80 (#97201) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Vagy a qrva munkáltató is állhatná, mivel nem kell adóznia utána.
NAV - Adómentes a kifizető által biztosított járványügyi szűrővizsgálat (gov.hu)"

Ennek így önmagában semmi értelme.
Ez egy szolgáltatás amit ki kell fizetni, tehát céges szinten az egy költség.
Van rárakódott ÁFA ami levonható. :) De az akkor is levonható ha veszek egy tévét a cégbe.

Összessében az ilyesmi is céges költség, a nettó részéhez kvázi semmi köze az államnak, le kell vonnod a profitból de így is úgy is ki kell fizetni.

(egy qrva munkáltató a sok közül) ;]

(#97240) pjen válasza bigdady (#97234) üzenetére


pjen
félisten

Szomszédék, 70+ házaspár mindkettő felsőfokú végzettséggel.Nem oltakoznak.

(#97241) Nikaré válasza pjen (#97240) üzenetére


Nikaré
őstag

Ki volt az aki kitalálta ezt az "oltakoznak" szót?
Kollégám ingyen szájbarúgná elő adásban. Négyszer!

(#97242) speter33 válasza Nikaré (#97241) üzenetére


speter33
aktív tag

Dettó

(#97243) S e t h válasza pjen (#97240) üzenetére


S e t h
nagyúr

Lehet a feltámadásban hisznek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#97244) Alex91


Alex91
félisten

Na, Kemenesi szerint a vírus szezonalitása egyre biztosabb...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#97245) TA68 válasza Nikaré (#97241) üzenetére


TA68
senior tag

Nyunyóka találta ki. A szőr feláll a hátamon, ha meghallom.

(#97246) ubyegon2 válasza lacafaca (#97205) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

savikápi...de csakis fermentált

Múltkor megsértődtél, hogy téged mindenki a savanyó kápival azonosít, még mindig csodálkoznál ezen Laca? :D

(#97247) lacafaca


lacafaca
őstag

tudom megint ki fogom verni a biztosítékot a 90%-nál, de...[link] :)

dehogy sértődtem meg :DDD zét kérdezte, kapott egy jótanácsot a bélflóra regenerálására...nincs annál jobb erre, persze lehet venni a patikába rá mindenféle szart, de ennek párja nincs ;)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97248) zilazil válasza lacafaca (#97247) üzenetére


zilazil
senior tag

Reviczky méltán híres kvantumfizikus, neki lehet hinni. :U

(#97249) Vampyr válasza lacafaca (#97247) üzenetére


Vampyr
csendes tag

Egy régi kollégám mondta: "Magyarországon mindenkinek alkotmányos joga hülyének lenni..."

(#97250) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Olaszország több tartományában is lassították vagy felfüggesztették a koronavírus elleni oltást a vakcinahiány miatt szerdától, miközben a gazdasági élet az ország minél gyorsabb újranyitását sürgeti." [link]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.