Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#96552) lacafaca válasza #20749568 (#96542) üzenetére


lacafaca
őstag

én igen😂😂

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#96554) lacafaca válasza #20749568 (#96553) üzenetére


lacafaca
őstag

hát....egy izé :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#96555) Stanlee válasza lacos001 (#96550) üzenetére


Stanlee
őstag

3723 tesztbol volt 29 poztiv, amibol aztan 20-rol kiderult, hogy megse pozitivok. Ami szerintem ennel nagyobb baj, az a fals negativok aranya, mivel az sokkal tobb, mint a fals pozitivok aranya. Nem lennek meglepodve, ha ebbol a mintabol kb. 15-30 gyerek fals negativkent, virussal ment volna suliba.

Felreertes ne essek teszteljunk ezerrel es hasznaljuk a gyorstesztet, mert jobb, mint a semmi.

Ez amugy melyik, a kopkodos, vagy az orrbadugos?

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#96556) lacos001 válasza #20749568 (#96551) üzenetére


lacos001
senior tag

Semmi probléma tudod jól, minden normális, minden szép és jó!.....
Szívesen részt vennék egy nyilvános fórumon, ahol velem szemben ülnek.
Nem véletlenül nincsen ilyen szervezve a por népnek...

Gondolom a pozitivok nagy része (ugye amire verik magukat ezek a bolondok) annyira lehet beteg/halálán, mint ahogyan te voltál. Majdnem belehaltál az unalomba ahogyan tudom...(természetesen kenemvágom, hogy nem mindenki jár "csak" igy)
Viszont ha közben ilyen faszányos muzsikákat hallgattál otthon a gramofonról, mint amiket linkelsz, akkor elviselhető napjaid voltak. :DDD

#96555 Digidugis, holnap ezt nyomjuk. (BWben a nyelv alá dugóst használják a suliban, csak mi már arról lemaradtunk, mert elköltöztünk tudod...)

[ Szerkesztve ]

(#96557) HellGreg válasza pendre54 (#96537) üzenetére


HellGreg
őstag

Kriste pane :DDD
és ilyeneket kellett néznem gyerekkoromban. Csoda hogy normális vagyok (viszonylag).

(#96558) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Paaaaarciiiiiii! Gyere vissza, kultúrterror és általános ízlésmúlás van a topikban!!!!:W

Persze megint Laca kezdte, fene a pofáját!

[ Szerkesztve ]

(#96561) Stanlee válasza lacos001 (#96556) üzenetére


Stanlee
őstag

Bosonbol mi csak baratnom noverenek vettunk, nekem volt kopkodos, meg van orrbadugos, kedden mennem kell irodaba, szoval nyomok en is egy tesztet. Hogy birja a leanyzo a mintavetelezest?

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#96562) radi8tor válasza BalanceR (#96559) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

10 fő alatti volt a buli?

⭐ Stella

(#96563) lacos001 válasza Stanlee (#96561) üzenetére


lacos001
senior tag

Sosem volt még tesztelve, majd reggel megírom. Azt a 2cmet csak kibírja, amit szakszerűen betolunk neki. Új iskola, első napja, jól indítunk.... de már várja.
Ilyet adnak a suliban, nincs válogatás. Biztosan már előre be van ez iss csippelve.... ;]

(#96564) Wn2tl válasza lacafaca (#96552) üzenetére


Wn2tl
tag

Na most, hogy mindenki dobott zenét, akkor én sem hagynám ki. :)

Link

(#96565) radi8tor válasza Wn2tl (#96564) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ne állj be a sorba, mutasd meg hogy te meg bírod állni.

⭐ Stella

(#96566) Ricardo válasza this is life (#96549) üzenetére


Ricardo
félisten

Egyszer egy ismerősömosztotta meg. Nem tudom hogy botlott bele, de nem akart egyedül szenvedni :DDD

(#96567) ubyegon2 válasza #20749568 (#96560) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ezek a szörnyű kínzó zajhatások olyan hatással vannak a látóságomra, mint supermanra a krypton! ;] És most mindenki kedvet kap ehhez a szennyezéshez.........ááááááááááááááá......

Hogy teperne le benneteket a Geronazzo Mária!!!!

[ Szerkesztve ]

(#96568) BalanceR válasza radi8tor (#96562) üzenetére


BalanceR
addikt

Elvileg 10 fő volt.... Igazából lényegtelen hányan voltak.
Csak egy szomorú eset , ami megelőzhető lett volna. A szülinapozás nem létfontosságú, életbevágó esemény, simán halasztható lett volna, de sokan nem gondolnak bele.
A család "belefáradt" úgy voltak vele, ááá miért pont velünk történne rossz? Mások is megteszik....
Biztos vagyok benne hogy nem egyedi eset....

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#96569) t72killer válasza Stanlee (#96555) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hogy is van, valami kemény 40% körüli a tünetmentes gyorstesztelés megbízhatósága :F/60% fals negatív?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#96570) proradeon válasza BalanceR (#96568) üzenetére


proradeon
őstag

Sajnos nagyon sokan vannak így. Egyszerűen nem értik meg, hogy ilyen helyzetben nincs olyan, hogy szigorúan betartja a szabályokat, de tesz egy "kis" kivételt a szülinapozással.

Én ismerettségi körömben is vannak ilyen emberek. El is küldöm nekik ezt a hírt.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#96571) t72killer válasza BalanceR (#96559) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Gratulálni tudok a kedves családnak a szép szülinapi ajándékhoz :W. A járvány egyébként ilyenekkel van tele, csak a terjesztők sokszor nem ismerik az áldozataikat.

" igyekeztek odafigyelni az összejövetelen a maszkhasználatra is" - ez egy vicc. A képen egyetlen mélyen orr alá tolt maszkot látni, ráadásul ha ilyen szűk beltérben több órát akar az ember egy fertőzöttel eltölteni, akkor szkafandert húz, nem valami rojtos, minden oldalról eresztő maszkkal szórakozik. Annyi eszük persze nem volt, hogy egy napos délután, KINT tartsák az összeröffenést.

Lehet minden előírt szabályt betartottak, csak épp a józan észtől sikerült olyan messzire menni, hogy ahhoz képest Makó Jeruzsálem falait vakargatja a moslékkavarófával.

Lábjegyzet: mama 86éves, nem kellett volna már régesrég beoltva lennie??!?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#96572) this is life válasza ubyegon2 (#96567) üzenetére


this is life
Ármester

Csak halovány próbálkozás , hogy kulturális téren , teljesebb legyen a látótér, erre a látóknak is szükségük van néha. :DDD

Ricardo
Thx , legalább ma is megismertem valami újat, de jár a köszönet Aweriotnak és Pendrének is a pop kultúra szennyezéséért .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#96573) radi8tor válasza proradeon (#96570) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ugyanakkor szabadtéren meg lehet tartani a szülinapot betartva a biztonságos távolságot.

⭐ Stella

(#96574) proradeon válasza radi8tor (#96573) üzenetére


proradeon
őstag

Egy olyan statisztikára azért kíváncsi lennék, hogy az ilyen covidos időszakban megtartott szülinapozásokon vajon továbbra is van-e gyertyafújás (ha tippelnem kéne, azt mondanám, hogy az esetek többségében van...)

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#96575) BalanceR válasza t72killer (#96571) üzenetére


BalanceR
addikt

Nem is kell feltétlenül születésnap, egy 5-6 fős baráti sörözés egy parkban, vagy játszótérre a szomszéd családdal... Mi baj lehet.... :W
Céges környezetben pl nekem pénteken kell meetinget tartanom kb 8 embernek offline, oké, nagy a tárgyaló, és lesz rajtunk maszk, de nagyon nincs kedvem hozzá, a CEO hajthatatlan, egy hete QBR-t is offline tartottuk, pedig simán lehetett volna online is teamsen... :(

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#96576) radi8tor válasza BalanceR (#96575) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szabadtér az teljesen más, vagy nem figyeltek Cilinénire? Azt mondta (tegyük hozzá most tényleg okosan): beltéren maszk nélkül szinte biztos hogy átadja a virnyákot a fertőző. Szabadtéren ennek sokkal kisebb az esélye. Tehát beltéren munkahelyen is végig maszkot kellene hordania minden irodistának is.
Bírom amikor megyek egy céghez maszkban és azt látom az irodában nincs senkin maszk. Kérdem ennyire megbíztok a megérzéseitekben? Á nem, minden reggel van lázmérés. Jaa mondom az mindent kimutat. :U

⭐ Stella

(#96577) emvy válasza BalanceR (#96575) üzenetére


emvy
nagyúr

Nyilt teren 5-6 fonek egyutt lenni eleg minimalis kockazat. Ezt en peldaul siman bevallalom, tartjuk a 2 metert, stb. Cserebe nem hulyulok meg.

while (!sleep) sheep++;

(#96578) BalanceR válasza radi8tor (#96576) üzenetére


BalanceR
addikt

Nálunk még az sincs, mondjuk a felváltva HOme office-olunk, minden irodában egy ember van, de maszk csak akkor, ha valaki átmegy a másikhoz valamiért.... Vagy akkor se... :W

Ez a nyílt téren nem para dolog az első generációs Wuhanira igaz volt, de nem esküdnék meg rá, hogy a brit esetében is helytálló. A brit jóval kisebb mennyiségben is megtapad, kisebb is elég belőle...

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#96579) ubyegon2 válasza this is life (#96572) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Csak halovány próbálkozás , hogy kulturális téren , teljesebb legyen a látótér, erre a látóknak is szükségük van néha. :DDD

Nincs is baj a látótérrel, kivéve akkor ha az a marha látóasszony hall is! Még az én féltüzér fülemmel is sok ilyent hallani. :D Nekem mondjuk Jimmyakirály jó ideje nonplusultra......

(#96580) t72killer válasza BalanceR (#96575) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Park, játszótér - de nem zárt tér 50m3-ét telefújni tömény vírusos aeroszollal! ég és föld, egy parkban 2m távolságot tartva simán leülnék sörözni egy ismert aktív covidossal, ha megígéri, hogy más irányba köhög. Pedig szuper-paranoid vagyok a vírussal kapcsolatban.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#96581) lacafaca válasza ubyegon2 (#96579) üzenetére


lacafaca
őstag

#96531 akkor ez neked ment...speciálba ;] ...és képes vagy itt hisztizni a főniért...

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#96582) proradeon válasza radi8tor (#96576) üzenetére


proradeon
őstag

"Bírom amikor megyek egy céghez maszkban és azt látom az irodában nincs senkin maszk."

Sokan nálunk se foglalkoznak vele. Akin van, azon szájkosár jellegű maszk van, ami szerintem nem igazán jó semmire, mert az orr mellett hatalmas rések vannak.

Egyébként volt olyan szituáció, mikor egy kollégám egyenesen kinevetett, hogy hordom a maszkot, mondván "minek az". Persze engem ez nem befolyásol, csak nem értem az ilyen jellegű emberi primitívséget.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#96583) bigdady válasza proradeon (#96582) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nálunk 12 főből már csak 1 nem kapta el eddig szóval lassan kész a 100%...

(#96584) ubyegon2 válasza lacafaca (#96581) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Laca! Ilyenkor mondják mifelénk, hogy a szádpálnaki! 🤪

(#96585) proradeon válasza bigdady (#96583) üzenetére


proradeon
őstag

Akkor már nem sok kell a nyájirodaimmunitáshoz.

Nálunk most beoltották az irodában ülők nagy részét pár nappal ezelőtt. Reakció: vége a home office-nak, lehet bejönni ... :F Nem értik, vagy nem akarják érteni az immunitás kialakulásának mechanizmusát.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#96586) szabi__memo válasza proradeon (#96585) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Céges oltás volt:F

(#96587) radi8tor válasza bigdady (#96583) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Valld be hogy te fertőzted meg őket. ;]

⭐ Stella

(#96589) lacafaca


lacafaca
őstag

be tudná valaki linkelni az ezekről szóló tudósítást a hazai médiából? köszi :R ;]

uby szívesen :D

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#96590) proradeon válasza szabi__memo (#96586) üzenetére


proradeon
őstag

Nem. :N Szimplán sorra kerültek a kollégák. De ne gondolj nagy tömegekre. Páran vagyunk egy irodaszobában, azokra céloztam. (Szputnyikot és Astrát kaptak)

[ Szerkesztve ]

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#96591) szabi__memo válasza proradeon (#96590) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

És ezt a cég honnan tudja? Jelentkezett mindenki hogy főnök végre mehetek az irodába???

(#96592) proradeon válasza szabi__memo (#96591) üzenetére


proradeon
őstag

Annyira kevés emberről van szó (<10), hogy a főnök fejben is számon tudja tartani, hogy ki van beoltva, és ki nincs. Csak mint mondtam, nekem ezzel az a bajom, hogy pont úgy kezeli az 1. oltás meglétét, mint sokan mások: "Be vagyok oltva, most már védett vagyok" - ami mint tudjuk elképesztően nagy tévedés. :(((

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#96593) szabi__memo válasza proradeon (#96592) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mondjátok hogy hazudtatok :)

(#96594) perempe válasza BalanceR (#96559) üzenetére


perempe
addikt

Szokásos beszaratós.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#96595) BalanceR válasza lacafaca (#96589) üzenetére


BalanceR
addikt

Minek neked? Elromlott a google? :DD
Vagy megint facebookoztál és összeesküvés van a háttérben? :))

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#96596) radi8tor válasza proradeon (#96592) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mindenkinek joga van a szabad munkavállaláshoz. Mondjuk egy ilyen miatt (berendelnek offline meetingre) nem mondanék fel, de erősen beintenék neki és otthon maradnék a fenekemen.

⭐ Stella

(#96597) lacafaca válasza BalanceR (#96595) üzenetére


lacafaca
őstag

tudod, csak a zsindexet vagyok hajlandó magamtól megnyitni...ott meg nem firkáltak a többiről bécsen kívűl...guglit meg csak az amatőrök használják, kinek kell az előrekomponált találatlista ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#96598) ubyegon2 válasza #20749568 (#96588) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Hoppá, rányomtam a reflektorfényben részre és feljött rengeteg ismerős zene kölökkoromból! Így mindjárt jobb.😉

(#96599) bigdady válasza radi8tor (#96587) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem akarom elkapni ;]

(#96600) lacos001 válasza lacafaca (#96597) üzenetére


lacos001
senior tag

Vótmán? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.