Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#97651) janeszgol válasza janeszgol (#97640) üzenetére


janeszgol
félisten

Laca? Jól válaszoltam? Remélem megnyerem az örökéletet adó káposztát. Töltöttkáposztaként, mert úgy szeretem friss fehérkenyérrel. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#97653) janeszgol válasza #20749568 (#97652) üzenetére


janeszgol
félisten

Állítólag volt olyan időszak nálunk, még március eleje felé, amikor sokan ott helyben visszamondta a vakcinát. A székben gondolták meg magukat.
Kíváncsi vagyok arra, mennyi vakcina ment kárba pl ezek miatt.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#97654) lacafaca válasza janeszgol (#97651) üzenetére


lacafaca
őstag

nem találós kérdésnek szántam...csak józan válaszokat kértem, de gondoltam szinte senki nem mer rá válaszolni :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97655) Madwe válasza lacafaca (#97635) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szóval c fél a pirulától mert még nem tesztelték elegen, de nem fél a vírustól. Na pont c-ről beszéltem feljebb. Ne is haragudj de c egy idióta.

(#97656) t72killer válasza #20749568 (#97649) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Na ez még egy igen fontos kritérium pl nálam, amiért válogatós is vagyok: a nagy nyáreleji felbuzdulásban persze tuti bármelyik oltással lehet majd bárhova menni (najó, ezt legalább reméljük). De ha egyik-másikról kiderül, hogy úgy megy rajta át az indiai duplamutáns, mint a fene, akkor az azzal oltottak is mehetnek szépen az árokpartra, húzhatják fel a maszkot, fizethetnek a határátlépő-tesztekért, vonulhatnak karanténba, és még aggódhatnak is az egészségükért.

Röviden, jó lenne már látni, hogy mi az, amit idén beszúrva JÖVŐ nyáron:
1. is mehetek nyugodtan tömegbe
2. a határra állított 1számjegyű IQ-bajnok nem áll le minden egyéb, fejenként+darabonként 100+EUR-ba és agyvelőminta-vételbe kerülő paksamétát követelni, mondván "lejárt a kártya".

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97657) Corleone33 válasza t72killer (#97656) üzenetére


Corleone33
aktív tag

gondolom itt elsősorban nem a nyugati oltásokról beszélünk?

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#97658) ubyegon2 válasza lacafaca (#97654) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

d.) - Laca

Ha ezt a plusz opciót beraktad volna, jóval több válasz érkezik! :DDD

(#97659) Corleone33 válasza #20749568 (#97652) üzenetére


Corleone33
aktív tag

ameddig csak olyan oltásokat kínálnak fel amit az EU bevizsgált és elfogad, oké. De hadd ne vessen hamut a fejére az, aki pl kínai oltást hasonló okok miatt nem akar beadatni, mert szeretne utazni a jövőben /nincs meggyőződve a védelemről amit az ad, amikor egyes helyeken már harmadik oltás szükségességéről beszélnek

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#97660) lacafaca válasza Madwe (#97655) üzenetére


lacafaca
őstag

a józan gondolkodás lerettegőzése az új vonal? azigen :C tudod mi ez, sima önigazolás, hogy mindenki jól dönt, aki b, mindenki más hülye...én azért maradnék c, míg lefut a kísérlet ;) jó sokmintás tanulmány lesz mögötte

fájzernél se mostanában kerül rá a stempli :)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97661) Gsx-rr válasza Madwe (#97650) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Akik elutasitjak az oltast egyertelmuen azert teszik mert nincs ra szukseguk.
Minek oltassak be magukat?
Ez kb az mintha ,ha nem fazom nem veszek fel egy bundat!

(#97662) Madwe válasza lacafaca (#97660) üzenetére


Madwe
nagyúr

Józan gondolkodás az hogy nem félsz a vírustól mert fitt egészséges fiatal vagy aki káposztát eszik de kivár az oltással, mert mivan ha problémát okoz s közben lehet megfertőződsz a vírussal s amúgy is terjeszted. Ez tényleg baromi logikus, hisz egyértelműen sokkal kisebb kockázat elkapni a covidot mint az oltás esetleges mellékhatásaitól tartani.

[ Szerkesztve ]

(#97663) Corleone33 válasza Gsx-rr (#97661) üzenetére


Corleone33
aktív tag

csak remélhetőleg ugyanezek az emberenek nem fog síni a szájuk ha pl moziba /egyéb helyre nem fognak tudni menni oltáskönyv nélkül

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#97664) t72killer válasza Corleone33 (#97657) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez már vastagon politika, de pl az AZ-ről kiderült, hogy igencsak gyengécske már a második-vonalbeli D-Afrikaival szemben is. Lehet megvéd az ICU-tól, de ha a Pfizerhez képest pl 5x valószínűbb, hogy hordozó lehetsz, akkor egy működő világban ez az oltás bizony ugrik egy, az alapvetően hordozókat kiszűrni szándékozó vakcinaútlevél-rendszerből.

Persze jön majd a politikai iszapbirkózás, brexit és egyéb nyalánkságok, amire majd jól visszaüt, hogy a szakmai szempontok helyett a politikát vették elő - és beindul az újabb hullám, vele a szokásos fejetlencsirke-üzemmód.

Após egyébként azért se kérte a keleti csodát, mert szeretné látni a nyugaton élő unokáit. Nyugati határőr meg nem biztos, hogy parlare Szputyin...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97665) Wn2tl válasza t72killer (#97628) üzenetére


Wn2tl
tag

"gyengébbek kedvéért a MERS kb 40% mortalitással dolgozik"

Ez a mortalitás a fétise vírus témáknak. Az igazi kemény vírus az lenne, ami mondjuk meglapul a szervezetben mint a herpesz és leamortizálja a gazdatestet 15 év alatt mint a hiv vírus.

(#97666) Madwe válasza Gsx-rr (#97661) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mert egy társadalomban élünk ahol hatással vagyunk egymásra? S ha már ilyen rohadt biztos abban h a vírus semmi kockázatot nem jelent rá akkor az oltástól miért kéne tartania? Ergo a fenemód bika szervezetével az tuti semmit nem csinálna cserébe nem terjesztené ezt a szart?

(#97667) Corleone33 válasza Madwe (#97666) üzenetére


Corleone33
aktív tag

a baj megint csak az hogy sok ember ezt nem képes felfogni hogy a társadalomban élésnek nemcsak jogai vannak és hogy lehet ezt úgy tolni hogy "majd mások védekeznek helyettem /majd mások megoldják helyettem a járványt", csak nem biztos hogy hosszabb távon kényelmes lesz az illetőnek.

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#97668) t72killer válasza Wn2tl (#97665) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Bármi lehet, dumáld meg a tervezővel :))

#97669: erre a szitura pont egy igencsak módosított bélflóra lett volna a megoldás...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97669) viharhozo válasza #20749568 (#97641) üzenetére


viharhozo
addikt

Egyaltalan nem ert egyet ezzel mindenki.

Lasd meg:

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#97670) lacafaca válasza Madwe (#97662) üzenetére


lacafaca
őstag

dehogy félek (toljad nyugodtan, elég mókás már így huszadszor), csak nem leszek a gyógyszergyárak kísérleti nyula ;) alias patópál

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97671) Izland` válasza #20749568 (#97649) üzenetére


Izland`
tag

Szerintem ezzel a tilos válogatni dologgal annyit lehetne elérni maximum, hogy a bizonytalanok nem kérnének egyáltalán az oltásból. Az pedig nem tudom mire lenne jó.

Még mindig nem értem, hogy hol és hogyan terheli a rendszert az a személy, aki mondjuk az elejétől kezdve azt mondja, hogy például a sinopharm nem kell neki.

(#97672) Gsx-rr válasza Corleone33 (#97663) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Most fogadok,mire az orszag nyit ez nem fog szamitani.
El lesz felejtve.
Most ezzel presszionaljak az embereket az oltasra.
Egy etterem teraszan majd nem ulhetnek oltatlanod de a szupermarketben tomeggozlekedesben ott ulhet melletted.
Nem fogjak ezzel szivatni a szolgaltatokat,hogy emiatt beveteltol essenek el.
Ellenorizni se tudja senki

(#97673) Madwe válasza lacafaca (#97670) üzenetére


Madwe
nagyúr

Teljesen logikus h dafke nem leszel kísérleti nyúl, inkább bevállalod h terjeszted s elkapod a covidot, az sokkal érdekesebb kísérlet. Egyre logikusabb vagy, lehet a sok káposztától.

(#97674) Corleone33 válasza Izland` (#97671) üzenetére


Corleone33
aktív tag

imho semennyire, mert az alapból nem adná be magának az oltás nagy eséllyel

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#97675) lacafaca válasza Madwe (#97673) üzenetére


lacafaca
őstag

jó lenne egy puska meg egy cím mi? ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97676) Madwe válasza Gsx-rr (#97672) üzenetére


Madwe
nagyúr

Amint elfogytak az oltási listán szereplők de még van oltásunk, na akkor fogják csak a következő fokozatra kapcsolni az oltási kártya után járó könnyítéseket.

(#97677) nobela válasza FіkuszKukіsz (#97579) üzenetére


nobela
senior tag

"Meccsre csak védettségi igazolvánnyal lehet majd menni. Akkor ki fog kit megfertőzni?"

Te most konkrétan beszoptad ezt a f@sságot?

Az összes kollégám és rokonom megkapta az ún. "védettségi" igazolványát pár nappal az első kínai meg AZ oltás után.

Akkor ők már nem fertőznek, hurrá. Irány a meccs :W

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#97678) Corleone33 válasza FіkuszKukіsz (#97579) üzenetére


Corleone33
aktív tag

azt ugye tudod hogy az oltás nem azonnal ad védettséget, ugye?

első vakcinánál is kell minimum időnek eltelnie mire elmondható hogy pl szervezeted xy szinten védve van

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#97679) Ricardo válasza janeszgol (#97640) üzenetére


Ricardo
félisten

Rossz a példa, mert nem az örökéletről van szó, hanem egy világjárványt okozó vírusról. Ezesetben C sem okos, mert ha a várakozás közben elkapja, és belepusztul, vagy egy életre maradandó károsodást szenved, akkor így járt.

Ha nem kapja el az nem azért lesz mert eszes, hanem mert szerencsés.

(#97680) Corleone33 válasza Ricardo (#97679) üzenetére


Corleone33
aktív tag

és egy ilyen helyzetben nem igazán szerencsés a szerencsére alapozni a dolgokat

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#97681) Qtya123 válasza nobela (#97677) üzenetére


Qtya123
őstag

Én is a karantén vége után nem sokkal megkaptam a csodakártyát. Aztán annyira vagyok védett, hogy ma csináltam antitest tesztet, aztán halvány lepkefing IgM csík van és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#97682) lacafaca válasza Ricardo (#97679) üzenetére


lacafaca
őstag

jó az a példa...nem volt semmiféle szó örökéletről...inkább válaszolj (nem kell, kapásból tudom, neked is a b) ;)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97683) FіkuszKukіsz válasza nobela (#97677) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Bár már túlhaladtunk a témán, azért válaszolok neked. Biztos nem pár nappal később kapták meg, mert ha jól emlékszem a rendelet az oltást követő 8 munkanapot ír elő, ezután küldhető. Nekem is és ismerőseimnek 2. hét után érkezett. A kollégáid biztos nem fognak fertőzni, mivel legkorábban majd májusban lehet meccsre menni. Vigyázz sokat ne ütögesd a fejed a falba, mert még a végén megfájdul.

Corleone33

Légy szíves olvass tovább, ne egyből repülj rá mindenre, mint légy a kutyagumira.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#97684) t72killer válasza Madwe (#97673) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Minek tököljön az ember kínai döglött vírussal, ha frisset is kaphat :F?

;]

#97677: ez mondjuk ultragáz. Az sem véletlen, hogy 2 dózisos az oltás...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97685) Ricardo válasza lacafaca (#97682) üzenetére


Ricardo
félisten

Megkaptad a válaszom. Gyenge a példád

(#97686) janeszgol válasza lacafaca (#97660) üzenetére


janeszgol
félisten

Én a B-t mondtam, azaz magunkat. Igen mi hülyék vagyunk. Hülyítenek minket jobbra-balra (nem politika, de lehet az is). Össze-vissza pofázik a WHO (nem kell maszk, kell maszk), össze-vissza pofázik a politika (nyissunk, zárjunk, mi hogy legyen, na és mit kommunikáljunk a tömegnek). Össze-vissza pofáznak az orvosok: van baj, nincs baj, nem lesz baj, jaj baj lett stb.

És mit csinálunk mi, B-k? Meghalgatjuk ezt a sok barmot, és megyünk oltakozni (by Cili mama), mert mást nem tudunk csinálni. Vagy kilójük a holdra a fentieket. :)
Jobb lenne a levegő.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#97687) Motion_Blur válasza obliviondes (#97629) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nálunk a családban mindenki így regisztrált.
A második pipával ömlene orrba-szájba a mocskos kormánypropaganda.

Hozzáteszem, nem is oltanak minket :DDD :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#97689) nobela válasza FіkuszKukіsz (#97683) üzenetére


nobela
senior tag

Azt írod hogy akinek májusban védettségi igazolványa lesz az biztosan nem fog megfertőzni senkit.

Elárulnád hogy ezt ugyan mire alapozod?

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#97690) Ricardo válasza janeszgol (#97686) üzenetére


Ricardo
félisten

Vannak a pánikolók, és vannak a beleszarók
ők a két véglet, és vannak akik normálisan (már amennyire egy ilyen helyzetet lehet) kezelik. Itt egy világjárvány, ami ha elkapod akkor egy biológiai oroszrulett.

Aztán van egy lehetőség, ami jelentősen csökkenti annak az esélyét, hogy belepusztulj, vagy maradandó problémákat összeszedve gyere ki a végén abból ha benyeled ezt a tágyát.

Aki egy picit is logikusan gondolkodik belátja, hogy egyik véglet sem jó, és él az adott lehetőséggel, hogy növelje az esélyeit.
Persze vannak akik az orosz rulett mellett döntenek.
Hat emberből ötnek az is bejöhet. :DDD

Laca példája meg gyenge ahogy van.

a: anyagi javak miatt kockáztatja az egészségét kvázi egy dióta.
b: Fél a mellékhatásoktól de a betegségtől ezért ugyanúgy bevállalja, és még pénzt sem kér. ő is idióta

c: A saját életével játszik, ráadásul másokat is veszélyeztet Ő a legnagyobb idióta.

Ezek közül egyik sem vagyok Mint írtam gyenge példa.

(#97691) lacafaca válasza Ricardo (#97690) üzenetére


lacafaca
őstag

ha a sok a nem lenne, most nem bökdösődnének csak szólok...kvázi leidiótázod már azt is, akinek köszönheted, hogy részt vehetsz a 3. fázison :))

sajnos b vagy, tetszik vagy sem ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97692) obliviondes válasza Motion_Blur (#97687) üzenetére


obliviondes
újonc

Haha, kösz! Sejtettem, hogy az a reklámanyagra vonatkozik, mert nekem sem jött, pedig sokan panaszkodnak, hogy napi szinten kapnak még sms-eket is nem csak emaileket :D
Én a biztonság kedvéért csináltam egy külön email fiókot is csak az oltásnak :)

Amúgy nagyon hülye a megfogalmazás, mert azt írja az a kapcsolattartáshoz kell nekik, nem aktuális hírek kiküldéséhez. Na mindegy.

Egyébként megtaláltam a választ a másik kérdésemre:
https://hang.hu/belfold/2021/04/07/nincs-haziorvosom-de-szeretnek-vedooltast-mit-tegyek/

És ami a poén, hogy ez az infó van az oltás regisztrációt ellenőrző (!) oldal Adatkezelési tájékoztatójában!! Magán a regisztrációs oldalon egy szó sincs erről!

Akiknek nincs bejelentett háziorvosa, azokat aregisztráció soránmegadott lakcímük alapján a legközelebbi háziorvoshozkerülnek besorolásra. Ezt követően az oltandó TAJ-ok listáját, az általuk a regisztrációkor megküldött adatokkal (lakóhely, email cím, telefonszám) kiegészítve továbbítja az oltásukra kijelölt–azaz a saját, vagy lakóhelyükhöz legközelebb eső –háziorvos részére, annak érdekében, hogy az oltás beadásának időpontját és helyszínét az érintettel egyeztetni tudja

(#97693) NavySeal válasza Motion_Blur (#97687) üzenetére


NavySeal
senior tag

+1
46 vagyok, de még ojtatlan. :D

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#97694) Ricardo válasza lacafaca (#97691) üzenetére


Ricardo
félisten

"kvázi leidiótázod már azt is, akinek köszönheted, hogy részt vehetsz a 3. fázison "

Kellenek az önkéntesek, ettől még nem kell hogy normálisnak tartsam azt aki ilyenre jelentkezik.

"sajnos b vagy, tetszik vagy sem "

Vicces vagy.

Kérdezel, kéred a választ de leszarod mi az. Te már eldöntötted. Ennyit erről. Mondhat neked az ember bármit. Tényleg olyan veled beszélgetni mint galambbal sakkozni. ;)

(#97695) lacafaca válasza Ricardo (#97694) üzenetére


lacafaca
őstag

vicces vagy az önigazolásoddal, így semmi meglepő megint, csak a szokásos mantra...én ettől függetlenül megvárom a validáló stemplit, ha nem haragszol ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97696) perempe válasza BalanceR (#97479) üzenetére


perempe
addikt

Én egyiküket se kérdőjelezném meg.

Pócs dr.
- PCR-t megkérdőjelezi
- ismer olyan nővért, akinek 6 tesztje volt pozitív, kétszer nem volt beteg
- ha nem beteg, akkor nem fertőz (feleslegesen kerülnek karanténba, nem dolgozhatnak)
- svéd modellt támogatná, egészségesekre ne kényszerítsenek maszkot feleslegesen
- az orvosok is félnek, úgy nem lehet gyógyítani
- erre felhozott egy példát: 90 éves nénit rossz pulzoximéteres eredménye miatt vitték volna a covid osztályra, hozzátartozója mondta, hogy csak rossz a keringése, megmasszírozták, egyből 98 lett utána
- aki hisz a vakcinákban, úgy érzi, hogy szüksége van rá, az adassa be (hit)

Darvai dr.
- ~3000-es körzetében 70 covidos betege volt Ostoroson

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#97697) Ricardo válasza lacafaca (#97695) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor utoljára

A: fizetett tesztelő
b: rettegő
c : ön és közveszélyes valaki.

Én egyiket sem érzem magamra illőnek. Leírtam a gondolataimat olvass.

Önigazolás?

Te kérdeztél, mondtam gyenge a példa (mivel nincs olyan válasz ami illene rám)

te külön kérted a választ
"jó az a példa...nem volt semmiféle szó örökéletről...inkább válaszolj (nem kell, kapásból tudom, neked is a b) ;)"

Hát válaszoltam, erre közlöd hogy vicces az önigazolásom. nekem eszembe sem jutott volna ha nem követelőzöl.

Ha már önigazolás. Te vagy aki rendszeresen bizonygatja, hogy milyen laza, mennyire nem érdekli ez az egész, és különben sem lehet semmi baja. Adod, hogy nem érdekel az egész vírus, mégis a hozzászólások jó része a tied. Ebben a topikban te vagy az aki folyamatosan önigazolást keres és próbál bizonyítani (azt még nem tudom magadnak, vagy a közösségnek).

Bizonygatod itt a dolgokat

Nem érdekel a vírus, mégis teleírod a topikot
Nem érdekel a tudomány, és a tecnika, de még az üvegházad is tele van kütyükkel.

Hiteltelen vagy.

(#97698) Izland` válasza Ricardo (#97697) üzenetére


Izland`
tag

Engedd el.

Gondolj bele hány munkaóra lehet ebben a furfangos találós kérdésben. :B

(#97699) Ricardo válasza Izland` (#97698) üzenetére


Ricardo
félisten

"Gondolj bele hány munkaóra lehet ebben a furfangos találós kérdésben. ":)

Folyamatosan ellent mond még magának is.

"viszont oltást csak ha öten fognának le."
[link]

aztán

" megvárom a validáló stemplit, ha nem haragszol"
[link]

De igazad van, nem ér ennyit.

(#97700) janeszgol válasza perempe (#97696) üzenetére


janeszgol
félisten

A PCR-t én is megkérdőjelezem. Semmire nem jó. Azt mutatja meg, hogy van-e a mintában egy adott (most) vírus génállományából. Nem mondja meg, hogy beteg vagy, azt se, hogy beteg leszel-e. Egy nagy nulla. És emberek ezért a vacakért fizetnek.

Nem a netről van. Rokonomnak gofrizója van. Tavaly szeptemberben akart alkalmazni diákokat, és az egyiknek pozitív lett a tesztje. Szeptember elején. És még október közepén is az volt.
De erről a Bochkor Gábor is megkérdezte a ráidióműsorban Szlávikot, hogy hogy lehet heteken át pozitív valaki.

Tavaly augusztusban egy nőt vettem kameravégre, aki már hetek óra (6-7 hete) pozitív eredményeket kapott.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.