Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#97451) Corleone33 válasza Narxis (#97448) üzenetére


Corleone33
aktív tag

ez nem egészen van így (mmint a kórházba kerülés rész)

a vakcinának épp az a lényege hogy gyakorlatilag 100 százalékban megvéd ettől, de az már a te dolgod hogy mennyi kockázatot vállalsz magadr

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#97452) janeszgol válasza Ricardo (#97442) üzenetére


janeszgol
félisten

És a koronavírus szövődményébe halt bele? Mert azt titkolni nem lehet.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#97453) lm83 válasza janeszgol (#97450) üzenetére


lm83
őstag

Ja délután mikor meg mentem érte ősszel, vagy jó időben, a fél iskola már kint az udvaron, osztályok összevissza. Fiam is bent focizik nagyobbakkal, semmi értelme...

(#97454) Ricardo válasza janeszgol (#97452) üzenetére


Ricardo
félisten

Mit? Hogy nincs túl jól? Azt simán. Amikor beüt, addigra késő. A sima rosszullét pár óra alatt is ejuthat kritikus állapotba.

(#97456) t72killer válasza janeszgol (#97452) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Miért nem ? Körülményektől függően búbópestist és leprát is el tudsz titkolni, addig, amíg be nem dobozolnak.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97457) fatal` válasza janeszgol (#97452) üzenetére


fatal`
titán

Ehhez képest a kormánynak egész jól megy, a kórházak túlterheltségének a titkolása.

Szóval de, lehet.

(#97458) Narxis válasza Corleone33 (#97451) üzenetére


Narxis
nagyúr

De léphet fel valamilyen allergiás reakció vagy bármi váratlan, tudom kicsi az esély rá de ott van az esély. Ezért jobb talán az mRNS alapú vakcina meg az emberek kerülése. Tudom, utóbbit a többség nem teheti meg. Én viszont megtehetem, így egyelőre kivárok.

Thanos was right.

(#97459) pjen válasza janeszgol (#97450) üzenetére


pjen
félisten

Ők gyerekek.Gondolj a csapat sportolókra, Dárdai Pál és a csapat, például.Pedig felnőtt emberek, gondolkodhatnának.

(#97460) nobela válasza Narxis (#97458) üzenetére


nobela
senior tag

"Ezért jobb talán az mRNS alapú vakcina meg az emberek kerülése. Tudom, utóbbit a többség nem teheti meg."

Az előbbit meg a még nagyobb többség...

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#97461) lacafaca


lacafaca
őstag

meg vagyunk mentve...dehát a 3. hullám főnök...izé...nem lehet! kuss...nem-e...fogd meg a söröm :))

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97462) Wn2tl válasza fatal` (#97457) üzenetére


Wn2tl
tag

"a kórházak túlterheltségének a titkolása."

A fórum csodapápája (Boldogkői) azt állította hétfőn, hogy leterhelt az egészségügy nyilvánvaló, de nem tarthatatlan a dolog.

(#97463) perempe válasza Ricardo (#97442) üzenetére


perempe
addikt

Daily Mail is hozta, 0 hírérték. Ott találtam érdekes cikket az eltérő PCR árakról véletlenül.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#97464) Ringman válasza lacafaca (#97461) üzenetére


Ringman
nagyúr


Az Index információi szerint azonban még ebben az idényben, a labdarúgó Európa-bajnokság előtt visszatérhetnek a szurkolók a lelátókra.


ez adhat reményt a dolgozó népnek!

(#97465) Ringman válasza speter33 (#97455) üzenetére


Ringman
nagyúr

túl kevés a temetés :F

(#97466) Ricardo válasza perempe (#97463) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem csak az hozta. Egyébként semmi olyan nincs benne ami meglepő lenne. Várható ha valaki a konnektorba vizel, azt előbb utóbb megrázza az áram.

(#97467) ubyegon2 válasza Ricardo (#97466) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Várható ha valaki a konnektorba vizel, azt előbb utóbb megrázza az áram.

Oda se neki, ha rendben van a béllófrája, mi baja eshet? :D

(#97468) fatal` válasza ubyegon2 (#97467) üzenetére


fatal`
titán

Felröhögtem. :DDD :DDD :DDD

(#97470) ubyegon2 válasza fatal` (#97468) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

&(#97469) Aweriot

A konnektorba vizelésnél én is, akkor jutott eszembe, amit Laca mondott és picit talán meg is nyugodtam. Párszor már megszexuált az áram, de pedig nem pissoiroztam meg a konnektort...... :N De még így sem jó érzés.

Este van, aszondtátok ilyenkor jön a lacaság.....akarom mondani a lazaság. ;)

Közben leltem érdekes infografikákat:

Pandemic Recovery: Have BEACH Stocks Bounced Back?

Érdemes nézegetni.

[ Szerkesztve ]

(#97472) lacafaca


lacafaca
őstag

itt vagyok humorharoldok...akartok röhögni? ;]

[link] :DDD

[link] :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97473) ubyegon2 válasza #20749568 (#97471) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ha a bérflóra mindent is üt, akkor az Actimel + Activia az étkezés netovábbja. Akkor az..... üti a káposztát..... ????

Szerintem nem üti, de csak akkor nem, hafermentált ernyesztése van neki! :K (eddig ezt dohányleveleknél hallottam, ezek szerint a dohányzás is jó a béllófrának)

Actimel + Activia ..... ezekben van az a fura nevű bifidus essensis? No engem ez tántorított el, hogy megegyem, kölökkoromban azt hallottam, olyant ne egyek, amiben olyan nevű alkatrészek vannak, ami nagyon gyanúsan hangzik.

(#97472) lacafaca

Persze, estve van, ilyenkor akarunk röhögni. Nyomjad csak Laca! :P

amerikai tengerészgyalogosok? Persze, hogy nem kell nekik oltás, ha olyan szegények, hogy hajóra sem telik nekik.

[ Szerkesztve ]

(#97474) Ricardo válasza ubyegon2 (#97473) üzenetére


Ricardo
félisten

Már nem bifidus essensis. Az új neve bifidus actiregularis, és mindkét név kitalált. [link]

[ Szerkesztve ]

(#97475) Agyrák666 válasza Wn2tl (#97462) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

10 eve azt halljuk, hogy le van terhelve/tarthatatlan/ mindjart ossze fog omlani.
Elso hullamnal detto, es rohadtul uncsi mar.
Epitsenek satorkorhazakat koronasoknak ha annyira nincs hely, de az az elet menjen tovabb.

(#97476) emvy válasza Agyrák666 (#97475) üzenetére


emvy
nagyúr

De össze is omlott. 80% feletti halálozási arány az pont az összeomlás. Nem úgy omlik össze, hogy kidol a bejárati ajtó.

while (!sleep) sheep++;

(#97477) ubyegon2 válasza Ricardo (#97474) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Az új neve bifidus actiregularis

Köszi, ez tényleg új nekem. :K Néha kifejezetten tudatlannak érzem magam így, hogy lassan 6 éve nem nézek olyan adókat, ahol reklámokat is nyomnak. De ez az új név se túl bizalomgerjesztő. bloáááá

Nem tudjátok véletlenül, hogy Amazon Prime ad magyar nyelven vagy felirattal filmeket? Most duplázódott a free trial-om és ki kéne használni a covid-időszakot......

[ Szerkesztve ]

(#97478) Ricardo válasza ubyegon2 (#97477) üzenetére


Ricardo
félisten

Kiegészítettem a linkkel ahol leírják.

(#97479) BalanceR válasza perempe (#97266) üzenetére


BalanceR
addikt

:Y veszélyes
Eddig is nyilvánvaló volt, hogy ez az ember nem százas, de ez most lesokkolt.
A sarlatánok között talán ő az egyetlen, aki el is hiszi amit mond, kényszeres, beteges , paranoid fantáziavilágban él. Nem is értem, miért nem kezelik az ilyet :W

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#97480) ubyegon2 válasza Ricardo (#97478) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Aham látom, köszi! :K Az ilyen haszontalan infókat mindig elolvasom és egyből meg is jegyzem. Bezzeg ami fontos lenne, azokat nem jegyzem meg mindig ilyen könnyen. L-casei....erre is emlékeztem. Minap vettem valami one day vitamint meg még valami nem káposzta alapú bogyót, no ezeknek az összetevőit nem olvasgatom részletesebben, mert még a végén én is csak káposztán éldegélnék. ;]

(#97481) FіkuszKukіsz válasza ubyegon2 (#97477) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

[link]

Romanes eunt domus

(#97482) Madwe válasza Agyrák666 (#97475) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hely van, orvos nincs. De menj be egy kórházba s nézz körül. Vagy próbálj meg bármilyen műtétet intézni magadnak.

(#97483) ubyegon2 válasza FіkuszKukіsz (#97481) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Juhúúú, köszi, erre nem gondoltam! :R
Mikor legutóbb nézegettem itt a Netflixes hasonló listát, még a Prime-ról nem írtak. Kicsit soványka a lista az előbbihez képest, de 39 napom van még eldönteni. Ha havonta egy-két dolgot ezután is veszek Amazonról, akkor egyébként is maradok Prime előfizető, az ingyenes Prime csomagküldés miatt tényleg megéri. :K

(#97484) Wn2tl válasza lacafaca (#97472) üzenetére


Wn2tl
tag

A második linked nem új keletű dolog. Én szívesen oltatom magam fülig érő szájjal a Pfizer-el akárhányszor, jöhetnek a mutánsok. :D

(#97485) Izland`


Izland`
tag

Előre veszik az oltási tervben a papokat és a lelkészeket is.
[link]

Nagyon helyes, sőt. Sőt. Szerintem velük kellett volna kezdeni, nem az egészségügyi dolgozókkal.

(#97486) hellboy válasza BalanceR (#97479) üzenetére


hellboy
csendes tag

A legszebb hogy készült is 1974-s tanulmánnyal bizonyítva, szerinte a dns-be beépül az mRNS.
Veszélyes nagyon az orvosi + egyházi kombó.
Egy másik videoban azt mondta, hogy egy egyházi körmenetre van szüksége
a világnak és minden jó lesz. - no comment

[#97424]
Komolyan kabaré az egész, hogy a zsepivel törölje le a kulacsát a gyerkőc,
elképesztő.
Azt nem mondta, hogy oviba/iskolába érkezés előtt és távozáskor
egy erős hypos permetezés a gyerkőcre erősen javallot :DD

[ Szerkesztve ]

"sok irodában megfordulok... Gondolom megbízhatóak"

(#97487) lacafaca válasza Wn2tl (#97484) üzenetére


lacafaca
őstag

nehogy azt hidd, csak a fájzereseknek kell :DDD ha nem pörög a biznisz, ellövik a vállalkozókra, másnem majd 3 havonta behívnak, mutáns lesz hozzá bőven :))

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97488) Wn2tl válasza Izland` (#97485) üzenetére


Wn2tl
tag

Nem hat az ima? Hol van az istenük, nem védi meg őket? ;]

(#97489) Nikaré válasza Wn2tl (#97488) üzenetére


Nikaré
őstag

Kérdezd a a nemzet lelkészét! :)
(Semjén)

(#97490) Izland` válasza Wn2tl (#97488) üzenetére


Izland`
tag

Nem tudhatjuk, hogy nem-e Isten irányította Karikó Katalin kezeit. :))

Kíváncsi leszek, hogy őket mivel oltják majd. Johnson? ;]

[ Szerkesztve ]

(#97491) t72killer válasza ubyegon2 (#97473) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Dohány szívásából tuti nem sok jó megy a bélbe, esetleg dohánylevél rágcsálásából.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97492) t72killer válasza Agyrák666 (#97475) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Szerinted mi az összeomlás jele? Tipp: nem az, hogy másnap bulldózerek takarítják a kórház romjait, hanem pl az, hogy a tavaly szeptemberihez képest töredékére csökkentek. a bekerülők túlélési esélyei.
Gazdasági hasonlattal: nem csak az a bankcsőd, ha 1MFt betétből 0.0Ft-ot kapsz, hanem az is, ha 100ezret. És nem, nem tudok "örülni a kicsinek", a 10% közelebb áll a 0-hoz, mint a 100hoz...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97493) Agyrák666 válasza t72killer (#97492) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Tavaly szeptemberben nem volt 5 millio aktiv fertozott. Per pill annyival szamolt az egyik nagyokos.
Aztan tegyuk hozza azt is, hogy Europaban kb a magyarok vannak a legszarabb egeszsegi allapotban.

(#97494) BalanceR válasza hellboy (#97486) üzenetére


BalanceR
addikt

De komolyan, nincs Magyarországon hivatalos szerv, aki elrendelheti az ilyenek kényszergyógykezelését, vagy bezárását, nem csak magára veszélyes, hanem a társadalomra is azzal, hogy félrevezeti az embereket, és az agymenéseit doktori címére támasztja.
Kb, mintha a pedofíliát hirdetné, hogy az mennyire jó, és hát ő orvos, szóval biztos igaza van... :W

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#97495) zilazil válasza Ricardo (#97474) üzenetére


zilazil
senior tag

Ezt büntetni kéne.

(#97496) zilazil válasza emvy (#97476) üzenetére


zilazil
senior tag

+1

(#97497) t72killer válasza Agyrák666 (#97493) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

5millió aktív nettó hülyeség - még kumulált adatnak is elég meredek (+nagyon másképp nézne már ki a helyzet is) nem tudom, melyik találta ki :F Ha ott tartanánk, nyugodtan lehetne nyitni, hisz kb 20%-ra lennénk a nyájimmunitástól.

"Europaban kb a magyarok vannak a legszarabb egeszsegi allapotban."
A brit utcákat járva én erre nem vennék mérget. (mondjuk ők is vastagon megszenvedték, csak korábban)

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97498) attiati válasza t72killer (#97492) üzenetére


attiati
veterán

Plusz mennyi egyéb kezeletlen beteg maradt a a rendszerben...
Illetve sok pályaelhagyó lesz, mert kiégnek az egészségügyi dolgozók.

Mindezt figyelmen kívül hagyják a döntéshozók és nyomnak egy kövér gázt az eü rendszer terhelésére és másnap mosolyogva nyilatkoznak, hogy bírja a magyar egészségügy.

(#97499) Chesterfield válasza attiati (#97498) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Ha ennek az lesz a vége, hogy megint nyer a fidesz, akkor én veszem a sátorfám és költözök svájcba testvéremékhez. Nem elsősorban viktorék miatt.
Nem akarom, hogy a gyerekem ilyen agyhalottak között nőjön fel.

Itt normális jövője egy fiatalnak nem lesz, amíg a fáraónk ki nem dől.

[ Szerkesztve ]

(#97500) gergo5991


gergo5991
őstag

szlovák cikk translateval aki akarja el tudja olvasni, britekről irnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.